• chupas

    vcera pred vecerni projizdkou me napadla otazka temer na telo. jak dlouho vam trva nez na sebe nahazite vsechny ty hadriky a vyrazite na vylet?

    ja jsem zjistil, ze to je ukol minimalne na 10–15 minut. to mate EKG cidlo :)), na to aktivni pradlo, na to nejaky dresik s kalhotama (bavime se o podzimu). helma, rukavice, ponozky cyklo, boty spd, bryle (pripadne vymenit skla, dle pocasi). lehka ocista retezu, pripadne i namazani (jen jednou za cas). priprava piti – flasky nebo kejml. tohle vsechno je dost casove narocny.

    a jak dlouho trva nez z vyletu (dejme tomu puldeni) zase vsechno uklidite? vymejt kejmla a pod. a musim rict, ze kejmla navrhoval nakej totalni masochista. tak slozitej batoh jsem jeste nevidel, fakt me to dostalo, tolik vychytavek na tak malym batohu to je luxus. fakt u toho nekdo myslel :))

    0 0
    • Brouk_Pytlik  

      Zákon schválnosti je že se v zimě do toho všeho navleču a v zápětí potřebuju na WC. To bych se z toho po…

      0 0
    • Radek Broz  

      To ja zvladnu i s komplet chranicema klidne za 5 minut – mel bys zrychlit;-)

      0 0
    • Volf  

      Asi tak 5 minut. Moje žena min. půl hodiny.

      0 0
      • MattsSpeed  

        :-) u nas je to tak isto…

        0 0
        • wlk  

          hele nechci se opičit, ale u nás to stejný, já su za 5 minut před dveřma i bajkem a moje milá se pak ještě se mnou hádá, že si nevezme tu blbou helmu, že bude mít spliha, ale já stejně vždycky vyhraju :-))))

          0 0
          • MattsSpeed  

            …ano ano… a nakoniec ta helma :-) ‚je mi mala, nesedi mi, tlaci ma, preco je musim nosit…?‘ no a potom prisiel pad… ked som jej ukazal ze helma je sice iba jemne tuknuta, ale ze keby ju nemala, mohla to byt hlava… a od vtedy ziaden problem :-) no a co sa tyka oblecenia: je zima? je teplo? a ako bude? mam si zobrat kratasy alebo dlhe obtahovacky, myslis ze tristvrtove mi stacia, mam si zabalit moiru......??? :-))))

            0 0
            • Volf  

              Přesně. Začíná to v čem pojedeš, jo a nebude teplo, třeba by stačilo jen, a kam pojedeme, 50 kiláků a není to moc atd. No alespoň se stále něco děje.

              0 0
      • rtw  

        to je zvláštní, mně to trvá vždycky kratší dobu než chlapům:-)

        0 0
        • SELMIRA  

          Yo, mně taky! :o)

          0 0
          • Lišák  

            Asi nejste standardní ženský… :-)

            0 0
            • SELMIRA  

              No, tak to si vyprošuju! Podej si ruku s Fousáčem, při poslední vyjíždce mi řekl, že nejsem žádný děvče. Jelikož děvčata dle jeho vize měla ještě bědovat nahoře v křoví. :o) To by mě zas zajímalo, jací vy jste teda muži. :o))

              0 0
              • cabbage  

                to rikal v halounech, nebo u karlstejna?:)

                0 0
                • SELMIRA  

                  U Karštejna. Ale jelikož chci být morálně povznesena, už jsem mu to velkoryse odpustila. Anebo…COŽE?! On mě pomlouval eště i na Halounech? Neřikal nádohou, že se vždycky ztratim i 500 m od domova? To totiž neni žádná pravda. Jsem dostala žízeň a taxem jela napřed do bufáče na Skalce. Ale jste mě zákeřně přelstili a jeli rovnou k Paviánovi a já jsem potom na Halouny musela dobloudit sama. A sem netrefila správnou odbočku taxem sjížděla uplně mimo nějakym belbym korytem potoka či co. Chudák slabá žena. YO! :o)))

                  0 0
              • Volf  

                Náhodou standard se dá vysvětlit jako průměr a v tu chvíli tě vlastně tím nadstandardem chválil.

                0 0
                • SELMIRA  

                  Jen ty se ho nezastávej! Asi budeš taky pěknej šovinista. :o)))

                  0 0
                  • Volf  

                    No no. Já vlastně chválil i tebe a nakonec jsem šovinista. To jsem tedy dopadl. a to jsem ti ještě chtěl napsat, jak ti to na tý fotce v profilu sluší.

