Úrazové pojištění do zahraničí - rizikové sporty

23 nepřečtených
  • JIRA

    Máte nějakou aktuální zkušenost nebo tip? Moje oblíbená pojiš?ovna pojištění „sportovec“ zdražila a tak se mi výsledná suma ani trochu nelíbí a ani sleva 15% při uzavření smlouvy přes internet to nevytrhne.

    0 0
    • Lance  

      davej pozor:)

      0 0
      • JIRA  

        :)

        Právě to, že se člověk dobře pojistí je většinou záruka, že se Ti nic nestane.

        0 0
    • RomanH  

      Alpen verein

      0 0
      • JIRA  

        To je dobrý na záchranu a transport. Skoro 2000 ale za pojištění na týden opravdu dát nechci. :)

        0 0
        • RomanH  

          Jasne, zalezi, jak casto jsi v horach. Nikde jsi nepsal, ze to chces jen 1 tyden v roce :)

          0 0
        • Troll  

          Jestli potrebujes pojisteni na tyden v roce, tak to neres, je uplne jedno, kolik to bude stat. Na tom nusetris ani nezchudnes. Ale jestli jezdis do zahranici i na vikendy, v zime na lyze a nejsi jen „ukazneny konzument“, pak pojistka AV stoji za zvazeni. Uz proto, ze to neni jen pojistka…

          0 0
          • climber  

            Tak, tak. Jestli jezdíš častějc do hor, tak se ti potom část pojitky vrátí ve formě slev na ubytování.

            0 0
      • vlk123  

        V základě to není úrazovka. Je to spíš pojištění léčebných výloh včetně transportu z místa úrazu.

        0 0
    • Geralt  

      U Generali včetně horských kol to vyjde na 18,– Kč den

      0 0
      • JIRA  

        No my jsme vždycky platili 50,– právě u Generali ale teď se nějak na tu částku nemůžu dostat.

        0 0
        • blue  

          ted koukam znovu na generali, protoze mi to porad vrtalo hlavou a zajimalo by me co s tim vyvadis… vzdyt tam je tabulka s cenama (bez slev) a pojisteni Standard pro evropu na den 20,– a pripojisteni Sportovec 15,– na den, takze jsi na 35,– KC za den a osobu bez slevy online a mnozstevni… jak si to pocital, ze se nedostanes ani na 50?

          0 0
        • blue  

          mimochodem, k tomu co niz pise juli… nezapomente si plastovy karticky evropskyho pojistence od tuzemsky pojistovny, v cortine to s nima slo naprosto hladce, na rozdil od pojistky generali :-)

          0 0
    • biker007  

      Uniqua

      0 0
    • juli  

      Presne pred rokem jsem sjednaval pojisteni pro team na Dolomitenmana u Kooperativy. Vyslo to na osobu a tyden cca 300,– Pojisteni pro extremni sporty. Dokonce jsme ho vyuzili. V nemocnici nechteli za osetreni zlomeniny ani Euro. V lednu prislo na pojistovnu vyuctovani. Stacil jeden podpis.

      0 0
    • Kamikaze 591  

      Potřeboval bych poradit. V neděli odjíždím zhruba na týden do Rakouska. Chtěl bych se pojistit. Poraďte která pojišťovna se Vám zdá vhodná, a co bych po ní měl chtít. Dík.

      0 0
      • drbo  

        generali, pripojisteni sportovec

        0 0
      • vlk123  

        Jenže pojistit na co nebo proti čemu? Produktů je povícero.

        Úrazové pojištění?

        Pojištění odpovědnosti?

        Pojištění léčebných výloh včetně transportu?

        Zajdi za makléřem, on Ti doporučí, co potřebuješ. Určitě komplexní produkt. Hodně turistů se pojišťuje přes internet, ani neví na co a pak se většinou diví.

        Jezím do Alp, Karpat i jiných kopců několikrát ročně, takže mám Alpenverein základní verzi. Potom mám celoročně úrazové pojištění s připojištěním rizikových sportů do 6000 m na následky a smrt od ING (platí v celém světě).

        Pojištění odpovědnosti mám taky celoroční včetně rozikových sportů.

        Na každou cestu si ještě sjednávám klasické cestovní pojištění za pár kaček na den, to jest základní ošetření, transport mimo vrtulníku, pojištění zavazadel).

        Alpenverein je zde:

        http://www.v-tour.cz/alpenverein

        0 0
        • Kamikaze 591  

          No to jsem chtěl proadit od Vás co potřebuju. Takže obyč cestovní pojištění stačit nebude? Tak dnes tam asi zajdu a uvidím co mi řeknou.

          0 0
          • vlk123  

            Taky jsi nenapsal, co tam budeš dělat. Předpokládám, že kolo. Pokud silnici a v horách, tak určitě pojištění léčebných výloh + odpovědnost (tu nepodceňuj, rakušáci mají trošku jiné zákony jak my, pokud někoho sejmeš, tak mu doživotně solíš a pěknou paletu). Pokud se chceš pohybovat opravdu v horském terénu na MTB, tak určitě na pojištění na transport vrtulníkem. Třeba v Tyrolsku operují soukromí záchranáři, hodíš tlamu, přiletí vrtulník aniž bys ho objednal a hned platíš. Takže Alpenverein, případně takové pojištění léčebných výloh, která zahrnuje letecký transport.

            0 0
        • AleZ80  

          Léčebné výlohy jsou hrazené jen do 10.000 Eur, takže to chce ještě jedno pojištění k tomu, ale koukal jsem, že už to stojí jen 1.490 Kč.

          0 0
    • vlk123  

      Mám obyčejnou úrazovku jako doplněk k životnímu od ING a plnění po úraze v Rumunsku (zlomená ruka) bylo stejné jako u nás. Chce to pročíst pořádně smlouvu.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.