• RobHor

    Kudy se dát je po cyklostezce co vede od vyšehradu do modřan? V Modřanech to přejíždí koleje a pak nevím, nejde-li to po silnici. Jaké jsou dál možnosti?

    0 0
    • blue  

      po naplavce dal rovne na zbraslav k nadrazi… pokud neni zrovna pod vodou, jako ted :-) jinak se da project podel koleji

      0 0
      • RobHor  

        Jo to myslíš po tzv. navigaci, t.j. po břehu vody dál. Zahlíd jsem tam jen takovou pěšinku. Jenže tenkrát se tam váleli nějací nudisti a nevěděl jsem jestli to pokračuje, tak jsem tam nejel, aby si nemysleli ža jdu očumovat.

        0 0
        • Peslezedirou  

          Klído si měl pokračovat, cesta vede mezi vysokou trávou tak není moc vidět. Teď je to tak na šnorchl.....

          0 0
          • dafe  

            Pod vodou jsou jen kousky, jde to obejit/objet chvili po naspu vlaku, v nedeli jsme tam jeli…teda pokud jsme jeli fakt tam o cem se bavite :-)

            0 0
            • Smazaný účet  

              Situace se pořád mění :o) Naposled když jsme tam jel, tak jsem při šlapání plácal tretrama do vody a to trvalo docela dlouho:o)

              0 0
              • Pebe  

                Včera jsme tam jeli a po asi po třech 5-ti metrových loužích to už vypadalo na rybník, tak jsme asi 300m jeli podél vlaku.

                0 0
    • RobHor  

      Tak to je blbý, zrovn jsem tam chystal, atk to zkusím někam jinam, třeba na Točnou.Dík.

      0 0
      • Peslezedirou  

        Až přijedeš po cyklostezce na její konec, prostě tam jak je železniční přejezd. Tak zahni přes koleje do prava a dojedeš na hlavní silnici. Uvidíš tam cestu se závorou a po pravé straně budeš mít staveniště tak se dáš přímo za nosem a dojedeš přes lávky na Točnou k letišti........

        0 0
        • Mamut  

          // přes koleje do prava//

          nie dolava?

          0 0
          • Pijer  

            Asi chtěl napsat: Tak zahni přes koleje a pak do prava a dojedeš na hlavní silnici.

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.