• Smazaný účet

    Nazdar! Tak už se nám to blíží! Přiznejte se, kdo jedete a podělte se o zážitky.

    0 0
    • Ricci  

      O zazitky sa podelim,ked to prejdem a prezijem :-)

      0 0
    • petryk  

      Dneska jsem se zrovan přihlásil a zaplatil:)

      0 0
    • zirecek  

      V anketě není položka: „nejedu“, :-).

      0 0
    • Ice-goofy  

      NA tenhle zavod se tesim az ho pojedu a to k vuli kategorii TIR ;) Konecne nekdo na nas mysli … ;)

      0 0
      • Kiri83  

        V tom prípade príď aj do srdca Malej Fatry na Fatranský MTB Maratón do Stráňav pri Žiline… http://www.cyklo-pozitiv.sk/

        0 0
      • jIrI___  

        Nebyls v TIR na bedně? Byl tam nějaký dlouhán a podle tvojich kol by to odpovídalo :)

        0 0
        • Pavel  

          co je to TIR?

          0 0
          • TheIF  

            Nad 100kg

            0 0
            • Pavel  

              Díky. Už jsem to taky našel, chtělo to jen zajet na jejich stránkách ještě níže :-).

              0 0
              • TheIF  

                Tak „trenuj“ ať můžeš přístí rok za ně jet, konkurence tam velká není tudíž bedna skoro jistá :-)

                0 0
                • Pavel  

                  no to ani jako špatný vtip… :-DD

                  Jsem moc rád, že jsem dvacet kilo sundal; do centu mi chybělo už jen osm…

                  0 0
        • Ice-goofy  

          Ano byl sam jsem byl prekvapen ;) jel jsem si to na pohodicku hezky s par lidma pokecal dekuji vsem.. jen Tim jak jsem startoval uplne zezadu tak se to ze zacatku celkem dost spuntovalo, ze clovek uplne nevychutnal jinak velmi krasnou trat …

          0 0
    • Smazaný účet  

      letos asi ne, krátkou jsem jel už 3krát a znám ji nazpaměť, tak jsem chtěl jet dlouhou, ale nemám najeto takže by to byla asi smrt :) škoda že je to tak brzo. Ale příští rok půjdu do dlouhé.

      0 0
      • Smazaný účet  

        kdyz sem jel poprve, tak sem mel najto asi 300 :) v klidu…

        0 0
        • Smazaný účet  

          na dlouhou? :)

          0 0
          • Honza z H  

            Možná to víc bolí, když nejsou najeté km, ale pokud v zimě alespoň trochu sportuješ (běžky, turistika), tak to není taková hrůza. Diváci na trati a povzbuzování … to Tě nakopne :-))

            0 0
          • Smazaný účet  

            presne tak. pro me jako hobika…hodina sem, hodina tam. hlavne si uzivam atmosferu! a te si na dlouhe budu uzivat dyl a lip nez na kratke! a kdyz mam malo najeto tak jeste dyl! :-D

            0 0
          • piskot  

            já měl najeto v roce 2006 před dlouhou 90km a tu dlouhou jsem dal – ale podobný peklo bych nikomu nepřál :) už jsem myslel, že ta popelnice pro posledního v cíli v limitu bude moje

            0 0
            • kankrlicek  

              O rok předtím jsem měl před Šelou najeto cca 3.500 km a to ti bylo poježdění! :) Poprvé v životě jsem si mohl na závodech dovolit závodit. Výsledek tehdy nic moc, ale to, co jsem si během závodu mohl dovolit… :)

              0 0
    • kloubik  

      Prej tam bude a pojede i Gary Fisher.....nemám sice letos kvůli počasí skoro nic najeto, ale tohle je velký lákadlo,  protože na Sportlife mi to nevyšlo. Že já sakra prodal tu 29-tku, podpis na rámu přmo od Garyho.....hmmm. Tak aspoň helmu, Gianta mu dát podepsat nemůžu :-)))

      0 0
      • Ice-goofy  
        Je to pohodobej borec podepsal by Ti i Gianta ;)
        0 0
        • kloubik  

          Věřim že jo, ale byla to sranda, ani bych nechtěl… Když podpis na rám, tak jen na garyho, jedině že bych obětoval bonusy a rozšířil stáj, ale to by doma neprošlo :-) Možná kdyby časem ještě oslabil dolar tak jednou… :-)

          0 0
          • Ice-goofy  

            JA mu zas ukazoval primo tohle a reknu Ti bylo hezky videt, ze neni ani prekvapenej ;) rekl jen to se nemelo stat to se nemelo stat a hned dodal, ale uz je vyvinuta Hi-fina a hned se mi s ni chlubil ;) …

            0 0
            • kloubik  

              Ty jo…při čem to tak ruplo, dopad na placku? To je ten Supercaliber co jsi měl dřív v Našich bicích? Chtěl jsem ten rám před rokem koupit na eBay a přestrojit na něj věci z Cobie + nějakej upgrade, ale nakonec jsem aukci nevyhrál, sešlo z toho a já  jsem skončil s Giantem, protože převládla touha zkusit fulla. V létě bych měl jet do států tak uvidím jak to tam dopadne :)

              Jinak ten Superfly je nádhernej, ať jezdí!

              0 0
              • Ice-goofy  

                Dekuji snad bude… ano je to ten supecaliber co jsem mel a pak ho napodruhe vyreklamoval za supermouchu … a praskolo to na polnacce v lehkem sjezdu zadna extra prda

                0 0
    • marekvnoucek  

      Jedu poprvé, ale z videa na youtube to vypadá moc hezky, už se těšim :-)

       
      0 0
    • jIrI___  

      Letos poprvé nejedu jako divák u trati. Jedu jako divák v sedle na krátké :)

      0 0
    • plevka  

      taky letos pojedu poprvé, krátkou, snad to zvládnu, najeto mám zatím kolem 300 a přes zimu jsem přibral, ale těším se :)

      0 0
      • Adrenaline  

        Taky jedu, jel jsem 2× krátkou a letos mě drahá  polovička hecla do dlouhé, tak jsem zvědav ale můžu říct že z maratonů je to jeden z nejhezčích nejen co se týče trati ale i zázemí, super závod za každého počasí. Snad to přežiju :o)

        0 0
    • coolboy  

      kurňa moc rád bych jel, ale zatím najeto 0km…nevim nevim, jak to dohoním…aspoň aby přes víkendy bylo pěkně…chápejte, přes týden se na kolo nedostanu, jsem ve škole :-(

      Ale jen kvůli Garymu se tam určo nepohrnu, tady je satisfakce ze Sport Life :-P

      0 0
      • Smazaný účet  

        ha! tak to je luxusni foto! ale urcite vyraz na Selu, stoji to za to! predevasim dlouha je prdel. ze pojedes bez treninku znamena, ze to pojedes jen o nejakou minutku dyl. co je to oproti vecnosti? :-D

        0 0
      • daymaker  

        Který je Gary…??? .-)

        0 0
    • Veprovak  

      Jsem jel prvni 3 rocniky, od te doby jen na cumendu. Letos jsem se prihlasil na dlouhou, ale nejsem si jistej, zda to byl dobry krok… aby me nekde v Pekle neodnaseli na nositkach :)

      0 0
    • Lucke  

      vynechám letos:(:( matura není med…:(:(:(:(

      0 0
      • Luk029  

        taky letos pojedu poprve. zvolil jsem kratkou.na dlouhe by to nebyla radost ale trapeni.uz se tesim.

