Zlaté kolo Vysočiny 2014 nedovolí start registrovaným

436 nepřečtených
  • Spící kníže :-)

    Jaký je váš názor na toto téma? Mají na tomto závodě, startovat registrovaní a profesionální cyklisté?

    Za mne osobně, jel jsem loňský ročník trať 200 km poprvé a závod je velmi fajn. Udělaný srdcem a někým kdo kolu fandí. Vše parádně značené, každá občerstvovačka vybavená. I program po závodě nemá chybu. Nemyslím si však, že závodu uškodil start profesionálů a nebo registrovaných. Jistě časy na vítěze jsou už hodně jinde. Ale tím se závod posouvá. A i ten poslední cyklista se na příští ročník připraví lépe. Celkově to zvedá úroveň. Z dalšího pohledu, pokud se jednalo o ty registrované, závod jeli sami za sebe a se sebou rovnými. Proto si myslím, že oni jedou své a ten kdo si chce maraton zkusit jede taky své a uplně někde jinde.

    0 0
    • Delkim  

      …a není to jedno? hobíci si stěžovali, oni jim vyhověli, no a co…

      někde dokonce existují i fotka pro ženy velikosti XL a ty hubené fitnesky tam nepouští, prý se pak ty „tlusté“ necítí dobře :)

      0 0
      • Spící kníže :-)  

        Tak myslím že škoda. Mne osobně nikdo z profi nevadí protože vím že na to nemám. Znám z tréninku se šéfíkem. :-)

        0 0
    • jecnak  

      Co to je profesional a nebo registrovany? Kdyz mam licenci?

      0 0
      • Lada,s  

        http://www.zlatekolo.webpark.cz/vyjadreni.doc

        Z toho mě plyne že registrovany = licence

        0 0
        • bagr  

          Myslim ze je to tam vysvetleny naprosto jasne a logicky.

          0 0
      • JakeF  

        Tak licenci máš i ve třídě „cycling for all“, která se do toho podle mě nepočítá… Takže takhle jednoduchý to asi nebude.

        0 0
        • Medunka  

          Máš licenci, máš, takže nezávodíš.

          Trošku diskriminace, mám licenci kvůli pár závodům ČP v CX, kde jsem končívala poslední, tedy absolutní amatér, ale pro start licenci potřebuješ.

          Takže se fakt těším, až pojedu na amatérský závod, když se považuji za amatéra, přijedu na posledním místě a nějaký ředitel závodu bude mít potřebu mne diskriminovat jen proto, že mám licenci :-)

          0 0
          • Mikikuba  

            Myslím, že u posledních se to řešit nebude…Jinak souhlas se zákazem!

            0 0
            • Spící kníže :-)  

              A ty neuvažuješ o startu? Přeci jen ženských je tam žalostně málo, zatím to vypadá že každá co přijede a nějak to dotlačí do cíle je na bedně. Trošku by to chtělo konkurenci.

              0 0
              • McBlacky  

                ono na závodech se už delší dobu nechávaj ženský tahat 1–3 domestikama a to pak není moc fair play. Tohle už Hanka nemá za potřebí, honit se s nějakou takovou myslím.

                0 0
                • Pebe  

                  jj, bejvávalo

                  divim se, že ta fotogalerie ještě vůbec funguje

                  0 0
                  • Mikikuba  

                    Bohužel neplatí bejvávalo. Ono si stačí přečíst pár reportů šlapek…Z každého závodu nejen maratónu…

                    0 0
                    • Člověk a jeho svět  

                      Z toho mála, co jsem viděl, opravdu ne-bejvávalo…

                      Stejně jako podvody u chlapů, když leze do hobby kategorie někdo s licencí. Opravdu se divím, že to někomu za to stojí.

                      0 0
                      • McBlacky  

                        už i na bajkových závodech to frčí a tam i borci bez čísla tahají a podobný lahůdky. Na přezdržku…

                        0 0
                        • Ice-goofy  

                          Mě se stalo, že borec vedle mě jel na motokole a pomáhal i chlapům.. To už jsem pak úplně čuměl

                          0 0
                          • Spící kníže :-)  

                            To už chybí aby se někdo nechal půl maratonu tahat dodávkou a je hotovo. Myslím že něco takovýho pořadatel sleduje i když asi nemůže být všude. Myslím toho pomahače elektrokolem nebo motorkou.

                            0 0
              • Mikikuba  

                Pojedu Krušnotona jako nejtěžší maratón u nás nyní. Tam totiž nikomu žádné tahání nepomůže a jak píše Blacky doufám, že to bude spravedlivé.

                0 0
          • Spící kníže :-)  

            Zajímavý názor. Já si ovšem myslím, že v Rudě pořadatel vyhověl stížnosti hobíků kvůli licencovaným bez rozdílu jestli přijedou první nebo poslední. Prostě jsou závodníci s licencí a dle jejich myšlení by se takových akcí učastnit neměli. Ale i tak existuje řešení. Zlaté kolo Vysočiny není žádný profesionální závod, stačilo by udělat kategorii závodníků s licencí a tečka. Ve startovce je oddělit. A že tam nemají čipy a nevím co je k pousmání. Protože, ti s licencí přijedou o rekordně dlouhý čas před zbytkem tak není nutné měřit na sekundy. Tvrdit že start profesionálů někoho demotivuje je asi mimo mísu. Mne trénink se šéfíkem taky nedemotivuje když je o 100 kategorí jinde. Většina závodních akcí se snaží pozvat i kvalitní závodníky co tomu dají trošku lesku. A člověk tam zhlédne něco z těch lepších výkonů cyklistiky. Další diskuzí může být délka tratě protože něco jiného je start licencovaných na maratonu o 200 nebo 250 km. A něco jiného na trati 50 km.

            0 0
            • Člověk a jeho svět  

              Tobě to nějak leží v žaludku. Tak prostě šéfík nevyhraje, se s tím smiř.

              0 0
              • Lada,s  

                :)

                0 0
              • Spící kníže :-)  

                Čoveče s tím musíme něco udělat. Dáme hlavy dohromady. To by bylo aby se něco nevymyslelo.

                0 0
                • Člověk a jeho svět  

                  To je přece jasný, pomstíš se jen ty sám :)

                  0 0
                  • Spící kníže :-)  

                    Já myslím, že když pojede z týmu víc lidí pojede se nám lépe. Všechno má řešení.

                    0 0
                    • Člověk a jeho svět  

                      Tak to je jasné, o tom žádná… Já ti i rozumím, že máš na tento závod takovou chuť, je to prostě výzva. Lomikare, Lomikare, do roka a do dne ;)

                      0 0
                      • Spící kníže :-)  

                        Tak to víš závod je to pěknej, asi 8 km od baráku a v místě kde teď pravidelně jezdím. Druhá stránka věci je pokud se nám podaří, aby z našeho týmu startovalo maximum lidí, můžeme na dlouhé uspět už tím že nás pojede početná skupina. Která je schopná jet a navzájem spolupracovat. Ideální by byl start 5–8 lidí, a věřím že se povede. Hlavně je tam možnost skončit v pořadí poněkud lépe než loni. Bude víc natrénováno, podpora týmových závodníků. Už jen s tím se pojede lépe než sám za sebe, v neznalosti a bez zkušeností.

                        0 0
          • bagr  

            Je jedno kolikatej bude ale jestlize ma licenci tak odchod.Si vyber bud licence nebo bez ni.Nevim co tady furt dost lidi nechape

            0 0
            • JakeF  

              Hele, zrovna u ženskejch to je fakt trochu problém… Tam když chtěj jezdit nějaký lepší závody, tak bez licence je tam vůbec nepustí. Chlapi si většinou můžou vybrat a jít bez licence do kategorie Open, u holek nic takovýho není…

              A ono u chlapů to taky není černobílý, já jsem jednoznačně hobbík, licenci mám akorát kvůli závodu v zahraničí a dokonce to ani není třída Elite, takže bych v Elite ani nemoh startovat… No a podle tebe bych nemoh startovat ani mezi hobbíkama :D. Takže si spíš myslím, že to úplně nechápeš ty :).

              0 0
              • bosmilan  

                Bagr má pořád trauma z toho,že ho na KPŽ porazil Kulhavý,Cink a další eliťáci…takže bude odsuzovat každého kdo má licenci a objeví se na závodě,kde tato kategorie není :-)

                0 0
                • jecnak  

                  Ja myslim, ze takovych zavodu je 6pulek, takze o jeden min na vyber nebude vadit.

                  0 0
    • scalar  

      No a co když nepojedou registrovaní, stejně můžou jet Ti, co jim registraci kvůli dopingu sebrali…

      0 0
    • nitraq  

      A ona se při prezentaci kontroluje totožnost?

      0 0
      • Mig_all  

        A ne snad?

        0 0
        • McBlacky  

          většinou ne, řekneš jméno a číslo podle startovky a nafasuješ číslo plus chip a promo tašku. Licence se kontroluje v situaci kdy je potřeba tj startuješ s kategoii kde bez ní nelze (ČP elite, XC ČP Masters, atd…)

          0 0
    • bagr  

      Tak pokud je to zavod pro hobiky a amatery tak tam nema licencovanej co delat.Nebo maj mit svuj zavod.To je jako michat hrusky a jabka.V kulturni casti Evropy naprosto jasny jen ve vychodni casti Evropy ne.

      0 0
      • miche  

        Souhlas, 3× jsem se taky zúčastnil této super akce, mě teda ti závoďáci nevadili, jen mi přišlo, že to byl pro ně obyčejnej trénink a závod je moc nezajímal … atmosféru určitě nedělali, chybět nebudou :-)

        0 0
    • pepek  

      Buď rád, co jsem se tak letmo dočetl ve 20 tvých vláknech, tak všechny hobbíky zařízneš lehce a budeš tam king (jednooký mezi slepýma).

      Nebo snad ne?

      0 0
      • miche  

        Tak Spící kníže:-) to je podle příspěvků co se týká keců naprostej profík, dle výkonu v minulém ročníku tohodle závodu ryzí amatér :-) Takže bude připuštěnej myslím :-)

        0 0
        • pepek  

          Výsledky neznám, ale podle BF je to druhý Armstrong

          0 0
          • Pavel  

            200 km, 19. místo z 24, čas 09:23:05, odstup na vítěze 02:44:37; průměrná rychlost 21,2

            0 0
        • Spící kníže :-)  

          Minulý ročník byla tragédie to je jasná věc. Letos bude reparát. Sám doufám v mnohem lepší umístění. Se divím že jsme se ještě nepotkali. Já okolo Třebíče jezdím a trénuju docela dost. A jak u tebe letos? Chystáš se do Rudy?

          0 0
          • miche  

            Já se nechystám, nemám silničku, od roku 2011 se to kryje s Drtičem myslím a já jezdím jen MTB a v zimě okresky na zimákovi :-)

            Tu Rudu jsem zkusil jen 2008–2010.

            Ročník 2009 byl dobrej, kvůli nějaký objížďce to dalo něco k 230km a já to jel na MTB zimákovi … nikdy to nemá přesně 200km, většinou tak 210 myslím.

            0 0
    • Člověk a jeho svět  

      Dnes se dle mysliveckého kalendáře probouzí jezevec. A taky Spící kníže. Konečně – jsem se nemohl dočkat!

      0 0
    • Člověk a jeho svět  

      PS: Tak si vyber jiný závod ne takový hnoják :)

      0 0
    • Cavendish  

      Myslím si,že je to dobře. ZKV bylo vytvořený pro hobíky, aby mohli poměřit síly mezi sebou. Bohužel postupem času jsem na závodu vídal Favorit,Duklu Praha a podobně a závod pro mě ztratil atraktivnost. První amatér byl v kategorii třeba až na 20. místě. Přitom závodů pro regisrováné závodníky je 6 půlek. Nevidím důvod proč by měli plenit i závody pro hobíky.

      0 0
      • Spící kníže :-)  

        No loni tam Dukla nebyla, aspoň nikoho z nich jsem tam v dresu neviděl :-) A letos jak píšou to nedovolej. Takže můžeš uvažovat o startu.

        0 0
        • Delkim  

          to ale nebudeš mít na špici s kým pokecat :)

          co s tebou bylo? jsi nás od podzimu nenavštívil, jsi ladil formu tak zuřivě?

          0 0
          • Spící kníže :-)  

            To se ví, aby ten reparát dopadl.

            0 0
            • Lada,s  

              zdar draku, pořádně trénuj, letos se budu na silničních závodech objevovat poměrně častěji, chystám totiž pár změn :-D

              0 0
              • Spící kníže :-)  

                Jaký chystáš změny Laďo jinej dres? :-)

                0 0
                • Lada,s  

                  Dá se to tak říct :-)

                  0 0
                  • McBlacky  

                    už nebavěj bajky jo :)

                    0 0
                    • Spící kníže :-)  

                      Laďa to nechce prozradit protože je to přestup sezóny.

