• pegal

    tady je moje predstava:

    ram – duratec cyborg R14 vidlice – IRC 600 hlav. slozeni – FSA Orbit IS predstavec – ritchey comp riditka – ritchey comp sedlovka – JET – 22.208,– _____________­________________________­___________ kliky – Shimano 105 kazeta – – " – presmykac – – " – prehazovacka – – " – sada sh.105 06' – 13.400,– razeni – – " – brzdy – – " – retez – – " – zaplet. kola – Shimano WHR560 – 4780,– pedaly – Shimano PD 540 SL – 1.210,– sedlo – Selle italia SLR XP – 1.790,–

    cca to vyjde na 45.000,–

    co vy na to? ..

    0 0
    • omar  

      dost drahy…o nejakejch 7–8 tis levnejc na RB

      0 0
    • Lance  

      uz sem se chtel zeptat odkud kam:)

      0 0
    • Vrci  

      Kde to budeš kupovat? O rámu a vidli ti moc neřeknu – neznám neseděl jsem na tom. Musím přiznat, že jsem Kampista (jezdil jsem obojí), a proto bych stavěl na Centauru s Fulcrum 5 nebo Protonama – trochu dražší. Na cycles4u.de to vyjde na podobný peníze. Ritchey comp – dal bych radší 3ttt THE.

      0 0
    • Beeda  

      radeji tohle, na U10, PRO a za 39k. http://www.kolokram.cz/…uct_info.php?… B.

      0 0
    • MartinXC  

      Silnici jako jedničku nebo pro pobavení ? Já postavil za cca 40t pro zábavu na silnici to co mám v profilu. Rám a vidle byly jeté, se zárukou. V tvé ceně by se mohly vejít lepší kola (občas se v krámech najdou nová sundaná z továrního balení bika), nebo nechat něco vyplést. Shimano bych na silnici nedával.

      0 0
      • pegal  

        je to na najizdeni kilometru .. a taky mozna nejakej ten triatlon .. proc by jsi tam nedaval shimano? me se ta nova sada 105 2006 docela zamlouva ..

        0 0
        • Jarda  

          Na najizdeni kilometru bych vzal nejaky pohodlnejsi ram, tenhle je strasne tvrdy.

          0 0
        • petebike  

          za 16 se da sehnat cela sada Ultegra 10sp. bez naboju…

          0 0
          • pegal  

            to je skoro to samy .. vim ze se da sehnat za 16 ..

            0 0
            • petebike  

              myslis ultegra10 a 105 10? no prave ze tam je rozdil a ne malej, jel jsem na ultegre na svihu, na novy 105 sice jen na ergaci ale ten cenovej rozdil je malej oproti kvalite,ale to by ti vic rekl Beeda, ten tu ultegru ma skoro rok

              0 0
        • MartinXC  

          Campa = zvuk, životnost, příslušnost na silnici, estetika (méně viditelných bowdenů) Shimano = vetřelec odvedle z lesa

          0 0
          • pegal  

            zvuk nevim .. vetsina profi staji vozi Shimano .. estetika? prave ze me se Campa moc nelibi ..

            0 0
            • Orbis  

              spíš bych řekl, že je to vyrovnané 50% Campa 50% Shimano, mě se taky víc líbí shimano, ale campa má dobrou životnost, a seženou se jakékoli díly:-)

              0 0
            • m.arek1  

              to ktora stajna vozi ktoru znacku nie je otazka toho ze ktora znacka je lepsia ale sponzorskych zmluv … no a Shimano ma zjavne agresivnejsie PR … to je cele … o kvalite sa bavit nechcem lebo to neviem posudit … jazdim len Campagnolo … mozno som zaujaty ale Shimano je podla mna STRASNE skarede … tie trciace rohy dual pak su podla mna vylozene nechutne (aj s tymi vonkom vedenymi bowdenmi) no a tie prevodniky Hollowtech II vyzeraju tiez katastrofalne (najma ten Dura-Ace … brrrrrrrrr … ako z vesmiru) … Campagnolo JE hlucnejsie … rad to ale znesiem lebo inak mi na nom vyhovuje uplne vsetko

              0 0
          • petebike  

            no ten zvuk to teda ma :-))),estetika no nevim, proste shimano chodi lip – jezdil jsem na obojim

            0 0
    • petebike  

      ziletku na 105 za takovy prachy no fuj :-(

      0 0
    • Orbis  

      mno pěkny, ale radši bych koupil levější rám, a měl Ultegru… dá se koupit i postavený za 35 kKč na ultegře…:-)

      0 0
      • pegal  

        vim Merida ..

        .. ale ja musim vychazet z koncepce nove vznikajiciho tymu .. a prave ten duratec je jednou z podminek ..

        0 0
        • petebike  

          a nejenom merida,znacek je hodne, ale kdyz musis mit duratec tak to je jina, to si vejs nenapsal…

          0 0
        • Orbis  

          nejen merida… jak už bylo napsáno je ji ch hodně:-) to si měl napsat hned, že musíš mít Durateca;) Takže už nejsi v Sana Baru ?

          0 0
    • stařík  

      Co máte většina proti 105. Mám Centaura i 105 a osobně preferuji měkčí a sametovější řazení Sh. 105 je krásně funkční a bezproblémová sada.

      0 0
      • Vrci  

        A jak dlouho je máš? Dualy nerachtaji? Spousta plastu ti nevadí?

        0 0
      • marhi  

        Ale jak ti řadí v tahu. Schimano zrovna nemiluje řazení přes zuby. To když zapomenu tak si kampa řekne že ne, ale přehodí. Sportovní a závodní náčiní má mít zvuk. Tichý ferari by taky nikdo nechtěl.

        0 0
    • Vision  

      blázen :) za to seženeš komplet Ultegru O6 … ale zase mužeš říct to jsem si postavil :)

      0 0
    • Tino  

      ak kupuješ shimano nemá zmysel ho kupovať v Čechách (alebo SK) . Kúp si to v nejakom DE eshope – tam je to min. o tretinu lacnejšie. Zo záujmu som asi 3 minúty surfoval nemecké stránky a našiel som sadu shimano 105 (2006) za 380 eur (CZK 11tis.) a kolesá shimano550 za 110 eur (CZK 3150,–) Len na týchto položkáš ušetríš cca 4 litre… Nemá zmysel bikeové veci kupovať cez domáce bike shopy – zoderú ťa z kože.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.