• Vladim73

    Tak si zatím letos marně lámu hlavu jak s tradičním Šela marathonem. Pořadatel připravil 2 trati a tím mi připravil trudné chvíle. Jet krátkou (55km) se mi zdá prima a pro moji lenost je to ideální. Na druhou stranu mi svědomí přikazuje jet dlouhou (91) stejně jako loni a předloni a… Jak to vidíte letos vy?

    0 0
    • Pekáček  

      Mohl si k tomu dát hlasování ;o) Chtěl bych jet dlouhou, jako vždy.

      0 0
    • enjoy  

      chtel bych jet jakoukoliv,ale nemuzu.. jako vzdy:-D

      0 0
    • Ruprecht  

      jasně že dlouhou :-)

      0 0
    • zirecek  

      Pojedu tu svou.

      0 0
    • Splinter  

      Jedu dlouhou… Zaplaceno.. Akorát to zatím nedošlo na účet:)

      0 0
      • zirecek  

        Akorát zatím nevyschla trať, bude hodně práci na trati po povodních.

        0 0
        • Splinter  

          Doufám, že už to spadlo na 10let dopředu…

          0 0
          • zirecek  

            1997, 2000, 2006…10let tam není, :-). Možná teď už – 2016.

            0 0
        • dav33  

          Vyjel jsem v pondělí po cestě nahoru do Slavkova , v lese směrem od Pekla sníh bahno atd . Od Slavkova dolů po trati je to mokré i v létě , takže teď asi „neprůjezdné“ ..... . Na to , že furt prší a má pršet , to může být ještě zajímavé .

          0 0
          • Vladim73  

            V pondělí sem si to projížděl kolem Helfštýna a ten sjezd od hradu k řece byl hrozně rozježděnej těžbou dřeva. Jinak je prvních 20km naprosto v pohodě a po povodních žádnej problém.

            0 0
            • zirecek  

              Žádný problém? Co podjezd okolo Drahotuš pod štrekou, málem jsme se tam utopili v bahně firemním autem. Dojezd na Rybáře, tam taky pěkná paseka. Ale většina z toho bude ok do závodu, když bude průměrné počasí. Vody spadlo hodně, lesní cesty po tání a deštích jsou hodně vyplavené od vody… .

              0 0
          • Vymi  

            no to bude letos hodne zajimave… :-)) ale necham se prekvapit… kazdopadne banda Bikeru je domluvena na projizdku 22. dubna a tak uvidime vic… jak je na tom cela trasa…

            0 0
    • rb  

      Pojedu s kamošama v male skupince,v jinem terminu.Nechcu se mačkat a eště za penize…

      0 0
    • grafik  

      jedine dlouhou !

      0 0
    • grafik  

      jedine dlouhou !

      0 0
      • enjoy  

        a rovnou 2×!:-)

        0 0
      • luke777  

        no ja mam okouknotou trat od zacatku kolem lomu vyjezd za lomem realitivne sucho,tesim se na tu projizdku 22, chlapi ukecali jste me, posledne sem jel dlouhou pojedu i letos, doufam jen ze vyjde pocasi

        0 0
        • Vymi  

          no pockej jak si chtel jet jen kratkou nebo co???? :-( uz aby to bylo!!! dlouha to jisti!!!

          0 0
          • luke777  

            vzhledem k vyvoji pocasi sem o kratke uvazoval ale jako spravny masochiista pojedu dlouhou a po zavode se budu mlatit do hlavy a rikat si nikdy vic:)) jako kazdy rok

            0 0
            • dav33  

              :-))) , vidím , že jsi se nezměnil

              0 0
              • Vymi  

                no tom se budeme vsichni jak po startu tak v cily mlatit do hlavy :-)))) pristi tyden spol vyjizdka kdo je pro???? :-))))

                0 0
                • vlk  

                  jako, že si pojedete projet Šelu cvičně?