                      A jakej teda budeš vozit dres?

                      0 0
                      • McBlacky  

                        tak to může být jedině do SKY, ted maj flek volnej, potom co se nenápadně zbavili JTL…

                        jinak já dres pořád stejný, asi těžko budu měnit team, když to je z velké části můj team :)

                        0 0
                        • Spící kníže :-)  

                          A tak ona výhoda vlastního týmu spočívá v tom že můžeš angažovat, kuchařku, masérku, to má totiž každej správnej tým. No ale jestli je problém s penězma může to bejt jedna a ta samá osoba. :-)

                          0 0
                          • McBlacky  

                            osobně teda neznám čistě hobby team, který nemá problém s penězi ale třeba to je u vás jinak :)

                            nás je jenom 7 takže se to celkem dá, preferuju kvalitu nad kvantitou

                            0 0
                            • Lada,s  

                              To je rozumné. Taky moc nemusím ty mega hobby teamy o sto členech z různých koutů republiky, kteří se vidí pomalu jednou za rok (jestli vůbec)

                              0 0
                              • Spící kníže :-)  

                                Mne žádný mega hobby tým nenapadá o 100 členech tebe jo?

                                0 0
                                • Lada,s  

                                  No dobře, tak né 100 ale 80 :-) např:

                                  http://www.toyotadolakmtb.cz/clenove/

                                  0 0
                                  • Spící kníže :-)  

                                    No tak jestli se to počítá s dětma od plenek až po 80 letý členy to pak jo. :-)

                                    Jak vidíš Laďo letošní účast na Zlatým kole jedeš? Zkus to dvoukilo, určitě na to máš bejt na bedně :-) Ta 50, nebo 100 trať je podle pořadatelů pro děti a důchodce :-) A když to vezmu z pohledu že žádní profi tam startovat nebudou tak budeš na špici :-)

                                    0 0
                                    • McBlacky  

                                      já si myslím, že teamy Lawi, Kupkolo a Kolokrám budou dost proti…

                                      0 0
                                    • Lada,s  

                                      Pojedu určitě, ale ještě nevím jakou trasu :-)

                                      0 0
                                      • destr  

                                        Už budeš jezdit jenom silnic?

                                        0 0
                                        • Lada,s  

                                          Jo, no chtěl bych jezdit hlavně silnic, ale asi objedu i pár bajkových závodů. Ale spíše nějaké delší maratony než hodinové chrťárny. Obecně chci jít směrem kvality než kvantity – takže raději méně závodů, ale delších. Chci změnu, ale nechávám tomu volný průběh, takže se uvidí během sezony co a jak… :)

                                          0 0
                                      • Spící kníže :-)  

                                        Tak pojeď s náma dvoukilo :-) Stovečku sis zajel loni. Letošní trasa se zdá být tvrdší než loni. Část asi 110 km usek už jsem projel :-) Když to mám za barákem skoro :-)

                                        0 0
                                        • bogic  

                                          Kde si viděl letošní trasu? Na stránkách závodu je mapa z roku 2012.

                                          0 0
                                          • Spící kníže :-)  

                                            No ta trasa z roku 2012 je docela dobrá na trenink. Je tam toho hodně co se vetšinou jede ty nej kopečky. A je možné že se závodní okruh bude lehce lišit ale neřekl bych o moc.

                                            0 0
                        • Spící kníže :-)  

                          Oni byli ze SKY za Laďěm, on si vzal den na rozmyšlenou. A jak se probudil tak říká, no vidím to tak kucí, že v KC Brno mi daj lepší podmínky. Suprový kolegy a v neposlední řadě hezčí dres. :-) Tak borci ze SKY ostrouhali a vraceli se zkroušení domů. Myslejíc na to že budou muset hledat novýho tahouna týmu. :-)

                          0 0
                  • Spící kníže :-)  

                    Tak nám to Laďo prozraď. Nedělej drahoty. :-)

                    0 0
                    • Lada,s  

                      :-)

                      http://www.kcbrno.org/

                      0 0
                      • Spící kníže :-)  

                        Jináč Laďo plánujeme s pár lidma projet treninkově dlouhou trasu zatím je v seznamu tak 4–5 lidí. Termínově ke konci dubna nebo začátek května. Jak budu vědět termín poslal bych ti. Když pojede víc lidí bude to pro nás lepší. Nebudem nic hroutit, zastávka na jídlo napustit bidon. Kdyby chtěl i někdo z KC je to možný.

                        0 0
                  • Spící kníže :-)  

                    Čus Laďo tůhle jsem byl v Brněnským krámku vybírat takový to triko s dírama pod dres. :-) Zkoušel jsem tři velikosti, jednu na hodně malýho číňana tak 6–7 let, to se nechytlo. Druhou na thajského dorostence to už bylo lepší, a třetí na hodně hubeného evropana tu jsem vzal. Obsluhovala mne taková sličná slečna, a já si říkám, že ji odněkud znám. A tak se jí ptám neviděli jsme se posledně na závodě v Dukovanech? A ona se ptá jestli znám Ladě. No já říkám jasný to je místní hvězda. Teď po velkým přestupu. Takže Laďo seš populární. :-)

                    0 0
                    • Lada,s  

                      To je vůůl :-D přemýšlím v kterým kšeftě to mohlo být

                      0 0
                      • Spící kníže :-)  

                        No tak hádej, třeba ti někdo z místních rádců poradí. Podle toho trika s dírama bys to mohl poznat. Speciálně ta značka má všechno nějaký hodně malý. :-) Leč věci to jsou vychytaný to zas jo. :-)

                        0 0
                        • Lada,s  

                          Aha už asi vím, nebylo to v XCR? Tak to se ptala na jinýho Laďu asi :-D

                          0 0
                          • Spící kníže :-)  

                            V XCR to nebylo, ale už seš blízko :-) No jistě myslela Laďu z KC na Dukovanech pořadatel, hlavně toho co měl jít do SKY ale nakonec si to rozmyslel a plácnul si s KC.

                            Jináč Laďo,– dáváme dohromady další asi 3 termíny, kdy pojedem trasu Zlatýho kola – chceš to pak poslat mailem.?

                            Pevně doufám že se přidáš- páč potřebujem někoho hodně dobrýho na špic. Pokud teda nepojede šéfík. :-)

                            Ale jsme otevření komukoliv kdo dorazí do Rudy na start a obtočí to s náma na klídek. Tak ho berem :-)

                            Jo a může to bejt i ženská z technickýho hlediska to podle kolegů neva :-)

                            Jak budem mít ujasněný termíny tak to sem kopnu.

                            0 0
    • Biker jak Pes  

      Tak se dívám a zrovna ten den se nic jiného nejede. Napsal jsem si to tedy do kalendáře, takže se tam nejspíš taky objevím… snad. :)

      0 0
      • ¨MZ  

        Měly se jet Sudety. Řekl bych, že tam bude dost lidí, co by jinak jeli Sudety, pořadatel by měl přehodnotit ty čipy a najmout si spolehlivou firmu, s tím ručním zapisováním výsledků bych to neriskoval. Asi bude slušná účast.

        0 0
        • Biker jak Pes  

          Jj, máš pravdu. Právě jsem se díval poprvé a nesedělo mi to, teď jsem se podíval podruhé a najednou vidím volno v kalendáři. :)

          Ruční zapisování výsledků snad ani nikdy pořádně nefungovalo na krajských závodech, natož na takhle větší akci. Uvidíme, jak to nakonec dopadne. :)

          0 0
        • Spící kníže :-)  

          No čoveče já čekal loni masivní účast a lidí bylo po málu myslím kolem 45 na startu. Co jsem koukal předešlé roky bylo lidí mnohem víc. Ale jak píšeš asi se to s něčím překrývalo a lidi dali přednost tomu známějšímu.

          0 0
      • Lada,s  

        No né, to je příležitost poznat BjP osobně :-D

        0 0
      • Spící kníže :-)  

        A jakou máš v hledáčku trať?

        0 0
        • Biker jak Pes  

          Samozřejmě dlouhou. :)

          0 0
          • Spící kníže :-)  

            Tak to se potkáme a budeš si moct říct o podpis. :-)

            0 0
            • Biker jak Pes  

              Tvůj? Nerad bych ti křivdil, tohle fakt není můj sen. :D

              0 0
              • Lada,s  

                :D

                0 0
              • Spící kníže :-)  

                Zas nevíš o co přícházíš, za pár let co ty víš. Abys pak nestál ve frontě :-) Jede to ještě někdo od Vás tu dlouhou s tebou?

                0 0
                • Biker jak Pes  

                  Záleží, koho myslíš tím „od nás“. :)

                  0 0
                • ELx  

                  Nejel jsi v neděli z Měřína na Jihlavu?

                  0 0
                  • Spící kníže :-)  

                    Jo čoveče čirou náhodou jo. Jo pár cyklistů jsem potkal. :-) Ale za Jihlavou už moc ne. Já pokračoval na Pelhřímov, Horní Cerekev,Třešť, Třebíč a Velkou Bíteš. Ale to byl spíš takovej výlet. :-)Jsme se potkali?

                    0 0
                    • ELx  

                      Jo, jsem tě míjel, když jsi svačil na konci Měřína…

                      0 0
                      • Spící kníže :-)  

                        Tak jezdím tam celkem často ale i jiní kluci od nás. Ale tentokrát jsem to byl já. Jak tě to napadlo že bych to mohl bejt já?

                        0 0
                        • ELx  

                          Šéfík mi to prozradil :-)

                          Jen jsem si nebyl moc jistej, protože jsem se vracel do Jihlavy po větru v ZDV a a tys mě nedojížděl. A já si furt myslel, že jezdíš průměrku ta 35km/h :-D

                          0 0
                          • Spící kníže :-)  

                            To víš s plným břichem se nechce šlapat a už vůbec ne hned po tom co se nacpeš. Co to vozíš za dres?

                            0 0
                          • Spící kníže :-)  

                            Tý čoveče vono jet 30 nebo 31 průměr na ZDV nepřijde ti to trošku moc? Já to jezdím pomaleji :-) Ty by ses nepřipojil k nám na trénink na zlatý kolo? Jeden den si to zajet v partičce lidí, povím i šéfíkovi jestli by to nejel taky :-)

                            0 0
                            • Člověk a jeho svět  

                              Tos jel po větru míň než 30? ;)

                              0 0
                              • Spící kníže :-)  

                                Jo a proč ne já celou cestu jedl ale pak jsem si řekl ty voe si zastav a najez se. :-) A bylo to kupodivu lepší než jet a u toho se krmit. :-) Ještě pořád si myslím že na rychlý svezení jak říká šéfík je čas.

                                0 0
                              • McBlacky  

                                tak už ho nech. Ono je neco jet 30 rovinku a 30 švih. Ale rovina bráno do 1% ± by 30kou měla jít na silnici na nulový nebo po větru úplně v klidu.

                                škoda, že už si nemapatuju do kterýho vlákna jsem sem psal ty waty/tepy/rychlost údaje. Z hlavy bych tipnul, že to musí jít dost pod 200w utočit 30ku na rovině.

                                0 0
          • Spící kníže :-)  

            Tak závod se nám blíží, přijedeš teda sám nebo bereš ještě nekoho sebou?

            0 0
            • Biker jak Pes  

              Nedorazím vůbec, mám licenci a uvažoval jsem, že bych to risknul a nějak pořadatele obešel, ale abych se tam dohadoval o hovně, na to kašlu.

              0 0
              • Spící kníže :-)  

                Hele osobně si myslím že tam budou řešit pouze profesionální cyklisty. Mám pocit že licenci má dnes každej pepík, a pokud by se to takto posuzovalo nemohl by startovat snad nikdo. Krom opravdu výletníků na kole. Většinu lidí se kterýma jezdím a co znám tak licenci mají protože ji prostě kvůli nějakýmu závodu potřebujou. Přijde mi jako pitomost, aby tě tam nepustili. Bavil jsem se o tom se šéfíkem a on to vysvětlení vidí tak, že by neměli startovat profesionálové co se tím živí. U ostatních to nikdo asi řešit nebude.

                0 0
                • vt  

                  Nejsem organizator, ale IMHO je to celkem srozumitelne vysvetleno na webu Zlatyho kola.

                  0 0
                  • Spící kníže :-)  

                    Zdravím vt, doufám že vše již vyladěné, nachystané. Pojedeš ráno z domu v nelidskou hodinu nebo už v pátek v Rudě se spacákem?

                    0 0
                    • vt  

                      Zdar, jedu rano od Zdaru, jako na testa … takze predpokladam, ze skoro jako vzdy prijedu pozde na start ;-)

                      Jaky bude pocasi ? na stalejsi dest to tam snad nevypada co ?

                      0 0
                      • Spící kníže :-)  

                        No stálejší déšt bude když si nevezmeš pláštěnku to je zákon schválnosti, já to mám ošetřený tak že budu mít vše v záloze, náhradní oblečení, tretry, pláštěnka, návleky všechno stále v dosahu.

                        0 0
                        • McBlacky  

                          to za předpokladu že se udržíš s vašimi vedoucími závodníky ne? Nebo plánujete doprovodný vůz pro každého člena? :)

                          0 0
                • Biker jak Pes  

                  Jak píše kolega pod tebou. Je to tam vysvětlené. Nevím, jak si pohlídají, kdo má a nemá licenci. Jestli budou lustrovat každého zvlášť. Pokud to je jak říkáš, tak to je rozumné, ale těžko rozlišíš profesionála od normálního člověk takhle na ulici. Milan Kadlec je taky svým způsobem amatér a mimo jiné to je i mistr ČR.

                  Nechci aby měl někdo kecy, že licencovaný závodník jede závod pro amatéry. Takových lidí je spoustu. Kamarádi si loni zažili svoje a pro letošky už si nic nevyřizovali. Už jsem to stejně víceméně zrušil a nachystám se na Rampušáka o týden později. :)

                  0 0
                  • Spící kníže :-)  

                    Já myslím že to moc řešej teď asi všude. Největší srandou je, že já se zaregistroval na závod v Křižanově 7.6, chtěl jsem jet trať 40km, protože druhý den 8.6, chcem s kluky object trasu zlatýho kola 200 km už trošku v tempu. Tudiž si střihnout závod v Křižanově na kochačku, nejde o umístění. :-) Bylo mi bleskově odpovězeno, že závod na 40 km je určen pro normální cyklisty, nezávodníky, a neregistrované. Já ač sic nejsem registrovaný (zatím), jsem prý člen hvězdného týmu Vysočiny, a zvládám závody vyšší kategorie a náročnosti a proto mne přeřazují na závod 80 km pro registrované. Jo pořadatel samo má na to nárok. Já se podřídím protože je to pro tým Vysočina reklama a tak pojedu kam mne šupnou. Jistě to pro mne není problém a závod pojedu jak jinak. Ale jde o princip.. tdy už přestává sranda. I když proti klukům co to pořádají nic nemám. Páč to jsou vesměs lidi fandící cyklistice a chápu že za tím je hromada vyřizování.

                    0 0
              • Spící kníže :-)  

                Se celkem divím, že chceš příští rok jet. Oni to tam fakt nějak šmírujou jstli máš papírek od CSC nebo ne. Docela tomu věřím.

                0 0
                • Biker jak Pes  

                  Vidíš, na to už jsem zapomněl. No uvidíme, jak to bude příští rok.

                  0 0
                  • Spící kníže :-)  

                    Jestli se teda nedá si licenci nejak stopnout nebo ji letos prostě nemít. Jak je to s licenci na silnici na jednodenní závody ČP to ještě platí nebo je to minulost?

                    0 0
                  • Spící kníže :-)  

                    Já si na druhou stranu myslím, že člověk co jezdil za nějaký z českých klubů x let. Licenci mít nemusí a stejně by je tam vyprášil. O papíru to není.

                    0 0
    • vt  

      18–21.4. budu blizko Rudy. Nechce te si nekdo nezavodne projet Zlate kolo 200 ?

      0 0
      • Spící kníže :-)  

        Blízko Rudy co tam máš v plánu? Jinak taková záludná otázka na čem bys chtěl jet silnice? A pak mám ještě jednu technickou. Já to jistě pojedu vzhledem k tomu že je to dost kopcovity s převodníky 50/34 a kazeta destítková 12–28. Jak jsem zjistil na tyto převody se mi to jede nejlépe. Tak mne zajímá s čím se do toho pustěj jiní borci. :-)

        0 0
        • vt  

          Pojedu na silnici.

          Prevody mam nejaky normalni, compact + 23 … IMHO to moc resis ;-)

          0 0
          • Spící kníže :-)  

            Jo tak no jen mne to zajímalo. No šéfík to říká tak. Vyjedeš kopec at máš převody takový nebo makový. Ovšem při dlouhým závodě se ti to nasčítá. Třeba můj guru jak tady někdo píše ultramaratonec číslo 1– všichni ví o kom mluvím to jel podle mne i šéfíka na těžko všechno. Já jet takto vetšinu kopcu tak se za 2 hodky zruším.

            0 0
          • Spící kníže :-)  

            Závod jedeš?

            0 0
        • Lada,s  

          Ty voe kompakt a 28z? To máš do Alp, ne? :-D

          0 0
          • Spící kníže :-)  

            No líp se mi s tím točí a můžeš jet na velkou placku víc kopců. Líp se drží kadence. Aspoň oproti standardu. No ale musíš uznat sám že tam jsou některý kopečky docela ostrý.

            0 0
            • McBlacky  

              mi to taky přijde už dost lehký, ono ten lehký převod potřebuješ spíš na kontinuální dlouhé stoupání, ne na krátký rampy 10+% který jsou otázkou desítek sekund max pár minut.

              jestli compact tak bych to dal s 11–25 nebo 12–25

              když to hrubě spočítám, tak pro jezdec+kolo 80kg soustavu (kolo 8, jezdec 72), budeš na 10% sklonu potřebovat 300w abys točil 70ot/min na převodu 34/25. Takže je tam ještě rezerva pro větší sklony, protože točit se dá i méně a wattů jistě víc než 4,1na kg dáš s přehledem.

              0 0
              • Spící kníže :-)  

                Dlouhý táhlý stoupání tam je. A ty kopce 12%+ taky. Jeden myslím je mezi 18 a 20 % podle kolegova garminu. Ale jak píšeš ten převod je to trošku nadsazený ale může se to hodit. :-)Ty pojedeš s čím taky kompakty nebo klasiku?

                0 0
                • McBlacky  

                  já silnici nejezdím – závody. Moc mě to nebere, navíc na tý mojí herce :)

                  vozím 52/39/30 + 11–25 protože jsem línej makat. Kdybych si kupoval nový tak bych dal 52/36 + 11–25

                  0 0
                  • Lada,s  

                    čéče sleduju že 52/36 začná být čím dál rozšířenější kompromis mezi klasikou a kompaktem, už znám asi 5 lidí co to vozí a nemůžou si to vynachválit

                    0 0
                    • McBlacky  

                      podle mě ideální a nechápu že to není víc rozšířený. Jako jasně musíš víc radit placky než u compactu, ale pro lidi co maj trochu power a rádi si přišlápnou to je už solidní pila, zároven se na tom dá kvalitně zevlit, s 11–27 už superzevl :)

                      Nevýhoda je velký skok mezi pilama, na kratší závody to může být problém, na normální ježdění zanedbatelný.

                      0 0
                      • Člověk a jeho svět  

                        Přemýšlím o nich vydatně. Tak snad si zvyknu :)

                        0 0
                        • McBlacky  

                          já to jel na testovacím kole cca 50km, ale nejsem až tolik silničář abych poznal v detailech rozdíl. Jak píšu ten skok je znát, musíš pak dost řadit i vzadu při změně pil a díky 52z už to není že kopce vyhulákáš na velkou tak často. Ale je to fajn třeba když nekomu rupne v kouli a začne tahat 45+ mírně svažité rovinky, můžeš dát těžší a jen si volně točit, proti tomu točit víc na compactu.

                          jezdím normálně 52/39/30 tak proto ten skok, kdo má compact neřeší je na to zvyklý.

                          0 0
                          • blaf  

                            ono to tocit vic na compactu neni tak horky

                            45 kmph vychazi

                            53×11 – 75 rpm

                            52×11 – 76 rpm

                            50×11 – 79 rpm

                            50 kmph

                            53×11 – 83 rpm

                            52×11 – 84 rpm

                            50×11 – 88 rpm

                            ve vyssich rychlostech uz to bude horsi no

                            0 0
                            • McBlacky  

                              jasný no, jako sám se na to moc často nehecneš kromě pár úseků kde to jde skoro samo, ale ve větší skupině hovad kdy každý to napálí jinde je pak rozdíl jestli jedeš 90 nebo 85 pro mě už znát.

                              taky záleží jaký má kdo efektivní kadence, točit 90 v klidu celý den zase tolik hobíků neumí

                              0 0
                            • Spící kníže :-)  

                              Asi v tom máš vesměs pravdu, pochopil bych to na rovinatý trati kde se jede maximálka velkou část závodu. Ale na Rudě je to dost kopcovitý, tam těch useků kde pojedeš 55 a víc po rovině moc nebude.

                              0 0
                              • McBlacky  

                                to je jasný, já taky nemluvím o kopcovatým hobby závodu, ale o víc rovinatým kde je i našláplejší pole.

                                Od určitý rychlosti v pelotonu ti stačí na udržení stejný watty (skoro) a když to technicky dáš tak uvisíš, a pak se hodí netočit smrt kadence

                                0 0
              • MichaelSimek  

                teda ja asi s prehledem pres 4.1w/kg nedavam, resp lonsky testy se tomu ani neblizej, jeste ze knize neprijel do prahy na ten spurt ke znacce jak jsem mu navrhoval

                0 0
                • reza.traktor  

                  to ale asi myslis AP, ne? protoze ja na ANP tak akorat tech 4,1 dam, aspon teda podle testu, a cos psal za cas zajetej na prazsky 50, tak jsem si dost jistej, ze bys mi ujel (znam tu trat z vyletu, ale zavod jsem nikdy nejel).

                  toz tak, navic par kocu clovek ukouse i nad ANP, ne?:-)

                  0 0
                  • MichaelSimek  

                    no prave ze ne, lonsky ANP pri nizsi vaze nez mam ted jsem mel 3.4w/kg…ale ja se podezrivam ze pri testech mam uplne divny vysledky, proste me to tam nesedi, protoze si nepripadam ze by muj vykon byl zase tak mizernej

                    0 0
                    • reza.traktor  

                      vono asi taky neni ANP jako ANP – moje cislo je na 4mmol, ale jestli se nepletu, progresivni metody ho takto uz neurcujou. takze je mozny, ze by mi jinde rekli, ze ANP mam na nizsim laktatu a baj baj cislo…

                      0 0
                    • McBlacky  

                      to mi přijde u tebe blbost. 3,4 bys mohl mít na AP možná, na ANP musíš mít víc, jinak by tě každej parkoval

                      0 0
                • Spící kníže :-)  

                  Čéče to myslíš laktát a AP , na tu hodnotu by ses měl dostat pokud trošku jezdíš vcelku rychle. V podstatě být blízko ní. Časem to bude jstě lepší. Já nejezdím skoro nic a nejsem od toho 4.1w/kg daleko.

                  0 0
                  • McBlacky  

                    ty jsi dobrej pohádkář poslyš. 4.1w/kg na AP to bych chtěl vidět. Ale pokud ti stanovili AP na 2mmol (blbě) tak by to asi bylo možný. Jinak velkej smích.

                    pro představu to je hodnota vysekanýho eliťáka – měřeno kolem 1.1 – 1.2 mmol

                    0 0
                    • Spící kníže :-)  

                      Hele snad si nemyslíš že ty čísla sem napíšu. Nechci někoho dráždit, nemám 4,1 ale nejsem od toho čísla daleko. Samo že chápu, že třeba hodnota 3,7 je výkonově od toho 4,1 dost mimo ale přesto není špatná. Jak to měřili ti neřeknu protože tomu lékařskýmu základu nerozumím nikdy jsem to nezkoumal. Ale přeci jen oni tam jistě vědí co dělají. Nedělají to u prvního člověka. Ale třeba co se týče hodnoty výdechu nebo jak se to jmenuje tak tu mám uplně špatnou protože jsem nevěděl jak do toho dýchat a nevím to doteď. Asi to budu muset nějak trénovat. Je u toho poznámka FVE1, FVC tak asi budeš vědět o čem řeč. Já na ty testy stejně uplně nedám, zajímalo mne jak se pohybuju na začátku kdy s kolem začínám trošku víc. Abych se nad těma číslama za pár let mohl pousmát. Nemám z toho ani deprese ani nějaký chmury. Že nemám to co ostatní. Hezký číslo. :-)

                      0 0
                      • McBlacky  

                        stačí napsat na kolika mmol ti to měřili. A samozřejmě že 3.7 a 4.1 je vesmír :)

                        Ty zkratky se týkají výdechu, takže jestli ti dělali jen spiro, tak mi ty mmol ani napsat nemůžeš.

                        Ze spiro to moc přesný není

                        0 0
                        • Mikikuba  

                          Právě jsem chtěla napsat, že 3,7 a 4,1 na Ap je úplně jiná výkonostní kategorie a opravdu na to za 2 roky nenatrénuješ. Jsi mě předešel:)

                          0 0
                          • Spící kníže :-)  

                            Ale zcela jistě to není špatné číslo.

                            0 0
                            • Amoondre  

                              jeste pred chvili si „nebyl daleko od 4.1W/kg“ a ted uz sme u toho, ze 3.7W/kg neni tak spatne cislo. Takze vsichni vime, ze bliz budes asi k te 3.7 nez 4.1, ze?

                              0 0
                          • jonti  

                            To se tak divam, ze s AP 3.2 jsem na tom opravdu bidne. Ale zas 4,3 na ANP se snad jeste da.

                            0 0
                            • McBlacky  

                              kdy ti to měřili? to mi přijde málo, na to jak ti to jezdilo.

                              0 0
                              • jonti  

                                Prave mezi nocnimi zavody, kdy jsem mel opravdu dobrou formu. Jel jsem to v Casri, kadence okolo 95. Je to ale na velmi nizkem laktatu, nedostal jsem se ani na ANP moc pres 2. Martinek rikal, ze bych mel poradne makat na intenzitach nad ANP.

                                0 0
                                • McBlacky  

                                  jsi závodil celý rok, mi neříkej, že jsi se nedostával do max intenzit tzn s laktátem vysoko – to bys všude parkoval. 2 je fakt málo.

                                  0 0
                    • Biker jak Pes  

                      Zas bych to tak nepřeháněl. 4.07 W/kg na AP mám já. Měřeno letos v březnu na obyč. rotopedu, kde šla nastavit pouze výška sedla a jel jsem v teniskách a klipsnách. Laktát 1.6 mmol.

                      0 0
                      • Spící kníže :-)  

                        Mám ale pocit, že ty a já jsme v těch odtrénovaných sezónách trošku jinde. Je to znát i já a Lada. Jezdí a trénuje dýl, vydrží víc a uvisí asi víc. (Zatím)

                        0 0
                      • Mikikuba  

                        Dělala jsem testy jednak na vlastním kole a jednak na rotopedu jak píšeš. Na rotopedu mě vždy vyšlo výrazně vyšší číslo co se týče výkonu než na kole. Samozřejmě jak je to u tebe nevím pokud máš nějaké srovnání.

                        0 0
                        • Biker jak Pes  

                          Srovnání budu mít později během tohohle roku.

                          0 0
                          • Mikikuba  

                            Tak napiš možná jsem jen nějaká anomálie:)

                            0 0
                            • Biker jak Pes  

                              Snad si vzpomenu, na další test půjdu cca za 3 měsíce. Kdo ví, jestli spíš až na jaře. :)

                              0 0
                              • Mikikuba  

                                Tak na jaře to bude srovnatelný, protože budeš ve stejném období. V létě na tom člověk je většinou silově líp. Chce to ve stejnou dobu.

                                0 0
                                • Biker jak Pes  

                                  No to jo, ale můj dlouhodobý trend je takový, že každý test je lepší a lepší. To znamená, že tohle jaro jsem na tom byl lépe, než loni v létě. :)

                                  0 0
                                  • Spící kníže :-)  

                                    Zajímavé, každopádně by mohl někdo z místních znalců říct jestli po roce a půl ježdění je výkon 3,7 w/kg na AP průměr, málo, nebo je to dobrý.

                                    0 0
                                    • McBlacky  

                                      papírově dobrý, akorát to naráží na problém, že to vůbec neřekne jak dlouho tenhle výkon dokážeš podávat. U AP to ještě není tak kritický, ale třeba u ANP se to různí a málo vyježdění borci nedají 30 minut, zatímco závodníci na světové úrovni dají i dvě hodiny.

                                      Takže jestli to dáš 3 nebo 6 hodin to jezase další level.

                                      primárně pokud tomu dáváš hodně, což ty asi dáváš, tak na 3.5 se dostat není až tak těžký, pak už to je trochu o talentu, dost o tuku, a nejvíc teda o kilometrech (u AP)

                                      0 0
                                      • Spící kníže :-)  

                                        Právě že mi řekli v Casri neco uplně jinýho. Řekli mi ok, ted je to vyhnané kilometry, možná se to ještě posune ale protože vůbec netrénujete dle žádného tréninkového plánu a jezdíte tak nějak podle pocitů. Pokud tuto sezonu natočíte 15000 km už se to moc neposune a další sezonu už treba vůbec. I kdyby jste tam naládoval 20000 km za rok. Už teď by jste měl pracovat jinak a trénink musí řídit někdo zdatný. Aby to mělo efekt. A posunulo vás to. Jinak za chvíli stojíte výkonově na místě.

                                        0 0
                                        • McBlacky  

                                          no to záleží jakou má ta křivka tvar – pokud ji máš plochou i v oblasti kolem a nad ANP, tak je to díky tomu, že jezdíš jen ZDV tréninky a pořád jednou kadencí. Navíc teda, aniž bych měl něco proti Casri, tak zlepšit ze z 3.7 na AP jde i bez trenéra, ale na tom samozřejmě prachy nevyvařej. I jen podle toho co tady napíšu já nebo RT a další co mají představu o tom, co trénovat.

                                          Když jsem napsal, že to naženeš kilometry, tak jsem nemyslel, že je všechny najedeš v intervalu komp+10 – AP-5. Ale i bez specifických krátkých intervalů a sprintů, jen změnou v kadenčním přístupu, zařazením tenze, tempa a silové vytrvalosti se posuneš. Na to nemusíš nikomu klopit talíř měsíčně.

                                          15000km na silnici to zase tolik není. Řídit trénink má smysl (podle mě) zhruba nad 600 hodin ročně od 800 už bez diskuze, ale rozdělených smysluplně, ne že tam jsou desetihodinový plazící survivaly.

                                          0 0
                                          • Spící kníže :-)  

                                            No ono já jezdím většinou ty 7–10 hodinový plazící se akce, který teda jedu už o dost líp a rychleji než loni. Se šéfíkem jsou to vetšinou 2–3 hodiny opravdu rychle, pak kopce, a sprinty. Ovšem jednou ,dvakrát do týdne to je asi vcelku pro mne málo. Ale pravdu máš v tom že já jedu, pořád tak nějak stejně donutím se zrychlit a nebo se zmáčknout vetšinou na začátku takovej blok tak prvních 20–30 minut to dám i hodně rychle ale pak musím ubrat protože bych to 2 hodiny jistě nedal. Já Casri beru jako pracoviště který toho má odměřený asi nejvíc a mají tam formát, umějí říct co a jak mají srovnání, docela velký. V podstate tam jakési to know-how dostaneš co a jak jezdit. To mám, ale se šéfíkem spíš proberem co jak často zařadit, a kolik toho tam dát. Aby to nebylo moc a málo. I když slyšel jsem teze, že se člověk zlepší jakýmkoliv ježděním. Asi ano ale třeba za 10–15 let.

                                            0 0
                                            • McBlacky  

                                              já ti radit nebudu to se neboj. Jenom bych rád, abys pochopil, že existuje i jiný přístup než jaký ti nabídnou v Casri a měl bys umět se zorientovat a ne jen poslouchat toho nebo tamtoho, protože hlavní je poslouchat sebe a to ostatní je jen návod co sledovat a na co si dávat pozor. Nikdo z tebe borce neudělá, pokud to neuděláš ty…

                                              0 0
                                    • Lada,s  

                                      pro porovnání – já mám 3,7 W/kg na AP, přeber si to podle sebe :-)

                                      0 0
                                      • Lada,s  

                                        teda 3,3

                                        0 0
                                        • McBlacky  

                                          nj ale ve finále pokud to máš o níž než Kníže ze spira tak jsi na tom líp, protože to dokážeš jet déle a to je oč tu běží. Mám dost kamarádů co mají 3.5 a v pohodě jezdí top umístění na středních mtb akcích

                                          0 0
                                          • Lada,s  

                                            Tohle je taky ze spira

                                            0 0
                                            • Spící kníže :-)  

                                              Tak určitě na tom špatně nejseš Laďo. Jen jsem čekal že to bude velký rozdíl mezi mnou a tebou v těch číslech. Výkonnostně asi je, ale těma číslama to tak nevypadá. Já žádný spiro nedělal byl jsem normál na testu, se svým kolem kde se odebírá krev z ucha, při zátěži. Dýchal jsem do přístroje spíš orientačně v klidovém stavu, a to mi právě vůbec nešlo.

                                              0 0
                                              • Lada,s  

                                                Tím jsem jen chtěl říct že porovnávat hodnoty z různých laboratoří je nesmysl, a na závodě se na čísla nejezdí…

                                                0 0
                                                • Spící kníže :-)  

                                                  No právě, prostě máš náskok pár sezon ale já ho snad brzo stáhnu. :-)

                                                  0 0
                                                • Spící kníže :-)  

                                                  Jeste se te zeptám Lado, co myslíš ten rám, mám ohlou trubku na zadní stavbe neni to moc, ale je to prohlý rovnat nebo se na to vykaslat. Kolu to asi vadit nebude. Ale je to prohlý. Podle séfika nerovnat mohlo by to prasknout.

                                                  0 0
                      • McBlacky  

                        nj ale 1.6 taky není 1.1 – 1.2 na kterých to dává ta elita. Ale slušný

                        0 0
            • ¨MZ  

              34/28 je u nás pro zdravého člověka podle mně nepoužitelné, když kompakty, tak 11/25. Já odjakživa jezdím klasiku 53/39 12/25 a nikdy jsem neslezl a to nemám kdovíjakou výkonost. Lehčí než 39/25 bych potřeboval dvakrát do roka, poprvé na Vysoké Srbské na Sudetech (20% po kostkách) a pak možná Šimanov na Králi (18%), jinak to v pohodě stačí. Na 39/25 jsem kdysi dal i Kochánov na Králi (25%) po 200km v nohách, tam byl vedle silnice natažený koberec, aby si ti co slezli, neošlapali kufry :-) Bylo to ale tenkrát na hraně, rychlost byla asi 5km/h :-)

              0 0
              • Biker jak Pes  

                Vysoká Srbská je jedno z mála míst, které mě napadlo, ale loni na Sudetech na 39×25 se to dalo v pohodě. Další ******* jsou možná Kasárny na Beskydovi, když ti sekne, tak na 25 to vyjet jde hodně těžko, není to až tak prudké, ale dlouhé. Potom Grapy na Mamutovi jsou kapitolou samy o sobě, ale tam se musí jet doraz podobně jako na Vysoké Srbské, jinak je po závodě. No a pak tradičně Lysá hora. :)

                0 0
                • ¨MZ  

                  Ty můžeš jezdit klidně 23, 25 nepotřebuješ, jsi trošku jinde :-)

                  Kasárna jsou taky zajímavý, hlavně když je třicet nad nulou, to jsou zážitky :-)

                  Lysou horu jsem jel zatím akorát jednou, ráno po Beskydu, takže úplně pomaličku a nic těžkýho mi na tom nepřišlo, ale je fakt, že jsme tam jeli snad hodinu, turistické tempo.

                  0 0
                  • Biker jak Pes  

                    No, Lysou jsem jel naposled v 17 letech na juniorské kazetě, taky jsme se nehnali, ale vím, že žádný med to nebyl. Je možné, že dneska už by to takové peklo nebylo. Rychlost se myslím pohybovala kolem 10km/h. :D

                    0 0
              • Spící kníže :-)  

                No na Zlatým kole jsou okolo 18% kopečky myslím dva nebo tři. Jeden je blízko té 20 % hraice ale má snad 800–1000 metrů. Pak se to zmírní. Může se to tam hodit. Ale otázka každého soudruha na co se cítí. V čem jsou ty placky 52/36 tak zjímavé poví někdo že bych to zkusil?

                0 0
          • Spící kníže :-)  

            Však počkej ještě budeš prstíčkem hrabat za lehčí převod. Až ti dojdou čáry.

            0 0
      • Spící kníže :-)  

        Ale pokud bys v tom termínu našel víc volnejch dnů je možný že to zvládnem.

        0 0
      • Spící kníže :-)  

        Hodil bys to nějak do mailu které dny od toho 18 do 21.4 bys relativně mohl? Já tam doplním sebe a zkusím sehnat ještě nějaký závodníky aby se nám jelo líp. :-)

        0 0
        • vt  

          Planuju sobotu 19.4., budu tam az do pondeli, tak v pripade spatnyho pocasi posun na dalsi dny.

