• KOHNY

    čau čau chtěl bych si pořídit spinningové kolo ale nevim jaké......poraďte pls značku případně pošlete stánku, obchod…diky moc

    0 0
    • Pinocio  

      a kolik by tak mělo stát?

      0 0
      • KOHNY  

        no tak do 10000kč..

        0 0
      • KOHNY  

        no řikal sem si třeba tohle..http://www­.progresscycle­.cz/zamereni.as­p?ID=108&x=28&y=12

        0 0
        • Pinocio  

          hmmm, vypadá pěkně, ale na odborníka si hrát nebudu, pač tomu vážně nerozumím:) ale mám pocit, že tu už byla diskuze na tohle téma, tak když tak se podívej tam. ještě jsem cosi našel: http://www.fitness.cz/index.php?…

          0 0
    • Pinocio  

      podívej se třeba tady, ale ceny nejsou zrovna lidové:) http://www.schwinn.cz/…ipts/set.asp?…

      0 0
    • alpo  

      Nějaké kolo čínské výroby jsem viděl v Hypernově. Stálo 3999,– a vypadalo podobně jako kola naší výroby která jsou za 8000,– Nevím jak jsou uloženy kliky a setrvačník – byl tam kryt. Jestli ho někdo máte, ozvěte se prosím. Snad by to stačilo na zimu, na občasné protažení, když venku mrzne.

      0 0
    • Beeda  

      zalezi zda ho chces na XC, MX nebo DH:-)… B

      0 0
    • Volf  

      Možná nejlepší rada bude kup si pernamentku a choď na spinning. Pokud nezávodíš, nebo neděláš sport závodně, tak chci vidět, jak se doma donutíš točit pedálama na spinningovým kole. Pomalu v každým baráku najdeš nějakej rotoped nebo orbitrack nebo jinej ,, zázračnej ,, přístroj kterej jen slouží jako věšák na hadry. Možná se pletu a máš obrovskou vůli, ale raději bych chodil plavat, běhat nebo něco podobnýho, ale jezdit doma na spinningovým kole, to si neumím představit, ale je fakt, že si neumím představit ani na spinning chodit někam do zapušenýho uzavřenýho prostoru, vždyď kolo je o volným pohybu v krajině a a o obloze nad hlavou. Tedy za předpokladu, že kolo je jen koníček.

      0 0
      • orca  

        ANO ANO , dnes to každému rozmlouvám , mamina si to taky přála , velké oči (seděla na tom cca 5× po 30 min) nakonec v době sněhu a břečky jsem na tom šlapal cca 3× týdně měsíc po cca 2hod. a říkám „očistec“ . To raději 5 hodin venku než dvě doma . Kdo nevyzkoušel neuvěří… Takže od března to stojí a stojí.. a v zimně možná zase na měsíc se to rozjede maximálně…

        0 0
        • Volf  

          Úplně stejně jsme si se ženou koupili před nějakou dobou orbitrack drahej jako prase, zachvíli jsme ho oba nenáviděli a dneska ho má dcera v pokoji / v týdnu je na koleji / a na orbitracku jen visí co se zrovna nehodí. Když si představím co jsme si místo něho mohli koupit, tak bych vyletěl z kůže.

          0 0
        • Komi  

          Moje řeč … tatík dal 6 litrů za rotopéd, že prý zhubne. … máme aspoň novou ozdobu v obýváku :-) (a navíc to má hrozný sedlo)

          0 0
          • orca  

            No tak sedlo bylo to první co jsem předělal , navařil jsem tam klasickou sedlovku a dal normální sedlo . Ale i tak . Vyhozené peníze :-(

            0 0
    • orca  

      Ještě skromnej dotaz – šlapal jsi už na tom někdy doma ?? Pokud né tak si to nejprve vyzkoušej , jinak vyhodíš tísíce a pak prodáš do šroty…

      0 0
      • pegal  

        ja sem asi vyjimka me to docela bavi ..

        0 0
      • Manas  

        Ja jsem si koupil valce a tam je aspon zabavne udrzovat rovnovahu a jezdit bez drzeni. Ale na stac. kole bych chcipnul. Uz takhle je to nuda :-)

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.