• pegal

    Co nosite normalne, kdyz zrovna na sobe nemate cyklisticky habit? .. jakou znacku .. a klidne sem hodte nejakej odkaz .. :)

    0 0
      • pegal  

        hmmm, docela dobry a jaky maji ceny?

        0 0
        • Volf  

          Slušný. V Brně ve Vaňkovce maj pěknej obchod.

          0 0
      • enjoy  

        tohle obleceni komplet vypada tak nejak levne,nevim jak to rict:-).

        0 0
        • Lance  

          mi nevadi,celkem se mi libi:)

          0 0
        • Volf  

          Záleží s čím srovnáváš. Ono když chdíš celý dny v obleku, tak alespoň já hledám něco malinko ujetýho. No a zrovna toto se mi zdá docela ujetý. Jinak mám taky docela v oblibě Lacoste, Diesel, mám něco od Gearu. Boty třeba od Bati. Prostě to neřeším a nosím to co se mi libí a v čem se dobře cítím.

          0 0
          • pegal  

            Lacoste .. ty brdo, jako zbozi maji pekny, ale ty ceny … vod Lacoste jsem nekoupil nic ani ve freeshopu, pac to stejne bylo drahy jako svine .. :)

            0 0
          • enjoy  

            srovnam to treba s quicksilverem nebo rip curl.ale timeout vypada spis jako nejaky H&M. ja nedam dopustit na etnies,funstor­m,horse feathers a pak zbytek,od kazdyho se neco najde:-).ale zadny tesny kalhoty ani tricka:-).

            0 0
            • dalimil  

              tyhle hadry jsou sice pěkný,ale podle mě nehorázně předražený… :-(

              0 0
              • enjoy  

                jako jo:-),je to drazsi nez nike,adidas a spol:-)).a kvalita treba bot,ehm..:-)

                0 0
                • goofy  

                  Boty jedine Vans… :o)

                  0 0
                  • enjoy  

                    vans jo?:-).od cca ctrnacti ne!:-).ty vydrzely ze vsech nejmin:-).ale jinak je to jedna z tech nejoldschoolo­vejsich znacek:-).ty dnesni adia,vision atd… to je hruza:-))

                    0 0
                    • goofy  

                      No mne prave zas vydrzely hafo, proto sem si jo koupil zas, tak uvidim, treba se mi hned rozpadnou… :o)

                      0 0
                    • pos3k  

                      mojim vanskam tahne na 5 rok, civilni noseni skoro dennodenne jaro-leto-podzim a jsou uz dost zhuntovany ale stale se to da nosit a vypadaj stale cool :-) no nevim jestli ale dam znova 3500 za „skejtbotky“ , prisel jsem na chut outdooru :-)

                      0 0
                      • emarco  

                        ja taky v posledni dobe beru jenom boty i obleceni pro outdoor, designove to slo dost dopredu a vyuzitelna hodnota je treba s takovejma DC nesrovnatelna…

                        0 0
            • kolda  

              jo jo, rip curl, quicksilver – celkem dobry neopreny :) ty nejak surfujes, nebo je to jen poza? vubec mi tema „znacky obleceni“ pripada dost simple… ale abych nebyl out, tak mam quicksilver surfarsky klobouk :)

              0 0
              • enjoy  

                tak si s tim kloboukem bez zasurfovat:-). nevim jestli ti to doslo,takhle to vypada ze ne,ale ja tyhle znacky nenosim,jenom jsou to taky takovy barevny letni hadry jako timeout:-).a neplet sem ze je nekdo hrdej kdyz ma dvojitou **** na mikine,proste kazda znacka chce mit svuj styl aby byla rozeznatelna.. takhle to rikas jako nekdo kdo prijde do bikeshopu a vybira kolo podle barvy:-)

                0 0
                • kolda  

                  sel bych hned, kdyby bylo kde – i bez klobouku:) ja jsem tady o 2× picach nic nerikal, to sis me s nekym spletl.