          Ale pojedu pomalu, zadny AVG 30 ;-) takze asi nic pro mistni zavodniky ;-)

          0 0
        • Lada,s  

          No a kterou trasu chcete jet? Tu co loni? A co kdyz se letos pojede jinak? :-)

          0 0
          • Spící kníže :-)  

            Čus tak u mne je volno pouze 20.4. a jela by se trasa dle mapy z roku 2012 aktuálně na stránkách zlatýho kola. Ta je výživná. Jestli se letos tršoku trasa upraví je to možný ale ty hezký kopečky tam nejspíš zůstanou 15%, 18% a 20% stoupání

            0 0
            • Lada,s  

              Radši bych objel tu loňskou trasu protože počítám že letos bude ± stejná

              0 0
              • Spící kníže :-)  

                I tak se můžeme domluvit. Po víkendu by mi měl dojit Garmin tak snad se s tím sžiju, a naučím se to trošku používat. Do tý doby. :-)

                0 0
              • Spící kníže :-)  

                Toho 20.4 vyhovuje Laďo? Ještě někdo z KC by jel? Já poptám někoho od nás, kdo by měl zájem. Pár lidí z Vysočiny by to jako trénink napohodu zajelo ale uvidíme jak u nich klapne termín. Podle mýho pořadatelé, motají trasu více méně stejně vymění pouze pár úseků ale to hlavní zůstává. Takže jestli to pak bude krapet jinak je více méně šumák. Ta loňská trasa měla dle mýho compu 209,2 km ze startu do cíle. Něco jsem natočil ještě na rozjetí. Kilometrově bych to měl mít do 230 km max což je na výlet akorát. Já do Rudy došlápnu a vyjížděli bychom z místa kde se loni startvalo. Kluci od nás z týmu pokud by jel někdo z těch co jsou dál by docvakli autem nebo vlakem počítám že přes 300 km by točit nechtěli.

                0 0
              • Spící kníže :-)  

                Trasu Laďo doladíme. Ty budeš mít navigačku?

                0 0
            • vt  

              20.4 je ok. Pokud by ste teda jeli pomalejc, tak se pridam.

              BTW kde se da na trase dobre zakoupit obcerstveni ? Nekde okolo pulky trati ve Svratce je benzinka, to by mohlo byt ok, jinak mne nic moc nenapada.

              0 0
              • Spící kníže :-)  

                To víš že pojedem pomalu. :-) Ináč těch míst kde co zobnout je tam mnoho na benzinku bych to neomezoval. Můžem zastavit i dát klidně někde jídlo. Já už pár delších tréninků objel a někdy to docela bodne. Ještě uvidíme co klukci od nás domluvíme to na těch Dukovanech kdo by jel.

                0 0
                • plyn  

                  v kolik a odkud plánujete vyjíždět???? Alespoň na kousek bych se taky svezl…

                  0 0
                  • vt  

                    Jel bych rovnou z Rudy :-)

                    Start bych videl na 8, max 9h.

                    0 0
                    • Spící kníže :-)  

                      Ahoj viděl bych to na tu 9 hodinu, v místě startu Zlatýho kola, jen Laďa doposud nedal vědět jestli pojede.

                      0 0
                      • Lada,s  

                        Spíš to vidím že mě to nevyjde, jedeme na velkonoční víkend pryč

                        0 0
                        • Spící kníže :-)  

                          Tak Laďo,s novinka dneska namontovali v Rudě na obou stranách semafory trošku šok.

                          0 0
                          • Lada,s  

                            No a čemu to vadí?

                            0 0
                            • Spící kníže :-)  

                              Zbytečně se tam bude zastavovat. Jinak neřekl bych že ta obec to potřebuje. Provoz tam není nijak extremní. Ale možná neznám pravý důvod toho proč to tam namontovali. Ještě Rudě chybí kruháč, a co jeden radši dva. To je poslední výstřelek módy ted nějak všude.

                              0 0
                  • Spící kníže :-)  

                    Hele když se s náma svezeš větší kousek řekněmě tomu 210 km.Bude to pro tebe zajímavý zážitek a ten jak známo by měl být silný :-) A jak říká mistr Rubáš dvoukilo je očista těla a ducha. :-)

                    0 0
                    • Člověk a jeho svět  

                      Dvoukilo je očista těla a ducha. :-)

                      Tak tomu celkem věřím :)))

                      0 0
                    • plyn  

                      mam to na start kousek…pokud by mě do toho nic nevlezlo, tak bych to s váma zkusil…letos ten trenink nic moc, tak prostě pojedu a až odpadnu, tak to otočím k baráku abych vás nebrzdil…defi­nitivně bych to potvrdil v pátek večer.. tady

                      klidně bych byl pro vyjet už 8, ale přizpůsobím se …

                      0 0
                      • vt  

                        taky nemam nic najeto, ono to nejak pujde, jde o to je projet, zadny TdF.

                        Jinak aktualni info od poradatelu – trasa bude stejna jako loni, mapa je zde: http://www.gpsies.com/map.do…

                        Taky bych klidne vyrazil uz v 8h.

                        0 0
                        • Spící kníže :-)  

                          Ok, přizpůsobím se a vyrazíme v těch 8 z Rudy. Já mám najeto tak do 4000 km takže to taky není moc. :-) Mapu si uložím. Ještě doufám že se někdo přidá.

                          0 0
                          • plyn  

                            zdaleka nemám tolik…počasí má být OK počítám s tou 8 hodinou..na startu …byl bych ale pro stavit se někde na jídlo…

                            0 0
                            • vt  

                              ok, tak v 8h.

                              S jidlem se domluvime, to nebude problem.

                              0 0
                              • Spící kníže :-)  

                                Jasný po cestě je restaurací, i zahrádek dost. Něco k jídlu určitě mít budou. Samo že něco do kapsy na začátek je dobrý si k zakousnutí vzít. Ještě se zeptám bude mít někdo z vás navigačku? Mám sice čerstvě garmina ale nějak nemám čas si s tím hrát. Zatím jsem to namontoval tak uvidíme jestli se s tím do neděle popasuju a nějak tam trasu natlačím. A hlavně se v tom vyznám.

                                0 0
                                • vt  

                                  trasu trochu znam a v mobilu mam mapu, to by melo stacit ;-)

                                  pro jistotu si vytisknu mapu od poradatelu.

                                  0 0
                                  • plyn  

                                    taky to trošku znam…mam nemapoveho garmina, ale mapa se dá nahrát pro jednoduchou navigaci…ale nepoužívám, můžu zkusit…

                                    0 0
                                    • plyn  

                                      jak lpíte na termínu? mě by to víc vyhovovalo v sobotu, navíc v neděli by mělo pršet…http://­www.yr.no/sted/Tsj­ekkia/Vyso%C4%8Di­na/Velk%C3%A1_B%C3­%ADte%C5%A1/lan­gtidsvarsel.html

                                      0 0
                                      • Spící kníže :-)  

                                        Sobota je pro mne mimo jsem v práci takže to nejde. Jediná možnost je neděle.

                                        0 0
                                        • vt  

                                          predpoved na vikend se porad meni, ted je zas sat 11 a sun 16 ;-) …ja uz nahlasil nedeli, tak bych u toho zustal.

                                          0 0
                        • Spící kníže :-)  

                          Tak trénink se povedl. Pro příště uvítáme i jiné nadšence z BF fora, mohl by se připojit i Laďa a kdokoliv další závodník i nezávodník. :-)

                          0 0
                          • Lada,s  

                            Objeli jste to celé? A nezmokli jste? :-)

                            0 0
                            • Spící kníže :-)  

                              Jo +/- asi dvakrát jsme si trošku zajeli. Takže pak jsem se na trať museli vracet. Já jsem najel nějakých 218,4 km ale to je už i vyjetí okolo baráku. No par kapek spadlo i zabouřilo ale bouřka nás nějak minula. Po dojezdu do Rudy bylo docela mokro takže trošku sprchlo. Si měl ject taky, bys viděl můj krásný nenápadný špurt na 200 km. :-) Ale jo kluci jeli dobře. Příště by ses měl připojit.

                              0 0
              • Spící kníže :-)  

                Čus kolegové, takže pro všechny další 3 termíny treninků na Zlaté kolo 2014– dlouhá trať 200 km a to 22.5 , 30.5 a 8.6 vždy se bude startovat z místa startu v Rudě v 07:30 tempo dle účastníků, závodění si necháme na závod. Zastávka na jídlo dle přání a chuťi :-)

                Termín 22.5 zatím 3 zájemci.

                Termín 30.5 zatím 2 zájemci.

                Termín 8.6 zatím 2 zájemci.

                0 0
    • mich.sipek  

      Za mě ať klidně zakážou. Jako registrovaní závodníci máme na to vyhrazené závody. Chápu, že některým registrovaným to vadí, obzvlášť když na tyto závody si jezdí pouze zvyšovat ego.

      0 0
      • Nikovlas  

        Nebo si je jedou projet s neregistrovaným kamarádem nebo třeba přítelkyní…

        0 0
        • JSt  

          uplne nejvic je, kdyz si je spolu chcou projet dva registrovani zavodnici. ;-)

          0 0
          • Spící kníže :-)  

            :-) Já to vidím spíš z tý druhý strany, spousta pořadatelů si pozve závodníka co má kredit a jméno, udělá závodu reklamu třeba například Bárta nebo Kulhavý. A to nikoho nedrásá. Naproti tomu jistí závodníci spoustě hobby nadšenců vadí.

            0 0
            • Člověk a jeho svět  

              Že to pořád tak řešíš. Licenci nemáš, tak tam můžeš jet a šéfík prostě bude muset zabodovat jinde :)

              0 0
              • Spící kníže :-)  

                Já to řeším z pohledu toho že licenci od nás z týmu má vetšina lidí. A věřím, že tak to má vetšina týmů co závodí. Já ji zatím nemám ale otázka toho když bych si ji kvůli jednomu závodu udělal a přitom mám béčkový výkony tak jako nebudu moct jet, takovej závod? To je postavený na hlavu?.

                Spíš by se měl pořadatel chytnout za hlavu.

                0 0
                • Člověk a jeho svět  

                  mich.sipek to napsal dobře.

                  Co jiného k tomu říct? Je to právo pořadatele a je to volba každého účastníka.

                  0 0
                • Lada,s  

                  A kvůli jakýmu závodu ji budeš potřebovat?

                  0 0
                  • Spící kníže :-)  

                    Hele to ti řeknu až ta situace nastane zatím na to není výkon. Každopádně je to v plánu. Proto mne toto počínání pořadatelů přijde docela nefér. Nebud labuť a přeregistruj se na zlatým kole na dlouhou ať je tam taky nějaký zajímavý soupeř Laďo. :-)Natrénováno na to máš. A jezdit pořád kilo to přeci zvádne každej :-)

                    0 0
                    • kubad  

                      pořadatel si může pořádat co chce a nikdo tě nenutí tam jezdit, jeho pravidla a jeho podmínky

                      0 0
                    • McBlacky  

                      ve finále tam stejne přijede někdo kdo jezdí v tichosti 25 tisíc za rok a nezávodí, ani si neholí nohy a rozpráší to tam. Pár takových znám :)

                      Nevím proč proste neudělají kategorii s licencí bez vekového omezení a zbytek hobby bez licence po letech a hotovo.

                      prostě z pořadatelského hlediska nesmysl. Zvlášt pokud to je 200cca km

                      0 0
                      • Nikovlas  

                        Mě připadá na hlavu, že hobby je někde hlavní kategorie, kde jsou nejhodnotnější ceny za umístění atd. A k tomu nějaká vedlejší elite. To akorát vede k diskuzím o tom, kdo v tý „hlavní“ smí jezdit a kdo ne, ale jezdí tam kvůli cenám… Kdyby to bylo na mě, tak dám buď nejhodnotnější ceny za absolutní pořadí (zvlášť muži a ženy) a zvlášť vyhlásím a symbolicky ocením bedny v hobby kategoriích podle věku. Nebo nechám hodnotné ceny na tombolu. A nikdo nebude špekulovat o tom, v které kategorii kdo závodí.

                        0 0
                        • McBlacky  

                          nevím čemu říkáš hodnotné ceny, ale v rámci hobby závodů teda o ničem co by stálo za ty prachy a čas co do toho rveš neexistuje.

                          0 0
                          • Spící kníže :-)  

                            Taky myslím, mám jen pocit že hodnotná cena byla snad letos na Dukovanech co pořádal tady tým Ladě.s Myslím nějaké karbon tretry. To už se dá za cenu považovat. A když je dostaneš v tombole neber to. Než kupovat za svý.

                            0 0
                          • JSt  

                            vyhrajes ram, ten buchnes a dalsi dve, tri akce ti to zatahne. jinak se kolu venujes snad proto, ze se tim bavis, ne?

                            0 0
                            • McBlacky  

                              To je reakce na Nikovlase o obecném nastavení závodů.

                              Nevím proč do toho taháš mě.

                              Navíc teda zrovna rám na hobby závodech, kde je elita zvlášť není zrovna běžná výhra. Spíš to bude to promile vyjímek…

                              0 0
                              • Nikovlas  

                                Já to myslel tak, jak píše JSt – cena za několik tisíc se mi zdá dost hodnotná. A pokud ne – tak proč se zakazuje start těm registrovaným? Pro hodnotný ceny si nejezděj ani o ně nikoho nepřipravěj – prostě jsou jen na papíře napsaní vejš…

                                0 0
                              • JSt  

                                netaham do toho tebe, jen jsem to tak napsal. mysleno to bylo obecne. ;-)

                                0 0
                    • Lada,s  

                      Dneska jsem ti jezdil v rajónu :-D

                      http://app.strava.com/…es/149468820

                      0 0
                      • Spící kníže :-)  

                        Co to vidím Laďo že by trénink na Křižanov :-) ? Přiznej se že ty to chceš vyhrát :-) Ale to se ti nepovede páč vysočina má tahák v rukávu :-) Mohl jsi písnout a dát s náma trénink v Třebíči, trošku by sis to natáhl. Ale bylo by to taky výživný.

                        0 0
                        • Lada,s  

                          Tak určitě ale když vidím některé jména tak to bude zase protažená držka v kopcích :-D

                          0 0
                          • Spící kníže :-)  

                            Tož Laďo dneska padla po tréninku válečná, porada, úkol zní jasně. :-) Taktika týmu je zvolená. Přijedeme v super silném složení. Můžeš se těšit. :-)

                            0 0
                            • Lada,s  

                              Jede i šéfik nebo jedete na Jardu? :-D

                              0 0
                              • Spící kníže :-)  

                                Taktika bude taková, aby se splnil úkol. Ještě se jistě bude měnit při závodě. Podle aktuálního vývoje závodu pokud to ta situace bude vyžadovat. Takže to s tím vítězstvím budeš mít těžký :-) Ty budeš mít nějaké posily z KC?

                                0 0
                                • Lada,s  

                                  Mluvíš jak politik :-) pojedem 4 od nás

                                  0 0
                                  • Spící kníže :-)  

                                    To se ti jen zdá. Prostě tým dostal úkol a musíme se posnažit ho splnit. No tak 3 borci by tě měli dotáhnout na špic a i do cíle v pěkném pořadí :-)

                                    0 0
                                • Člověk a jeho svět  

                                  Taktika na hnoják kolem Křižanova, to zní pekelně :)

                                  0 0
                                  • Lada,s  

                                    Rozkaz ten zněl jasně, nesmí ujet za žádnou cenu! To není jako práce s buzolou děti :-D

                                    0 0
                                  • Spící kníže :-)  

                                    No, tak ono taktika musí bejt. Hlavně na ten Křižanov je to domácí závod, jet to na náhodu si může dovolit jen ten komu na výsleku moc nesejde.Ve více lidech je to dokonce žádoucí.

                                    Jestli znáš tu pohádku. (S čerty nejsou žerty) Tak si představ šéfíka jeko lucifera, a úkol zní.. Přivést do pekla Dorotu Máchalovou bez ní se nevracet. Pokud si to přeložíš do té cyklistické terminologie, měl bys dostat odpověď. A i Laďa.s.

                                    0 0
                          • destr  

                            Taky si dám kilečko, snad to přežiju a dojedu.

                            0 0
                            • Spící kníže :-)  

                              Myslíš 80 km?

                              0 0
                              • destr  

                                Nevím kolik to přesně je.

                                0 0
                                • Spící kníže :-)  

                                  Mám pocit že se jede na dvě kola jedno kolo by voko 40 km.

                                  0 0
                                  • destr  

                                    Tim líp, to se pojede tak dvě hoďky, co?

                                    0 0
                                    • Lada,s  

                                      Počítám lehce přes 2 hoďky. Loni na podobném okruhu měl vítěz avs 38 km/h…

                                      0 0
                                      • Spící kníže :-)  

                                        Ale to Laďa nenapsal že to dá pod dvě, což si včera zkusil a všechny pekelně převeze. :-)

                                        0 0
                                        • Lada,s  

                                          Voe, to bych si musel něco šlehnout před startem :-D Můj tip je tak 2:10

                                          0 0
                                    • Spící kníže :-)  

                                      Řekl bych lehce přes dvě. Ale už těď můžu říct startovní pole slušné. A to tam ještě nějaká hezká jména nejsou. :-)

                                      0 0
                                      • destr  

                                        Naštěstí nikoho neznám.

                                        0 0
                                        • Spící kníže :-)  

                                          No to nemůžeš znát páč tam ještě nejsou napsaní. By se mohl někdo polekat :-)

                                          0 0
                                          • destr  

                                            Nebudu je znát, ani kdyby tam napsaní byli a měli tam fotku s životopisem.

                                            0 0
                                          • McBlacky  

                                            jste si u vás na začátku roku vylosovali kdo si nezažádá o licenci aby to mohl vydrtit na tohle závodě ne? jinak mi to není moc jasný co se tady jede za debatu, protože to by DS protour mohli jen závidět…

                                            0 0
                                            • Biker jak Pes  

                                              :D

                                              0 0
                                              • Spící kníže :-)  

                                                Však počkej na výsledky ale osobně věřím že Křižanovská pekelná taktika vyjde. Mělo by nás bejt 10 nebo 11 to je dost na to už něco vymyslet.

                                                0 0
                                                • kámen úrazu1  

                                                  Rozjedete kopec na plný pecky a v polovině za sebou vysypete připínáčky? ;-)

                                                  0 0
                                                  • Spící kníže :-)  

                                                    Nene je v plánu něco jinýho, holt se musíš s náma nějakýho závodu zůčastnit abys tomu přišla na chuť. :-)

                                                    0 0
                                                  • Spící kníže :-)  

                                                    Ale určitě se pojede na plný pecky. Se divím, že jsme se ještě nepotkali. Každá správná bajkerka to tuní formu na silničních závodech, pokud jsem si všiml.

                                                    0 0
                                                • Lada,s  

                                                  No Peťo, upřímně konkrétně u tebe jsem zvědavý jak se budeš na taktice týmu podílet. Je mi jasné že Rosťa nebo Jarda jsou jasní favorité, a pokud vyhrají tak věřím že na 99% to bude jen díky jejich osobní výkonnosti, né díky tomu že jim pomáhalo deset picmochů všemožné výkonnosti… Teď to není myšleno nijak zle, jen se mi zdá že z toho děláš trochu pohádku :)

                                                  0 0
                                                  • ELx  

                                                    A je po babovickach :-)

                                                    0 0
                                                  • Spící kníže :-)  

                                                    Nevadí budou nový. :-) Co ELx bude tam?

                                                    0 0
                                                  • ELx  

                                                    Tyhle týmový sporty mě moc neberou :-) Já beru jen to, co si člověk objede za svoje.

                                                    0 0
                                                  • bosmilan  

                                                    kníže rozjede hned po startu na špici takové tempo,že mu nikdo nebude stačit a s přehledem vyhraje :D

                                                    0 0
                                                  • Spící kníže :-)  

                                                    Tak kníže jízdu na špici pelotonu vydatně trénuje :-) Ovšem jak bylo poznamenáno výše, opravdu výkonnost na to aby to utrhl s těma nejlepšíma nemá. Myslím takovou, aby to ty dvě hodiny vydržel. Krátkodobě jistě. On je kníže takovej horší Laďa.s. Tak naši zmínění závodníci jsou jistě ta špička co by tam měla být, ovšem pokud se domluví jakákoliv taktika je to dobrý a dá se s tím pracovat. I když já z toho dělám pohádku je to tak. Pokud se udržím budu se snažit pomoct pokud ne, pojedu na co mi bude síla stačit.

                                                    0 0
                                                  • McBlacky  

                                                    stejně to v reálu bude jako na každým amatérským hnojáku – tzn taktika do koše a plašani dopředu. Teda záleží kolik pojede lidí co jezdí. Jestli 20 a vás bude 11–12 tak to asi upižláte no :)

                                                    0 0
                                                  • Spící kníže :-)  

                                                    Tak se to povedlo upižlat, jak jsi napsal. Do šéfíka i nakoleóna bonaparta prvního mám opravdu daleko, proto jsem mohl pomoct jen na kraji závodu a snad pomohl. Následně jsem šel do druhý skupinky. Tu jsem tahal jak nic. Pak bohužel prišel nechtěný karambol, a škaredý pád, který jsem asi víc ustál tělesně leč kolo to neustálo. A druhý kolega závodník také ne. Tam už i ta tělesná schránka dostala trošku na prdel. To je mi samo líto. Jestli to bylo mojí vinou nebo jeho to je těžký říct. Oba jsme však dojeli do cíle. Já bohužel 27 km po prazdným kole na kterým se skoro nedalo jet, vymletý dráty a naražena zadní stavba.

                                                    Ale prý si s tím v servisu poradí. Holt se to nepovedlo aspon pro mne. Týmu se zadařilo to je podstatný. Laďa asi zabodoval jsem zvědav na jeho reakce. Naštěstí mne v cíli ošetřila sličná slečna i když tak strašný to zas nebylo.

                                                    0 0
                                                  • Lada,s  

                                                    Pádu je mě samozřejmě líto, to nepřeji nikomu, natož soupeřům :-) jinak si Peťo nalijme si čistého vína – kde prosím byla ta vaše pekelná taktika v 10-ti lidech? Po prvním ostrém dělení na 12 km od vás (podle mého očekávání) jen Rosťa a Jarda, zbytek týmu jsem jaksi neviděl, asi se špatně nasnídali :-D já jsem to s nima uvisel a objel celý závod v čelní skupině asi 15 lidí a jeli se teda celkem kule (měl jsem AVS 37km/h). Utrhli mě v podstatě až v posledním kopci z VelMezu. Takže k tvé větě „Týmu se zadařilo“ napíšu jen to, že R+J gratuluji k vítězství, ovšem bylo to přesně tak jsem psal – jen a pouze díky jejich absolutní výkonnosti. Zbytek týmu na to neměl reálně vůbec žádný vliv. Takže příště by to možná chtělo trochu více sebepokory a bez těch pohádek kolem :-) ahoj

                                                    0 0
                                                  • Lada,s  

                                                    A doufám že se neurazíš, jen jsem chtěl uvést fakta na pravou míru :-)

                                                    0 0
                                                  • McBlacky  

                                                    takže klasika na amatérským závodě, přijelo teda 15 ne 20 lidí co jezdí a zbytek se pak nějak pobyl s tím, že jak to bývá, i když není proč tak se padá :(

                                                    tvůj pohled mě pobavil, je dobrý vedet jako to bylo

                                                    0 0
                                                  • Spící kníže :-)  

                                                    Laďo, pohádky bejt musej bez toho by to nemělo šťávičku. Jo, pravdou je, že dnes tam výkonnostně dopředu nešel nikdo. Já jsem to párkrát zkusil. Tak nějak na ten 12 km asi jak říkáš to šlo. Ale jak píšeš oni by to dali i beze mne. Kolega, co jel s náma se do toho nepustil. A zbytek si dal krátkou trať. Holt se na to asi necítili nevím. Já jel ten průměr těch 33–35, to je tak co zvládnu na té trase do 100 km, chvíli by to nášup sneslo, ale ne dvě hodiny. Zbytek týmu co jel dnes by na dlouhé byl možná horší než já. To je taky realita.

                                                    Ale vesměs máš pravdu.

                                                    0 0
    • Lada,s  

      .

      0 0
      • plyn  

        kolega videl ten pád, a říkal, že šlo celkem o hovno o žádný umístění…že si tam prostě někdo snažil nahnat sekundy na na xx mistě a takto to dopadlo…

        0 0
        • obda  

          Že mne to vůbec nepřekvapuje …

          0 0
        • Spící kníže :-)  

          Jo byl to hloupý pád. Co že tě nevidím nikde ve startovce na ZKV 200 km trati? Ještě mi vysvětli jak je možný že tě na trat 40 km v Křižanově pustili? Mne jaksi pustit vůbec nechtěli.

          0 0
          • plyn  

            na ZKV se přihlásím klasicky v pátek. Na křižanov jsem se přihlásil na 40. Vzhledem k tomu, že jsem naposled jel závod cca před rokem, tak nikdo nic nenamítal…jelo se dobře…

            0 0
            • Spící kníže :-)  

              Tak fajn snad se mi teď už povede hezký výsledek. Budu mít podpůrný tým, špičkově seřízený kolo, všechno co je dostupný tak budu mít k tomu abych to tam zajel co možná nejlíp. Snad se povede. Doufám že čas pojedem spolu :-)

              0 0
              • Člověk a jeho svět  

                :)))

                0 0
                • Spící kníže :-)  

                  To by si člověk a jeho svět neměl nechat ujít, a být někde poblíž. Jak to tipuje letos? Dojede kníže lépe než loni?

                  Loňský čas 09:23:05. Letos stejná trať. :-)

                  0 0
                  • Člověk a jeho svět  

                    Určitě to tam navalíš, to se nebojím :)

                    Já max. tu stovečku v turistickém tempu :)

                    0 0
                    • McBlacky  

                      první třetina front group, druhá elastic, třetí in the pain cave :)

                      0 0
                      • Člověk a jeho svět  

                        :)))

                        0 0
                      • TinkTink  

                        Fakt jsem zvědavej, jak to bude zítra v realitě vypadat :-)

                        0 0
                        • McBlacky  

                          najeto má takže jde jen o odhad sil a podle toho se bude víc nebo méně trápit. Parametry nejsou zas tak krutý, byt na dvoukile závodně se už vytrápit dá zle :)

                          0 0
                        • Spící kníže :-)  

                          No ti to povím, dneska se místní borci půjdou zaregistrovat sednou na jedno zahrádkový někdo na víc. :-) Ztřískají si držku a zítra budou valit oči na drát a hroutit se na tom Bolešíně. Tam by měl bejt fotograf :-) Možná by zachytil více lidí tlačících :-) Sklon je tam slušnej..:-) A tam opravdu platí každý zub navíc na kazetě dobrej :-)

                          0 0
                      • Spící kníže :-)  

                        :----)))

                        0 0
    • McBlacky  

      před závodem takový diskuze a teď nikdo nic jo?

      jsou někde výsledky?

      0 0
      • Lada,s  

        100 km http://zlatekolo.webpark.cz/…0_celkem.pdf

        200 km http://zlatekolo.webpark.cz/…0_celkem.pdf

        Jinak já na stovce 13 abs / 6 kat

        Ztráta na vítěze 2 minuty, na bednu 30 vteřin, škoda :-)

        Zážitky od Knížete z dvoustovky mám v mailu, ale bez jeho svolení to publikovat nebudu :)

        0 0
      • Lada,s  

        100 km http://zlatekolo.webpark.cz/…0_celkem.pdf

        200 km http://zlatekolo.webpark.cz/…0_celkem.pdf

        Jinak já na stovce 13 abs / 6 kat

        Ztráta na vítěze 2 minuty, na bednu 30 vteřin, škoda :-)

        Zážitky od Knížete z dvoustovky mám v mailu, ale bez jeho svolení to publikovat nebudu :)

        0 0
        • Biker jak Pes  

          Jak vidím ty časy, tak to byl opravdu výlet. :)

          0 0
          • tom xtr  

            Náhodou mě se líbí ty pohodový průměry, akorát pro mě. Na příští rok si to dám asi do kalendáře místo Beskyd Touru. Než se ***** přes celý Beskydy s vyplazeným jazykem :)

            0 0
            • Jamin  

              sem si taky říkal že do týmu Becaro bych možná i zapad :-)

              0 0
              • Spící kníže :-)  

                Za Becaro jezdí tady uživatel plyn. Tak když mu napíšeš dá tě na soupisku za místní mančaft, ale je to tam samá místní špička tak abys to uvisel. On taky značí usek trasy zlatýho kola na silnici tak by sis tam mohl něco hezkýho přát a nechat ho to namalovat. V kopci před cílem je pěkný prostor a hezký sklon.

                0 0
            • McBlacky  

              ono tda je to do kopce :)

              0 0
        • Člověk a jeho svět  

          Ale i tak pěkný výsledek. Ty chybějící vteřiny jsou pak k vzteku, kámoš jel dvoukilo a chybělo mu v absolutním pořadí na třetí flek šest minut.

          0 0
        • Člověk a jeho svět  

          SK se nám nějak odmlčel, tak to beru na svá bedra. Neber to, kolego, jako rejpání, byť asi je, ale čekáme zde na report ze závodu, kde měl být cituji: podpůrný tým, špičkově seřízený kolo, všechno co je dostupný tak budu mít k tomu abych to tam zajel co možná nejlíp…? :)

          0 0
          • Spící kníže :-)  

            No ono když to v kostce shrnu. Natrénováno bylo aby to bylo zajetý kolem 7 hodin nebo lehce přes. Závod jsem objel dost blbě, i když jsem měl na to jet to už na klid. Mám to na start cca kolem 10 km. Tak jsem si ráno před startem řekl vyrazím těsně abych dojel 5 minut před startem bude to jako rozjetí, přijedu stoupnu do špalíru na start a jede se. Ovšem to se mi docela nepěkně vymstilo. Po vyjezdu defekt, než jsem to vyměnil nafoukal tak hromada minut v čudu. Pak jsem musel jet na start tempo co už jsem jaksi nechtěl, už s hodně dávat i tak jsem start nestihnul. Takže jsem jen projel a pokusil se o nemožné dohnat závodníky až na špici. Hned za Jabloňovem jsem vylomil drát v zadním kole haftlo se mi to do hazky. Prostě na vztek. Ovšem když jsem pak zkoumal čim to bylo jasná chyba mechanika. V průběhu závodu jsem ještě 3 krát vytahoval vytržený drát. Protože mi člověk co si říká mechanik naplet půl výpletů s krátkýma drátama byla vidět velká část závitů. Drželo to tam za kousek. Takže tento servis na kola byt jsem doted byl spokojen už nikdy. Druhou skupinu asi 9–10 lidi jsem dojel myslím někde okolo Bratrušína, křižovatka před Bystřicí. I tak jsem jel sám proti větru už dost dlouho a tím se vyndal z toho co bych mohl jet na klid. I tak jsem se chtěl pokusit o trhák a dotáhnout první skupinku. Ani to ovšem nevyšlo, bylo to už silně přes a v jednom se dotahovat skupina o x lidech nedá. Dostal jsem křeč a musel zpomalit a zastavit. Po chvíli jsem jel dál ale už to nebylo ono.

            Takže chyba moje v první řadě špatný odhad času chtěl jsem být na startu 5 minut předem nečekat nechadnout to si příště zařídím jinak. Druhá chyba mechanik idiot. A já si nepřekontroloval. Myslím že bych dopadl daleko lépe pokud bych odstartoval a jel v balíku od startu. Doprovod byl s tím jediný jsem byl spokojený dostalo se mi pití i všeho včas na trati. Ale ono všechny chyby jsou dobrý člověk se poučí a blbosti neopakuje. Tak asi to k tomu reportu. Ted se těsím do Teplic 9.8 snad už to bude bez chyb.

            0 0
            • Biker jak Pes  

              Mechanik, nemechanik, to je tvoje chyba. Kolo je část tebe, která tě má někam dostat. Myslíš, že by se pilot F1 postavil na start se sjetýma pneumatikama? To je to stejné. ;)

              A vyjet na start tak, abys dorazil 5 min před startem… k tomu už snad ani nemám co dodat…

              0 0
            • Člověk a jeho svět  

              Ono před závodem experimentovat s výpletem, to je trochu hazard. Tos nechával přeplétat celé kolo?

              Je to chyba, ale i cenná zkušenost. Na druhou stranu to byl pouťák kolem Horní – Dolní. Tak do třetice všeho dobrého a míň řečí předem :)

              0 0
              • Spící kníže :-)  

                Jo předělávali mi celý výplet po havárce, kde bylo v zadním výpletu víc drátů na kaši nebo ohnutých. Tak je mi jasné že Krušnoton je zcela jiný závod i co se kvality závodníků týče než Zlaté kolo. Ale měl bych si s tím poradit.

                0 0
                • JSt  

                  o tom nikdo nepochybuje, ze si poradis. ;-)

                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    tak nemuze na plnou hubu napsat, ze tam jede pro zlato…

                    0 0
                  • Lada,s  

                    Vidím ve výsledích DSQ, třeba nám k tomu něco řekne :-)

                    0 0
                    • McBlacky  

                      drafting nebo sticky bidon ? :)

                      0 0
                    • bosmilan  

                      myslím,že spousta lidí s napětím očekává copak se to stalo :D

                      0 0
                    • Člověk a jeho svět  

                      Tak to už je fakt pechfógl :)

                      0 0
                      • Spící kníže :-)  

                        Pech to je, ale sám jsem s výkonem spokojen. Výkon byl nad mé očekávání. I kdybych to standartně dojel nemusel bych se za čas ani umístění stydět. Závod je právem řazen mezi ty nejtvrdší silniční maratony a něco na tom bude. I když to nedopadlo, mám teď představu o tom, jak je které stoupání náročné, trošku přehled. Pro příští ročník určitě plus. On ty kopce člověk jinak vidí na mapě a jinak když si je reálně vyšlápne :-)

                        0 0
                        • Člověk a jeho svět  

                          Počkej, takže tys to dojel?

                          0 0
                          • Spící kníže :-)  

                            Jo dojel v cíli jsem jim řekl že jsem neprojel bránou poznamenali si sundali mi čip a šel jsem na hotel. Holt mrhání silama pro nic. Ale tak aspoň budu na spoustě fotek, teď si z toho dělám srandu s kolegou že jsme byli hned na 25 nebo 27 km v úniku jeli jsme samostatná trojce před balíkem :-) Točilo se to, a fotilo tak doufám že z toho budou pěkné fotky. Já jsem na trati vsadil na Duklu Praha a jak jsem jel v balíku tak říkám klukovi z Dukly jsem na tebe včera vsadil. Sázka byla i piva že to vyhraješ, on jedl tyčku tak mu říkam sežer všechno co máš a šlápni do toho. :-) Nicméně se fotilo jak o život i v těch prudkých kopcích a točilo každýho závodníka takže si myslím že se snad nějaká fotečka urodí a bude něco i sem na profil.

                            0 0
                            • Lada,s  

                              Sázka na Dukláka mě pobavila, jsou to především dráhaři takže asi nebudou vyhrávat 250 km kopcovité maratony :-D Ale tak hlavně že budou fotky :-D

                              0 0
                              • Spící kníže :-)  

                                Něco sem píchnu pro nedočkavce

                                0 0
                                • Smazaný účet  

                                  kterej ty ses?:)

                                  0 0
                                  • McBlacky  

                                    vylučovací metodou domestik Reina Tarramae, nebo nově rozjízděč Nacera :)

                                    0 0
                                  • Spící kníže :-)  

                                    Laďa ti řekne on náš dres zná :-)

                                    0 0
                                    • Smazaný účet  

                                      Ja jenom ze tam vidim pet maniku, kteri jedou na pohodu a sesteho, ktery drti:)))

                                      0 0
                                      • blaf  

                                        takze uz sis odpovedel ;)

                                        0 0
                                      • McBlacky  

                                        logicky za Spartu ani Lawi nejezdí, má obě nohy a třetí je Vojta Jonáš :)

                                        takže jak píšu jedině ten s logem cofidis :)

                                        0 0
                                        • Smazaný účet  

                                          Diky.

                                          0 0
                                        • Spící kníže :-)  

                                          no u té Sparty bych si nebyl tak jistej ale když říkáš tak jo :-)

                                          0 0
                                          • McBlacky  

                                            tak to mi něco uniklo teda.

                                            takže Sparta jo?

                                            0 0
                                            • Spící kníže :-)  

                                              No ono je to trošku jinak nechci to tu nějak šířit. Závod jsem jel za tým Vysočina Cycling tak i malýmu děcku musí být z fotky jasný který z těch lidí na fotce jsem. Pro neznalé je to zeleno modrobílý dres. Před týmovým autem Sparty. A jak známo tým Sparty je tak trošku partnerem týmu Vysočina. Sem tam nějakej závodník jezdí za oba dva týmy současně.

                                              0 0
                                              • McBlacky  

                                                no to jsem si myslel – už jsi to tady psal, ale přišlo mi divný proč dáváš fotku kde nejsi vidět :)

                                                0 0
                                              • JSt  

                                                pro me jsi stejne na teto fotce, podle vyrazu, ten v cervenobilym rozeplym dresu. s tim nenadelas nic. ;-)

                                                0 0
                                                • Spící kníže :-)  

                                                  Jo tak myslet si může kdo chce co chce. To zakázaný není. Duklař to nezvládnul škoda. Tak jsme dali pozávodní zhodnocení ve Sklářském Sklepu v Teplicích docela pěkný restaurant.

                                                  0 0
                                        • Spící kníže :-)  

                                          Tak třeba se s Vojtem Jonášem poznám už teď když jsme v jednom týmu :-)Ale je fakt ze na Brdech jel dobře. :-)

                                          0 0
                                          • McBlacky  

                                            Nemám to od něj osobně, ale někdo mi říkal, že Vojta jde do Dukly -kašle na Triatlon a bude jezdit víc jen kolo. Ale co je na tom pravdy netuším

                                            0 0
                                            • Spící kníže :-)  

                                              O triatlonu nic nevím, vím jen to, že si ho všimli pánové od nás a líbil se jim jeho výkon. Jak na Krušnotonu tak na těch Brdech, tak možná byla nějaká nabídka. Asi kolo je snažší cesta než mlet tři věci dohromady.

