• VencaV1

    Jaky pouzivate boty na all mountian a jaky mate s nema zkusenosti? Chci pouzivat jak SPD tak i platformy, takze muzete pro oboje. Dik

    0 0
    • black.horse  

      co se platform týče, vyber si něco co se nebude zacpávat blátem… takže spíše kulatější odlitek(DMR, Odyssey), než nějaká hranatá placka(Primo)… blbě se to popisuje, ale mrkni se na ty pedály co sem napsal v závorkách a dojde Ti to… ještě je příjemná věc výměnné hroty a drobné prohnutí dosedací plochy směrem k ose pedálu… a boty na ně, nejlíp skejťácký kecky…

      hmm u nášlapů je to dle mě skoro jedno… ale jestli chceš vypadat drsně, tak nějaký ty botky co se v nich dá chodit a jsou zvýšený pro ochranu kotníků… a pedály dle mě obyč. stačej, zase bacha na konstrukci, která se nezanáší blátem…

      0 0
      • VencaV1  

        Pedaly uz mam: SPD shimana 540 a platformy mam objednany Crank Bros 5050X, a to je celkem dobra hranata placka:) viz http://www.progresscycle.cz/firma.asp?….

        0 0
        • black.horse  

          SPD v pohodě, ale platformy… ufff, vypadaj sice hezky, ale za ty prachy bych si to rozmyslel, bál bych se bláta… ale osobně sem je nejezdil, tak nebudu pomlouvat…:-)

          0 0
          • VencaV1  

            S tim blatem mi to nejak nedoslo. Pritom kdyz jsem kupoval spd tak to bylo to nejdulezitejsi. Vzal jsem tyhle protoze jsem je objednaval i s novym kolem a meli na vyber jeste Authory a proti tomu jsem asi trochu zaujatej.

            0 0
    • AleZ80  

      Ahoj,

      nezkoušel jste někdo tyhle O'NEALy ?

      0 0
      • AleZ80  

        Kecky od Exustaru jsem si koupil na běžné nošení kvůli občasnému dojetí někam na kole (pásek přes tkaničky) a moc dlouho to bežné nošení nevydržely. Ještě horší zkušenost mám s klasickými pedály Exustar – ty se odporoučely hodně rychle.

        Na druhou stranu mám od nich ještě tretry a ty drží už dlouho.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.