                  0 0
    • Lance  

      tricko,kosile,bun­du,svetr,boty,ri­fle,the plaky,monterky,a­pod.:)

      0 0
    • universal  

      Image je (skoro) na nic…vice si precti Naomi Kleinová BEZ LOGA…zde je kousek textu"Kleinové obrazy jsou přesvědčivé svou jednoduchostí. Nezletilá filipínská dělnice v továrně firmy Nike lapá po dechu, když se dozví, že boty, které vyrobila za dva dolary -v podmínkách, které připomínají naši představu vězení – prodává korporace za sto dvacet. Týž projev (ovšem s příměsí zuřivosti) nad stejnou informací nejspíš zažívají ti, kdo si ty škorně potom koupili. Táž firma Nike dala Michaelu Jordanovi v roce 1992 za reklamu na jedny kecky víc (20 milionů USD) než všem svým třiceti tisícům indonéským dělníkům dohromady za to, že je vyrobili." zdravi kratky universal

      0 0
      • Volf  

        Myslíš, že třeba s tvým bikem je to jiný. Pokud se budeš řídit tímto pohledem na svět, tak si nebudeš moct koupit skoro nic. Jen dodám, že ty dva dolary pro tu filipínskou dělnici jsou pro ni možná větší terno než pro tebe tvůj plat tady. No a abych tě uklidnil tak speciálně značku Nike bych na sebe nevzal ani kdyby byla zadara.

        0 0
        • universal  

          bohuzel i s mym kolem je to stejny, ale snazim se kupovat alespon cesky hadry i kdyz je to tezke, protoze spousta ceskych firem uz taky sije v cine, muj prispevek byl spise myslen k zamysleni nad tim dotazem „jakou znacku“ takze odpovidam „spise zadnou“ i kdyz mam na sobe tricko od KENVELA a kalhoty od MUSTANGA..8-((

          0 0
        • Lance  

          Ja bych si nic nekoupil od LG,protoze na to delal reklamu Sammer Pica nebo jak se ten kripl pise a stejne jsem ovlivnen porady,kde vystupuje nekdo ze SS,tak se na to nedivam, to jen tak jako off topic:)

          0 0
    • Manas  

      Direct Alpine, Rejoice, Trek Sport, plus kosile a kravaty v praci :-/ → ty bych vymenil ze vyse jmenovane okamzite. jinak naky dziny a trika co kde seberu na zavodech

      0 0
    • fousac  

      monterky…

      0 0
      • chobot  

        To je teda zábava, to je teda svět, do továrny klusat v pět. A nafasovat solvínu a na tělo si narazit, montérky mastné, komule t쵝ké, v šatně zaplivané.

        :o))

        0 0
    • Biker jak Pes  

      no prostě normální kra?asy a normální tričko :))

      0 0
    • hýbňoš  

      army shopy a metalshop.cz

      0 0
      • Manas  

        Kdo by to byl cekal :-))))

        0 0
        • hýbňoš  

          a včera sem si u nás na poliklinice koupil pěknou bílou holinku :(

          0 0
          • Manas  

            sadrovou ? copa se ti povedlo ?

            0 0
            • hýbňoš  

              ale co asi byl sem o víkendu v kaplici a kotníku se nechtělo závodit tak se v sobotu asi tak při třetím skoku na protest zlomil a to sem ani nespad jen mi sjela na dopadu noha z pedálu

              0 0
              • Manas  

                ajaj … tak at se ti to uzdravi … ja uz jsem dal rameno dohromady, prijde kaplice a taky si zase neco udelam abych v zime usetril :-)))

                0 0
      • Lance  

        www.odstrelovac.cz

        0 0
    • grafik  

      levis atp. (kenvelo-ne), ale obcas nepohrdnu ani nejakou paradou od čonga.

      0 0
    • wroum  

      hadry: bushman, carhart, US40, quiksilver, directAlpine…

      boty: vagabond, reef, salomon

      nikdy a v zadnem pripade: cokoliv NIKE, prestige, umbro

      0 0
      • grafik  

        boty: vagabond – OK ;)

        0 0
      • wroum  

        sem este zapomel – sandaly Lizard, ty pasky mam na nartu opaleny az do zimy :-)

        0 0
        • Toams  

          jj, lizardy su fajn zebry … zo splavu z jara mam pasy este teraz:-)

          0 0
      • admxx  

        Proc nike? No obleceni slabe, ale na boty si nemuzu stezovat. Mam s nima jen ty nejlepsi zkusenosti.

