Zdravím,
mám dotaz: vidlice vel 26 s pivoty pro V breaky už zmizely z trhu?
Našel jsem jen"Rock Shox XC 30 ":http://www.kupkolo.cz/…inak_z99734/.
Nemáte někdo nějaký tip?
Potřeboval bych novou, nebo i jetou, ale nemám čas pátrat po bazarech…
Díky
Zdravím,
mám dotaz: vidlice vel 26 s pivoty pro V breaky už zmizely z trhu?
Našel jsem jen"Rock Shox XC 30 ":http://www.kupkolo.cz/…inak_z99734/.
Nemáte někdo nějaký tip?
Potřeboval bych novou, nebo i jetou, ale nemám čas pátrat po bazarech…
Díky
No jo, už dávno nejsou…
dá se ještě něco sehnat, kdyžtak mail.
Třeba RST F1 First.
Stav vnitřních nohou je tedy na pováženou, za ty prachy… :-0
ještě RST first a Aerial
firstka je hodně oblíbená a ježděná
Díky za reakce. Vyhrála to RST Aerial.
no pokud jsi ji ještě nekoupil tak bych nákup dost zvážil – nedá se nastavit odskok a podle mých zkušeností je pro běžného jezdce váhy 80 kg přetlumená
mám jí doma a neřekl bych, že je to špatná vidle ale věřim že RST first by byla lepší volbou ..
no když se dá pořád sehnat RS Recon gold, tak bych ani o jedné neuvažoval.
Tuhle sem na V brake nenašel, a to ani na webu RS.
Hned po odeslání předchozího příspěvku sem ji našel. :-)
http://www.spoke.cz/…-air-9qr-26/
Ale otázka, zda skutečně je a jak dlouho vydrží, když už se k ní RS nezná.
co se ti nezdá? je to prostě starší ročník, je pochopitelné že RS nemá na webu staré kolekce.
Spíš aby na ní ještě byly k sehnání servisní kity. To bych zjistil a do zásoby několik koupil, za pár let už to vůbec nemusí existovat.
Za pár let už nemusí existovat i servisní kity i na nejnovější modely, takže v klidu ;-).
myslíš ty 32mm gufera, které jsou identické s ostatníma 32mm RS vidlicemi, nebo snad o-kroužky, které sežene v každém obchodě s těsněním? nebo si má snad koupit náhradní tlumič a vnitřní nohy???
A tak ještě jednou, to co sem našel je Silver, nikoliv Gold :-)
*1
Kde ho maj?
ve velkoskladu, bílou, posledních několik ks;)
Jsou na Hupnakolo
A co tam maji?
Vzduchová vidlice RockShox Recon Silver TK Solo Air 26 (model 2016)
Ta udávaná váha je teda dost děsná, zajímavé je, že pro pružinovou verzi udávají prakticky stejnou.
Doporučuji RST first, celkem lehká solidní vidle ;-)
RS silver se za tu cenu absolutně nevyplatí.
Někdo vybral ten velkosklad? :)
Jo :))
A máš speciální cenu pro BF? :) Docela zvažuju, že bych si nějakou vzal… Nevážil jsi ji?
Tak visi tady na bazaru za stejnou cenu, levneji se mi je prodavat nechce, protoze zajemce si evidentne nasly i tak. Zvazim ti ji
to fakt nekdo koupi vidli na vecka v hodnote noveho epicona na disc + kotoucove deore/slx predni brzdy na disc + nakeho zakladniho predniho kola na disc z bazaru ???
evidentně jsou pořád lidi, kteří chtějí vozit véčka asi tak. nehledě, na to že asi někteří nechtějí ani vozit jinou přední a zadní brzdu, případně sračkové přední kolo za bazaru :-)
pokud ma nekdo cely kolo na vecka? prece nezahodis celej bajk, jen kvuli vidli…
Dik, kdyby mela tak 1800 nebo min, vezmu ji.
nevykašlal jsem se na to, jenom jsem se k tomu ještě nedostal. nicméně myslím že verze s pivoty bude mít lehce přes.
Recon Gold mel tusim nekde do 1900g, kdysi jsem o nem uvazoval, ale pak jsem nechal zrepasovat svoji R7mu a SIDa prodal (nesedel mi prubeh)
tak je to 1712g s nezkráceným krkem a bez páčky locku
OK, napíšu SZ
Když to čtu, olizuji si všech deset za to že jsem si nechal u člena Honíka vidli zrepasovat, po měsíci neušlo ani ň a drží jak má.. Takže jestli není lepší koupit kvalitnější bazarovku za pár stovek a nechat za litr zrepasovat??
Tak jeste ukaz tu kvalitnejsi bazarovku za par stovek…
Nevím, nikdy jsem to nehledal, ale myslím, že sehnat k repasi něco jako jsem repasoval já, tedy 13 let starou vzduchovou Rock Shock Duke XC by nemělo být těžký koupit za rozumnej peníz,, když teda všichni ona.ují nad kotoučema …? Otázka je, jestli je to pro vás „slušná“ a kvalitní vidlice ? Pro mne jo, bo jsem s ní spokojen :).