Čím jste si letos udělali radost?

111 nepřečtených
  • Sice máme za sebou teprve leden ale už jsem stačil pořídit: rohy Amoeba Vitra, prostřední převodník FSA, bovdeny,lanka,kon­covky Aligator,řetět Sram 991 a 970,pláště Continental Vertical v kevlaru,Camelbak Mule,dres s dlouhým rukávem Sensor, pumpičku Topeak DX, 2× funkční triko od Craftu. No potěž pánbuh jestli to takhle půjde celej rok.Ahoj

    0 0
    • libi  

      heh, tos toho stihnul koupit dost÷)) Ja si udelal radost zatim jenom klikama od Funnu, ale jeste sem se nejak nedostal k tomu je hodit na kolo÷(

      0 0
      • Stancek  

        Ram artura vision, vidlu, kliky, presmyk, saltr, predstavec , riditka, sedlovku… jak se penezenka zveti, jeste pedaly, sedlo a tretry :-)

        0 0
    • mula  

      JÁ JSEM SI KOUPIL BATOH OD DEUTRA TRANS ALPINE 30 NA DVOUDENNÍ VÝLETY ÚPLNĚ V POHODĚ A PAK VČERA HODINKY FIT WATCH OD SIGMY TAK JSEM ZVĚDAVEJ JAK TO POŠLAPE ( HODINKY )

      0 0
      • Mike_o  

        Jaké jsou ty hodinky a za kolik jsi je sehnal. Zrovna o nich hodne uvazuji.

        0 0
        • mula  

          JAK ŘÍKÁM KOUPIL JSEM JE VČERA, TAKŽE JSEM NEMĚL ČAS JE JEŠTĚ VYZKOUŠET. KOUPIL JSEM JE PŘES BIKE-ESHOP.CZ ZA 1580 KČ ALE VZHLEDOVĚ UJDOU A NA RUCE MI TAKY SEDÍ NATO, ŽE HODINKY NENOSÍM UŽ SPOUSTU LET TAK GUT.

          0 0
    • RapMan  

      ja si k vanocum poridil tu GPS Garmin Vista C s TOPO50, takze mam novou hracku. Ten kdo tvrdil, ze se mi na ni za chvili bude na policce prasit, se mylil.

      0 0
    • Misfit  

      Ja zatial tlmic manitou radiumRL a vidlu revelation:)

      0 0
    • mike!1  

      Ja jsem si udělal radost, že jsem měl konečně čas a dostal se na kolo

      0 0
    • Pijer  

      HAYES HFX9 2 kousky

      0 0
    • mechanik  

      Tak zatím jen klikami Race Face Evolve XC X-type a kazetou Sram PG 990:-)) Na kolo Lapierre X-contol 130 čekám… asi konec dubna :-P

      0 0
    • pened  

      mnoha nadhernymi sjezdy na skialpech u nas Beskydech, Yesenikach a na Fatre. A zima se teprve rozjizdi :-)))

      0 0
    • wlk  

      Naposledy s Mavicama Crossride,ještě nejsou doma, ale v příštím týdnu by měly dorazit poštou,tak je očekávám s otevřenou náručí :-)

      0 0
      • les  

        Lapierre-dobrá volba.

        0 0
        • wlk  

          To jsem zvědavej,každopádně pak dám vědět jak se osvědčily.

          0 0
          • mechanik  

            Taky si je asi dám,za ty prachy no nekup TO…

            0 0
            • wlk  

              no právě..já už kurňa nemůžu dospat,mý dosavadní dostane přítulka a já už teď vidím,jak mýmu bajku budou slušet a za 4 tis. se to fakt vyplatí..teda jestli mi je pošlou.........

              0 0
              • mechanik  

                Až dojdou tak napiš ta cena je fakt supr kterou barvu sis objednal a budeš tam mít kotouč nebo véčka?