                                              0 0
                              • Spící kníže :-)  

                                Já ti nevím Laďo ale když jsme tak seděli den předem u dobrého moku a jídla. Napadlo nas vsadit na vítěze. Když vemu to že lonil byl jen o fous druhý Sparťan snad to prohrál ve spurtu před cílem. Tak proč by to nedal Duklák. Snad v Dukle taky uměj zajet delší trať. Aspoň na to jsem sázel. Holt sázka ani dalších nevyšla tak se neradoval nikdo. Rozhodně ale Laďo ta 180 tka by příští rok byla pro tebe jak vyšitá. To je pekelný profil. Pokud bys teda nechtěl jet se mnou 250.

                                0 0
                            • Člověk a jeho svět  

                              Takže kdybys projel bránou, byl bys s uvedeným časem na 250 km v absolutním pořadí sedmý se ztrátou cca 25 minut na vítěze?

                              0 0
                              • bosmilan  

                                Myslím že ne,protože podle těchto výsledků má na 130km už docela velkou ztrátu na čelo

                                0 0
                              • Spící kníže :-)  

                                Asi to tady bylo špatně pochopeno. Ano představ si dojel jsem do cíle, což je asi neuvěřitelná věc pro některé tady. Chyba se stala v místě, kde se měla stejná část okruhu možná mne někdo opraví jet podruhé, a právě v tom místě byl průjezd druhou branou. Já jsem před tím místem ,odbočil jako kdybych to jel podruhé nekoukal jsem na tabuli ale na šipky na silnici. Po příjezdu na poslední občerstovačku nevím kolíkátý to byl km ale pro mne něco okolo 170 nebo lehce přes. Mi řekli že jsem první, tak jsem se zasmál a povídám asi chyba počítadla předemnou musí být x lidí. Tam jsem se dozvěděl že jsem vynechal měřenou část, a rozhodl se už nevracet a napřímo to dotočit do cíle. Už jsem se tam pořádně najedl okouknul holky. Mimochodem docela pěkné. Z toho místa už jsem to jel opravdu jako výlet, jinak bych dojel snad první což by byl uplně trapas. Takto mne aspoň předjela ta 6 závodníků. Ano dojel jsem sice sedmý ale kvůli tomu neprojetí měřeného useku se tomu můžu jen zasmát. Ale s výkonem jsem byl spokojen pokud bych jel to co jsem měl zhruba v možostech jel bych to někde lehce přes 9 hodin což je na první start ok. Trať jsem neznal a cíl trať poznat, vědět jak to vypadá v reálu byl splněn. Byť se stala chyba. Ale jeden závodník zas tén usek projel 3 krát takže natočil asi 292 km což je taky humorné. Asi by pořadatel měl tuto část nějak víc označit.

                                0 0
                                • Biker jak Pes  

                                  Takže by jsi sice byl sedmý, ale s pouze cca 200km. :)

                                  0 0
                                  • Spící kníže :-)  

                                    No počítadlo mi ukazovalo cca 207,7 tak asi jak píšeš. Ale pro mne to není nějaká strašná věc. Stalo se stalo. Určitě dobrý trénink. A pokud bude příští rok trať stejná vím o co půjde. Nepotkali jsme se spolu na trati? Dres bike centrum olomouc?

                                    0 0
                                    • Biker jak Pes  

                                      Jj, přesně ten dres. Dresy Vysočina Cycling jsem nějaké viděl, ale opravdu si tě nevybavím. :) S jedním jsem se dokonce bavil. Nebo mi něco říkal v úvodních kilometrech.

                                      0 0
                                • micu  

                                  Aha, konecne mi doslo co se stalo. Trochu jsi to jeste pomotal. Krome startu a cile tam byla uz jen jedna brana a to na obcerstvovacce na Flajich a ta se projizdela 2×. Ty jsi po prujezdu Litvinova odbocil v Lomu doprava smer cil. Byly tam sipky na zemi rozlisene barevne i s napisy 1,2 okruh, stali tam poradatele, tezko rict jestli te strhli ucastnici jinych tras ci jak k tomu doslo.. Kazdopadne dlouha pak pokracovala narocnym vyjezdem na Dlouhou Louku a znovu na Flaje. Ty jsi tedy dal o cca 40km mene(posledni obcerstvovacka je na 210km). Ja jsem byl na mezicase o 17minut za tebou a dojel jsem za 10:15, takze si myslim ze s celkovym casem by jsi byl spis k 10 nez 9 hodinam. Ale to uz ted nema smysl moc resit. Doufam, ze jsi na zavod nezanevrel a za rok to das, protoze zavod je to moc pekny i pro nas co nejsme uplne v cele.

                                  0 0
                                  • Spící kníže :-)  

                                    Ne ne proč bych na to měl nějak zanevřít, jo máš pravdu v tom místě jsem jel v háku za borcem z cyklotreninku , uviděl jsem šipku doprava a jel jsem. To byla ta chyba. Ale i pořadatlé mne navigovali doprava. Asi chyba. Taky si myslím že závod byl pěknej i lidi v kopcích fandili jako na TDF. To na Zlatým kole moc není. Když to zpětně porovnám tak Zlaté kolo Vysočiny je opravdu závod okolo horní dolní a nedá se s tímto vůbec srovnat i když Krušnoton je 250 km a Zlaté kolo oficiálně 200 km. Tak bych řekl náročnost pokud beru na procenta je tak 60 % Zlaté kolo, a 100 % Krušnoton. Hodně sil vezmou ty vyjezdy dlouhých stoupání a to nahoru a dolů. Pokaždé z nadmořské výšky okolo 270 nebo 300 metrů do 800 nebo skoro 900 metrů. Pak pekelný sjezd a zas nahoru.

                                    0 0
                    • Spící kníže :-)  

                      Uplně banální chyba neprojetí brány s čipem. Uvědomil jsem si to asi na 160 km, potom co mi na občerstvovačce řekli že je to jasný DSQ tak už jsem to dotočil do cíle. Je to hloupá chyba ale stalo se. Zpět už se mi to kroutit nechtělo. Trať jsem si projel, je velmi těžká a náročná. Škoda toho, stálo do dost sil, drahý a placený trénink ale což život jde dál.

                      0 0
                      • Lada,s  

                        To nechápu, jaktože jsi minul bránu, tos jel příkopem?

                        0 0
                        • JSt  

                          kanalem, se stydel. :-)

                          0 0
                        • pepek  

                          Já to chápu, konkurence se bála a tu bránu mu odsunula.

                          0 0
                        • Spící kníže :-)  

                          Toz Lado,s ted nechme branu, branou. Jak jsi spokojen s letosni sezonou? Ja da se rici jo. Zas jsem se o kus posunul uz to zacina byt zajimave. Co u tebe, letos nejaky prestup sezony? Jeste maji ve VT nejaky volny fleky v tymech?

                          0 0
                        • Spící kníže :-)  

                          Lada,s mlčí tak to bude nějaký hodně velký přestup. Loni z Inkosporu do KC Brno a lets to vidím vejš.:-) Tak nám to Laďo prozraď a nedělej drahoty. Jeden dobrej jezdec odešel z Dukly tak se uvolnil flek :-)

                          0 0
                          • Lada,s  

                            Zůstávám v KC a výzva na příští rok je dlouhý zlatý kolo :-D

                            0 0
                            • McBlacky  

                              vyhrát jo?

                              0 0
                              • Lada,s  

                                přežít :-D

                                0 0
                                • McBlacky  

                                  :) pokud nám to vyjde termínově tak taky dorazíme. Žena by to určitě jet chtěla, takže já si to pojedu protrpět též :)

                                  0 0
                                • Spící kníže :-)  

                                  Laďo, taktika je jasná, kilo už znáš, je to jen jednou tolik. Nevím kolik jsem naměřil letos jestli 208 nebo 209 km tak nějak od pasu. Prostě první kilo pojedeš stejně, ve 2/3 zrychlíš, a závěr do toho dáš všechno a je to doma. Pokud teda nepojede nikdo ze Sparty nebo Dukly převlečenej za hoby jezdce. :-)

                                  0 0
                            • Spící kníže :-)  

                              Já myslel Laďo že vyhrát kilo je priorita. Ale co tak koukám se tam chystá lidí. :-) Tak to nebude lehký. Já se chystám taky mám však jednu změnu a to neprozradím. :-)

                              0 0
                            • Spící kníže :-)  

                              A co je v KC tak dobrýho, prozraď? Já se tedy chystám na nějakou tu vaši akci Kavkazcup to vypadá dobře. Myslím to zakončení podle fotek.

                              0 0
                            • Spící kníže :-)  

                              Ale stejně Laďo se divím loni sis to rozmyslel, jak píšeš na stránce KC rozum zvítěžil a nejel jsi dvoukilo. Se na to v létě 2015 už cítíš jo? :-)Jinak co Olympie funguje to? Že bych někdy dorazil. Ovšem nevím jestli bych to uvisel :-) Když tam jedou takový špičky.

                              0 0
                              • Lada,s  

                                K Olympii klidně doraž, jezdí i holky a teď v zimě se fakt jezdí na pohodu, včera jsme měli průměr 25km/h. Jinak uvidíme, možná zase vyměknu před zlatým kolem, to jsou teď jen silácké řeči aby se měl človek na co motivovat přes zimu :-D

                                0 0
                                • Spící kníže :-)  

                                  Nebuď měkejš Laďo, musíš to tady veřejně slíbit. Pak se z toho vyvlíct nedá. Pořád jezdit to samý, to už máš vyzkoušený. Víš že to zvládneš. Těch 208 km nebo kolik to je ujede každej i na šrotu kole. A možná bych si troufnul říct i bez nějakýho velkýho trénování.

                                  0 0
                                • Spící kníže :-)  

                                  Ještě ono není 25km/h trošku na ženský moc?

                                  0 0
                                  • Mikikuba  

                                    Si děláš srandu viď?:)

                                    0 0
                                    • McBlacky  

                                      záleží co jezdí. jasně že na rovině to je couvání, v kopečkách to už může být i svižný

                                      0 0
                                      • Mikikuba  

                                        Nevím teď jezdím striktně objem sólo na 100 km/-+1000 m převýšení průměr 25,8–26 podle větru. Na zimáku. Takže mi to fakt v balíku přijde málo se vší úctou. Nepředpokládám že v zimě jezdí někdo nějaký brutální kopce.

                                        0 0
                                  • Lada,s  

                                    Není, v balíku ti to nepřijde, kdyžtak holky míň střídají :-) v neděli jsme jelo trochu zvlněnější (http://app.strava.com/…es/227124009) a jeli tři holky tak proto se jelo fakt v klidu. Když se dupe rovina a samí chlapi tak jezdíme tak 26–27 v tuhle dobu. Taky záleží jak fouká atd. Však dojed a uvidis

                                    0 0
                                    • Mikikuba  

                                      Souhlas 25 fakt moc není natož v balíku.

                                      0 0
                                    • Spící kníže :-)  

                                      Jo tak Laďo pokud jely 3 holky z Favoritu Brno ty by to zvládnout měly, pokud ne, něco není tak jak bejt má. Ale spíš počítám ženskou co nejezdí nezávodí x let. A jede na kole občas to není reálné ani v závěsu za 10 chlapama jet i zvlněný terén 25 nebo 26. Společné tréninky jsou asi postavené tak že tam může přijet kdokoliv. Tedy i holka co na tom často nesedí. Ale jinak se Laďo připrav kníže dorazí i s doprovodem. :-)

                                      0 0
                                      • Lada,s  

                                        No nevím, ženská co nejezdí a nezávodí x let asi nepojede v prosinci na 3h švih se silničářema :-D jinak upozorňuju že na naše švihy se jezdí s blatníkama a zástěrkama! Nikdo není zvědavý na nahozený ksicht :-) http://www.kcbrno.org/reportaze.php…

                                        0 0
                      • Amoondre  

                        tobe proste neni souzeno dojet :-))))

                        0 0
                      • mrozu  

                        Takže kdyby před tebou ta brána zbaběle neuhnula, tak by to nebyl drahý a placený trénink? Jakože kdybys nebyl DSQ, tak budeš mít v tombole větší šanci? :D

                        0 0
                • micu  

                  Urovni se to zas tak moc asi lisit nebude. Dlouha je pro masochisty, zavodit se bude spis na stredni kde se pojede UAC.

                  0 0
      • vt  

        Bylo to prima, mels prijet. I pocasi nakonec vyslo skvele.

        Knize defektil.

        0 0
        • Spící kníže :-)  

          Co vt jede krušnotona? Prej má být letos konečně opalovačka misto chcance každej rok. Koukal jsem Standa Prokeš jede tak aspon bude na špici s kým povídat dokud budu stíhat. :-)

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.