Prodám Livestrong naramky z USA

34 nepřečtených
  • BestSkier

    Zdravim,nechavamsi poslat naramky z USA ( takze original) a ne nejaky shit kopie… no a mam jich objednano hodne, takze kdymy mel nekdo zajem, muzu poslat, no a pac to sou ty origos za dolar,tak sem k nim musel pripocitat postovny a jeden vyjde na kolem 50kc… coz je porad slusny nez na www.livestrongshop.com ( tam je maj za kilo + 65Kc postovný).Nechci na tom nijak moc vydelavat… pac sem biker telem i dusi a ferovej… takze pokud budete mit nekdo zajem tak se dohodneme aby se nemusela platit ta zkurvena dobirka a ja vam to pak nejak poslu…

    0 0
    • Frankie  

      Z kama jsi?

      FV

      0 0
    • sosal  

      hmmm zajimave, jak si predstavujes to predani resp zaslani?

      0 0
      • BestSkier  

        Ja jsem z Krkonos,kousek od Semil… no ale na skole jsem v Praze,takze v tydnu jsem v Praze a vikendy doma… No predavka bud osobne,nebo to poslu a pak mi prachy date slozenkou nebo tak… se dohodne individualne

        0 0
        • Frankie  

          To je fajn, vzal bych si dve L velikosti. Muzu se s tebou spichnout (rozumej sejit) treba zitra, CT nebo PA. Kde a v kolik se ti to sikne? Kdybys jeste ke vsemu delal FTVS, tak kolem ty dene jezdim :)

          FV

          0 0
    • orca  

      Je to fajn kolik lidí dokáže přispět :-)

      A co takhle zapojit se do domácí obdoby většího „livestrong“ do projektu „Cyklisté dětem“ na webu www.krtek-nf.cz/index.php či přímo oslovit organizátory různých akcí a zařadit tam tu sbírku . Přeci jenom pomůžem českým dětem :-)) Přeci jenom nejsme tak velká a bohatá zemička abychom v pohodě ustáli sponzoring na fšech frontách…Teda pokud jde o ty peníze a ne o hezkou ozdobu na zápěstí …

      0 0
      • Manas  

        Myslim si ze originalni je nosit na zapesti zelizka.

        0 0
        • Manas  

          A kdyz venujes prachy cos ukrad charite tak jeste lip :-)

          0 0
          • orca  

            No nepochopil jsem souvislost ale buduž…

            0 0
            • Manas  

              Jj, je to se mnou spatny. Myslel jsem: ukradnes prachy, das je na charitu a kdyz te konecne lapnou (pokud bys byl tak blbej) tak dostanes zelizka. Ted to ale vypada jako totalni pytlovina … asi pudu radsi na obed.

              0 0
    • kemo  

      Určitě mám zájem o 5 kusů (velikost adult). Jsem z Prahy takže předávka by neměla být problém. Můžu se zeptat, jak se ti povedlo si to objednat? To máš přes někoho v zahraničí? Zkoušel jsem to přes laf-store a furt prudili že do české republiky jedině až bude v seznamu zemí…

      0 0
    • dieegoo  

      Bylo by to mozny pak poslat treba v obalce, aby to postovny po CR nebylo moc velky?

      0 0
    • kusabi  

      napis na sebe kontakt-v Praze,osobne, 2 adult…diky

      0 0
    • gobike  

      Bych bral jeden.

      0 0
    • Biker jak Pes  

      já bych taky rád jeden..

      0 0
    • cabbage  

      p.s. nemohlo by s tema naramkama prijit neco jinyho? treba ram, cely kolo nebo tak?;o) postovny muze bejt i vyssi nez tech 65kc:)

      0 0
      • orca  

        Chceš rám treka ?? tak za 60kč je tvůj a poštovné bude o trochu větší cca 2,000 US je to dobrá cena bereš ??

        0 0
    • tjuren  

      Nepřipadá vám uchylný si pořizovat žlutou gumičku na zápěstí? Moje děti teď donesly ze školy červenou a bílou, prý jestli jednu nechci. Nemusím být okroužkovanej jako ptáček. A pokud chce někdo přispět na onkologicky nemocné tak to přece nemusí manifestovat. Musím se přiznat, že jsem taky jeden žlutej měl, ale koupil jsem ho loni v červnu a nevěděl jsem, že se z toho stane móda. A už vůbec bych si ho nekoupil od nějakýho překupníka.

      0 0
      • cabbage  

        moje rec…

        0 0
        • mechanik  

          Ja si radši dám na ruku českou gumu na zavařování, než „ORIGINAL americké SHITY“ a na dobré věci přispěju jinak. Stejně se s těma kravinama jen kšeftí a prachy jdou bůhví kam!!!

          0 0
          • wbiker  

            Otázka, jstli i z těch českých dobročinných nadací nejdou peníze jinam. Dřív sem posílal sms, když něco běželo v TV, teď, když je cena smsky 20 kč a za tím poznámka, že nadace dostane minimálně 15 jsem k tomu ztratil důvěru.

            0 0
            • kovar  

              a nadace z těch 15 odevzdá potřebným jen třeba 2 Kč, zbytek se rozplyne v režijích, platech a službách:-)

              0 0
      • orca  

        O pár řádek výše jsem to navrhl a nikdo se neozval asi jde fakt o tu módu jen …ale to pak je jedno odkud je na dálku to stejně nikdo nepozná

        0 0
    • gummo  

      Cau, rozhodne bych si jeden naramek taky vzal. Rekni jak by sis to predstavoval. Bydlim v praze takze se muzem bezproblemu srazit.

      0 0
    • Kóča Popovič  

      Příliš jsem toužil nosit kousek Lanceho na sobě – a samozřejmě jsem předpokládal stejné nadšení i u zbylých členů rodiny. Chytře jsem tedy náramek objednal pro všechny. Stalo se však to , že manželka a jeden ze synů moje pohnutky nosit gumový kroužek nechápou. Mám tedy jeden dospělý (originál zabalený) a jeden dětský (již bohužel nezabalený, ale zcela nový) k dispozici. Chtěl bych je věnovat onkologicky nemocnému (nejlépe dítěti), který/é je stejný pošuk do Armstronga jako někteří z nás (pošlu mu to na vlastní náklady). Znáte-li někoho, komu by to udělalo radost, ozvěte se na mail.

      0 0
      • orca  

        Fakultní nemocnice Brno Dětské oddělení – oddělení 23 (onkologie) . Tam jich je… synek tam mnoho měsíců pobýval…

        0 0
    • BestSkier  

      Zdravim,naramky budou z USA odeslany behem tydne,takze pak se s Vami jednotlive dohodnu.Sorry ze jsem jeste neodpovedel na emaily ale udelam to brzo… jinak k dispozici budou i nejake detske velikosti takze uspokojim vsechny.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.