• Toams

    Zdar, tak som vcera kukol spravy na Prime a tam davali, ze sa nam naramky nejak neumerne predrazuju … co je zrejme pravda, lebo ked som sa vybral si ho minuly rok kupit, tak ma s 40 korunami poslali do pecka … predavaju ho vobec niekde za ten JEDEN DOLAR? Okrem USA, samoska … ak by niekde bola cena do padika (dvojnasobok oproti origos americkej), tak by som si ho kupil, lenze kde???

    0 0
    • Beeda  

      99,– v Hervisu Europark Sterboholy, bus z M Skalka.B

      0 0
      • Toams  

        hmmm, tak to je kus viac, jak jeden dolar … na nejakom e-bazare to typek ponuka tiez za 90,– ze origos s Ameriky a ze za nakupnu cenu:-)))))

        0 0
        • Matts.  

          U nás utažené peniaze za Livestrong určite nejdu na ten účel ako majú, takže sa na to bodni. A načo by sme chodili okrúžkovaní ako draví vtáci?

          0 0
    • orca  

      Si delate srandu ??? ne ?? minulej rok cena 30kč . A pokud kouknu na net tak v západní evropě 1 EU. a pokud více tak je to humus… Zajímalo by mě jak by na takové předražení reagovala nadace :-( Dle meho by s toho obchodnik měl mit zisk 0kč nebo´t tady nejde o zisky a to že to prodává by mělo zvýšit spíše jeho prestiž..a ta jedna položka ho nevytrhne… tolik můj názor..

      0 0
      • Toams  

        hmmm, tak mi zisti, kde v Prahe ho predavaju za 30Kc a podporim nadaciu aj dvakrat …

        0 0
        • orca  

          to je práve to je to smutné… dokonce na tom sáčku je jasně cena 1US , 1 EU .

          Fšichni co to tak předražují a rejžují by měli povině na exkursi na onkologii…bas­tardi …

          0 0
    • orca  

      oficiální ceny !! a pokud ne jinak ignorovat…napakovat se na neštěství druhých je hyenismus… http://www.store-laf.org/

      0 0
    •  

      Jen počkej, Zající!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.