• kurýr na bajku

    Máte s nim někdo zkušenosti ? Vyrovná se kvalitativně LX ?

    0 0
    • Pekáček  

      Že bys třeba hodil link, lenochu? :o))) www.srsuntour-cycling.com/…ImageServlet?…

      0 0
      • kurýr na bajku  

        No já sem spoléhal na tebe ;-) Hlavně sem ale myslel že ho budeš znát z vlastní zkušenosti, což asi ne, co ?

        0 0
        • Pekáček  

          No tož asi né, no. Ale tu páku vzadu okoukali od Sramu, to je jasný. Je to takový divný, jakoby tomu měl prasknout zadní díl šaltru, je tenoučký.

          0 0
          • kurýr na bajku  

            Pokud toho okoukali od SRAMu víc, tak by to mohla bejt dobrá aleternativa k řazení shimano. Jestli je to křehký, těžko říct.

            0 0
            • Pekáček  

              Kdo jiný než ty v každodenním nasazení by to líp proveřil? Směle do toho! ;o)

              0 0
              • kurýr na bajku  

                Já si taky myslim :-) Doufám že to nebude zkušenost za 13 stovek :-o Na jaře budu dávat novou patku, kazetu a šaltr. Ovšem k tý jejich top kazetě se asi přesvědčit nedám.

                0 0
                • Veeteck  

                  Zacina to s tebou jit pekne z kopce… Nejdriv takova anti Suntour kampan a ted tohle :)

                  0 0
                  • kurýr na bajku  

                    Coze ?!? To vyrábí SR Suntour ? TAK TO NECHCI !!!

                    0 0
                  • kurýr na bajku  

                    Ba ne… Já vim vo co de, ale prostě to musim vyzkoušet. Cejtim to asi jako, když vyjely první fully. Taky sem to musel vyzkoušet. V každym případě jestli to bude mít obdobnou kvalitu jako kliky, který sem párkrát zlámal tak nevim. Spíš sem spoléhal že se dovim něco tady :-(

                    0 0
                    • enjoy  

                      a co byses taky chtel dovedet?:-).tady to funguje tak,ze se polozi dotaz,za nejakou dobu si to nejaky zoufalec(kuprikladu ted ty:-)) koupi,sdeli narodu bikefora jaky to je a od ty doby jsou vsichni chytry:-)

                      0 0
                      • kurýr na bajku  

                        OK, ale nechápu proč musim bejt první zrovna já :-l V nejhorším oživim diskuzi: znáte něco horšího…

                        0 0
                        • enjoy  

                          protoze nevim kdo by touzil po saltru kterej se jmenuje jako nejaka zarovka:-)). ps:prehazovat to snad bude ne?stejne kdyz to bude spatny tak na tom budes furt lip nez ja posledni 3 jizdy na XT s prihnutou patkou.a taky jezdim:-).ty ale budes muset:-D

                          0 0
                          • kurýr na bajku  

                            Jj, nemáš jezdit jako cvok ! Musíš si uvědomit že nejsi krasobruslař. BTW: Vohnutá patka je swinstvo, taky budu kupovat novou.

                            0 0
                            • enjoy  

                              vohnuta patka je hned,jak jsem zjistil:-). jsem byl vzdycky takovej opatrnej..:-).ale jakmile to polozis tak to mas skoro jisty:-/.

                              0 0
                              • kurýr na bajku  

                                To se u mne nemůže stát, páč já lítám zásadně přes říditka a tak kolo dopadá po saltu na sedlo ;-) Patku mám vohnutou už z fabriky. BTW: Jeden týpek vod nás si teď koupil bílý CRXo a musim říct že nevypadá zle :-P

                                0 0
                              • Pá-dlista1  

                                Jisty… jisty to mas akorat u RB a to bud rad, ze se ti nezalomily sroubky v ramu… zrovna tuhle vec nemaji u RB moc vychytanou :/

                                0 0
                                • vrazdit  

                                  jojo, taky se mi to podarilo…ale sem cumel ze stram x.7 mi porad radila, aj kdyz to bylo ohle raminko dovnitr…akorat asi 3 nejvetsi pastorky nesly, pac by to vlatelo do vypletu :))… ten sutr byl vetsi nez se zdal a prehazka asi byla zase zbytecne dlouha…

                                  0 0
                                  • enjoy  

                                    ale jo,radit to bude furt.a dokonce i dost presne.jenom se nekdy nesmis divat jakej prevod tam podle ukazatele ma byt:-D

                                    0 0
    • jaski  

      me se to libi.kolik to stoji?a pouziti je mtb?zda se mi to jak bytelnejsi silnicka.