        0 0
        • wroum  

          cokoliv NIKE je nehorazne, ale nehorazne hnusny. nerikam ze nekvalitni, ale hnusny to je megalne. kdybych byl sportovec, tak to neresim, ale na normalni noseni se z toho nehodi nic. navic kdyz vidim v Praglu ty balvany v najkach a teplakovce, nejlepe i s ledvinkou, tak se mi otevira nuz v kapse. Stejne kvalitni veci delaj i jiny znacky a design maj pro me skousnutelnejsi. NIKE proste z principu nee.

          0 0
          • enjoy  

            :-)))

            0 0
          • Meesha  

            vec vkusu a nazoru… :-)

            0 0
            • wroum  

              jj nikomu to nenutim, ale asi bych chodil radsi nahej nez abych mel vsude „fajfky“, totez plati i o „kundach“ umbro (tady je zajimavy ze ta „*****“ charakterizuje i toho kdo to nosi – fotbalisti a nazijungen :-)

              0 0
        • Toams  

          mne najky nesedia … vyskusal som sv. trojicu (nike, reebok, adidas … pumy sa nejak opomenuli:-) a najlepsie su jednoznacne adidasky, co sa tyka prepracovania, tlmenia aj vydrze …

          0 0
          • wroum  

            tak to nevim. driv sem nosil hlavne Adidas a meli fakt povedeny kousky, treba Respons – trial running shoes – ty byly super a celkem drzely. Ale jinak to vyslo skoro nastejno. Nejvetsi prekvapeni pro me byly boty Mizuno, koupil sem je pred 7 lety a mam je dodnes a to se mi este z zadnejma jinejma botama nepovedlo, fakt nechapu. nosim je stejne casto jako jakykoliv jejich predchudkyne a ani po 7 letech se za ne nemusim stydet. jinak Pumy, reeboky killteky, adidasky, asicsy… sem mel a az na vyjimky to vyjde s vydrzi nastejno.

            0 0
            • Meesha  

              Responsy sem mel taky. Ale nejak popraskaly, tak sem je reklamoval. Z adidasu jen Stabily – to sou nejlepsi boty do haly. Jinak se mi od nich nelibi vubec nic a na tri prouzky sem alergickej :-)

              0 0
              • Toams  

                jj, na squash su uplne paradne, len su drahe jak svina … momentalne mam lacne reeboky (teniso-squashove:-), ale ked budu love, tak idem znovu do adihashov:-)

                0 0
                • Geralt  

                  není to tak hrozný, když je akce, daj se stabily koupit v Brně i za 2 litry

                  0 0
              • cat  

                myslim ze znam lepsi boty od adu nez stabili-nevim jaxe ten model jmenuje,ale je zalozenej na uplne jinym principu nez stabily…koupil sem je za3700 hraju v nich zavodne stolni tenis a ty proste nemaji chybu!

                0 0
                • Toams  

                  nie je to taky ten zvyraznovacovo-zlto – modry??? nejake Vertigo alebo Wertigo alebo nieco ine na V/W???

                  0 0
            • Toams  

              … nooo, japoncov som moc neskusal, to je fakt, ale co som videl cca rok dozadu, tak ten dizajn bol trochu o hubu a vpredu ta tkanina nad prstami isla skoro az ku podrazke, tak som od toho dal ruky prec …

              0 0
              • enjoy  

                halovy sportovni mizuna jsou po roce miste kloubu prstu roztrhany.ale pouzivany denne i zavodne.ne mnou samo:-))

                0 0
            • pegal  

              Mam taky jedny Mizuna uz 5 let a taky porad drzi akorat pata se trochu rozedrela od nazouvani a vyzouvani ..

              0 0
            • Vrci  

              Od Mizuna mám akorát vidli na kole. Ale slyšel jsem, že boty jsou držáky.

              Teď k tématu. Rifle a tryka z Makra nebo ze závodů. Bundy a boty – Kamzík nebo Hudy.

              0 0
          • davidak  

            hele, nekoupil teďka náhodou Adidas Reebok? někde sjem něco takovýho zaslech..

            0 0
          • cat  

            naprosty souhlas-tlumeni u adidasu adiprene je tisickrat lepsi nez max air a vydrz o mnoho vetsi.

            0 0
    • dalimil  

      kimono :-)

      0 0
    • pegal  

      Tak ja http://www.uax.cz, pote co www.rejoice.cz zdrazilo a pote co uz to nosi kazdej druhej .. potom bushman, firemni polokosili a ze sportovnich znacek kappa, lotto a reebok ..

