Střešní nosič na kola HAKR Speed

14 nepřečtených
  • HabanR

    Jaký je váš názor na tento typ auto nosiče na kolo? Používá ho někdo? Procházel jsem již zdejší archív, ale našel jsem pouze jednu výtku týkající se ne moc dobré kvality centrálního upínacího šroubu…

    0 0
    • rhuman  

      mam ho, uplne bez problemu, sroub muzes vzdycky koupit jinej, standartni vec, sezenes ve specialce.

      0 0
    • Paja  

      Par roku uz ho pouzivame, zatim bez problemu a to vcetne sroubu. Ted nedavno meli kamosi na dovolenou thule s pakovym zaviranim a to byl fofr oproti sroubu, ale cena je trochu jinde.

      0 0
      • HabanR  

        Jeste uvazuji o thule freeride, protoze ted je na ne akce a daji se koupit za 1250Kc s DPH. Je drazsi nez Hakr asi o 400Kc, ale to mechanicke provedeni…

        0 0
        • rasto  

          vyhoda u thule je, ze kolo muze mit atyp spodni ramovou trubku. hakr je idealni na kulatou trubku…

          0 0
          • Paja  

            U hakru taky napr. hodne tlusta trubka mongoose newman – maji ho i na obrazku a skorotchan ho v nem vozi uz pomerne dlouho

            0 0
          • rhuman  

            dal jsem delsi sroub a vozim v nem rb dragster!!! naprosto vpohode

            0 0
        • Paja  

          Pokud si to nepletu, je hakr speed kopie prave tohohle thule

          0 0
          • HabanR  

            Spis nez kopie bych rekl napodobenina… Hakr ma spoje sroubovane, Thule pevne nytovane; Hakr ma rychloupinak, Thule obycejny sroub; Hakr ma obyc pasky, Thule ma spickove vazaci pasky;

            0 0
            • HabanR  

              Oprava: Hakr ma obycejny sroub, Thule ma rychloupinak;

              0 0
            • Paja  

              Aha tak beru z5 mozna kopie nejakeho jineho thule? Ze je to kopie nejakeho thule mi rikala slecna v prodejne v Brne. Sroubovane spoje se mi nezdaji jako nevyhoda – jsou tam maticky s tesnenim, takze se nepovoluji a oproti nytum se da lip kontrolovat event. opotrebeni/pos­kozeni, spickove-plastove pasky mely i ty thule, co jsme meli na dovolene a prilis me neuchvatili-kamos je pro jistotu jistil jeste tema normalnima:o) ale rozhodne velka vyhoda thule je ten pakovy rychloupinak – kolo je upnute za chvilicku a nejspis i lip drzi nez sroub, protoze pokud ty „kleste“ maji stejny tvar jako ty nase thule (nejspis jeste vyssi model, ktery mel byt zamknutelny i k zahradce) maji na konci „zobacky“, ktere se temer prekryvaji, takze smerem dozadu neni „dira“ jako napr. toho hakru (tam to pojistuju paskem. Sumasumarum, za o 1/2 vic ceny zrejme odpovidajici zlepseni komfortu a mozna i bezpecnosti pro kolo.

              0 0
        • MartinXC  

          To nevahej a kup, vyplatí se už při montáži na nosič.

          0 0
    • 100kg  

      Kde ho kupuješ? Máš někde obrázek? Potřeboval bych vyzkoušet na Schwinn DS.(spodní trubka je na normální držák vysoko a ještě placatá.)

      0 0
    •  

      Jen počkej, Zající!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.