                0 0
                • wlk  

                  objednal jsem černý a budou jezdit na véčkách, ale do budoucna kdo ví…Je na nich právě super,že jsou na oboje.

                  0 0
    • Hnoj  

      Já jsem si mimo několika kocovin letos pořídil prd, nemám totiž prachy , ale hned jak budou tak du do reby !

      0 0
    • Páník  

      ja mam novou Splice…bohuzel ma zatim najeto 30km:(

      0 0
    • Verte  

      Koupil jsem si starší kotoučovku MX-1 za 350,–. Celou jsem ji rozdělal, vyčistil, namazal, mastříkal a složil. Je jako nová. Nejtěžší bylo rozhejbat pevnej třmen! Kámoš mi na laseru vypáli za 300,– kotouč 180. Pak jsem to namontoval na kolo a teď si dělám radost když se na to dívám!

      0 0
    • Sabbath  

      Ja jsem si poridil tretry Specializd Comp MTB a k tomu SPD M520. Jsem nadsen:)

      0 0
    • HoK  

      Silničku Ridley a chystám se do silničních treter,Reby a zapletených kol na bika.

      0 0
    • johny.h  

      Taky jsem se rozjel, karbon. rám AXMAN Atlanict, řazení,smyk a šaltr SRAM X-9, sedlo Gobi, tretry Shimano 225, pláště Schwalbe Ralph a Nobby Nic, Camelbag. Snad to je fšechno a teď to jenom splatit! :)

      0 0
    • VencaV1  

      Jelikoz po peti letech provozu obmenuji kompletne vybavu tak to bylo: Kliky Race Face Evolve XC, kola Mavic Crossland pro lefty, plaste Hutchinson Bulldog 2,3 Tubeless, Pedaly Crank Bross 5050× a k tomu kolo Cannondale Prophet 600, abych to mel vsechno na co dat. :) A chystam se jeste na novou helmu, boty, pedaly asi Time Atac XS, nejaky hadry… Jestli to tak pude celej rok, tak bych potreboval nejaky sponzory. :)

      0 0
    • Manas  

      Norco Team DH 2004, po Sirenne. 2 trika od Craftu a momentalne vybornou chripku.

      0 0
    • Singe  

      Rám RBcrx vidle Reba team 2006 kliky FSA V-drive mega exo pedály Time Alium pláště Ralphy a to tak vše je to drahej koníček.

      0 0
      • wlk  

        souhlas,od léta skládám bajk a raději nepočítám, co jsem do něj už vrazil, ale nemůžu si pomoct, z něčeho musí mít čověk radost, ne?

        0 0
        • gobike  

          moje rec… Potrebuju poradit, chci k narozkam Blacka, ale rodicum to nemuzu vysvetlit, mi furt tvrdi, ze za ty prachy muze byt novy kolo a ze za blbou vidlu sedm klacku nemam davat… Nevim, co mam delat, sem zoufalej…

          0 0
          • Raydowe  

            Nehovorit to rodicom.:-) Ludia co na biku nejazdi, nikdy nepochopi, preco su biky za 20k,50k a viac, ked mozu mat za par babiek „totez“ :-))

            0 0
            • gobike  

              Nj,, jenze ja to chci od nich jako darek k narozeninam, vis kolikrat sem jim zatajil to, co sem si koupil na kolo? pche, mockrat, ale tohle je celkem drahy…

              0 0
              • wlk  

                Tak to ti nezbývá nic jinýho než trochu zamlžit nebo říct si o peníze a našetřit zbytek..moc možností tu asi není, bohužel…

                0 0
                • gobike  

                  No asi to tak budu muset udelat, pac mi nic jinyho nezbyde…Ale jeste o tom prohodim doma par slov.. Jsem to zkousel u prarodicu, ale predcili moje ocekavani, myslel jsem si totiz, ze reknou to stejny co otec (ze za to muzu mit novy kolo), ale oni rekli, ze za tu cenu muzu mit krasny kola dve a tim me dostali..:-(