                    0 0
                    • SELMIRA  

                      No dobrá, tak já Ti prozradim, že nemusíš bejt smutnej, páč jsem sem ještě snad nikdy nenapsala něco co bych myslela vážně. :o)

                      A to…kromě zadního kola, řadících páček, pedálů, kabátku a botiček momentálně shánim taky ženicha. Tak kdybys o nějakém věděl… :o))

                      http://www.bike-forum.cz/…usac18092005(062).jpg

                      0 0
                      • rock  

                        Hezká fotka. A když si vedle ní otevřu profil Medunky, mohu studovat rozdíly v jízdním stylu :-) … skoro to vypadá jak společný švih a stejný fotograf ?

                        0 0
                      • Gatier  

                        Error 404; Stranka nenalezena :(

                        0 0
                        • rock  

                          Musíš do prohlížeče dát i ten zbytek odkazu, co není tučně …

                          0 0
                          • vlk  

                            me by spíš zajímalo jak tam selmira tu fotku dala myslím bike-forum.cz/img… .Vše co je v sekcích foto má bike-forum.cz/forum…

                            0 0
                      • Volf  

                        Na shánění ženicha se vybodni. Až to přijde tak to přijde. Já svoji ženu taky nijak nehledal no a potkali jsme se a už to spolu táhneme 20 let.

                        0 0
                        • SELMIRA  

                          :o) to taky měl bejt jako vtip …raděj bych ale aby TO přijelo na kole. :o)))

                          0 0
                          • fousac  

                            kdy se muzu stavit?? ;o)

                            0 0
                            • SELMIRA  

                              Chocho, to bys musel odvolat všechny urážky cos kdy učinil na adresu slečny Kacen Šelmírové a jejího báječného titanového bikostroje… a pak by se vidělo. Polehčující okolností by mohlo být pár kousků medovníku anebo toho úúúúžasného čoko-hruškového dortu co maj u nás v Zámeckym hadu. Například… /o víkendu jsem SAMA doma!/ :o)))

                              0 0
                              • Lance  

                                sama ne s fousacem:))

                                0 0
                                • SELMIRA  

                                  :o) No vida. To bude maminka koukat. Prej, že když nepřestanu bláznit na tom kole, tak se nevdám. Fousáči, uděláme si snubní prsteny po vzoru Gun Rity? Ovšem já dám přednost titanu před karbonem. Můžeš je vyfrézovat v práci. Obětuju na to kousek řidítek, stejnak je mam moc široký. Tož domluveno. Akorát nevim, co na Kámen úrazu… Ale jí Tě budu klidně pučovat mě stačí, když mě budeš živit. /což to si teda mákneš/ :o)))

                                  0 0
                                  • vlk  

                                    „Obětuju na to kousek řidítek“-to musíš mít ale široké prsty :o)

                                    0 0
                                  • fousac  

                                    ty mi snad ctes myslenky… titan sem sehnal, titanovej prsten uz mam ve vyrobe.. rekni jakou mas velikost a nejni problem udelat jeste „JEDEN“ .. ;o)

                                    0 0
                              • fousac  

                                beru te za slovo.. o vikendu ti tlucu na vrata s dortem v ruce.. ;o)

                                0 0
                                • SELMIRA  

                                  Hoho, že bychom si jako navzájem stopli, jak dlouho nám trvá strojení??? :o))) Přeci nejseš ještě tak troufalej a zoufalej, aby ses chtěl dát utrápit zrovna ode mně. Končim seznamku a navrhuju se vrátit k původnímu tématu. :o))

                                  0 0
                                  • Lance  

                                    pockej pockej,jak koncis seznamku,zenicha mas???

                                    0 0
                                    • SELMIRA  

                                      neřeknu. Dyž si tady každej přečte, že jsem si pozvala na sobotu Fousáče, tak už budu zkompromitovaná a koho oberu o dort v neděli? Dyž Fousáč už bude utrápenej a zakopanej v brdském hovzdě…

                                      0 0
              • Lišák  

                Jací jsme muži? Asi taky nestandardní. Sandardní muž (vidím to u bývalých spolužáků), většinou sám nesportuje, ale o to víc o sportu debatí v hospě, kam se přesunul nejlépe pouze přes ulici, nebo tupě zírá do TV. Moje vysvětlování, že pivo chutná naprosto nejlíp po pořádným záběru na kole berou jako povídání o Sněhurce a nejraděj by asi někam zavolali, aby mě odchytili do sí?ky a zavřeli kam podle nich patřím :-)

                0 0
                • Manas  

                  Asi tak, bez sportu ta zizen je naka hodne spatna. Proste mi to nechutna.

