• skipXC

    No je po závodech a začíná bejt drobet nuda, nevíte někdo o nějakých akcích, nebo závodech co se budou dělat tak do února?

    0 0
    • Otaku  

      Skoro dole vlevo:

      29.10.2005 ()

      2. závod SP v cyklokrosu

      30.10.2005 ()

      velká cena Kotvy a mistorství Prahy v cyklokrosu

      19.11.2005 (MTB)

      Zimní Trans Brdy

      10.12.2005 (MTB)

      eXtream Winter cup

      20.05.2021 (Svih)

      SMRŽICKÉ VANDR

      0 0
      • skipXC  

        no o těhle samozřejmě vím… :)

        0 0
      • orca  

        Už se někdo přihlásil na Smržickej vandr ?? tuším že bude nával když je to tak dopředu :-))

        0 0
        • skipXC  

          No ono to bude i docela problém, protože se jedná o akci, která už proběhla. Ale jinak nic proti smržům, maj celkem slušnej web a ta jejich obec asi funguje… :)

          0 0
          • orca  

            hmmm v tom případě jsem asi zaspal několik málo let :-( kterej že je letopočet abych se tu nestrapnil ???

            (ještě jednou se podívej kdy bude )

            0 0
            • skipXC  

              :) proběhlo to letos v květnu… :) takže de asi o překlep nebo o fórek :)

              0 0
              • orca  

                hele takže je letos už rok 2021 ??? fíha někde se mi stratilo mnoho let :-( jsem smutnej…

                0 0
                • skipXC  

                  :) proběhlo to letos v květnu… :) takže de asi o překlep nebo o fórek :)

                  0 0
                  • orca  

                    škoda já už mám zaškrtnuto v kalendáři i s letopočtem…ne­kaž mi radost :-)))

                    0 0
                    • skipXC  

                      :) no to už se na kolech jezdit nebude… :) to už bude virtuální poježděníčko s Marošanou. A na cestování budou teporty… :) a tak… :) ale v kalendáři si to nech a můžeš to pak ukázat dětem… :)

                      0 0
                      • orca  

                        Ještě že to vím , musím teď jezdit hodně v reálu páč pak budu jen vzpomínat…

                        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.