      0 0
    • Jester  

      No mne se doma obcas smejou, ze jsem chodici reklama na www.columbia.com.

      0 0
    • Smazaný účet  

      vietkong t-shirts :-)

      0 0
      • dawa  

        hadry : Rejoice , NorthFace , rifle za sekáče boty : Gramont , Asolo , Triop bágly: Corazon , Doldy

        0 0
        • Lance  

          Nemyslis Garmont?Pokud jo,ktery mas model Matrix?A jak jsi s nima spokojeny

          0 0
          • dawa  

            jasně že Garmont , mám model Sonora , už je nosim 3 roky a paráda .

            0 0
        • Manas  

          Triop – myslis lezecky nebo obyc boty … :-) PS: jo a nechodi nekdo pritomnych do LokalBloku ? Na Andelu ?

          0 0
    • Toams  

      Oblečko: Levis, Wrangler, Kenvelo, Dockers, H&M atd. ale na znacke nezalezi, hlavne aby sa to pacilo mne … a frajerke:-))) Boty: Adidas, Adidas, Adidas … Lizard, La Sportiva, Scholl Batohy: Trek Sport

      0 0
      • Toams  

        … jo tiez Rejoice, Klimatex a Storm (len tak von, nie na sport!!!)

        0 0
    • náčelník  

      Založte si manekýn-fórum :)

      0 0
      • kolombo  

        Taky mi připadají divní, já tápu i ve velikostech a tady se hází značky :-)

        0 0
    • Pá-dlista1  

      www.funstorm.cz/ aktualizaci webu se jiz pracuje.

      0 0
    • grafik  

      Nechci zakladat dalsi ‚manekyn topic‘ – bikeri, na zimu chci poridit novou zimni bundu na bezne noseni, muzete mi doporucit nejakou znacku – typ, po ktere bych se mel poohlidnout? Diky. Diadoru a Adidas, prosim vynechte ;)

      0 0
      • Toams  

        no a co takto nejaku outdoorovu? ja som si kupil vo vypredaji v Hudynovi pred pol rokom Milo a je vcelku fajn, vrazis do toho fleece a mas teplu zimnu …

        0 0
      • Manas  

        Ja mam treba Hannah .. za ty prachy celkem slusna a funkcni bunda … jediny co jsem nevychytal byl bily limec uvnitr bundy ktery po tydnu noseni vypada jak hnuj :-)

        0 0
        • mastihuba  

          mýdlo ? voda ?

          0 0
          • pegal  

            „copak jsem prase, abych se myl .. no rekni doktore“ .. :)

            0 0
        • Toams  

          ale satka okolo krku:-) … ale umyvanie ma tiez nieco do seba:-)

          0 0
          • Toams  

            to prve „ale“ skrtnut;-)

            0 0
          • Manas  

            tu bilou vazne nevychytas .. a to se meju denne, nekdy i vickrat. Nejsem prase :-) nicmene pri pouziti saly se to zmensi jenze ten limec pokud hodne fouka a skrcis se do bundy tak vyjde primo pred pusu … podezrivam svoje plice ze vydechuji nejake zakazane exhalace :-)

            0 0
        • wbiker  

          Taky mám hannah a je hrozně teplá, při teplotách mírně pod nulou se v ní potím.

          0 0
          • Toams  

            tak z nej odzipsuj ten fleece … ona fleece nema? tak to je chyba:-)

            0 0
            • wbiker  

              Právě že fleece má, ale nějak zapomněli na ten odepínací zip. Jinak můj názor na bundy s odepínací vnitřní vložkou je, že ti nikdy nemůže sedět. Protože na zimu si ji koupíš tak, aby jsi pod ni mohl dát svetr a na jaře, kdy ten fleece odepneš musí být hrozně velká, ne?