        0 0
      • jIrI___  

        jj, matura není med… je to fraška :-P

        0 0
      • Smazaný účet  

        pokud jseš s učitelama alespoň trochu zadobře tak ti to dají skoro zadarmo…  :)takže bike! já jsem taky jel šelu když jsem maturoval…

        0 0
    • drb  

      Opet jedeme, tentokrat mame i kategorri (TAN) :-)

       

      Nabizim dovoz z Prahy, v Pa tam, v So vecer zpet.

      0 0
    • Smazaný účet  

      dnes mali byť zverejené pozície na štarte 93 km trasy…a stále nič…dúfam, že zajtra to na stránke maratónu už bude…

      0 0
    • petryk  

      Tak jsem se právě dočetl, že když dojedu letos i příští rok, dostanu medaili za věrnost :) Hezké ;)

      0 0
    • TheIF  

      Tak snad si to v cíli budou sami ustříhavát. Já sebou kleště nevezu :-)

      "NOVÝ ZPŮSOB UCHYCENÍ ČIPŮ SPORTSOFT – NA PŘEDNÍ VIDLICI. ":http://www.selasport.cz/…9_bike-1.pdf

      0 0
      • Stancek  

        Konecne rozumny reseni upevneni cipu. Posledne jak byly ty bazmeky pod rychloupinak, at jsem delal co jsem delal, nejak mi to tam nesedelo a i kdyz jsem mel upinak dorvanej uplne na krev, furt jsm mel pocit, jakoby mi ten predek plaval.

        0 0
      • jIrI___  

        U mě to bude jistit nůž v autě :)

        0 0
      • grafik  

        jestli mi poškrábou ští­pačkama novou vidlu zabiju je : )

        0 0
      • raceman  

        přestě ty samé cvikačky z toho pdfka mám taky :-)

        0 0
    • deyv  

      No zcela jistě jedu, pokud přežiji sobotní marathon ve Skalici. Loni jsem musel vynechat, ale letos to určitě dám, kdo by uzavíral startovní pole dlouhé etapy  v cíli :o))

      0 0
      • Smazaný účet  

        já! :)

        0 0
      • lizar  

        Však jsi pekně jel a na Šele to taky dáme všici. Tak je to o tom tam hlavně být a ta atmosféra. Ve Skalici si myslím velmi povedl první ročník a těším se na dalši.

        0 0
        • deyv  

          skalická trať byla super, akorát druhé kolo jsem jel na sucho, bo při průjezdu cílem do druhého kola jsem nepotkal nikoho, kdo by mi dal nějaké tekutiny. Na tu Šelu jsem docela nadržený, už se nemůžu dočkat :o))

          0 0
          • deyv  

            Tak a je to v p*deli  :o(   Včera při tenise jsem si při dobíhání míčku něco načal v pravém stehně a dneska na to nemůžu ani šlápnout. Snad to nějak ještě rozchodím

            0 0
    • RedAce  

      nemate nekdo misto v aute? v patek vecer z Prahy, v sobotu do Prahy… samo prispeju na benzin

      0 0
      • Luk029  

        jak to vidíte  s počasím na sobotu…

        0 0
      • Bumerangista  

        Ahoj, jedu sám v pátek večer z Prahy (zřejmě spíše později), v sobotu zpět (jedu dlouhou trasu, a možná počkám na vyhlášení). Nemám zahrádku a do auta se tedy vejdou dvě kola max (na ležato). Jestli máš, nebo někdo jiný zájem, je možnost se domluvit.

        0 0
    • Beeda  

      je to jetelny v silnicnich tretrach?, se mi nechce premontovat pedaly:-)

      0 0
      • Zerocool  

        zdar, byli jsme v neděli, práší se jak sviňa a sucho, pršet by vydatně nemělo, takže to tak i zůstane…první „pytel“ na hrad je super single, kořeny krátké stojky, takže je možné, že si šlápneš, ale nic významného, běhat v bahně nebudeš:)

        0 0
        • Smazaný účet  

          no..já bych byl opatrnej. z předchozích ročníků vím, že se vždycky nějakej ten marast našel. radši bych motoval.

          0 0
          • Smazaný účet  

            i když..já ani silniční nemám, tak nevím jaký by to bylo při sešlápnutí. ale je tam pár divočejších míst…

            0 0
      • Cryzyy  

        Nejel takhle v silnicnich tretrach martin horak kolovozivot v polsku ? :)

        0 0
      • RedAce  

        taky sem nad tim přemýšlel, mam takovy nahovno bikovy tretry, jsou spis jak backory…:-(.

        ale kdyz si vzpomenu, jak mi tady rikali, ze Karlstejn napohodu v silnicnich, tak jsem pak trpce litoval… myslim rocnik asi dva roky zpatky, jak se to jelo jako MČR a bylo hodně bahno…

        0 0
    • Smazaný účet  

      trochu tatkticka:

      co s sebou vozite na maraton? ja obvkle vak s pitim (neco jako Unisport-nutrend), dusi, nejakej ten multiklic, minihustilku, plastenku a v pripade krize nejakej ten hroznovej cukr nebo tak na dojeti k obcerstvovacce. co vy?

      0 0
      • grafik  

        Vak s pitím jsem přestal vozit, stačí bidon 0,5l, lepení, montpáku, duši pod řidítka, 4–5 imbus, 1× enduro, 1× sojovou tyčku. Občerstvo­vačky nejsou od sebe daleko.

        0 0
      • Zerocool  

        podobně, ale místo pláštěnky deštník:)

        0 0
      • Zerocool  

        třeba tady máš doporučení, co vzít a konzumovat během závodu http://www.selasport.cz/…nahled-1.pdf :) no nevím…

        0 0
        • Ricci  

          Kazdych 15–20 min 1,5 – 3,5 dc vody,no dakujem pekne… To pri mojej 4 hodinovej jazde aby som viezol cisternu…

          0 0
          • RedAce  

            4hodiny?! DObře TY!!!

            0 0
            • Ricci  

              Tak to uz je zivot tych s vyssou aktivnou hmotnostou :-)))

              0 0
              • kámen úrazu1  

                Von asi myslel na dlouhý trati, ne na půlce. :-)

                0 0
                • Ricci  

                  No to bohuzial nie :-)))

                  0 0
                  • drtyc  

                    ale zase pokud jede skutecne velka osobnost ;-) tak si vezes spoustu vody v tuku v sobe a spalovanim tech tuku ji docela dost vyrobis, takze tu vodu potrebujes jenom na rozjeti ve vetsim mnozstvi a pak uz jen par kapek na doplnovani pokud to nehrotis chrtim tempem a jedes pro pozitek z jizdy.

                    0 0
                    • Ricci  

                      Pozitok zacina presne tam, kde sa clovek prestava trapit a to je dole kopcom :-)

                      0 0
                • RedAce  

                  jj;-)

                  0 0
        • obda  

          Ty v..e, na kolik takova sranda vyjde? At zije voda a tatranky :)

          0 0
          • Smazaný účet  

            asi tak! :) jen premyslim o kapce nejakyho teho do vaku. ani nevim, es ty carbosnacky k necemu so..

            0 0
          • JSt  

            typuju, ze na 40.km bych dopadl jako svobodnik halik :-))

            0 0
        • drtyc  

          a to jako fakt se mam nazrat pod kopcem, aby se vsechna zbyvajici krev z hlavy prelila do zaludku a to co je ve svalech tam zustalo a clovek si nezatezoval hlavu tim kopcem?

