• myscho

    na dovolenke v Grecku som nasiel dost falsovanych livestrong-ov, jeden sa naozaj podobal na orig. dobra farba,napis spolu,live je tensim pismom a strong hrubsim,stal 50 centov,akurat na vnutornej strane Made in China…[je nejako oznaceny orig.?]
    ostatne boli ale pekne humusacke a este k tomu drahsie
    a dnes som sa dozvedel ze ich maju aj v Banskej Bystrici
    to ich zachvilu bude mat polovica planety a z toho bude desatina orig. … fuj

    0 0
    • wroum  

      a proto sem si nekoupil a nekoupim ani jeden.

      0 0
    • pos3k  

      v cechach se naslo taky uz par chytraku a koluje tu falesny, viz nove velo

      0 0
    • visby  

      u nas je toho plno… uz je z toho bizuteria… kazdy kto je „in“ musi mat aspon tri rozlicnej farby…

      ale napriklad v belgicku alebo amerike, su ine farby dalsie nadacie…

      0 0
      • orca  

        Pozor podobnou akci ted rozjela modelka na pomoc detskym domovum Tereza Maxova . barevne naramky . tak jestli to neni podobne…

        0 0
    • orca  

      I na originalu je made-in china… A standartni cena je 1 dolar ci jedno Eu. Dle toho jak pises by to sedelo ale ta cena je zarazejici… kukni na original web livestrong

      0 0
      • myscho  

        potom pridam foto… dost sa podoba na ten na www.livestrongshop.com
        a ten napis made in China je z druhej strany hned pod napisom livestrong.je tak aj na originale?

        0 0
        • myscho  

          a bol aj v sacku akurat bez toho papieriku o nadacii

          0 0
        • orca  

          Na originale je napis Livestrong na jedné straně a na druhé je made in china nic více… jo a je to v tom original balení…i s ce­novkou..

          0 0
        • Cllaude  

          ten z livestrongshopu byl udanej ve velu jako jedinej orig. zdroj v CR a na rubu ma MADE IN TAIWAN

          0 0
          • orca  

            No schválně se doma kouknu mám jeden koupenej před rokem v ČR (kamenný obchod) a druhej přivezenej z Kanady . jestli jsou stejní + výrobce stejnej..

            0 0
          • Kóča Popovič  

            Já mám taky z livestrongshopu, ale místo Taiwanu Čína. Tak nevím.

            0 0
    • blue  

      ted si muzes koupit i platenej :-)

      http://www.ceskoprotichudobe.cz/

      0 0
      • cube  

        Já jsem si jich nehcal poslat několik přmo z Ameriky a standartní cena je jeden dolar a je vyrobený v Číně !

        0 0
        • orca  

          Poslat ?? takže pokud bych si objednal dres taky pošlou nebo to máš od kámoše co to koupil a tobě poslal ? napiš prosím..

          0 0
        • cube  

          Jo na stránkách www.livestrongsho.com to by mohl být on jo a uvědomte si že aby to nosil káždý bylo učelem Lance Armstronga !

          0 0
    • blue  

      LIVEWRONG…The wristband for the rest of us.

      Sure, we all love Lance, but what if you can't live like he does? What if you don't eat right, or if you take a few risks now and then? We drink a little, party a little (a lot?). Sometimes we stay out too late.

      We're not afraid of „carbs“. We sometimes indulge in red meat. What if you like to mix a little fun into your life? Does that mean you live wrong? YES IT DOES.

      Show the world that you're not ashamed of your lifestyle and don't apologise for it!

      http://www.livewrong.net/

      :-)

      0 0
      • pitelboy  

        da se to koupit nekde u nas ???

        0 0
        • bajaja  

          objednal sem si to tady 99 Kč+poštovny, pohoda dosel, jinak v Plzni to prej maj ve velu na kramu za 110,– vč.poštovnyho http://www.livestrongshop.com/

          0 0
          • kovar  

            a proč?

            0 0
          • orca  

            To je ukrutná cena :-( a nebylo by lepší tu stovku dát na „krtka“ aby to bylo použito alespoň tady u nás ?? když už chci nějak charitovati..

            0 0
            • wbiker  

              Myslím, že to moc lidi nedělají kvůli charitě, ale spíš chtějí mít něco, co nosí sportovci, kteří se objevují na veřejnosti a jsou uspěšní, s Armstrongem v čele. Teda, ne že já bych ten náramek neměl, když tady tak moralizuju…:-)

              0 0
              • orca  

                A to je žel smutný… a přitom smyslem bylo poskytnout money pro nemocné a ne se vytahovat co má.. Já ho mám taky přiznám se ale za 30kč před cca rokem a půl..

                0 0
          • pitelboy  

            to: bajaja

            Za jak dlouho ti prisel ?

            0 0
      • Toams  

        nejak mi to nejde otvorit ten odkaz:-)

        0 0
    •  

      jezis uz me s nima nestvete, kamos s nim dneska prisel do skoly, ani nic nerekl, bych ho chtel taky,

      0 0
    • kubajs mtb  

      Jo u nás v Liberci je prodávaj v jednom divným obchodě za 39 korun. Vypadaj docela dobře, ale sou jenom v igelitovym pytlíku a o nadaci ani čárka. To budou asi jedny z těch chytřejších, co an tom rejžujou prachy.

      0 0
    • orca  

      Pro fšechny co by rádi něco dali potřebným .

      A možná inspirace co takhle napsat pořadatelům aby ten závod co pojedou byl také mezi těmi kde se vyberou peníze v rámci projektu „cyklisté dětem“.

      http://www.krtek-nf.cz/index.php

      0 0
    • Meesha  

      vcera sem dostal na NAC Original NOVA! :-D

      0 0
      • Beeda  

        no ja to videl .. asi orig zahodim, abych nebyl za koko…B.

        0 0
    •  

      Svitava je řeka řek!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.