Doprava Hor.Dol. Vysočinou 2005

16 nepřečtených
  • bagio

    Horem Dolem Vysočinou 28.5 2005 Docela rad jel ale tam zrovna nikdo nejede az příští víkend do Hradce.Já auto bohužel nemám.Nemá nekdo volné místo v aute a pojede nekde kolem Třemošnice,Seče Čáslavi.Jestli jo bylo by to supr.

    0 0
    • saly  

      Pojed jako ja v patek odpoledne. Uz mam domluvenej na noc hotel.

      0 0
      • bagio  

        Taky sem nad tim premislel ale musel bych na kole,mam toaso 55km a nevim jestli bych to druhej den uslapal.Chtel bych jet dlouhou.A ten hotel?Je drahej?

        0 0
        • saly  

          Ja jdeu v patek na kole z Jihlavy. To je tajky nejakej kousek. A taky pojedu dlouhou… Pocitam ze kdyz v patek pojedu v pohode, tak to nebude mit vliv…

          Ten hotel: 400,– Kc za noc. Ale zbyl na me nejakej tusim fajnovej, tak je to drazsi. Myslim ze je tam jeste jedno misto – je dvojluzkovej. A za pokoj se plati asi 550,–…

          (http://www.cerum.cz/_hdfrm.html)

          0 0
          • bagio  

            Jeste sem premyslel o kempu primo na Pilsky a měly by tam mit stany s podsadou za kilo tak to skusim proverit ale asi az zitra,dneska se uz asi nedovolam.

            0 0
        • vt  

          Kdyz das 55km zlehka, tak je to idealni na rozjeti … ve Zdaru je celkem levny a dobry hotel Jehla (blizko zimaku), ale nevim jak to jde udalat s kolesem.

          0 0
          • saly  

            No, ja jsem si zamluvil pokoj v hotelu Morava. Ale povidam – je to dvojluzkovej. Takze jestli nekdo mate zajem…

            S kolem pani povidala, ze na pokoj nee, ze na to maj sklad. Tak jeste uvidim. Kdyztak ji zkusim premlouvat…

            0 0
            • bagio  

              Ja sem zjistoval ten kemp a maji tam bunky pro 4 osoby a vysla by na necelejch 400kč a pro dva teda necelý dve kyla na hlavu a kola by byla u nas.Ten hotel je na mě drahej.Kdyžtak se ozvi,ten hotel se snad da odříct.

              0 0
              • saly  

                A nebude tam v ty chajde pres noc zima? Resp. kdyz si vezmu ssebou neco teplyho na noc, budeme to tam pak moct si nechat az skonci zavod?

                Mozna bych to bral. Ve dvou se to lip tahne.

                0 0
                • bagio  

                  V noci hlasej 13–14 st tek snad zima nebude a begl budu mit asi taky a ja doufam ze ho upichnu nekam k pořadatelum.

                  0 0
                  • saly  

                    a kdyz ne?

                    0 0
                    • saly  

                      (myslim ten batoh)

                      0 0
                      • bagio  

                        Tak to teda nevim leda skusit poslat mail uz sem dneska jeden posilal,kolik je přihlasenejch lidi.

                        0 0
                        • saly  

                          Muzes mi, prosim Te, napsat na Tebe mobil? (na muj mail). Kdyztak se Ti zitra ozvu, zrusim hotel.

                          Myslim si, ze i v kempu nebude po domluve problem si nejaky veci nechat.

                          Tedka se jedu projet…

                          Zatim.

                          0 0
                        • Santus  

                          Kolik tam je tech prihlasenych? Pisou o maximalce 500 na kazde trati,abych nakonec nebyl divak:)

                          0 0
                          • bagio  

                            Dam ti tam e-mail so mi poslal. muzes se prihlasit. Podle lonskych zkusenosti se 2× vice lidi prihlasi primo na miste nez predem. Pokud se prihlasis predem, platis nizsi startovne.

                            ted to vypada na 150 – 200 na 50 a okolo 100 na 90.

                            Havlicek

                            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.