                  0 0
                  • grafik  

                    cau jo, ja pojedu do lipnika autem tak te vezmu

                    0 0
                  • pop  

                    já bych jel taky cvičně třeba toho 22. ale podle počasí… do sraček nejdu, stačil mně loni Drásal a předloni Luhačovice. Šelu nejedu kvůli těm davům…a eště za to platit:).Ale maj to vždycky pěkně zařízený… Jinak ukecávám eště treninkový spolujezdce,tak aby nakonec nejel dav i toho 22týho :))

                    0 0
                • Martinkaa  

                  Takze 15.4., nebo 22.4? V kolik se startuje? V devet? ;-) Zeny start z prvni vlny! :-))

                  0 0
                  • luke777  

                    22 dubna, pojmem to poznavaci metodou otukame trat zadne chrteni jak napsal nekdo vyse:)

                    0 0
                    • grafik  

                      tak mam dojem ze poznavacka sely bude nakonec moravsky bike-forum sraz :)

                      0 0
                      • Martinkaa  

                        No ale este se musime domluvit, v kolik vyrazime ;-) A nebo raci nic domlouvat nebudeme, at se neudela na zacatku spunt jako kazdy rok :-)))

                        0 0
                    • Stancek  

                      Pokud pojedete 22. tak bych se pridal, teda pokud jsou zvani i novacci :-) Vemu si mapu, kdyby jste mi ujeli at vim kama se mam vratit :-D . 15. jedu chribskou50ku. Ted v nedelu 9. po obede jedu projet trasu na ty Chriby, autem nekam pobliz startu a trochu to pojezit… prida se nekdo? Jeste jedno kolo bych do auta nejak nacpal.

                      0 0
                      • Vladim73  

                        S kámošema se taky chystáme na tu Chřibskou. Loni to bylo v pohodě,tak sem zvědavej jak letos.

                        0 0
                        • luke777  

                          dnes sem byl projet chribskou 50, tak spatne znacenou trat sem nevidel, sme vyjizdeli od kampu kaminek znacky zadne hned sme zabloudili, na hlavni silnici zadna znacka, az do kostelan zadne znacky, nejli sme zhruba 40km ztoho trati asi 20km:( muzu jen poznamenat nektera mista budou opravdu zahul:)))

                          0 0
                          • Vladim73  

                            Tak to jsi mne moc nepotěšil. Jestli si dobře pamatuji tak loni byla trať značena jen těmi igelitovými pásy pověšenými na stromech. Trvalé značky byrvou jako na šeláku jsou mnohem lepší. Snad tam při závodě nezakufruju. :-(

                            0 0
    • Splinter  

      Akorát nevím esi to bude na raftech, na bežkách, pěšky a nebo o život:)

      0 0
    • Lance  

      zase nepojedu

      0 0
    • arcco  

      určitě nepojedu, po pěti letech půstu bych si nerad bajka znechutil a sebe zatavil. Vidím to až ne Silesii.

      0 0
      • dav33  

        Na tu se taky těším , doufám , že vyjde počasí jako loni . To Lance : O víkendu jsem jel z nedostatku invence " Tour de Prajzska" a u vás na kole nikdo…ty jsi zase seděl jen pc…

        0 0
        • arcco  

          Co znamená Tour de Prajzska?Za chvíli se chci jet projet, právě tím směrem.

          0 0
          • Lance  

            Prajzko tak se rika urcite oblasti byvale Prusko, hranici je v Opave most pres reku nikoli kve nybrz Opava

            0 0
        • Lance  

          jo jo, akorat jsem celou sobotu rezal drevo na cirkuli a v nedeli vice mene nedelal nic, az na par veci. Cekam porad na to kolo, na stare se mi moc nechce, odkud presne jsi?

          0 0
          • dav33  

            JJ přesně popsáno , já jsem jěště „před řekou“ , mezi Děhylovem a Hájem . To je pro Tebe moc blízko Ostravy :-) . O víkendu má být moc pěkně , tak zase něco vymyslím , i když asi opět silnice.