                  0 0
              • wlk  

                Apropo už ses dočkal, kliky jsou už nafocený ;)

                0 0
                • gobike  

                  jj, aj uz videl;-)dik, ale myslel sem, ze budou 2005…

                  0 0
                  • wlk  

                    nemyslím, že by byl nějaký brutální skok mezi 04–05..myslím, že budou v pohodě :-)

                    0 0
    • goofy  

      Hayesy MAG, paterak a pak este nejake blbosti, nemale mnozstvi opicek a jednu uplne mega opici… :o) Nejvetsi vydaje depro prijdou…

      0 0
    • moratii  

      Taky par veci uz je…ale porad pribyvaji…) saltr,razeni,paky-Sram 9.0 SL,sedlo SLR,ram,ridit­ka,sedlovka,hla­va,predstavec – FRM,bovdeny Nokon…a na kliky Tune ted netrpelive cekam…

      0 0
    • Jogador  

      Tak já asi největší za dosavaď. Pokud se počítá celá zima: TORA 381 U-turn komplet sram x-7 zadní hydra 525 Mavic crossride černý, maj přijít příští týden To je asi vše:)

      0 0
    • prodi  

      Zatím jenom Velo a Peloton. Snad se to rychle změní :)

      0 0
    • miki  

      Tak já jsem si vydražil hlavovku Chris king a nové botičky diadora teamcarbon2006.

      0 0
    • black.horse  

      Nooo, tak koupil sem si do zásoby nějaký sady lepení a duše, pak trenažer Roto, řidla a představec RáčeFáče (na kliky čekám), pedály Ultegra a chystám se do silničních treter od Spešlu (čím dál víc mě lákaj ty karbonový, takže budu asi ještě šetřit:-) )… no a už budu brzdit, nebo budu švorc:-D ale možná ještě pořídím kejmla:-)

      0 0
    • Biker jak Pes  

      Zatím ještě není doma, ale do 14 dnů by měla přijít nová silnička (úplně NOVÁ). Bude to moje první, tak se nemůžu dočkat… :))

      0 0
      • sir_mike1  

        Ja si udelal zatim radost Macechou Z1 Light ETA 150 v exkluzive white:) hlavne proto, ze jsem ji sehnal za fakt supr cenu! A ted planuju kliky Hussefelt, napinak a rockring BikeHazard no a chtel bych sehnat predstavec NS… A takovou tresnickou na dortu bych chtel kotouce ve vlastnim designu.

        0 0
      • Biker jak Pes  

        No a ještě jsem zapomněl dodat, že s tím samozřejmě souvisí nové pedály, tretry (možná) a tachometr… Doufám, že to nečtou rodiče… :))

        0 0
    • zac  

      no kdyz to vezmu celkove za zimu tak XTR kola, ram klein attitude, tretry specialized sport, a na ceste jsou uz konecne i rohy…

      0 0
      • sir_mike1  

        Takze uz te nepotkam na Heinikarne na Tocny s cevenym RB?:)

        0 0
        • zac  

          nn, RB v sobe ma diru takze pujde na svareni a nasledne snad do sveta…

          0 0
          • sir_mike1  

            tak to je skoda – byl to peknej ram…

            0 0
          • Singe  

            jak se ti to stalo jinak tvoje kola jsou už nandaný stačí vyfotit a dát sem sedlovka dorazila tak vše dobrý díky.

            0 0
            • zac  

              no prave ze nevim jak se to stalo… :( proste kdyz jsem ten ram odstrojil a myl ve vane tak jsem tu diru teprve nasel a jeste v tom byl sutr… tak at vsechno co nejvic a nejlip poslouzi!

              0 0
      • vlk  

        gratuluji tvému kolu k povýšení-Klein rám. Chlapi, kdo je má v ČR na e-shopech v nabídce.

