• dříč

    Tak jsem koupil silničku nakonec jsem koupil tu meridu 904 a světe div se řekl jsem si o slevu a dostal jsem ji a to 10% což je slušný.Hned jsem ji prubnul bylo krásně a jelikož jsem na silničce seděl naposled před 20 roky tak super zážitek jede to skoro samo

    0 0
    • RUMcajs  

      Gratuluju! Mimochodem, mas helmu, nahradni dusi a sepsanou zavet?

      0 0
      • dříč  

        Jelikož jsem jezdil MTB tak helmu mám a duše mám 2 jednu na kolo a druhou svou takže budu hltat kilometry.Na horáku jsem najezdil pouhých 6000 ročně tak teď to minimálně zdvojnásobím

        0 0
        • Martula  

          Já mám duše tři:) vlastn víc:) Nemáš fotku..té silničky?

          0 0
          • dříč  

            Nemám je to merida road 904 najdeš ji na merida stránkách

            0 0
    • tulda  

      To se teda máš :-)

      0 0
      • Pá-dlista1  

        Zda se mi to nebo to rikas tonem jako bys mu pral krasne nove spanelske boty? :)

        0 0
        • tulda  

          nevim, jak se „perou krasné nové španělské boty“. zkus nějak poradit :)

          0 0
          • Pá-dlista1  

            Zabiju, utlucu, zaslapu te s nima az te chytim, tak te snim. Ale vedes 1:0 ;)

            0 0
    • stařík  

      Vítej ve světě asfaltu a děr na silnicích.

      0 0
    • rasto  

      mno, taky me ziletka nemine :-)

      0 0
    • orca  

      věk máme stejnej , jen já na silničce seděl (favorit) asi před cca 12 roky a myslím že letošní zima rozhodne , mám zálusk na nějakej kousek od CUBE . zatím najíždím km na biku se slickama než vjedu do terénu… Takže mnoho spokojených km .. bez nehod a defektů a jen ohleduplné řidiče…

      0 0
      • dříč  

        Co vybereš záleží jen na Tobě ale je to super pocit a mám vytypované super trasy co jsem jezdil na biku ale to byla dřina fuj teď je to pohodička takže jdi do toho a užívej si to pak sedneš na bik a půjde to samo

        0 0
    • jecnak  

      Preju hladkej asfalt a vitr v zadech.

      0 0
      • dříč  

        Asfalt je hladkej docela ale ať jedu jak jedu mám vítr pořád proti asi mám pech už jsem se vracel i stejnou cestou a on se hajzl otočil ale nějak mi to nevadí docela jsem rád jezdím rád do kopců i proti větru mám nohy jak sloupy tak ať makaj

        0 0
  • j-c

    Jako spravni gramari by meli zahodit i ty ksiltovky:)

    0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce