• jaski

    co je jiny u skareba 80mm a 100mm.myslim jakej je tam rozdil treba v dylkach pruziny nebo neceho podobnyho.pre­mejslim o tom ze bych svoji 80 zvednul na 100:)

    0 0
    • Santus  

      Ty ses nejakej spion nebo telepat co:-)… zrovna vcera sem se stim drbal celej den. Udelal sem delsi novou tu plastovou tycku, delsi o 15mm to by dokazala jeste druha noha pobrat, vic sem si netroufal.Seskladal sem to, hodil na kolo a projel a zaver NEDOPORUCUJU .Nejak se to moc kroutilo a to mam Vecka, nebyl s toho dobrej pocit, tak sem to hodil do puvodni podoby.Mozna ze se tak krouti i klasicka stovka,nevim, ale to radsi zustanu u 80mm.
      Ten vcerejsek se teda vydaril.

      0 0
    • náčelník  

      Mám uloženo pdf s rozkresleným Skarebem 04 a podle pozic jsou pro jiný zdvih použity jiné vnitřní nohy (včetně korunky a sloupku) a jiné jsou oba kompresní pruty – to jsou ty tyčky, co čouhají dole z vnitřních nohou, na jednom je spodní píst TPC a druhý se opírá o pružinu. Víc jsem z toho nevykoukal.

      0 0
      • jaski  

        jo ty pdf mam taky ale jenom jeden a jeste nevim ani od ceho.muzes mi to poslat treba na mail abych se podival?

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.