          0 0
      • jIrI___  

        2×0,5 l bidon s vodou nebo iontakem, pumpicku. Do podsedlovky klice od auta, telefon a nejake drobne. Do kapes na dresu nahradni dusi, lepeni a popr. i nejakou gelovou sracku.

        0 0
    • raceman  

      Díky aroganci a ziskuchitovsti pana Procházky už jsem o Šelu ztratil asi i poslední trochu zájmu…

      Škoda… :-/

      0 0
      • Ricci  

        Nutil ta zaplatit vyssie startovne ako ostatnych ? :-)))

        0 0
      • Veprovak  

        Cim te dostal k takovym zaverum? Myslim, ze startovne 500,– je celkem bezne, navic letos i ti pozde prihlaseni jeste v patek primo na miste to maji taky za stejnou cenu. A zadne dalsi naklady v souvislosti se ziskuchtivosti snad nemas, ne?

        0 0
        • raceman  

          známý nemůže jet, tak chtěl darovat svoje startovné někomu jinému, ale taková celkem běžná věc jako přepsání jména a kategorie v dnešní počítačové době není možná…

          jediný způsob podle p. procházky je zaplacené startovné stornovat /bez vrácení peněz/ a přihlásit a zaplatit znovu…

          přitom přepsání jména a kategorie zabere člověku ve stánku sportisu ani ne 2 minuty…

          0 0
          • Ricci  

            Tak to by asi naozaj chcelo len trosku ochoty…

            0 0
          • kámen úrazu1  

            Divný. Loni jsem přepisovala startovný a nebyl žádný problém. Vyřešený to bylo hned, jen jsem to telefonicky oznámila. A to se přepisovalo z baby na chlapa.

            0 0
            • raceman  

              tohle mělo být z chlapa na babu, na dlouhé… absolutně neexistuje… nejde..

              mluvilo se přímo s ním… slušně, ochotně… a skončilo to až hádkou…

              0 0
              • Honza z H  

                Myslím, že to zbytečně hrotíš. Ten převod startovného není povinost, a je jen na pořadateli, jak ve věci rozhodne. To loňské startovné jsem od šutříka využil já, ale s p. Procházkou jsem budoval kousek toho nového chodníku z Maleníku a tak si myslím, že mi vyšel vstříc více než Tobě …

                Co to je ziskuchtivost? Je to dobrá nebo špatná věc?

                Co se mi na druhou stranu na p. Procházkovi líbí je, že se snaží upravit trasu Maratonu a opraví se i některé úseky, které by jinak zůstaly neprůjezdné. A nejlepší nakonec: účast v závodě není povinná, nějak ty závody s účastí nad 1000 lidí čím dál míň chápu.

                0 0
                • raceman  

                  ano, jde o ochotu, ale jaký v tom je problém vyjít vztříc????

                  ale celkově mi šlo spíše o jeho přístup a chování v telefonu…

                  0 0
                  • Honza z H  

                    No je to letos ofic. mistrák, tak ta organizace mu asi nedá spát. Byl to vždycky takový amatérský závod postavený na práci mnoha dobrovolníků, a teď  se to stává více profesionální záležitost, akorát Ti amatéři to ještě nepochopili :-))

                    Je fakt, že v Odrách to byl na podzim taky mistrák a startovné jsem taky měl od kamaráda co ochořel, a nebyl s přepisem problém ani při té byrokracii KPŽ, ale tam by mi TEĎKA museli ještě platit, abych ty galeje podstoupil znova .-))

                    0 0
                    • drtyc  

                      diky. na tenhle nazor jsem presne cekal.

                       

                      ja rikam: budme radi za kazdy „open“. aspon lidi nesedi u bedny.

                      0 0
                    • jIrI___  

                      Takže jako amatér na Šelu nepatřím :-(

                      0 0
                      • raceman  

                        buď vklidu, těch 50 lidí co se přihlásilo jako elita by mu ten závod nezaplatila ;-)

                        0 0
                    • raceman  

                      teda do amatérského závodu to má už delší dobu celkem daleko… to že to je letos i mistrák by snad na chování pořadatele k přihlášeným závodníkům nic měnit nemělo… :-(

                      já jsem kdekoli jinde taky s přepisováním jména a kategorie neměl problém, a to ani v den startu…

                      0 0
                    • Beeda  

                      docela fajn, vyuzil jsem moznosti pozadat o startovni pozici vepredu jak pise „dle vykonosti“, rano prijdu s petem a nestacim se divit, rozdeli prvnich 300 na dve koje a nas poslali dozadu nekde za 250lidi, ze pry nemam puntik coz v propozicich vubec nebylo…

                      ale neni se cemu divit, prochazka mi rekl, ze ho cp mx az tak nezajima a me nastesti blb nenastve;-)

                      0 0
                      • zirecek  

                        A jak jsi dopadl s umístěním při užití beranů a silničních nášlapů? ;-)

                        0 0
                      • skier  

                        Ale i bez puntíku Ti to jelo hoodne dobre :-)

                        0 0
          • Veprovak  

            Ale fuj, tak tomu se ve statni sprave rika „uredni siml“

            0 0
        • Biker jak Pes  

          Teda nevím, jestli pětikilo není moc. Znám jiné a mnohem lepší marathony, kde za tohle startovné pojedou dva… :P

          0 0
          • jIrI___  

            Např.? Rád se nechám poučit, jsem v téhle oblasti naprostý amatér.

            0 0
          • Smazaný účet  

            tak to bych taky rád vyzvěděl, moc maratonů sem zatím nevyzkoušel! sem s tím! především s (jiho)moravskýma!

            0 0
            • deyv  

              No právě, cena se nikde moc neliší. Snad nejmíň jsem zatím dával ve Skalici za Krále Záhoria  (5 Euro) Většinou to je ale 400,– s předstihem, ale 500,– na místě.  Teď se zrovna chystám v sobotu na Juvacyklo maraton Chriby 2009 kde je to přesně tak jak jsem psal. Co naplat, peníze budou, my .......  :o) 

              0 0
          • Beeda  

            vzhledem k zajisteni a servisu na trati ta cena byla dosti prizniva…

            0 0
    • jeff  

      ahoj, někomu za drobnou úplatu zaplacenou dlouhou … tel: 724055621

      0 0
      • ttt  

        Dobrý den, zajímal by mě váš názor na letošní autor šela maraton.

        Ve zkratce – závod jezdím pravidelně, letos by to bylo po osmé. Umistění vždy okolo 90 –150 místa. Poslední dva roky jsem se z rodinných důvodů a nedostatku času vždy připravoval a jezdil pouze ŠELU. V propozicích původně bylo, že se bude zohlednovat umístění v roce 2007 a 2008, proto jsem se přihlasil i letos. K mému překvapení však došlo po zaplacení k změně, která znaméná pro mě a celou řadu podobných případu startovat o 10 respektive 20min po hlavním startu. Osobně to považuji za velmi nekorektní, samozřejmě člověk si při počtu naježděných km neděla výraznější ambice, ale za dané situace se již jedná o velmi podivný závod. Rozhodně budu zvažovat zdali se tohoto pseudozávodu letos zůčastním.

         
        0 0
        • skier  

          No nějak to letos nezvládli s těma vlnama.Napřed říkali a) pak b) tak uvidíme jak to bude… Pokud jezdíš kolem 100-ky a máš zaplaceno v termínu,tak by Ti místo v první vlně nemělo uniknout.

