• Veeteck

    Koupil jsem si Avid Rollamajig, ale bohužel mi k tomu zapomněli přibalit 2 malé části – jsou zakroužkované na přiloženém obrázku. Neválí se někomu náhodou doma? V krámu už je nemůžou najít, takže je mi Rollamajig celkem naprd.

    Anketa: Zlepsi Avid Rollamajig funkci razení?

    Ano
    10x
    53%
    Ne
    5x
    26%
    4x
    21%
    0 0
    • Kol.ista  

      Kolik te to stalo?

      0 0
    • TinkTink  

      Pac to nemusi byt nejak extra presny, staci kdyz se ten valecek nebude v prehazce giglat, tak si to za pomoci zakladnich nastroju (smirgl, pilka, vrtacka) muzes vyrobit doma…a ta derava kulicka je stejny jako koralek…

      0 0
    • fousac  

      nebylo by jednodussi koupit SRAM?? funkce razeni se zlepsi jeste o mnoho vic.. ;)))))

      0 0
    • vlk  

      prosím Tě kdes to sehnal sháním to snad už rok a nic jiného než sliby obchodníků se mi zatím nedostalo.Poraď kde to teď mají.Dík

      0 0
      • Veeteck  

        Koupil jsem na Bagbike, ale prej byl sundanej z nejaky Meridy. V nabidce ho ma i Koloshop…

        0 0
      • mechanik  

        Tak my to máme na pultě běžně,nechápu jak to že to nemůžeš sehnat???

        0 0
        • mechanik  

          Jo a kompletní origoš zabalené:-))

          0 0
          • panacea1  

            a kolik koštujou? hele koukal jsem na fotku tý náby SL 9.0 viděl jsem v pozadí zajímavý komponenty, máte webovky kde bych shlídnul Vaše zboží? nebo bych musel napsat..?

            0 0
            • mechanik  

              Bohužel e-shop ani web neprovozujem:-(( a ceny jak kdy někdy oficiální někdy dost dobré:-))

              0 0
      • JJ  

        Dej si tam obycejnou fajfku v brzd, taky to funguje:) www.bike-forum.cz/…foto_big.php?…

        0 0
    • VencaV1  

      A proc jim to nevratis?

      0 0
    • lubos  

      K te ankete. Ano i ne. Casem se to zasvini, a funkci razeni jenom blokuje.

      0 0
      • hanz  

        tyjo já nevím…vozím to aj na dh a i třeba v Jasný 05(megafekal párty) se to vůbec nezaneslo..jednou za 1/2 roku prostříkám silkalem a fakčí pořád dobře.

        0 0
      • jecnak  

        Mam zkusenost, ze i zasvineny to funguje bezvadne. Navic se to jen tak nezasvini.

        0 0
        • lubos  

          no, ja jsem to myslim moc nestrikal, uplne se to zaseklo, ta skrutka co drzi kolecko, takze se lanko smykalo pres, misto aby se kolecko tocilo. A myslim ze kvuli tomu se mirne prodralo, a pak to bylo uplne na draka samozrejme. Razeni to ale mozna zlepsi, rozhodne to ale chce vic udrzby. Jo a diky tomuihle kolecku je potreba kratsi bowden, coz by nekdy mohla byt vyhoda. Nicmene ja jsem to nakonec zahodil jako zbytecne , problemove a zatez navic :)

          0 0
      • kovar  

        no já mám zas tu zkušenost, že řazení to nezlepší ani když je to čisté.

        0 0
        • enjoy  

          proc se nedivim..?:-)

          0 0
        • vlk  

          já po radách ostatních spíše předpokládám, že to bude lépe řadit v zimě, Marast a v čistém prostředí mi to řadí skvěle i tak ,ale v zimě to v tom ohybu bodenu zamrá.

          0 0
      • munro  

        Podle mne to pomáhá, ale ten rozdíl není zas tak propastnej. Nějak se mě nezdá, že by to trpělo na zanášení.

        0 0
        • Luka  

          souhlasim. Na mym novym razeni nebyl tak markntni rozdil ale na habibovym vykloktanym deorku to udelalo doslova zazrak. Nezaneslo se to jeste ani jednou za ty dva roky co to mame na kolech. Funkce dobra a za tech 5$ hodne muziky.

          Nejvic se mi libilo kdyz jsem o tom mluvila s lidma z jednoho nejmenovanyho shopu, tak mi tvrdili jak se to strasne zanasi, jak to hned prestane uplne radit a jak jsou to vyhozeny penize… haha… to mate vzdycky, kdyz to nemaj na krame a ani to nevozej, tak to maj plnou hubu reci ala „ja bych to ani nechtel, bububu“ :)

          0 0
    • Veeteck  

      Tak uz jsem to vyresil – koralkem a koncovkou bovdenu. Chodi lip, je to znat.

      0 0
      • mechanik  

        Doufám že aspoň plastovou???

        0 0
      • Flier  

        mám to od Bagbiku a (překvapivě) to bylo ve stejným stavu jako to tvoje… a (opět překvapivě) jsem to provedl stejně, jen mám jinou barvu korálku :) rok bezvadné funkce už to má za sebou a řazení v mém případě 100% lepší… řešení SRAM je sice nejlepší, leč poněkud dražší.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.