• enjoy

    ahoj,potreboval bych jenom vedet ktere z techto dvou od koolstopu jsou ty spravne,nejak v tom mam ted hokej,dekuju. http://trinnity.cz/DetailPage.asp?… http://trinnity.cz/DetailPage.asp?…

    0 0
    • hanz  

      dle všeho by měli fakčit oboje…xtčkový se tam cpaly když se ještě nedělali na hope…ale ted už dělají na hope tak kup na hope.

      0 0
    • PePu  

      Ty Hope na me delaji dojem, ze jsou urcene pro starsi model XC4. Otazka je, zda budou dobre sedet i v mono m4. Ja bych se spis podival jake mam ted a podle nich koupil nove (priklanel bych se spis k XT, Grimeca…).

      0 0
      • PePu  

        PS: Pak by mne zajimalo, jak s nimi budes spokojen. Ja si s originalnimi muzu o postaveni na predni nechat jen zdat. Behem 14 dnu bych mel otestovat Goldfreny, tak jsem zvedav.

        0 0
      • enjoy  

        no tak pripadne hanzovi pekne podekuju:-),uz jsem je objednal. ja si o zastaveni na prednim s originaly nemusim nechat zdat,ale vim,ze nejsou nejlepsi ze vsech.

        0 0
        • Pá-dlista1  

          To se divim, ale ted… ted uz budes mit urcite i desticky nejlepsi ze vsech ;)

          0 0
          • enjoy  

            pripadne si z nich udelam nausnice.

            0 0
            • hanz  

              hele s těma XC4-kama je to dost možný…abych se přiznal to mě vůbec nenapadlo, radši tam zavolej. Však to určo ještě neposlali(pokud to vůbec maj na skladě) Tož tak…pak napiš jak si dopadl.

              0 0
              • enjoy  

                dopadl jsem tak,ze jsem to stihnul a dozvedel jsem se ze s nejvetsi pravdepodobnosti tam nepasujou a jdou tam ty XTckovy.ovsem ty XTckovy pry dodavatel nema:-). tak ze bych to zkusil v tom dookie co mam za rohem?:-)

                0 0
                • hanz  

                  ok omlouvám se že jsem tě trochu pomátl, fakt mi to nenapadlo

                  0 0
                  • enjoy  

                    to je dobry..:-).taky jsem mohl byt trosku samostatnejsi a zadat do googlu XC4..:-)

                    0 0
            • Pá-dlista1  

              No… s vlozkama na usich urcite upoutas pozornost.

              0 0
    • BUCEW  

      mám mono m4 a pasujou tam přesně ty druhý.ty tam mám a je to ok.

      0 0
      • hanz  

        to že do nich pasujou desky do XT/grimec/xsiv víme…ale koolstop nikdy nedělal desky přímo do hope tak z toho ta dedukce že když je začal dělat ted tak to snad bude na stávající modely…ale vážně to vypadá že je to na ten starej model.

        0 0
        • BUCEW  

          podívej se sem shttp://www.ko­olstop.com/bra­kes/DiscBrakes/in­dex.koolstop nezačal dělat ani hovno.ty desky se dělají léta a jsou přesně do toho typu brzd jak je tam napsáno.a všude kde je napsáno HOPE tak to znamená že je to do brzd HOPE.je to jasný vy odborníci!!!at žije trinity a e shop…

          0 0
            • PePu  

              I HOPE you grow up some day (at least in diction). IMO z te stranky nejde poznat, kdy zacal delat Koolstop desky pro Hope. Ale o tom to neni – chce to jen spravne pouzivat mozek.

              0 0
            • hanz  

              ok skláním se..před půl rokem mi BP Lumen dovozce značky Kool stop sdělil že desky do hope nedělá…o tom že tam pasujou xt neměl ani páru.Já je v monech vozím už přes rok. Že na trinity popíšou deky HOPE 4 piston je jejich problem…hope v dnešních dnech vyrábí pouze jedny 4písty takže z tama ta uvaha pane chytrej.

              0 0
            • hanz  

              a podle toho tvýho odkazu vůbec koolstop na mona M4 desky nedělá ani dnes

              0 0
              • BUCEW  

                …„ale koolstop nikdy nedělal desky přímo do hope tak z toho ta dedukce“.

                Jak již tady jeden odborník napsal chce to používat mozeček(to je to co ti tam chrastí když kejveš hlavou).No vzhledem k tomu že jsou tam desky na hope mini,m4,atd. tak to podle mě asi neznamená že by Hope začal AŽ ted dělat desky do 5 let starejch typů brzd.To za prvé a za druhé XT brzda DH je model 2002 a vzhledem k tomu že se ty desky dají koupit min 2 roky tak tam asi píšu že to tam pasuje ne!!!Tak tady nedělej chytrýho co víte a nevíte.Víte úplný hovno a už mě neserte…p.s. pro Hanze(ten odkaz je na to abys viděl že KS dělá desky na Hope pořád a NEEEEE na to abych ti ukázal že je dělá i na MONA.Proto tady ***** píšu že tam pasujou asi ty XT!!!!! tupci tupí egoistycký.

                0 0
                • goofy  

                  Chtelo by to troshicku sklidnit hlavicku, ne?

                  0 0
                • hanz  

                  díky, dle tvých dozajista perfektních informací opravdu musím uznat že se vyznáš lepe, asi jseš i větší biker a hezčí chlap. smekám před tebou a stydím se.

                  muhehe

                  0 0
    • BoB  

      já jsem nekoukal na tyhle ale mám EBC a spokojenost, asi tak 2× lepší než ty původní. A ohledně postavení na přední – já nevim ale asi mam jiný brzdy než vy, protože mě brzdily hodně slušně už s originálníma deskama a teď je to už úplná paráda.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.