• jikre

    Jak pokračuje vaše příprava na „Krále“?
    Jirka- Klatovy

    0 0
    • Vrci  

      Dneska jsem zjistil, kde mám červenou emspomu a návleky na tretry. Zejtra vyhrabu dlouhoprstový rukavice. Díky průběhu léta mám vestu, návleky na ruce a kolena po ruce.

      0 0
    • Vojtíšek  

      Zavodňování probíhá na nejvyšší úrovni.

      0 0
    • Vojtíšek  

      Jak se vám jelo?

      0 0
      • Vrci  

        Před Chlístovem jsem prorazil pláš?ovku na předním kole. Protože se jedná o část uzavřenou pro doprovod tak jsem na rezervu čekal asi 20 min a pak si všechno dojížděl odzadu. Jízda mezi turisty je „zajímavá“, nestřídaj a jsou tak nějak špatně předvídatelný. Ale počasí se vyvedlo, krev netekla, křeče mě nepotkaly, tak jsem s průběhem spokojen. Čas a umístění nic moc, protože jsem jel všechno za svý.

        0 0
    • Jogador  

      Asi se nejedná o bikového, že:)

      0 0
      • cabbage  

        tenhle podzimni je prece priprava na jarniho, to da rozum:)

        0 0
        • Jogador  

          Njn, tak já se budu připravovat na Pražský, jen mi řekni o jakém to střídání se tam nahoře baví? :)

          0 0
          • cabbage  

            to stridani je jasny, vzhledem k poctu ucastniku se vsichni nemuzou vejit na trat, proto se stridaj- na trati je vzdy jedna pulka a po 10 minutach vyleze z krovi ta druha…

            0 0
            • Brouk_Pytlik  

              Sem myslel že seděj 2 na jednom kole. Jeden šlape a druhej řídí. No a když už je bolej ruce nebo nohy tak se vyměněj zas.

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.