                  0 0
                  • Lišák  

                    To mě to teda zase docela chutná, ale po švihu je to žízeň úplně jiné ligy!

                    0 0
                  • SELMIRA  

                    pití píva po sportovním výkonu je sebepoškozovací zločin

                    0 0
                    • Manas  

                      Kdo rika ze jich vypiju moc :-) Jedno dve, jsou ideal na doplneni … :-)))

                      0 0
                      • SELMIRA  

                        :o)

                        0 0
                      • fousac  

                        ROFL ;o) sem nekde zaslech, ze zvladnes uchlastat í Padlistu.. ciz v komparaci s tim, co sem ho videl zvladnout, nebude zrovinka podradnej vykon.. ;o)))))

                        0 0
                        • Manas  

                          No je pravda ze se obcas napiju, ale jen lehce a nijak to nehrotim :-)

                          0 0
                    • Lišák  

                      " páč jsem sem ještě snad nikdy nenapsala něco co bych myslela vážně. :o) " No, ještě že jsi to předem prozradila, ještě bych si myslel, že to snad myslíš vážně! :-))

                      0 0
                    • kajulka2  

                      Pivo je nejlepší ion?ák :-), jenom je škoda že obsahuje alkohol, ten do ion?áku nepatří.

                      0 0
                • SELMIRA  

                  máš divný spolužáky. V Praze všichni spolužáci hrajou skvoš, potápěj se nebo dělaj nějakej jinej hustej šport. ..ale uplně nejvíc nejlepčí je stejak fotbal. Ty hajzlíky na těch kolech, co ničej přírodu bych taky chytla do sí?ky a zavřela. :o))

                  0 0
            • vrabcak  

              No, já byla taky vypravena rychleji než Ty:-) a sem normální ženská :-))

              0 0
        • cabbage  

          všem dohromady?:o)

          0 0
      • muff  

        Sám 2 min – se ženou 22 min – s dcerou 222 min /z toho těch 200 zabere přesvědčování,aby vyrazila – podařilo se letos 3×/

        0 0
    • venca1  

      hmm, tak to jste dobří, já si v 90% něco zapomenu (přilba nebo tak), pak pro to jdu ale po cestě zapomenu co jsem zapoměl tak se musím vrátit ke kolu aby se mi to vybavilo a tak to jde několikkrát ale nakonec stejně vyjedu, pokud nezačne pršet :-)

      0 0
      • Smazaný účet  

        Tak toto som vyriesil jednoducho. Mam na jednom diernom stitku (to je taky kusok kartonu, co sa v praveku pouzival ako vstupne medium do pocitaca) spisany zoznam co nezabudnut a skontrolujem. Vyhoda staroby je, ze sa uz zato nemusim hanbit.

        0 0
      • vojtechposmourny  

        No na 24 let to jde. Až ti bude 35, tak si doma zapomeneš i to kolo :-)

        0 0
    • tjuren  

      To bych asi akončil s cyklistikou. Katě,dres, boty a jedem. Asi 2 min. Když jdu do práce tak ještě rychlejc:-)

      0 0
    • Meesha  

      ja se s tim seru hrozne dlouho :-) Este jak sem nervozni a natesenej, tak vzdycky neco zapomenu nebo tak. A klasika je, ze kdyz se do vseho navliknu (hlanve v zime) tak se mi zacne chtit na zachod… :-)

      0 0
      • chupas  

        to sem celej ja. kdyz se navliknu tak zachod a kdyz vyjedu tak neco zapomenu. klasika

        0 0
        • Pivomil  

          Ja taky, jednou jsem vyjel a zjistil jsem ze sem zapomel kolo :)

          Ne vazne, asi kolem 10min s tema serepetickama, jako je oblikani, priprava piti, kalibrace vyskomeru na kerou zapominam temer pravidelne apod..