              0 0
              • Toams  

                Tak to ani nahodou:-) Pod bundu s fleecovou vlozkou som si este v zivote nedal sveter:-))) Ja neviem ako ty, ale mne na zimu staci triko, nejaka tensia mikina, fleece a bunda, pri megavelkej zime si dam perovu, alebo viac tensi vrstiev … do tej bundy sa to zvdy nejak vlezie:-)))

                0 0
                • wbiker  

                  Já jsem měl teda jen jednu bundu s odepínatelnou vložkou a když jsem ji chtěl nosit na jaře a na podzim, tak byla hrozně velká. Podle mě to prostě sedí buď s vložkou a více vrstvama, nebo bez vložky a jen na triko. Ale obojí…:-)

                  0 0
                  • wroum  

                    tak tak. mam podobnou zkusenost s bundou APPU – s vlozkou bunda, bez ni kabat :-)

                    0 0
        • Lister  

          měl jsem tuhle značku rád – se mí líbili jejich věci jak vypadaly a taky ceny. Ale po zkušenosti s jednou jejich letní bundou, jednou zimní, a bavlněným oblečením prodávaným pod značkou Red Stone musím říct už nikdy více. Používají velmi levný a špatný zátěr – každá jejich bunda je prodyšná jako igelit :-(, balvna se mi seprala a zasvětlala o několik odtsínů.

          0 0
    • black.horse  

      Brixton… černej křiváček:-)

      0 0
    • davidak  

      něco z http://www.esatna.cz a od tý doby, co kámoše sponzoruje funstorm a ani ty hadry nestíhá nosit, mám něco od něj.

      0 0
      • davidak  

        ale nejsem skej?ák, daj se tam koupit i normální kvalitní věci s pěknym designem.

        0 0
    • Meesha  

      Nike, Puma, Diesel, Mexx, Benetton, Zara atd.

      0 0
      • grafik  

        … hadry pro chlapy od benetton-u uz nejsou co bejvaly cca pred 3 roky :/

        0 0
    • Lister  

      civilní ??: pižamo – buď jsem v práci na kole nebo spím :-)

      0 0
      • náčelník  

        Jaký pyžamo ??? Snad tričko Londýnských tryskáčů se skvrnami od chilli omáčky :)

        0 0
    • Eila  

      od chvile co se oblikam sama (neni to tak dlouho) tak spis veci jako next a podobne, sportovni treba columbii, nebo co vyvrabu v hudy sportu, ale dzin y mym oblibeny motory, nejsou moc k sehnani, nejsou drahy ale dobre sedi:-) botky cokoli co vypada slusne a ma to naznak dobryho materialu a provedeni, nehodlam si nicit nohy.. tudle jsem ale videla civilni hadry od foxu a byla jsem za ty ceny dost zklamana..

      0 0
      • black.horse  

        Ty už se oblékáš sama? šikulka:-) ale svlékání Ti určitě nejde, co? neboj, já Ti s tím pomůžu:-*

        0 0
        • Eila  

          ehm chodi sem obcas i muj otec, proto je dobre na me hned vsechno nevyblejt:-P

          0 0
    • mastihuba  

      u hader je mi to celkem fuk, spoďáry a trika od jitexu nebo klimatexu nebo reklamní z bajk akcí, na to šus?ák a svetr. Boty přes léto sandály od salomonu a přes zimu treky od Meindlu? teď nevim jak se to píše.

      0 0
    • steel is real  

      do haku : obleky – pietro f., marks and spencer;
      volno: tricka: lacoste nebo obyc od markse; jeans: wrangler; svetr beneton, navigare boty hory : north f. mammut, han wag

      0 0
    • kandik psi zub  

      jsem architekt.vetsina architektu chodi v cernem , protoze ma pocit, ze to je jedina barva, kterou se nemuze pred svymi kolegy ztrapnit. Takze se vsichni navzajem ztrapnuji ruznymi tony nove, zaprane, osuntele a vselijake jine cerne. Jsem vyjimka – obcas si vezmu bily triko, navic mam pro zvlastni prilezitosti BF- triko

      0 0
      • Toams  

        ja som tiez architekt a ciernu nosim tak maximalne do divadla:-))) co sa tyka sedej vsetkych odtienov, prestal som ju nosit asi v druhom rocniku;-)

        0 0
      • universal  

        nejsem architekt, ale hraju si na fotografa, takze cernou taky mohu..a rad…zdravi kratky universal

        0 0
    • goofy  

      Vetshinu veci kupuji v Hudaci a jim podobnym, takze trika: uax, respiro, a nekdy nejake jine i rejoice nekdy :o)(+ 1 bike-forum :o)) mikiny: tak poruznu dalshi ohoz: columbia, hannah, loop, funstorm, atd atd… kalhoty: volnejshi rifle, nebo radeji manshestraky, znacka mi je u pr… botky: Vans, Asolo (treky), Pointed (sandaly) takze takova fshehochut. proste co se mi libi…

      0 0
    • Tomcat  

      www.skateshop.cz

      0 0
    • Al_Bunda  

      Ja se oblikam u Wanga. Libi se mi jeho stanek, a kdyz slysim moooc moooooc šlušíííííí tak ani nesmlouvam o cene.