          0 0
        • kankrlicek  

          Těm různým startům jsem rozuměl jinak: 3 vlny po 10 minutách po sobě, čas se vždy počítá pro každou vlnu zvlášť. Takže když dojedu někoho z 1. vlny, tak na něj už mám 20 minut :) mě to teda nepřipadá nějak moc špatný. V 1. vlně asi nebudou vytvářet špunt na začátku pěšinek, trochu se to natáhne a myslím, že je to krok správným směrem.

          Jednou jsem startoval ve 2. vlně 30 minut po hlavním startu a mám na to jen ty nejlepší vzpomínky. Třeba kyselý ksichty kamarádů, co se mě smáli, kde že jsem tak dlouho, aby později zjistili, že jsem 10 minut před nima :)

          0 0
          • RedAce  

            myslim si, nebo spis pocitam s tim samym!!! bych se netah nekam na moravu, kdybych meluz na startu 10minut sekeu…

            0 0
          • ttt  

            To máš pravdu, ale ja jsem myslel něco jiného. Zdá se mi, že se tímto zcela mění atmosféra těchto závodů, které byly původně zamýšlěny pro širokou veřejnost. Nyní mi to spíše připomíná jakousi časovku, kterou když na to dojde můžu jet třeba sám, kdykoliv a zadarmo. Dále si nejsem jistý, zdali je na této technické trati možno předjet řádově několik stovek cyklistů, kteří jsou teoreticky horší výkonnosti, kteří odstartujou před tebou a které dojedeš v technic­kých pasážích.

            Ale jistě to může mít i své výhody… Asi se však na to dívám z pohledu, kdy je pro mě důležítějsí atmosfera závodu, než umístění za každou cenu…        

            0 0
            • jIrI___  

              Když ti jde o atmosféru, tak pak nechápu, proč jsi se rozohnil nad tím, že nebudeš startovat z první vlny.

              0 0
              • ttt  

                Třeba proto, že tam je spousta lidí, které dobře znám a se kterými jezdím…

                0 0
            • zirecek  

              Když Ti jde o atmosféru, tak nechápu proč jedeš na tento „závod“. Tady jde hlavně o výdělek z široké masy startujících.

              Poté hledej jiné závody, např.: Silesia, kde je limit startujicích na dlouhé trati. Tam jde spíše o kvalitu než kvantitu. Podobně i další závody, závody na Slovensku, apod.; stačí hledat.

              0 0
            • RedAce  

              když na to máš, tak se dá předjíždět všude, ve výjezdech, ve sjezdech, na singlech, … samo, že tak, abys nikoho neohrozil;-).

               
              0 0
          • raceman  

            seš si tím jisty? :-)

            0 0
        • grafik  

          no tak si stoupni v druhé vlně do první lajny, co jako řešíš? Jezdíš poslední dva roky jeden závod tak se nediv, že jsi byl vytlačen …

          0 0
    • Beeda  

      uz mam startak! :-D

      0 0
    • jIrI___  

      Jedna technická otázka. V životě jsem na akci, kde startuje takové množství lidí nebyl. Zajímalo by mě, v kolik hodin je vhodné dojít na prezentaci na krátkou trať (6:00 – 11:00), resp. jak dlouhé čekání ve frontě můžu očekávat? Nechci jezdit hned na 6:00 a pak čekat třeba 4 hodiny v autě a nudit se, ale zas nechci dojet třeba na 10:00 a zjistit, že fronta je převeliká a jaksi to už nestihnu. Je mi jasné, že na to není snadné odpovědět, ale vím, že hodně lidí jezdí na takové akce často a budou mít aspoň hrubou představu každopádně lepší než já.

      0 0
      • Smazaný účet  

        Šelu sem jel už dvakrát (letos třetí dlouhá po sobě) a prezentace zatím vždycky byla otázka asi 3 minut. Přijedu vždycky tak o půl osmé ráno a naprostou většinu času se věnuju akorát sobě. Prezentace byla vždycky rychlovka.

        0 0
    • misho  

      no akurát som pochystal veci na zajtra a už sa celkom teším,počasie vyzerá že výde takže … :-)

      0 0
      • Ricci  

        Aj ja som si prave zbalil :-)

        Este by to chcelo info od domacich,ako to tam vyzera s pocasim,v Ska­lici  bolo dnes uzasne,len nech to vydrzi aj o 100km dalej :-)

        0 0
        • beeker  

          sice nejsem domácí, do lipníku to mám tak 25km, ale ted je tady úplně jasno, vidět až na Jeseníky, jen začíná dost foukat

          0 0
          • Ricci  

            Super,prsat asi nebude,ale budeme bojovat s vetrom a niektori aj s vetrami :-)

            0 0
            • michal xtr  

              v Lipníku jsem se byl dnes kouknout na biku a vypadá to pěkně. Sucho, akorát teda dost fučelo

              0 0
        • Stancek  

          Je tu sucho, ale fuci vetr jak prase.

          Uz mam taky startaka, tak doplnujem tekutiny a cpem do sebe vysoce enegreticky jidlo :-D Me zas bude zitra zle…

          0 0
    • Smazaný účet  

      hele, ještě bych se rád zeptal: jakej foukáte tlak na takovej maraton? 

      0 0
    • misho  

      zopár fotike tu

      0 0
    • petryk  

      No, musím říct – hezké to dneska bylo. I když jsem zajel asi o půl hodiny hůř než loni, tak jsem porazil všechny tradiční soupeře ;) Tradičně nejhorší částí byl přejezd Moravské brány v tom šíleným protivětru, jinak mi přislo, že na trati přibylo singlů a trať byla parádně jezdívá, i když prachu bylo chvílemi fakt dost.

      Servis okolo tradičně slušný, jediný, co se mi moc nelíbilo bylo jídlo, ale já toho do sebe po závodě stejně nic moc nedostanu.

      Za 14 dní na Silesii ahoj ;)

      P.S. Ve výjezdu na Uhřínov jsem chvíli pokecal s Goofym (než mi ujel) a je fakt velkej :D

       
      0 0
      • petryk  

        A jedna fotečka Pekáčka valícího do cíle

        0 0
      • Smazaný účet  

        tiež som maximálne spokojný, trať bola luxusná, ani ten vietor nejako nevadil…osobne som nebol nadšený z rozdelenia na vlny, ale realita sa ukázala byť odlišná, štartoval som z čela 2. a bol to naozaj krok dopredu, žiadne špunty, ani menej technicky zdatní borci nezavadzali v zjazdoch…jediné negativum – studené rizoto, ktoré som po pár hltoch vyhodil a šiel sa najesť do reštiky v areáli hradu…

        0 0
      • Ice-goofy  

        Ja a ujel? ja preci plkal az nahoru ;)

        0 0
      • grafik  

        … tak jsem porazil všechny tradiční soupeře ;)  - Letos naposled.  Ráno jsem se brobíral výsledky a na 2–3 mezičase jsem měl dokonce rychlejší čas, na posledním ze Slavkova na helf jen o cca 2 minuty horší, Martince jsem dal na 2–3 mezičase tuším že 4 minuty (ale mám dojem že tam byl pád) a na posledním cca 2 min, uff. Škoda defektu na cca 7. km před sjezdem do Hlinska – to fakt nas*alo. Do Teplic n B jsem se pak snažil jet hlavou a šetřit síly - chyba; sil bylo nečekaně dost po celou dobu závodu a výjezd pekla byl fakt pekelný, poprvé se mi zdál strašně krátký. Příští rok se mi podíváš na záda, motivaci k trénování mám obrovskou ; )

        0 0
        • grafik  

          Kdybych si odečetl 15 minut za defekt, skoro bych to natřel pekáčkovi, no ty voe …

          0 0
    • TheIF  

      Výsledky

      0 0
      • wridfe  

        trat byla super sice pro jednokolku trochu moc korenu ale nádherná projíždka :-) snad to nak rozchodim ale zatim to moc nejde :-D

        0 0
        • Smazaný účet  

          jednokolaři mají můj restecp. já měl problémy s Helfštýnem na dvou kolech (a navíc dvakrát).