          0 0
          • Gatier  

            Ja som si raz zabudol kufre. Doslo mi to asi po minute zatlacania topanok do pedalov :)

            0 0
            • Smazaný účet  

              Slabe. Ja som sa raz strasne ponahlal a omylom som vyskusal ake to je ak si nedas cyklisticke kratasy „naostro“. Dost dlho som sa divil, ze je mi teplo a mokro …

              0 0
            • vlk  

              tak to já jsem 30s přesd startem zjistil, že nemám tepák-pás.Navíc ve stanu nebyl k nalezení.Tak jsem odstartoval s 20 min spožděním.Před­jíždět ty bandy lidí byl fakt zážitek, hlavně z kopce.Takže teď se raději chystám dřív a tak 10 min vše kontroluji.

              0 0
    • Raydowe  

      u mna prevlada ina vec.

      Obleciem sa, napumpujem vak, hodim na seba, nastavim spravne trupicku, do opaksu mobil vsetko zapnute. Beru bike a taham k vytahu..... idem zavriet a..

      kluce vo vaku..:) bez kluca nezavrem dvere.:) tak znova vsetko dole.:)

      0 0
    • kolombo  

      Oblečenej jsem rychle, rozhodně déle mi trvá balení zavazadla.

      0 0
    •  

      vobliklej sem hnedka, batoh je permanentne standby, piti si natocim na zahrade z kohoutku, ale nejdil mi trva nez se vyhrabu ze zahrady,mame branu na kladku s retezem :( tak ze odemknout, vyjit ven, zamknout a uklidit klice

      0 0
    • Biker jak Pes  

      Ráno jsem si přecetl tenhle thread, tak jsem si to schválně změřil a zjistil jsem, že jsem na tom dost bídně (asi 15 – 20 min). bych měl teda dost zrychlit… :))

      0 0
      • PT  

        Se neoblikej cely:)

        0 0
      • pavelr  

        Taky jsem zoufale pomalej. K tomu ještě čočky, mytí rukou. Čím víc chvátám, tím dýl mi trvá je nasadit. K tomu 5-minutový přesun do garáže, v garáži přezutí bot. Myslím, že 30 minut to jistí.

        0 0
        • kajulka2  

          Čočky a to kolo nich je nejdelší část před startem. Po návratu zase vymývání vaku…

          0 0
    • RomanH  

      V zime cca 10–15 minut, vcetne navleku na tretry. Taky me to stve, mel bych zrychlit.

      0 0
    • saly  

      …ssse divim, ze Te mezitim neprejde na kolo chut :-)

      0 0
    • fousek  

      1 – 2 minuty, podle toho jestly si nazouvam SPD na silnicku nebo jedu na celoperu

      0 0
    • McBlacky  

      když to hrotím tak do 5 minut po příchodu z práce (v obleku) napohodu 10 minut. Úklid – vymeju camel, dám sprchu a čas od času si vyperu hadry v ruce, když není dost do pračky a chci zas brzo jet…

      0 0
    • Hurikan_Tom  

      Teda ja koukam! Jsem zcela jasne na poslednim miste, pze nez se vyprdelim, tak mi to trva min hodinu. Jen kolik casu mi zabere myti brejli (me oci totiz hrozne prskaji a vnitrni skla jsou hrozne messy) a cisteni reminku prilby od soli (jinak by me sezraly)!!!

      Povyjizdkove prace mi trvaji min 4h, ale je pravda, ze trpim obcesi cisteho kola a porad ho cistim. Jen retez cistim po kazde vyjizdce cca 45min.

      Bike cistim na balkone a protoze tam travim hodne casu, tak slysim jak sousedi rikaji: „…uz zase cisti kolo…“ :o) Neni to nejaka nemoc???

      0 0
      • Lance  

        tak to mas zivot na hovno se divim,ze jeste na tom kole jezdis

        0 0
        • Hurikan_Tom  

          Ber to tak, ze mi to vyhovuje (nikdy jsem nic nezapomnel) a bavi me to tak. Ale jak tady ctu, tak musim pridat.

          Drzim se hesla: „Dobre nabalen, dobre naladen“ :o)

          0 0
          • orca  

            Ještě skromnej dotaz – jsi ženatej a máš děti ?? Když tak počítám 1hod příprava + 2 hod venku + 1 hod po dojezdu = 4 hod (minimálně) Tak to krom kola nic nestíháš , teda pokud tě kolo neživí a není to náplň celého dne.

            0 0
          • orca  

            Jéé já to spletl 1hod před + 4 hod po + vyjí¡ždka .

            hele vyjedeš někdy jindy než v so či ne ?? nebo pro tebe nemá den 24 hod ???

