• Luk02

    Mužu dát vidlici, která kouká jen 3cm z rámu do představce kterej má výšku 5cm??Nevylomím představec, neohnu krk vidlice??Nebo něco podobného.. Díky

    0 0
    • Pi†el  

      skus to a pak nam napis sve poznatky.

      0 0
    • rb  

      Dá se koupit takovy forychtung,kterym se vidlice nastaví,aby toho představec držel vic…

      0 0
    • Vrci  

      Krk vidle určitě neohneš a představec pravděpodobně taky nepoškodíš, ale podle výšky představce odhaduju na FR/DH tak zvaž sám jestli jediné co tě má dělit od zubaře/chyrurga je jeden šroub M5, protože ten horní tam bude k ničemu, protože bude nad krkem a na to že by něco udržel ježek rovnou zapomeň.

      0 0
    • ice  

      pokud mas moznost tak sundej vschny distancni podlozky/krou­zky,jinak doporucuju bud placatejsi predstavec nebo 3 srouby

      0 0
    • Lister  

      dost dlouho jsem vozil představec tak, že krk vidlice končil 1cm pod jeho okrajem a nebyl problém, je pravda, že jak jsem dotáhl na max horní šroub, tak v tom místě byl představec viditělně víc scvaknutý než dole, ale jinak to drželo v pohodě.

      0 0
      • ota  

        ůplně to samé,s tím představcem,jezdím takhle rok.kolegovi jsem to musel(chybělo 7,5 mm)udělat taky.a to byl Sherman-celkem jsem s tím poskákal,nehlo se,doufám ,že to vydrží

        0 0
    • dieegoo  

      presne to same sem pred nejakou dobou taky resil.. 5cm predstavec a vidla jen 3cm krk… v obchode sem nasel ten nastavec, co ti tady rb radil za cenu kolem 250Kč… ale nakonec sem se na to vybod a vzal jinou vidli :/

      0 0
    • McBlacky  

      nevim odkud jsi, ale pokud blízko Prahy tak v Brandýse ti krk nastaví Bareš za cca 180kč, drží to fest

      0 0
      • Luk02  

        Jak nastaví?nerad bych aby ta vidle přišla k újmě..Takže žádný vaření nepřipadá v úvahu jestlií se vůbec dá u hliníku mluvit při spojování o sváření:-(

        0 0
        • McBlacky  

          hliník asi ne no. tak to jedině přelisovat novej. 3cm bych tak tipnul je zhruba 50% což bych neriskoval

          0 0
    • gobike  

      Pche, muj zimak ma uplne stejnej problem a drzi to uz asi 4 mesice! Moc to neresim, vypada to, ze to drzet bude, sice krk vidle nezasahuje skoro ani do pulky predstavce, ale drzi.. Jestli to bude delat neplechu, tak potom poslu parte ;-)

      0 0
      • McBlacky  

        no jasně ale na zimáku rozhodně nedrtíš technický sjezdy a nebereš to terénem rychlostí přes 40–50km/h :)

        0 0
        • gobike  

          To ano, kolo pouzivam jen na silnici, ale ted po zime jsou vsude takovy diry, ze se citim, jako bych jel nejakej freeride v lese;-) Je to des…

          0 0
    • rhuman  

      co si nechat prelisovat krk? mam znamyho co mi to udal za 300kc ..

      0 0
    • Daf  

      Tohle bych nerisknul. Bud si to nech krk nastavit, nebo porid nizkej predstavec. Mozna by sla treba zafrezovat i hlavova trubka na ramu, ale to je uz dost extremni reseni :)

      0 0
    • Luk02  

      Teď mě ještě napadlo co dát ještě nad krk kousek trubky o stejnym průměru jako má krk vidlice aby se ten představes tolik nesvíral??

      0 0
      • Pá-dlista1  

        To jsem uz hodnekrat slysel a nikdy nepochopil :)

        0 0
      • MartinXC  

        Podívej se na výšku hlavového složení, tam můžeš tak 5mm uhrát (pokud už nemáš integrované HS). Nejnižší představec, který jsem viděl má cca 40mm, krk má končit cca 3mm pod horním okrajem představce ⇒ takže s nějakou investicí (do představce a hlavovky) vidli můžeš nechat.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.