          0 0
        • Smazaný účet  

          ani se v jednokolkách nevyznám. dělají se i odpružený?

          0 0
        • Smazaný účet  

          A gratuluju ke zlatu! :)

          0 0
          • deyv  

            Co ta popelnice kolego?? Takže se ti ji nepodřilo získat :))  A to jsem ti ji vlastně přenechal

            0 0
            • Smazaný účet  

              na popelnici sem letos nebyl ve formě, sám sem se překvapil :)

              0 0
              • TheIF  

                Popelnici vyhrála nějaká divčina co jela dlouhou a přijela asi 28 sekund před vypršením limtu :-) Vypadal docela zničeně a ani asi netušila, že „vyhrála“.

                0 0
                • Smazaný účet  

                  Viděl sem! Zrovna sem stál kousek od místa, kde se odepínaly čipy. Příště budu makat do cíle a těsně před kobercem zastavím a na pár hodin si tam sednu :-D

                  0 0
                • jIrI___  

                  Stál jsem na tom kopečku, kde se podepisoval Gary F. a ten její výraz ve tváři po průjezdu cílem, jakmile moderátor řekl, že nemá nikam daleko chodit, stál za to :-))

                  0 0
        • Qeex  

          Nezdá se ti, že se jednokolkám počítal čas od 9:00, já jak jsem se koukal, tak ho mám o 20 minut horší než jsem čekal, buď jsem se po dojetí blbě podíval na mobil, nebo fakt nevím.

          0 0
    • kankrlicek  

      Letos jsem si to díky panu Šelovi, kamarádům a počasí užil jak nikdy. Naprostá bomba, vůbec jsem netušil, že i takto se dá zažít mtb maraton.

      Jel jsem celou dobu s Tinkem, hubu jsme oba nezavřeli :), pořád jsme se smáli… :) Tink je ohromný technik a nejvíc jsem oceňoval (a využíval), že se mi bezezbytku přizpůsobil. Přejezd mor. brány byla vlastně brnkačka – zoufale jsem se snažil udržet v háku :) a docela to šlo. Jediný stres byl ze Šutříka – furt nás v kopcích dojížděla, ale zase směrem dolů jsme ji dojeli, ujeli a za chvíli do kopce byla zase (klíště) za námi. Ke konci jsme ji ani ze sjezdů nesjeli, pomalinku jsem se loučil s myšlenkou, že bych byl třeba nějak malinko za ní – a hle, hle pod hradem nějaká šlapka :). Závodní kůň zaržál (Katku chytaly křeče), tak jsem si ji vychutnal. Klíště se drželo jak klíště :), ale 12 vteřin jsem udržel :)

      Díky moc pane Tinku! :)

      0 0
      • TinkTink  

        :-D Jen ke konci nam ten humor nejak prestaval jit :-D…kazdopadne diky za perfektniho Selu, z tech zad jsem mel fakt strach a jsem na tom x krat lip nez jsem cekal…jeste ze jsem nejel sam, to by dopadlo… :-)

        :-D moja rika, ze to prizpusobeni se je jeji skola :-D, nicmene presne takovy prubeh sely jsem potreboval…prvni letosni zavod, navic bez kreci, v prijemnym tempu…parada :)

        0 0
      • TinkTink  

        Diky tez

        PS: tak v Mastalich :)…mohl by jsi udelat zas takovou pohodovou skupinku jako minule? :-))

        0 0
        • kankrlicek  

          Že děkuji paní domácí za výchovu :) Mastale: uvidíme co noha, někdy to nejde.

          0 0
          • sYs  

            Jé ahoj, tak to jste byli vy dva :o) pořád jsme se motali kolem sebe a různě se předjížděli.. Jel jsem na černém bajku se zelenými Mavicy. Tvoje kolo si dobře pamatuju..

            0 0
            • kankrlicek  

              Tink ti je chtěl vzít :)

              0 0
              • kankrlicek  

                Resp. naváděl jsem ho, ať ti je vezme :), tvářil jsi se bojovně, tak z toho sešlo :)

                0 0
                • TinkTink  

                  Potřebuju jenom jeden pro moju…a neni zelenej, ale citrusovej :-D…kdybych vedel kde ho sehnat za naky rozumny penize… :)

                  0 0
      • kámen úrazu1  

        Myslím, že si to napsal přesně. Jen ze svýho pohledu dodám, že když ses kolem mě v posledním kopečku prohnal, křeče se okamžitě zmírnily a začal se o mě pokoušet infarkt. :-) Jsem se divila, že bych vám z kopce ujela. A že byste mě ani na následující rovině nedohnali. Ale ke konci, když jsem už najížděla na Helfštýn, jsem si byla jistá, že dojedu dřív. Houby s voctem. Přesně o dva metry dál, než kde mě napadla tahle hříšná myšlenka, se potvora zakousla. A najednou vy tam.

        A můj pohled na Šelu: no nevím. Trať krásná, to bezpochyby. Hezké pěšiny, i když jedna na mě působila nepřirozeně. První půlka mně nepadla, chyběly pořádný kopce. Jen samé krátce dolů a krátce nahoru, to nemám ráda. A roviny. V celým závodě byla spousta kilometrů po většinou fučivých rovinách. Taky mám průběh poněkud zkreslený pádem v jedné vracečce u Helfštýna. Holt když někdo po letech zkusí otočit představec… před závodem, ven s tím vyjede jen krátce… a přetáhne hlávko… a pak v ostřejší zatáčce zjistí, že při starých návycích kolo jede jinam než by chtěl… Musím přiznat, že ač jsem nespadla zle, dost to se mnou otřáslo. Další vracečky jsem radši tlačila. Komplet. Ono kolo stejně v osterejch pokračovala rovně. Bolela mě noha při přejezdech nerovností, tak jsem párkrát sesedla i jinde, asi dvakrát na kořínku, jednou na jediných kamenech, který tam byly. Terén ve smyslu kamenů a kořenů tam byl jen na pár metrech, to jsem podle popisu trati nečekala. Postupem času jsem si jinému ovládání kola přivykla, noha přestávala bolet, zse jsem se přestala bát pádu a tak jsem aspoň zrychlila v posledních sjezdech v druhý půlce závodu. Která mně víc sedla, takovej výjezd z Pekla mohl být delší. A slibuju si, že před dalším závodem už nikdy nebudu měnit pár let zažitý posed. :-) Ani si hrát s hlávkem, když nejsem schopná „nanečisto“ poznat, že je přetáhlý.

        0 0
    • Smazaný účet  

      Takže do třetice, letošní ročník zatím můj nejlepší. Celou trasu sem si parádně užil, Peklo sem vylítl skoro spurtem (což byl blbej nápad, na závěrečné rovince 80.-90.km sem se trápil v křeči). Ale jinak paráda, nemůžu si stěžovat na nic.

      Jen poznámka na závěr: až budu příště kupovat kolo, tak to bude určitě nějaký celpéro. Z těch kamenitejch cest a především sjezdů mám vyklepaný ruce, záda a prdel na týden dopředu. Musím říct, že sem se často těšil, až pojedu zase do kopce!

