• Lukino

    jake obleceni si mam koupit na jizdu cca do 0° stupnu, delsi kalhoty, nebo staci pouze pod kolena?horni vrstva bude stacit ultralight, termo a lehci vetrovka?diky

    0 0
    • Daf  

      No kolem nuly je uz docela zima :) Ja vozim normalne zimni veci. Cepici zimni rukavice, navleky pres tretry, zateplene capaky, moira Duo + flisova mikina a navrch jeste bunda WS nebo neco podobneho. Kdyz je nula tak je kosa a na kole jeste mnohem vetsi :)

      0 0
    • Palec_82  

      Nula je už opravdu kosa, já vozím zateplené čapáky, návleky na tretry, duo rolák, dres a windstoper bundu a rukavice pod přilbu čepici nebo šátek. V tom co píšeš by ti byla určitě zima.

      0 0
    • lidumil  

      Já taky zateplené dlouhé kalhoty s moirovou antibakt. vložkou, na horu Moira duo, rolák Moira mikroplyš, bunda s WS, návleky na tretry, dlouhé rukavice s WS a čepici pod přilbu. A do Camelu horkej čaj :-)

      0 0
      • Lance  

        a to duo beres kdyz lezes na jakoukoli horu?nebo jen na horu Moira? Jinak tuto horu neznam.

        0 0
        • cabbage  

          Ty neznáš proslulý dvojvrchol Moira duo??

          0 0
        • lidumil  

          Hora Moira duo je přece známá pětistovka ;-P ne? S´ toho asi ještě mic neviděl a nezažil :-)

          0 0
    • orca  

      No kolem 0°C je už řádná kosa. Asi bude záležet jak dlouho budeš chtít jezdit v téhle zimě . A taky jak moc jsi otužilej a jak moc máš rád své klouby (Dnes jsem potkal ráno cyklistu v kratasech + dres) .Taky jak moc se potis asi to chce vyzkoušet. Já se např jinak obléknu když jedu v zimně sám a nebo s maminou. Jak bylo řečeno zimní čapáky a dvě vrstvy + zimní bunda rukavice + čepici pod přilbu + návleky na tretry (a nebo do treter-mám já a nabízel onehdá Lidl)

      0 0
    • Luka  

      V takovy kose uz nowind capaky, no wind navleky na tretry, pod ne kratasy s plinou, bundu nowind, dres,dlouhe chlupate navleky, moiru ultralight a prsenku :)

      Pokud je pod –10 pribiram jeste jednu vesticku a navleky na kolena a druhou vrstvu fleesu do rukavic :)

      0 0
    • slou  

      No v nule už beru nowind gatě,navleky na tretry, pod ně podle nálady buď kra?ase nebo trenky, bundu nowind s možností luftovat, moiru rolak pod ni. No ono pocitovka je při nule a rychlosti: 10km –4, 20km –10, 30km –14 stupňů

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.