        0 0
      • lidumil  

        Můžes prozradit, dkes ten rám koupil? A event. i rámcově za kolik? Dík

        0 0
        • zac  

          je z druhy ruky, ale puvod je v programmcycle…

          0 0
          • lidumil  

            Jsem si myslel, žes to koupil od někoho. Mám na něj taky zálusk, ale ta cena :-( Bretton za něj chce 22001,– :-(( a to je sakra moc. Ale kámoš ho má taky z 2. ruky a nedá na něj dopustit.

            0 0
          • cmelak  

            Taky ho mám z druhý ruky z BikeZone. Bomba…

            0 0
    • gobike  

      Sakra, kdyz to tady tak ctu… chjo, vy utracite jak prase… Ja se musim spokojit pouze s novym razenim Deore, pakama SD7, kazetou a retezem LX..

      0 0
    • PePu  

      Spešl Epic 06 Disc Int – zatím ještě nedorazil, ale snad už brzo bude.

      0 0
    • davevi  

      ahoj není to moc k téma, ale… :-)) Mám kliky FSA a potřeboval bych do nich dát taky nový prostřední převodník. Kde jsi ho koupil a za kolik peněz? Pokud to není tajemství. Díky.

      0 0
      •  

        Koupil jsem ho u Cykloservis Fiala Mnichovo Hradiště a stál cca 600 kč.Ahoj

        0 0
    • DX3,5  

      Zatim jen spd pedály Shimano PD M 540 ale ještě letos musim dokuopit hromadu veci ale nejsou money. :-(

      0 0
    • Davit  

      Tak to já si splnil jeden velikej sen a pořídil si rám motati. Škoda že skončili, ale zase být to za plnou cenu, nikdy bych ho neměl. Mám ho zatím pár dní a už je dost poslintanej.

      0 0
    • davevi  

      na silničce pujdou pryč šesti-rychlostní sitiče(páčky) a přijde na ní kompletní Ultegra s dualama a zapletený kola Bontrager Select. Jen na tom starým osazení chci ještě odjezdit zimu.

      0 0
    • Luka  

      Radost? no, asi nicim podstatnym… vyhranou dovolenou v alpach, vcera koupenou novou sedackou do obyvaku… a z koloveci? Stale nic :( Cekam, jestli treba nedorazi ten jezisek, kterej se na me s vecma na kolo loni nejak vyflaknul :(

      0 0
    • vratan  

      riaditka Easton EA 70 monkey bar. XT radenie 03 crankbrothers multikluc 17

      • cakam kedy dorazi RS Revelation 426 U-turn
      0 0
    • khooca  

      PDA – fujitsu-siemens N520 GPS :))

      0 0
      • khooca  

        Ale stálo mě to navíc mobil pro přítulku, jinak bych to skrz rozpočet neprotlačil :D

        0 0
    • Hanz_Zlin_CB  

      jednoznace Axo Padlock rukavicky viz www.motoworldracing.com/…-Gloves.html sem s nich nadsenej

      0 0
    • Lance  

      vyhrou ve sportce neco pres trista tisic, i kdyz jsem chtel cenu prvni,ale jsem rad i za to

      0 0
      • Vojtas  

        to jako fakt jo ? mi zatim vzdycky tak 90 kc :(

        0 0
        • Manas  

          Ja nic, maximalne 20kc za los, za ty si koupim dalsi, to je dalsich 20kc a za to jeste jeden a na ten nic. Takze vyhozeny 20kc.

          0 0
    • Millhouse  

      Tak já jsem právě před půl hodinou objednal pro sebe SUPERIOR XC870 model 2005, pro mou drahou SUPERIOR XQ770w. Doma mi ještě spinká v garáži cross SUPERIOR XC640 model 04. No, radost jsem si teda udělal aeškerý úspory jsou v tahu. Až moc velikou, vZimní jezdec teda moc nejsu (když nepočítám tradiční novoroční post-alkoholický výjezd :-), ale myslím, že tentokrát už to fakt nevydržím a první jarní brázda bude na sněhu !