      0 0
      • jIrI___  

        S tím celopérem souhlasím, ale nebude to žádné 150/150 mm :). Posledních 5 km a následné 2 hodiny po závodě mě bolela pátěř v bederní oblasti jak nikdy, i chození mi dělalo problémy. A to jsem navíc jel jen krátkou trasu. Ale aspoň mě utvrdilo v tom, že na dlouhou ještě nemám :)

        0 0
        • Smazaný účet  

          no jednoznačně nejakej hodně rychlej xc full. pořád sou moje jízdy spíš portovního charakteru než že bych hépal kdesi po skalách. lehký, tuhý, rychlý se sportovním posedem a žádný vysoký zdvihy. pak tu 93 na Šele profrčím ještě líp a víc si to užiju.

          btw, prezentace byla bez problémů? :)

          0 0
          • jIrI___  

            Na prezentaci bylo úplně volno, ztrávil jsem tam možná 2 minuty. Čekal jsem aspoň nějakou frontu a ona tam žádná nebyla.

            0 0
            • Smazaný účet  

              jojo, mají to tam dobře organizovaný. já se tam otočil během chvilky a to sem prezentoval 3 lidi.

              0 0
      • TheIF  

        Tak Já zase letos jel po X letech na HT a konečně jsem si to užil. Ta lehkost s jakou vyletíš do kopce. No ve sjezdech nemužeš jet plnou palbu a hledat stopu, ale stejně ve sjezdu ti fullař dá sekundy a ve stoupaní mu ujedeš o minuty…

        Jediný rozbitý sjezd byl konec k Dolnímu Újezdu jinak si nevybavuji nějaký hodně kamenitý sjezd, jen lesní singletracky/cesty… Možná to bylo tím, že já jel s turistama s 3 vlny (strašnej opruz ti to snad brali jako výcházku po AŠM :-)) tak to všude bylo už vymeteno.

        Čas 5:27 byl docela překvapením, ale i tak je ta trať krátka ja bych to dal na 2 kola :-)))

        PS: Nevím jestli se mi to jen zdálo, ale přišlo mi všude kolem trati čisto (jako, že místo značení sledujete obaly od carbosneku a podobnýho bordelu kterým bývá obsypána celá trať na většině závodu) Možná všeci ti „profi“ bordeláři jeli dětskou 50tku.

        0 0
    • plevka  

      já jel Šelu poprvé, vzhledem ke své kondici krátkou, ale užil jsem si ji maximálně ;) nějaké fotky, co pořídila moje milá http://plevka.rajce.idnes.cz/…la_marathon/

      0 0
    • kolobrnda  

      MOC PĚKNÝ ZAVOD..JEL JSEM PO 2XTÉ KRÁTKOU A 2X DLOUHOU..LETOS JSEM JEL DLOUHOU A UTVRDILO ME TO ZE JI POJEDU I PRISTE…KRÁSNÝ KAMENITÝ SJEZDÍKY A PEKNÝ TRAILY A LESNÍ PĚŠINY..PEKNEJ ZÁVOD..

      0 0
    • petebike  

      hezkej race, hodne lidi :-( na startu trochu problem – nechapu k cemu udelaj prvni vlnu a pak ji jeste rozdelej na 2 pulky :-/ takze vojeb…sjizdeni vzalo hodne sil :-/ skoda ze mi kousek pod hradem seklo… no trat je to pekna i kdyz ty prejezdy mezi trejlama nic moc :-/

      pokecali jsme, vecer pivko a gril u Ice… proste hezky vikend…

      0 0
    • RedAce  

      jidlo nic moc, debilni jednosměrný provoz u vchodu do hradu!, jinak pěknej závod…

      0 0
      • petebike  

        jj ten vchod a chaos na hradě to byl dobrej mrsk

        0 0
        • Smazaný účet  

          jinak to nešlo. lidí tam bylo moc a ta brána je fakt úzká,navíc ještě když se tama jezdí do cíle… přišlo mi to naprosto v pořádku, jinak by tam byly šílený špunty (radši ani nedomýšlet kdyby bylo potřeba záchranky a přesunu pacienta).

          0 0
          • petebike  

            chapu ze to jinak neslo, zavod sem jel poprve a trat me hodne bavila ale v cily sem dosel k zaveru ze to neni stavene (celkove) na tolik startujicich – podle vysledku dojelo cca 1600 zavodniku – nejde totiz jen o samotny zavodniky ale i o doprovod.....

            0 0
            • Eva  

              A hlavne o doprovodatka :-),jsme je nemohli vypustit z kocarku,bo by je uslapali :-)

              0 0
              • Ice-goofy  

                Naprosty souhlas… Moje deti vydrzeli chvilku a radeji se jelo domu…

                0 0
            • Zerocool  

              souhlas, hrad je už malý, ale co s tím, když je to takový business? do limitu startujících se jim chtít nebude:)

              0 0
              • zirecek  

                To už dříve příjde s podmínkou limitu startujících někdo z venku při schvalování souhlasu závodu.

                0 0
                • RedAce  

                  pan Procházka je stínový něco…, tak si myslim, že se schvalovanim zavodu problem nebude;-)

                  0 0
          • Smazaný účet  

            no tak k presunu pacienta cez ten dav na hrade bohužiaľ došlo…dotyčný na nosítkach nevyzeral vôbec dobre, snáď už je v poriadku…

            0 0
            • Smazaný účet  

              stál sem kousek od pořadatelů u brány a viděl sem, jak ho odvážejí. ale snad nic vážnýho, neměli moc naspěch. šok z vyčerpání? snad už je ok.

              0 0
              • Ricci  

                Vela nechybalo a 200m pre cielom by boli odvazali aj mna,este ze som na chvilu  zastavil,chytali sa ma predsmrtne mdloby…

                0 0
            • Veprovak  

              dotycneho z nositek sem videl ve zdravotnickem stanu na kapacce. Klepal si nohou do rytmu hrajici hudby, asi se mu ulevilo, ze nemusel ten hebl na helfstyn slapat celej :)

              0 0
    • Stancek  

      Chtel jsem to dat za 5 hodin realne jsem to videl tak 5:10, poprvy jsem to jel za 7 , podruhy za 6 , tak jsem chtel dodrzet posloupnost :-D :-D Trat celkem znam, tak jsem si to rozpocital, kdy musim byt poprvy na Helfu, kdy musim byt ve Zbrasove, kdy v Rybarich atd… jeste na Uhrinove jsem byl podle planu… v Pekle me ale kousla krec a kus kopce jsem radsi sel pesky at uvolnim nohy a zbytek uz jel opatrneji, at se nejak dustojne dostanu podruhy na Helf.

      Vyslednej cas 5:33, asi jsem vecer pred tim nemel tak chlastat :-D Martinkaa mi to jako obvykle natrela (takovej muj etalon, jak na tom jsem, kolik mi nadeli v cili :-) )

      Diky Honzovi z H , za moralni podporu na Gabrielce a vyvezeni do skupinky co jsem se snazil sjet.

      Asi to byla moje zatim nejlepsi sela, startoval jsem z konce 2. vlny a nikde se to neucpalo a jelo se skoro plynule,  jen na par mistech se slezlo kde se da normalne jet, ale zdrzeni minimalni.

      Jenom to jidlo stalo za ho*no.

      0 0
      • Zerocool  

        No že se nestydíš dojíždět za ženskýma!

        Za mě perfektní závod, jen jsem měl jet rychleji. Pořád jsem si říkal nejet hranu nebo mě sekne a ono pořád nic až do cíle. No příště to více napálím. Trať super!