      0 0
      • kurýr na bajku  

        MTB a paxe eště dělá verze na FR.

        0 0
        • jaski  

          a cena?

          0 0
          • kurýr na bajku  

            Dyk sem to psal nahoře. Stojí necelejch 13 stovek.

            0 0
            • McBlacky  

              což je cena XT :)

              0 0
              • Pá-dlista1  

                nebo X.7

                0 0
              • kurýr na bajku  

                To je MO cena ! Určitě nemyslíš MO cenu XT ? Jinak to ale opravdu není málo, to je fakt. Ovšem vzhledem k tradici by to mohlo bejt to jediný co uměj – v uvozovkách :-)

                0 0
                • hermes  

                  Test byl myslím v Cykloservisu, moc připomínek neměli.

                  0 0
                  • Vilém  

                    Az na to,ze cykloservis nema skoro nikdy zadny pripominky,bud jsou to veci sebrany z netu nebo vic ci min skryvana reklama.

                    0 0
                    • Kany  

                      Pro Viléma: Milý Viléme, kdysi jsem si říkal, že tady nemá cenu reagovat, ale tvou hloupou připomínku, že v Cykloservisu méme všechny věci z netu nebo to je skrytá reklama, se nedá neragovat. Ty jsi buď neměl Cykloservis někdy v ruce nebo sis nikdy nevšiml fotografií. Pokud se ti do ruky dostane, všimni si, že všechny fotografie, snad mimo přehledů (teď např. kotoučovky) a dodaných fotografií jinými fotografy, jsou naše, námi vyfocené. Pokud něco víš o rozlišení fotek pro tisk a pro web, tak to jistě pochopíš.A s oh­ledem na to, že Cykloservis se stal postupem času technickým časopisem a časopisem zaměřeným na produkty, tak se samozřejmě dá považovat za skrytou reklamu všechno, co napíšeme a ukážeme. Třeba i asi padesát fotek z Fridreichshafenu, ze Sport Life v Brně nebo třeba i Zimovčákovo vysoké kolo. Chtěl bych tě požádat o zaslání alespoň malého vzorku textů z Cykloservisu, které jsme převzali z netu. Předem děkuji. Kany – Cykloservis

                      0 0
                      • Vilém  

                        Cykloservis mam v ruce kazde cislo,ten jsem na rozdil od Vela neprestal kupovat.Kupuju ho kvuli cene a nekterym zajimavym rubrikam (kolo z lidu nebo tak nejak) a rozhovorum.Co se tyce testu kol,tak ty se mi objektivni nezdaji.Jednak jsou v nich dost casto technicke nepresnosti,ob­zvlast testy co psala nejaka holka a prijde mi ze kazde testovane kolo je dobre.Verim Ti ze fotky jsou vase,to je zrejme,ale nejsem si jist zda nektera kola vubec projedete.Za reklamni clanky povazuju rubriku na pultech,netvrdim ze jsou zadane napr od dovozce,ale nemaji podle mne zadnou vypovidaci hodnotu.Totez si myslim o ruznych prehledech trhu,chapu ze kazdy nema pristup na net a nebo chut si to hledat,ale treba u prehledu mech. kotoucu si clovek udela neuplny obrazek co je na trhu ale o zkusenostech,pred­nostech a nedostatcich se nedovi shola nic. Promin jestli jsem se Te svym prispevkem nejak dotkl.Vase noviny si budu dal kupovat,ale testy v nem uverejnene beru se znacnou rezervou a spis jako rychly prehled toto co je noveho.