      0 0
    • mawerick  

      Jekyllem :D a to je na dlouhou dobu to posledni co jsem si koupil :D :D

      0 0
    • Medunka  

      manzelem ;-)

      0 0
    • MrAndrew  

      Zatim nove sedlo SLR XC GelFlow, tretry Northwave Hydrogen a naslapy M520 a dalsi bryle Point Racing Luna (stary jsem rozsedl). Premyslim nad novou vidli, ale to se uvidi, jak se na me bude smat vyplatni paska …

      0 0
    • TinkTink  

      Premyslel jsem porad, co na todle napsat, ale letos uz si nepisu co jsem si na bajka koupil, prtze to zdrzuje, takze ani nevim :)…

      0 0
    • wroum  

      ja stale cekam az (jestli) dorazi kanadskej author, kteryho mam uz asi skoro 4 mesice objednanyho.

      0 0
      • Radek Broz  

        Celou dobu vis, ze driv nedorazi, ale porad budes remcat;-) Ale vim, jak je cekani na komponenty/bike nekdy nesnesitelny:o)

        0 0
        • wroum  

          prvotni informace znela (od dovozce, pri objednani) do konce ledna a to se plynule zmenilo na do konce unora a kdyz to bude do konce brezna, tak budu spokojen. na konu sme cekali od pulky prosince do dubna :-)

          a az prijde tak prijde, nejak mi to je jedno a ani se nejak prehnane netesim.

          0 0
    • vano  

      Kluky FSA ENERGY COMPACT (50–34), nemozem sa na ne vynadivat, su nadherne

      0 0
    • miki  

      Chris king -tak tenhle kousek mi dnes dorazil.

      0 0
      • CZiko  

        žjova… akorát jsis ho mohl koupit v nějaké výraznější barvičce:-)

        0 0
    • CZiko  

      já jsem prozatím stihl nový ráfek, dráty a niple na zadní kolo… v nejbližší době na to ještě příjde napínák od shamana… a v té vzdálenější době výroba nálepky, nové přední kolo, kotoučka, sedlo, rockring, převodník, pedály… a to by mi tak tenhle rok stačilo… a ještě chrániče na hnáty:-) takže v tom zase protočím docela dost peněz, lépe řečeno všechny:-)

      0 0
    • cmelak  

      Zatím představec Thomson Elite X4 i s originál víčkem… :o))) Do jara stihnu ještě OS karbon řidítka, gripshift X.O, brzdové páky a gripy… Možná šaltr X.O nebo ráfky/výplety…

      0 0
    • climber  

      Sidi Eagle, pumpa Park tool, cyklocomputer, triko Newline s neprofukem vepředu.

      0 0
    • Ruprecht  

      silnička Lapierre které se už nemůžu dočkat:-))(měla by dojít do konce února) a kalhoty sportful anakonda

      0 0
    • Jane  

      Jsem si zatím koupila brzdové páky Avid SL a nový ložiska do předního náboje – bohužel špatný, dnes se je pokusím vyměnit za správný typ… No, a pak mám v plánu nový řidítka (Easton EC70 Carbon), představec (ITM Millennium), rohy (Merida X-Mission Carbon??), gripy (Cane Creek Locking Grips), kazeta (Sram PG 850), řetězy (Connex 804) a pláště (Schwalbe RR??)…

      0 0
    • kOmE  

      66vf2 a predni brzdu sh. saint a snad jeste pribude zadni

      0 0
    • visby  

      rajdy a predstavec v zlave… no nekup to…

      0 0
    • fousmen  

      ja poridil Marzocchi Z.1 freeride 2 a cely novy predni kolo. jeste riditka, razeni a saltr a uz do toho kola opravdu nedam ani korunu.. ((((-:

      0 0
    • Splinter  

      No v podstatě novým kolem:o)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.