• Kreten

    cus mozno si niektori pametate jak som tu riesil moje 2× zlomene gt chuceker 1. no ak tie tak to zopadkujem. 2× som zlomil ram gt chucker 1 na tom istom mieste pri zadnej stavbe(v historii najdete aj foto) ked som skakal na zadnom kolese a dvakrat mi ho vyreklamovali. teraz to drblo treti krat na tom istom mieste(teda bola tam len prasklina co by drbla) a podla toho co mi dnes hovoril predajca tak mi poslu 4 ram s vyjadrenim ze na tom nemam skakat. neni to protizakonne? nemam po treti krat pravo na vratenie prachov? jazdim na tom trial, co v navode nie je zakazane. ozaj keby mi mali vratit prachy tak za ram alebo za cely bajk? teda problem je v tom ze ram sa samotny nepredava takze je problem urcit jeho cenu

    0 0
    • Páník  

      ja myslim,ze uz muzes chtit penize…pokud ti dvakrat uznali zaruku,tak to vyjadreni,ze na tom nemas skakat tomu trochu protireci…chtej pra­chy

      0 0
      • Kreten  

        hmm no dobre tak dobre a mam chctiet prachy len za ram alebo za bike? ten ram sa samostatne nepredava a tak je diskutabilne aku ma hodnotu a vlastne co som cital zakonnik tak mozem odstupit od kupnopredajnej zmluvy ako takej, takze za cely bajk, ale zase su tie suciastky ojazdene takze vobec neviem

        0 0
        • Páník  

          urcite za cely bajk…pac porouchanim jedne casti je nefunkcni celej vyrobek…ale radsi si to poradne sestuduj,kdyby se jim do toho nechtelo at mas cim argumentovat

          0 0
        • fousac  

          ja sem koupil celej bike, reklamoval jenom ram a proslo to.. vratili mi penize jenom za ram (konkretne 34% PC)… zbytek mi zustal..

          0 0
          • Kreten  

            a na tych 34 percent pc prisli jak? teda ci to bolo u konkretneho ramu alebo u vsetkych bike je to tak

            0 0
      • rarášek1  

        Důležité je si přečíst co stojí v záručním listě. Většina výrobců tam má vloženou takovou větičku: „U jízdního kola se vždy jedná o závadu odstranitelnou, která se řeší odborným seřízením, opravou nebo výměnou vadné součásti, nikoliv výměnou nebo vrácením celého kola. Opravou je zajištěno, že zákazník může vyrobek dále řádně užívat. Pokud vadný díl již není k dosažení, bude nahrazen adekvátní náhradou.“

        0 0
        • Kreten  

          hehe toto asi nebude opravitelna zavada pozri foto. no nic asi sa budem vyhovarat ze uz treti krat ten (k)ram nechcem a uz ho ozaj nechcem. je to blby pocit stat na rame a vediet ze moze kedykolvek drbnut. inak ale nemozu ma odpisat ze ten ram bol pretazeny alebo tak daco ked uz mi to dvakrat vzali, nie?

          0 0
        • Páník  

          v zarucaku muzou mit co chcou,ale podla legislativy muzes chtit po treti stejne zavade penize…a tato podminka je zde podle me splnena

          0 0
          • rarášek1  

            pokud není stanoveno jinak. Dále je nutné dokázat, že se jedná o výrobní vadu, atd. (výrobní vada není to, že jednomu zákazníkovi praskají rámy) Tahanice na dlouhé lokty. Většinou je rozumnější se domluvit. Za slušné řešení považuji to co popisoval Fousáč. Pokud prodejce dodrží literu zákona, a tím je i to, že do 30 dnů zamítne reklamaci, ČOI s tím nic nenadělá a jediné řešení je soud. Bohužel.

            0 0
            • Páník  

              hmmm…s temahle „skakacima“ ramama je asi tezky zjistit jestli je to chyba vyroby nebo zakaznika, i kdyz v tomhle pripade bych rek,ze je ten ram spis blbe navrzenej.Ale zase mu to uz dvakrat uznali,tak by meli i potreti…ale asi mas pravdu,kdyz nebudou chtit proplatit cely kolo,tak aspon ten ram

              0 0
            • VencaV1  

              Pokud neni stanoveno jinak? Co je to za blbost, vzdycky snad plati co je v zakone a ne nejaky blaboly co si napise prodejce do zarucaku.

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.