            0 0
            • Lance  

              mrkni mu do profilu,tam pise,ze jenom o vikendech tak to jde,ale v tom pripade clovek pro zivot naprosto nepouzitelny:)

              0 0
              • Hurikan_Tom  

                Diky :o) Me novorocni predsevzeti bude stahnout dobu priprav na 15min.

                0 0
              • orca  

                Už to čtu a dokonce se v lese bojí , kdyby byl ženská tak pochopím , ale takhle ?? nevím nevím… Dle mého je v lese 100 x bezpečněji jak ve městě, Vlky , medvědy tu nemáme tak co nás v lese může potkat ??? Já hlouběji v lese potkal pouze zase dalšího bikera – řekli jsme si zdar a každej to šlapal svým směrem… Nebo jinde v lese to je jiné ???

                0 0
                • Hurikan_Tom  

                  To byl z me strany pokus o vtip. Nicmene ja jsem uz v lese narazil na divocaka, srny … houbare :o)

                  0 0
            • Hurikan_Tom  

              Deti nemam, zenaty nejsem, zadany ano, na kolo se kvuli pracovni dobe a dojizdeni do prace dostanu bohuzel jen o vikendu. Je pravda, ze kvuli kolu o vikednu nic jineho nestiham (a nevadi mi to). Pokud kolo necistim, tak pak ano :o) Asi jsem mel upresnit, ze 4h trva cisteni ted na podzim kvuli bahnu atp. Kdyz je sucho, tak je cca 1h.

              0 0
              • orca  

                Prosimtě – čistotností určitě mladou uchvátíš ale tímhle ji asi zdeptáš :-( nic ve zlém…

                0 0
              • blue  

                4 hodiny cisteni kola? ale to delas kola pro celou partu, ne?

                0 0
      • Andrzej  

        ne, Fougasi! ty ponozky vam porad nejdou!!! :)

        0 0
    • Martin  

      Tak jsem si to taky stopnul:-) 15 minut. Oblečenej a obutej jsem hned, ale než zabalím kejml, najdu a vyčistím brejle......

      0 0
    • MARIN  

      v tomhle obdobi mi to trva tak 5–10minut Zalezi co vsechno delam: pridelat pumpu na ram,vymena skel u bryli a jejich myti,dofoukani/u­pusteni pneu,plneni Camelbaku, posledni dobou pravidelne mazani pedalu aby nevrzaly, najit nejakou dobrotu na cestu no a pak to oblikani a nejlepsi je kdyz uz clovek vyleze konecne ven a ono zatim zacalo prset nebo je vetsi zima nez jsem doufal a musim se priobliknout

      0 0
    • wroum  

      za 3 minuty sedim na kole v dresu, v chranicich, v rukavicich a v integrale.

      za 5 minut odjizdim na XC vylet (camel pouzivam minimalne a bagl mam zabalenej permanentne, takze jenom dres, boty, helmu a rukavice.)

      v pripade nutnosti jsem schopen zkratit potrebnej cas jeste o cca polovinu.

      0 0
      • Martin  

        Ty se oblíkneš do dresu, chráničů, bot, vezmeš kolo a vyrazíš v případě nutnosti za 1,5 minuty? Asi by ses měl vybodnout na jěždění a soutěžit v oblíkání na čas:-)))

        0 0
        • Lance  

          nevim co se divis, 1,5 min neni problem sice bez chranic,ale..­........

          0 0
        • wroum  

          prijde ti to divny?

          dres – hodim na sebe stejne jako triko – par vterin boty – nezavazuju, pouze nazuju chranice – vozim jenom kolena a ty se navliknou asi tak za 10 vterina a dalsi 2 vteriny trva zapnuti dvou suchejch zipu rukavice – par vterin helma – par vterin batoh – stale obsahuje naradi a spol., takze akorat prihodim flasku s pitim – par vterin

          …a muzu jet :-) ja spis nechapu, co vam trva tak dlouho.

          0 0
          • Martin  

            Tak já ti „sladké tajemství“ prozradím. Ač mám všechny tyhle věci v jedný bedně (tedy jaxi teoreticky), nejdýl trvá je najít!!!:-)

            0 0
            • orca  

              Jo a běda pokud mi mamina něco uklidí jinam či vypere …Pak nastává fáze hledání…:-(

              0 0
              • wroum  

                s timhle problem nemam – vsechno si peru a uklizim sam :-)

                0 0
          • Gatier  

            Ked nam sa bez nohavic (kratasov) zle jazdi… + ponozky, funkcne pradlo.