                        0 0
                        • Kany  

                          Jak jsem čekal, dikuze tradičně sklouzne k testům – pokud se bude diskutovat. „Holka“ co psala v Cykloservisu už v Cykloservisu asi rok a půl není. Možná právě i pro to, že psala nepřesnosti. Můžeš konkretizovat technické něpřesnosti, o kterých jsi se v Cykloservisu dočetl? Tím nechci říci, že se nějaké občas nedopustíme. Ale teď si skutečně nejsem vědom, že bychom nějakou zachytili. Kola skutečně jezdíme. Z čeho soudíš, že tomu tak není? Rubrika Na pultech může být objektem různých názorů. Pro někoho do ní umístěné součástky mohou mít vypovídající hodnotu, pro někoho ne. Stejně tak u jiných rubrik a článků. Přehledy trhu čtenáři chtějí a je žádaná. Jestliže teď v čísle 1 bylo 32 kotoučovek, tak to je pouze přehled se základními údaji pro případný nákup čtenářem Cykloservisu. Otestovat během roku 32 kotoučovek není v našich českých podmínkách rozhodně možné ať už z finančních, časových, personálních nebo dovozních důvodů. A rzhodně to není o přístupu na net. Chápu, že asi ty máž možnost chodit na net kdykoliv a jsi častým návštěvníkem, ale ubezpečuji tě, že vělké procento čtenářů našich domácích časopisů takovou možnost nemá. Vypovídají o tom návštěvnosti jednotlivých servrů i našeho www.cykl.cz. Jinak díky za tvůj slušný a věcný předcházející příspěvek. Kdybys ještě doplnil ty nepřesnost, převzaté články z webu a důvod tvé úvahy, že na testovaných kolech nejezdíme, tak to bude dokonalé. kany – Cykloservis

                          0 0
                          • kurýr na bajku  

                            Takže Durolux ste testovali a dopad dobře ? Omlouvám se ale nečet sem to :-(

                            0 0
                          • hanz  

                            nekupuju vaše noviny pravidelně, občas si je koupím občas pučím, ale naprosto souhlasím s názorem výše. Od vašeho časopisu tohodle typu očekávám přehledy a testy..přehledy máte fajn, testy katastrofické. Kolo z lidu mi stejně jak testy přijde občas sesmolené od kompu a né z lesa. Neber si to vezlém nechci se s tebou hádat o holce která tem je nebo už není ale takovejdle názor mám a z mého okolí nejsem sám. Ovšem nic to nemění na tom že si vás dál občas koupím/pučím testum se pousměju, přehledy uložím. Asi jsem smířenej že za málo peněz je málo muziky.

                            0 0
                            • Kany  

                              Nechci tě Hanzi přesvědčovat o opaku na tvůj názor na testy, ale rád bych si tu skutečně rád přečetl něco konkrétního a ne že Cykloservis (nebo i jiný náš domácí cykl. časopis) má šílený testy. Jaká je tvá, ale i jiných, představa o testech? Je jednoduché napsat že něco je blbý ale proč? Konkrétně. Já bych si to skutečně rád přečetl a poučil se. Jinak to tu je , nezlob se ale musím to tak napsat, plácání do větru. Pokud mám na něco radikální názor, tak musím vědět proč a dokážu to vyjádřit a uvést na příkladu. Kany – Cykloservis

                              0 0
                              • hanz  

                                mam své časopisy v kanclu ale prohledal jsem byt a krom pár asi tři roky starých vel,bike, katalogů jsem našel jednen Cykláč. bohužel je to číslo 3 2005 ale na tvuj příklad to bude stačit.

                                strana 2 test RB speedster celej článek se skládá popisu značky RB, popisu komponentů osazených, tabulky geošky a opět komponentů a jednoho ubohého představce s jízdními vlastnostmi. Ten představec obsahuje přesně todle:delší posez, není to raketa,pohodlnej,hou­pe se, pěkně tuhej, vidlice tuhá ale houpe se ale dá se locknout. Todle bych řekl že je otázka 10 minutové vyjíždky za barákem, u fulla bych očekával navíc dlouhej popis funkce pružení, jak tuhne při brždění, jestli tuhne pod záběrem nebo ne atp.

                                strana 18: kona kikapu deluxe- no tady musím uznat že tendle test mi přijde celkem slušnej (pro už notorického neduvěřivce k vašim testům celkem překvapení)

                                str 21:autor arh+ : tendle test je řekl bych taky relativně slušnej, jen by mě zajímalo proč se na spv stroji dá líp odrážet a proč je o 5mm delší stavba(vůči čemu?) horší pro manevrovatelnost.

