Čím je napájené Trelock LS 600

6 nepřečtených
  • Romík

    Co se musí dávat do této svítilny? Toto světlo se mihnulo v diskuzi, najde se ještě někdo, kdo má praktické zkušenosti? Doporučili byste něco jiného vzhledem k poměru cena/výkon? Ď!!

    0 0
    • pos3k  

      5 baterii, daji se nabijet baterie (jen nabijecky:-) i bez vyndani (neni v baleni nabijecka ni baterie), lepsi je mit ale lepsi nabijecku a baterie vyndat. Co jsem videl tak sviti sqele. Majitelem jednoho kousku na b-f je Wizard.

      0 0
      • Romík  

        Tak baterie mě taky napadly :-) Zajímalo mě, jaký typ AA, AAA malé monočlánky?? Podle počtu bych si typnul na AA ne?

        0 0
        • pos3k  

          jsou to opravdu AA, tipnul sis dobre, ted uhanim Wizarda aby sem neco napsal, se mu moc nechce lenochovi.

          0 0
        • munro  

          Mam ho a sviti opravdu dobre (viz snimek v sekci foto/kola a komponenty). V navodu uvadeji vydrz 6 hodin na plny vykon – bude to asi pravda v lete, ted v zime bych to odhadoval tak na 4 hodiny. Baterie AA nabijim radsi v rychlonabijecce. Provedeni vypada dost lagricove, ale uz to prezilo bez uhony 10 metru letu vzduchem (letelo svetlo, ne ja).V kombinaci se svetlem na helme to na nocni jizdu staci.

          0 0
    • Wizard  

      Přidal sem recenzi tohohle světla do sekce: ostatní ostatní! :-)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.