          
        0 0
        • RedAce  

          jak si dojel, můžu-li se zeptat?

          0 0
          • Zerocool  

            no ty jsi to zvládl na holky:) 4:20, pěkný čas:) já jel krátkou, takže nemůžu srovnávat…

            0 0
      • Honza z H  

        Martinka se totiž pořád směje a křeče nemívá :-)

        0 0
      • skier  

        No nazdar brachu…to jsi mě musel šmyknout někde ke konci kolem Bečvy…totálně mi tam seklo,ale nakonec jsem se sebral a na Helf „závodil“ s krátkýma :-) Jedeš Silesii??? Potřebujem s Corbetem třetího do družstva :-))))

        0 0
        • Stancek  

          Pokud mi to nebude kolidovat s hasickama (moje sverenkyne postoupily na okres) tak bych silesii jel, pojede to kamos co jsem ho davno nevidel, tak dobra zaminka, jeste promyslim.

          0 0
        • Stancek  

          Cau, tak bohuzel nemuzu, budu si uzivat pracovni orgie :-/

          0 0
          • Corbett  

            To by mě zajímalo co tam v té práci děláte -:))))

            0 0
            • Stancek  

              Clovece sem tam aji pracujem :-)

              O vikendu jsem v praci nebyl uz tak pul roku, ale vyslo to az na ted.

              0 0
      • Vymi  

        no jestli pojedes mamuta tak si na jidle ve skolni jidelne fakt pochutnas :-) jinak ja se zlepsuji ale ty zada to je bida… letos  6:17:20 ale na hrade jsem byl za hodinu :-) 

        0 0
        • Zerocool  

          ty jo, takže pěkná kochačka, to by tě vzal bouďas o kolo, kdyby to jel 2×:)

          0 0
        • Stancek  

          Mamuta asi ne, mam jit do prace… a navic se musim vzpamatovat :-D

          Dival jsem se do vysledku, na hrade jsme byli v jedne minute nebo tak nejak.

          0 0
    • Luk029  

      no byl to můj první závod a super. parádní trasa a atmosféra. akorát před hradem mě už chytali křeče.už jsem myslel že nedojedu.:-)

      0 0
    • Eva  

      S vysledkama bych byla opatrna,myslim ze diky tem vlnam v tom maji peknej chaos,kdo si to stopnul sam tak asi vi a muze si skontrolovat,ale spousta to bude mit asi dle loterie.Jsem se nestacila divit svemu casu ve vysledkach,jak jsem dobra :-).Jen diky tomu ze jsem zena kterych jede malo a vedela jsem jak si vedu v porovanani s ostatnima jsem casomericum nahlasila ze jsem tedy urcite nedojela pred Pavlou Novakovou,ale za ni,ovsem o kolik to nevim doted.Asi mne zaradili jako ze jsem startovala z nektere dalsi vlny,prujezdni mezicasy jsou tez unreal,bo ze Zbrasove bych byla pred Barou Radovou :-)

      0 0
      • Ice-goofy  

        S vysledkama souhlas. Pri prvni kontrole jsem tam vubec nebyl a tak jsem jim to rekl a oni ok vyhledali me.. Pak me tam dali s casem, ktery by odpovidal a najednou jsem se nasel druhy den s casem uplne jinym.. Takze jak pises trochu chaos ohledne tech vln ;)…

        0 0
      • zirecek  

        Nebuď tak skromná, :-).

        0 0
      • Stancek  

        Me cas sedel presne, na tepaku 5:32 , ofic cas 5:33

        0 0
      • Buf  

        Ja si myslím, že vlny byla dobrá věc, problém je ale s firmou co měří časomíru, časy jsou nepochopitelně u některých lidí zcela mimo. Protože jsem sledoval holky jak jely na více místech tak vím že jsi jela za Pavlou celý závod a Lída jela za tebou . Neměřil jsem odstupy , ale v Pekle to bylo kolem pět minut. Takže si mezičasy odhadni odpočtem od Lídy ta měla čip OK. Bohužel jen po Slavkov protože před Lipníkem ulomila přehazovačku a dovezla se autem. Jinak pěkný výkon i umístění. A hrad má i další nádvoří, asi bude potřeba zázemí posunout i dál do hradu…

         
        0 0
        • Ice-goofy  

          urcite jsou vlny dobra vec.. Pri tomto poctu ucastniku urcite.. hlavne, kdyz singlikove pasaze jsou za chvilku po startu… uznavam, ze kdo tam jel s jinejma ambicema a mel byt v jene vlne nez byl viz Beeda tak chapu nastavni a i pak pripadne spuntovani coz je mohlo stat drahocenny cas…

          0 0
        • tomaschek  

          Jak to tu tak pročítám, výsledné časy na letošní Šele byly loterie nejen na dlouhé trati. Dokonalý propadák časoměřičů. Přitom by si člověk řekl, co je tak složitého na odpípnutí průjezdů startovní čárou a cílovou čárou.

          Kdo si neměřil čistý čas, neví, který ve skutečnosti skončil. S kámošem jsme z 2. vlny krátké trati v Pekle dojeli a předjeli Garyho, který vystartoval o pět minut dřív. Kámoš mi pak dost ujel. V cíli seděl na stráni proti dojezdu, žvýkal svačinu a tleskal Garymu, který zrovna dorazil do cíle cca 10 minut po něm. A pak se s výsledkovky dozvěděl, že dojel 15 minut za Garym…

          Já jsem si zase měřil čistý čas jízdy a neseděl mi o 5 minut a 3 sekundy oproti výsledkovce. Vznesl jsem nevinný dotaz na časoměřiče, jestli náhodou ..... a hned přišla omluva, že mi opravdu počítali startovní čas 1. vlny.

          Taky Gary se nám propadl z 99. na 235. místo… No comment.

          0 0
          • Smazaný účet  

            no ty voe jsem tak to bych dojel tak na úrovni garyho, kdybych jel… není tak dobrej jak jsem si myslel :))

            0 0
            • jIrI___  

              Taky už to není nějaký třicátník… :)

              0 0
            • tomaschek  

              Až budu těsně před šedesátkou dojíždět na hraně první třetiny startovního pole jako on, budu si gratulovat…

              0 0
              • Smazaný účet  

                jasný, je to machr, měl jsem napsat není tak dobrej jak jsem si podle těch výsledků myslel…

                0 0
                • geri  

                  Jen tak mezi náma, Gary vůbec v reálu nedojel. Asi na osmým kilometru měl defekt zadního kola, jenom se koukal, jak projíždí peloton a vůbec nespravoval. A potom mě za celej závod nepředjel, ale dojel údajně na 99 místě, tzn. přede mnou… Tak si to přeber sám.

                  0 0
                  • tomaschek  

                    To si nemyslím, předjížděl jsem ho a pozdravil se s ním cca na 25 km v té nejprudší asfaltové stoupačce.

                    Na opraveném pořadí (jak píšu výše) podle mě opravdu dojel – i podle toho, že ve výsledcích je hned vedle něho Rudolf Hronza z Vela, který jel celou trasu s ním a fotil ho. Pokud takhle dojel a ještě měl defekt, jak píšeš, klobouk dolů…

                    0 0
                    • tomaschek  

                      Tak nebyl to Rudolf Hronza, ale Eda Pinkava – oběma pánům redaktorům Vela se za záměnu omlouvám… :-)

                      0 0
                  • Eilyn  

                    No mě Gary předjel asi na 40km .. takže si nemyslím, že by to nedojel .. =) Jen v těch výsledných časech tam mají nějaký bordel ..