                                jako byl jsem překvapen, z 3 testů jsem u jednoho dostal to co jsem čekal ale u dalších dvou jste mě docela překvapili. asi bych si měl krapet posypat hlavu popelem.

                                0 0
                                • Kany  

                                  Jsem rád za tvůj závěr v tvém posledním příspěvku. nemám po ruce ten test s RB a chtělo by se podívat kdo ho psal. Už vím ze záznamů…tak ten už testy psát nebude, to ti zaručuju. A ty testy které jsi uznal psal Dušan. Asi si to tu občas čte tak jsi ho zřejmě potěšil. Jinak odjíždí příští týden s Jirkou do Švýcarska a Itálie po různých firmách (jak vzdálené od přebírání z internetu, že?) A vzhledem k tomu, že Dušan jezdí na kole jako magor a stejně tak i skáče (až na loňský výstřelek, kdy šel asi tři metry vzduchem kolmo na hlavu a zničil helmu za desítku) tak by ti i vysvětlil toho Authora, neboť je to osoba dost povolaná. Jeho hobby je vůbec používat kolo pokud možno nad podlahou. Kany-Cykloservis

                                  0 0
                          • enjoy  

                            vubec by mi nevadilo o kolech a komponentech mit takovy povedomi a tolik zkusenosti jako „ta“ holka.parkrat jsem s ni v zivote mluvil a jako jedina bikerka co znam byla hodne v obraze.

                            0 0
                • rock  

                  1210,– za XT …

                  www.koloshop.cz/index.php?…

                  0 0
                  • kurýr na bajku  

                    Tak kdyby na koloshopu měli i DUROLUX tak by taky nestál 1300,– Možná sem se špatně vyjádřil, ale myslel sem doporučenou MOC.

                    0 0
                      • Vilém  

                        trosku jsi ho dostal:)

                        0 0
                      • kurýr na bajku  

                        Tak to přesně není von, todle je GTB což je FR šaltr ačkoliv to maj v popisu na KOLOSHOPU uvedený jako obyčejnej MTB šaltr. Na www.cykloadam.cz je to krásně popsaný i s fotkama a s cenama. Ten XC šaltr je myslim DUROLUX sgx.

                        0 0
                        • Jogador  

                          Koukám, že CYKLOADAM má nový stránky, jen ta prodejna, píšou že maj novou, ale ta vtom suchdole funguje dál? Ta byla skvělá, pravda, byl jsem tam jen dvakrát, ale nechal jsem tam s kamenáků asi nejvíc:)

                          0 0
                          • zac  

                            ta nova je taky na Suchdole a jenom kousek vedle, ta stara zustala jen jako dilna…

                            0 0
                            • Jogador  

                              Už tamto jsem hledal asi hodinu, ted todle:)

                              0 0
                              • zac  

                                tohle je vic na ocich, je to mezi zastavkama Internacionalni a Zemedelska univerzita hned na ty hlavni.

                                0 0
                        • Lišák  

                          Ten, na který dal link Pekáček je GBT. Na Koloshopu je taky GBT. Netušil jsem, že myslíš jiný.

                          0 0
                          • kurýr na bajku  

                            OK, na ten pekáčkův link sem nekoukal. Stejnak maj na KOLOSHOPU bordel ;-) i když sou jinak v poho.

                            0 0
    • kurýr na bajku  

      Taxem čekal nesmyslně dlouho než ho dovozce přitáhne a dyš to konečně dorazilo, tak to byl ten nejdražší FR šaltr. Ve finále už sem neměl sílu to řešit a vzal sem ho. V každým případě milovník tuhých pružin si přijde na svý. Nechci dělat uquapený závěry, ale první zkušenosti sou zupa ! Co se týče obojetného systému (SRAM i SHIMANO), tak musim uznat, že je to důmyslně provedeno. Fotku hodim pozděj

      0 0
    • kurýr na bajku  

      Taxem čekal nesmyslně dlouho než ho dovozce přitáhne a dyš to konečně dorazilo, tak to byl ten nejdražší FR šaltr. Ve finále už sem neměl sílu to řešit a vzal sem ho. V každým případě milovník tuhých pružin si přijde na svý. Nechci dělat uquapený závěry, ale první zkušenosti sou zupa ! Co se týče obojetného systému (SRAM i SHIMANO), tak musim uznat, že je to důmyslně provedeno. Fotku hodim pozděj

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.