            0 0
            • wroum  

              me taky, ale vzhledem k tomu ze jaksi vetsinou odmitam jezdit s vlozkou a na Fr bych musel byt magor abych jezdil s vlozkou, tak kratasy kolikrat pouziju ty, co mam jiz na sobe a tudiz si je neprevlekam. jak kdy – nekdy mi tech par vterin zabere obleceni konkretnich kalhot… ponozky uz taky vetsinou na nohou mam a funkcni pradlo si taky neberu pokazdy.

              0 0
    • Luka  

      Tak priblizne 15minut oblikani a vsechno mozny posbirani veci, ale 15minut boj s kontaktnima cockama :)

      0 0
      • Radek Broz  

        Jak dloho je pouzivas? Ja si to byl ted stopnout a trvalo to 32s (a to nejvic zabralo umejt si ruce).

        0 0
        • Luka  

          asi pul roku, jenze ja nez vsechno najdu co k tomu potrebuju..... zrcadlo, cocky, vodicku, umyty ruce, to je hruza :)

          0 0
          • Lance  

            to mas doma asi pekny bordel:)

            0 0
          • vojtechposmourny  

            Zkus to bez zrcátka. Nejni to tak složitý, chce to jen trochu cviku.

            0 0
            • Manas  

              No me to jde jenom na jednom oku. To mam behem minutky, ale na tom druhym vytvrdnu 5 minut a pak du nasranej do koupelny. Ta technika, no. Obe ruce levy.

              0 0
              • vojtechposmourny  

                To nechápu. Já si ty čočky vyndavám a nandavám naprosto bez problémů. No, teda, když přijdu domů hódně hódně společensky unavenej, tak to poznam podle toho, že si zapomenu vyndat čočky. Ale to je málokdy. 1–2–3 ročně?

                0 0
            • kajulka2  

              To bych si asi vypíchl oko

              0 0
    • SELMIRA  

      no, to teda nevim. :o) 5–15 minut? Podle situace. Jistý je, že mě to ukrutně nebavííí! Léto vra? se! A? můžem zas natáhnout dres, kra?áky a jet. :o))

      0 0
    • black.horse  

      Tak do hoďky to většinou zvládnu:-)

      0 0
    • MlokCZ  

      Tak 5–10 než se obleču a připravím 2 kola. No a pak dalších 15 minut čekám se 2 připravenými koly na manželku.

      0 0
      • SELMIRA  

        čekat se musí u otevřenýho okna, páč jinač se člověk zpotí ještě než vyjede a pak trpí :o) Ale zas čekat 1/2 hobliny před domem to zas jeden zmrzne. Jenže dyž jedete 50 kol okolo baráku, navíc v přestrojení ala terorista, to sousedi krapet nechápou… Prostě zima je naprd. :o))

        0 0
    • dalimil  

      „strojit“ ve smyslu oblékání je hrozivý výraz :-))

      0 0
    • Tomcat  

      Je tam moc okolností. Může to bejt i těch 10minut jako i 45minut pokud jsem něco někam dobře uklidil.

      0 0
    • Mirek1  

      V lete je to skoro hned, ale ted na podzim, to urcite tech 15 minut minimalne da… A ja vetsinou moc nespecham, kdyz vyrazim o vikendu, tak vim, ze mezi snidani a jizdou je dobry aspon pul hodiny odstup, tak se najim a pomalu se nachystam. A uklid po prijezdu trva dycky radu dni, vsechno svlecu a rozvesim po byte se zaminkou uschnuti. A vestinou po par dnech manzelka nevydrzi a neco nahazi do pracky a neco do krabice s hadrama na kolo.

      0 0
    • Komi  

      Já osobně se nastrojím do 5 min. , ale než vyjedu, tak si ještě 15 min kontroluju, jestli mám všechno … stejně, když něco potřebuju, tak to nemám :-)

      0 0
    • rock  

      Asi tak 10–15 (spíš těch 15) minut, takže jsme na tom přibližně stejně. Ale občas se k tomu přidá ještě další minimálně 1/4 hodinka nad mapou, když přemýšlím kam, případně kudy …

      0 0
    • yakub  

      dloooooooooooouuho…

      0 0
    •  

      Džez nade vše!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.