      0 0
    • Santus  

      Prekon a Vigon stary kultovky.

      0 0
    • cat  

      nike,adidas-na sport a i bezne noseni…boty taky…dziny jedine diesel.

      0 0
    • pos3k  

      vetsinou Moiru

      0 0
      • Pá-dlista1  

        Treba jako v tomhle http://www.moira.cz/…ig/DU_DN.gif chodis mezi lidi?

        0 0
        • Lance  

          misto rifli?

          0 0
          • pos3k  

            vyjma jeansu a bot (ponozky „funkcní“ se taky najdou :-) mam od moiry skoro vsechny pleteniny, nahore uz nesnesu bavlnu, takze moira ci coolmax…

            0 0
        • enjoy  

          proc ne?vetsina bikeru v necem takovym jezdi mezi lidma..

          0 0
          • Pá-dlista1  

            Tak jsem asi uplne blbej Co nosite normalne, kdyz zrovna na sobe nemate cyklisticky habit?

            0 0
            • pos3k  

              no v zime normalne klidne pod katata jo :-) neznas spodary? :-))

              0 0
              • Pá-dlista1  

                Takze na tom mas pak nejaky normalni civilni hadry o kterych je tu rec?

                0 0
                • pos3k  

                  nahore, tj. trika, mikiny a bundy jedine „funkcni“ (moira, coolmax,WS,NoWind, nosim trencle (ani z moiry ani z bavlny :-) , kratke moirovy mam jen na bike na podzim (nekdy i na treking), fusky uz taky jen sensor ci moira. Dlouhy spodary by se mi hodily jen v poradne zime a to ale mam kolo na haku :-) btw: nevlastnim zadnou zimni bundu, vystacim si s „moirou“ a membranou.

                  0 0
        • pos3k  

          nn, mam pouze kratke :-)

          0 0
    • norman  

      Armani, Dolce & Gabanna, Gaultier, Patagonia,Rejoice, Calvin Klein, Lormar.

      0 0
    • sis  

      me oblika alpinus a hudy:-)

      0 0
    • JMT  

      sensor the north face (moje nejoblibenejsi :-)

      0 0
    • cabbage  

      boty: Hush puppies, super boty, ale maj jeden hacek, nedaj se tu uz sehnat…

      0 0
    • rock  

      Boty: pokud možno Nike, snesu i Reebok Kalhoty: černí džíny William & Delvin (ne že bych je považovalo za lepší než ostatní; jen byly tehdy jediné -asi z deseti obchodů a značek- co měli v černé, v mé velikosti a seděly mi. A proč měnit něco, co funguje) Polokošile nebo košile, je mi celkem ukradená značka. Nesmí to být moc řvavé, musí to být v mých barvách (žerná, šedá, bílá) a musí se to dát rozepnout u krku. Třeba Climber, Alpine Pro, Kenvelo nebo Mizuno. Zimní bunda Alpine Pro

      Pokud byste mi chtěl někdo něco koupit, na požádání pošlu moje velikosti a míry :-) …

      0 0
    • Gatier  

      Pyzamo.

      0 0
    • Char  

      Lowe Alpine (vydrzi skoro vsecko) North Face Sprayway Berghaus

      0 0
      • canonbabe  

        jako čistě osobně, když mám čas a náladu tak si jako grafiku a nápisy navrhuji či vymejšlím sama – prostě originály, nechaj se s tím docela prudit lidi :-))))))

        0 0
    • libi  

      boty Converse, a hadry tak ruzne, i klidne nejaky no name, hlavne kdyz je to pohodlny. Ale nevzal bych na sebe nejaky total diskofilni veci (teplakovka nike apod.) a nikdy bili kalhoty.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.