                    0 0
        • Cryzyy  

          Ja si zase myslim, ze vlny by byla dobra vec, pokud by to poradatel udelal poradne… chtel jsem startovat nekde ze predu (p. prochazka mi psal at jsem v klidu, ze to bude spravedlive a ze to bude delat program), ale cislo co jsem dostal bylo do druhe pulky prvni vlny, na start jsem prijel v klidu zepredu s tim, ze jsem tam dobre, pak nejakej poradatel (15 minut do startu) rikal, ze tam nemam co delat, ja tam zustal, cimz jsem se zachoval hodne necestne, ale zase ne druhou stranu jsem dojel asi v takovem poradi jako odstartoval.

          0 0
      • kámen úrazu1  

        Kamarádka říká, že jí to nesedne o časový rozdíl mezi první a třetí vlnou. Na první kontrole získala k dobru 20 minut a to se sunulo až do cíle. Myslím, že to bude podobné i u ostatních, kte­rým čas nesedí. Minus 20, možná u druhý vlny 10 minut. Možná u třetí vlny +20? :-) Mně to padne, startovala jsem z třetí.

        Je to ostuda. U závodu ČP by se tohle stávat nemělo. U lidí jako jsem já je to jedno, ale vám výkonnějším se v poháru už o něco jedná. Závody měřený Sportsoftem jsem jela loni  dva a vždy byla chyba, zařazení do jiný kategorie než jsem byla přihlášená, mezičas o dvě hodiny menší (ale neprojevil se na cílovým čase jako to teď na Šele). Vlastně i letos jsem už jeden před Šelou jela. Mezičas jiný o 10 minut, vím, s kým jsem projížděla do druhýho kola. Cílový ale v pořádku.

         
        0 0
    • TheIF  

      FOTKY z fotokocian.eu

      zatím mi to, ale píše tak akorát

      Warning: mysql_fetch_a­rray(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/www2/fo­tokocian.eu/sub­domains/www/ga­lerie.php on line 108

      0 0
      • jIrI___  

        Ještě to nemají hotové. Celý netrpělivý čekám, jestli se tam podle start. čísla někde najdu :)

        0 0
        • Smazaný účet  

          na sportograf.com už sú fotky…vyhľa­dávanie pekne podľa štartového čísla

          0 0
          • jIrI___  

            Tak tam jsou teda parádní fotky, našlo to 10 kousků s mým start. číslem (na fotokocian jen 2). Škoda té ceny, nechce se mi dávat 5 € za jednu fotku (jestli jsem ten ceník teda správně pochopil) :-(

            0 0
          • Ricci  

            Super fotky, mam ich tam 9, tak som obetoval 15 EUR na pamiatku :-)))

            0 0
            • Luk029  

              když nemám kartu na placení přes internet tak mam asi smulu co. Nebo jak bych je mohl zaplatit.

              0 0
            • plevka  

              ej, taky bych si je chtěl objednat, ale nikdy jsem neplatil kartou přes internet..napsal bys mi prosím, jak to probíhá..1.vyberu si fotky tu akci za 15 eur 2.vyplním své údaje 3.se mě to zeptá na způsob platby…a jsem v koncích, nevím, co vybrat..mám Visa kartu..a jak to probíhá dál??

              0 0
              • Smazaný účet  

                dôležité je aký typ karty máš…pokiaľ je embosovaná (vystúpené čísla), tak nebude problém…síce som platil cez paypal, ale ak vyberieš v 3. kroku typ karty, napr. EC/MC resp. Visu, bude to pýtať údaje z karty, t.j. 16 miestne číslo,  dobu platnosti a možno aj to trojčíslie zo zadnej strany vedľa podpisového prúžku…za vyskúšanie nič nedáš, ak to nepôjde, nič sa nestane…

                0 0
                • Smazaný účet  

                  vždyť je to šílenství, takový prachy za pár fotek.

                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    pre niekoho šílenství, pre niekoho nie… :-P

                    0 0
                  • Veprovak  

                    za tech 15 ecek poslou hotove (papirove) fotky, jejich digitalni podobu nebo oboje? Ta cena je kazdopadne priserna… ble

                    0 0
                    • Smazaný účet  

                      za 15 € máš, svoje fotky (ja som mal 14) plus 20 z prostredia maratónu (impressions bilder) a GPS súradnice z miesta kde to bolo fotené…všetko je to v digitálnej podobe, ak chceš CD, treba priplatiť za poštu…kupoval som od nich fotky z MTB Trophy aj Grand Raid Cristalp a vždy mi to za tie peniaze stálo…

                      0 0
                  • tomaschek  

                    Každý dobře vybavený profesionální fotograf dá za tělo, sadu kvalitních objektivů a blesk řádově stovky tisíc korun. To se pak nediv, že Ti neprodají jednu fotku za 5 korun… :-)

                    0 0
                • kankrlicek  

                  Všechno jsem provedl, jak říkají komunisté, dle svého nejlepšího vědomí a svědomí :) … A nic!

                  Mám tam napsáno něco ve smyslu, že platba nedošla. Jestli jsem peníze poslal či nikoliv, nebo je problém v tom, že ještě peníze nepřišly tam, kam mají… :)

                  Uvidím. Ale ta má jazyková negramotnost mě pěkně s.re. I když si pomáhám gúglem. Z angl. do CZ to jde, němčinu překládá mnohokrát s pomocí angličtiny :) Mám v tom bordel.

                  Tak jsem si vylil srdéčko a jdu spát!

                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    hmm, printscreen by mnohé uľahčil…príp. skús poprosiť niekoho kto je v tom viac zbehlý nech to vybaví za teba…

                    0 0
                  • Ricci  

                    Moja platba z Pay Pal tram dosla behom 5 sekund…

                    0 0
                • plevka  

                  díky za rady, ještě jsem slyšel, že platbu do zahraničí si musím nějak aktivovat, tak radši zavolám na infolinku a poptám se, ale ty fotky mi za to stojí ;)

                  0 0
    • bagr84  

      Muzete nekdo hodit link na trasu co se letos jela (kratka i dlouha)? Nikde to nemuzu dohledat…

      0 0
    • HupHop  

      Už to tam plní.  Jsem s tím!!!

      0 0
    • kankrlicek  

      Tenhle obrázek z MTBS se mi moc líbí :)

      0 0
    • HupHop  

      Zdravím bikery!

      Dal jsem na net neoficiální výsledky Šela 90 2008,2009

      Lze si najednou zobrazit výsledky obou ročníku pro jednoho borce nebo i více, případně porovnat s výsledky Silesie a Drásala 2008.

      0 0
    • Alishack  

      Fotil jsem na sjezdu krátké a na Helfštýně, tak se tam třeba někdo najdete.

      Kamoš mě ukecal, ať to někam hodím, že ty „original.de“ nej­sou moc kvalitní, což je pravda za ty prachy co chtěj, tak to tu máte k osobní potřebě zadarmo, i když jak někdo psal, profi výbava není levná, ale když jste si to zasloužili dřinou, jsou vaše. :o)

      http://www.edisk.cz/…66.83MB.html

      Je to přes 300 obrázků, tak se kochejte. Kdo chce velké rozlišení, ať pisne na mail ali.shack@seznam.cz .

      0 0
    • Alishack  

      :o) Relax v cíli.

      0 0
      • Olej  

        bydlím asi 100m od startu šeláku:) uvidíte že 2010 ročník dlohé bude mět beztak 100km

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.