poslední příprava na Krále Šumavy

24 nepřečtených
  • jikre

    Jak trávíte poslední minuty před Králem Šumavy? Dnes je tu horko a zítra se mužete připravit na ještě větší…

    Klatovák

    0 0
    • pegal  

      Nijak. Ja totiz nejedu. :)

      0 0
    • Daf  

      Jeste ze tam jsou ty brody. V jednom jsem se tam vykoupal a bylo to fajn :)

      0 0
    • Vojtíšek  

      Zavodňuju a nabírám energii.

      Včera grilování – 3 steaky, 2 klobásy a asi 8 ks Berounského Medvěda. Dnes zatím 2 kousky, ale večer to v Klatovech doženem.

      0 0
      • McBlacky  

        tak se to dělá :)

        0 0
      • pegal  

        To je „profik“ :)

        0 0
      • Máca  

        Souhlas, už se taky těším na Svijany a G. Akorát předtím se budem píct víc jak 4 h v autě.

        0 0
      • carat  

        a kolik kousku si beres na trat:))

        0 0
        • Vojtíšek  

          Proč bych si něco bral? Vždy? na občerstvovačkách přeci teče pivo proudem! Doufám, že už budou mít naraženo.

          Naposledy když jsem předloni jel, tak jsem je svýma požadavkama dost překvapil. Jel jsem ve vlně chrtů (tak kolem 200. místa) a nikdo na občerstvovačkách nestavil a natož, aby chtěl pivo :-)

          0 0
          • Máca  

            Voni tam maj i kořalky v kýblu s vodou, ale do toho bych teda nešel.

            0 0
      • fousac  

        navrhuji usporadat druzbu Pha-Pb a podelit se o vzajemne zkusenosti s treninkem a pripavou na zavody… ;)))

        0 0
        • McBlacky  

          ježiš to by byla hrozná chlastačka :)

          0 0
        • Vojtíšek  

          To není špatná idea :-) Aktuálně: Šnek dal na poslední občerstvovačce dlouhého Krále 10 piv, když na předchozích vždy tak 6–7 :))

          0 0
    • Beeda  

      No nemam zbaleno, kolo taky nic moc a naprdlej z pristupu poradatele. Ale jinak se tesim:-) B.

      0 0
      • McBlacky  

        mám si vsadit co zničíš tentokrát ? :) přeju ti abys konečně taky nějakej závod dojel :)))

        0 0
      • Mirek1  

        Co Ti udelal poradatel?

        0 0
        • McBlacky  

          tipuju že mu neudělil místo v první 200 :)

          0 0
          • Mirek1  

            S tou jednou nulou nadelate… Misto mezi prvnima 2000 mame skoro jisty vsichni, ne? :-)))

            0 0
    • Mirek1  

      Rvu do sebe caj a leky na boleni v krku…

      0 0
      • Pebe  

        Nebyly by lepší léky proti bolesti v krku? :-)

        0 0
        • Mirek1  

          A do haje! To je vono, a ja furt proc se uz lecim tyden a zadnej posun…

          0 0
    • Meesha  

      Sem si to precet az kdyz si nekde drncal ve vlaku… Mista sem mel hafo..

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.