            0 0
            • Lance  

              tak dame nekdy scuka, ale ted jsem nachcipany, takze to nehrotim, chcu zitra rezat stromky, blizko Ostravy pro me neni daleko:)

              0 0
              • kolda  

                až budeš mít ten bajk, tak se ozvi, vyjedeme. trošku tě provětrám:)

                0 0
                • Lance  

                  jasny, radeji uz o nem ani nepisu, protoze to nechci zakriknout:(

                  0 0
    • M1R3K  

      dlouhooooou..

      0 0
    • petryk  

      Dlouhou jako každý rok

      0 0
    • Rybnik  

      No nevím, moc se mi letos nechce. Hodně mě odrazuje prezentace a start veměstě. Nevěřím, že se zvládne ráno prezentace. Dlouho jsem v Lipníku nebyl, ale myslím si, že nebude kde zaparkovat. Asi se pojedu jen podívat. Navíc letos opět snížily uzavřený prostor z 300 na 200. A to jsem se loni bohužel nevešel.

      0 0
      • nadrazak 2  

        letos jsem měl v plánu jet dlouhou ale nepojedu vůbec,max.podpořit kámoše z teamu.nepojedu z těchto důvodů: 1,v říjnu jsem se vyrakvil a byl jsem půl roku na neschopence 2,v zimě kromě chůze jsem nemohl nic dělat 3,nemám skoro nic najeto 4,měl bych stejně zábrany ve sjezdech z ztrach z pádu krátkou bych nejel,to je moc rychlé.šelu jsem jel dvakrát 04'-okolo 150. místa celkově 05'-do 110. místa celkově pojedu asi příští rok dlouhou a skusím to do 100.místa.

        0 0
      • Vladim73  

        JJ, taky sem zvědavej, jak to zvládnou s náporem aut.Ale pro závodníky je nejlepší parkovat na Helfštýně a na start dojet na kole. Aspoň se rozjezdí.:-)

        0 0
        • Rybnik  

          Jo ve startu na náměstí nevidím problém, ale jestli jsem to správně pochopil, tak tam bude i prezentace. A připadá mi blbost jet na start s předstihem, jít na prezentaci a už zůstat na náměstí. To bych asi moc nezvládl, když jezdím na závody sám.

          0 0
          • Vladim73  

            Nejsem si úplně jistej ale někde sem četl,že v den závodu už nebude možná prezentace na dlouhou trať. Takže to bude chtít v pátek zaprezentovat a v sobotu už postavit auto pod hrad a dojet na kole.

            0 0
            • johny.h  

              prezentace: • v pátek 5.5. 16 – 22 hod. • v sobotu 6.5. 6 – 8 hod. pro 91 km • v sobotu 6.5. 6 – 11 hod. pro 54 km Uff, tys mě vyděsil! :)

              0 0
    • Palba  

      Custe lidi, hele ted pred zavodem skuste sem tam napsal, jak to vypada na trati – co je uz sjizdny a co jeste ne, popripade co vas zarazilo a co radikalniho se na trati zmenilo, respektive co zmenila zima o)

      0 0
      • Palba  

        Jo a co me dneska fakt potesilo je, ze se kratka pojede ferdinandovym tunelem a k tomu osvetleny loucema. To bude neco uzasnyho, taka romantika o)) No snad pri hukotu 400kol, ten tunel nespadne :D

        0 0
      • Vladim73  

        Jinak teď sem se byl projet kolem Helfštýna a první polovina tratě je v pohodě sjízdná. Zhruba na 16. kilometru leží jeden strom,ale dá se v pohodě objet. Blbý je že ve skezdu od hradu k řece je přes cestu asi 10 stromů a musí se to obcházet. Je to v úseku kde jede 50kou i ten nejpomalejší z nás.Pořadateli sem to psal na mail a říkal,že to do závodu bude odstraněno. Jinak potoky jsou samozdřejmě širší, ale hloubka je stejná jako loni :-)

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.