• Leader

    Nazdárek bajkeři hele co máte za názor na firmu cycloshein?nebo máte s ní někdo zkušenosti?

    0 0
    • ruza  

      Mladá od nich má dres, kalhoty a návleky na kolena za +/- 900,– Kvalita materiálů a vložky odpovídá ceně. Spíš to vídám na turistech. Já bych to nekoupil, nicméně svou klientelu si nacházejí. Značková prodejna sídlí v H. Počernicích na hlavním tahu.

      0 0
    • Pebe  

      Mám zimní bundu, je supr, zimní dlouhý kalhoty jsem prošoupal, návleky na kolena jsou fajn, zepředu zateplené, návleky na ruce jsou špatný, blbej materiál, který není elastický, nejsou zateplený a nemají nahoře gumičku, takže sjíždějí.

      0 0
      • Pijer  

        Mám od nich kra?asy a nic moc, nemají gumičky takže se vyhrnují a oproti např Sensorům i tak nějak podivně sedí. Používám je už jen občas na krátké vyjížďky. Ještě mám větrovku z něčeho alá Pertex – je to takovej lehkej šus?ák s ripstopem a ta je docela fajn. Až na to že měla nějaký zátěr, takže prvního čtvrt roku nepromokla, ale teď už promokne hned a nepomáhají ani různé impregnace, proto jí používám jenom do větru proti chladu.

        0 0
    • Paja  

      Pred par lety jsem od nich mel kratasy – kvalita odpovidala cene – material hur prodysny, vlozka molitan-malo pohodlna, malo trvanliva, jak na vsech sortkach za cca 600, 4panelove, tj. neprilis dobre padnouci – docela se divim, ze Lucka Kovarikova a Michal Jon v nich objeli svet (zrejme nebyl lepsi sponzor…) Zato od nich mam plastenku a navleky na tretry z mat. Porotex (vyr. Gumotex breclav) nepromokavy(i po zatim 2 letech), prodysny, za cenu bundy cca 800 skvely a zimni roubaix gate s dvojitymi koleny – spokojenost – kvalitni material za vybornou cenu (ikdyz, letos jsem okukoval dlouhy kalase, ktery budou urcite strihove lepsi)

      0 0
    • McBlacky  

      kalhoty krátké bez laclu mi přijdou v pohodě. návleky na boty vydrží dost mechanického poškození, ale ty co mám promoknou, ikdyž nejsou prodávané jako nepromokavé, takže… návleky na kolena se shrnují, ty už bych si nekoupil ani omylem

      0 0
    • orca  

      tak jak tady bylo řečeno je to o ceně. Já jsem spokojen – vlastním kra?asy s laclem modré i černé (vložka dupont) dlouhé bez vložky do pasu dlouhé s vložkou (dupont) s kšandy zimní bunda fleš návleky na tretry (porotex) vesta neprofuk zimní čepka a bez problémů kvalita odpovídá ceně jen nevěřím že kra?asy např. 5× dražší vydrží i 5× déle.. nikomu to nevnucuji- popravdě jejich dresy to je omyl…v tom jim chybí drobátko nápaditost…

      0 0
      • Paja  

        Nevim cemu rikas vlozka dupont, u mych to byla takova ta obycejna vlozka – molitan s nejakym vnejsim materialem, jako se dava do vsech levnejch cyklosortek. V porovnani s nejlepsim modelem od Atexu (za cca dvojnasobek) ta vlozka ve funkcnim stavu vic nez polovinu doby nevydrzela a rozdil v komfortu je podstatny ve prospech Atexu – to stejny se bude dat rict zrejme i o topmodelu od Kalase (ten zatim nemam tak dlouho). U zahranicnich znacek – nalini, de marchi – ktere jsou jeste drazsi, uz rozdil z hlediska vlozky nebude – pouzivaji totiz ty stejne nebo topmodely od jinych firem.

        0 0
        • orca  

          mají vložky co používají jiní ..tzn z dovozu už tam není molitan Ale jak jsem řekl každej si může vybrat to své. A cena taky často rozhoduje..a nakonec při pohledu na poslední časovku L.A. si celou cestu upravoval kra?asy – žeby dodavatel cyklo-stein ?? A kvalita hadrů na bikerovi je či není přímo úměrná kvalitě jeho nohou ??

          0 0
          • Paja  

            Molitan jsem myslel jako druh materialu, protoze nevim jak lip to popsat. Nevim jestli uz nemaji i nejakou lepsi vlozku, pred cca 3roky byla ve vsech ta stejna, ktera je po 5000km silna jak z papiru. K posledni vete – kvalita hader je neprimo umerna kvalite zadku bikera:o)

            0 0
          • Paja  

            Jeste jsem zapomnel dodat, ze ta vlozka neni problem cycloscheinu, mel jsem i cenove srovnatelne g-sporty a podobna vlozka – podobny vysledek. Na cyklosortkach od cycloscheinu mi prijde horsi material a zejmena 4panelovy strih, v tom jak ty sortky sedi bych videl snad nejvetsi rozdil.

            0 0
    • Vsara  

      U Cyclo Sheinu jsem si koupila kra'tasy s výstelkou a tričko. Perfektně mi sedí a jsem s tím velice spokojená. Navíc cycloshein má velmi jemně odstupňované velikosti a to i na mou postavu.

      Nemám ale s čím srovnávat, protože jsou to moje první dva kusy speciálně cyklooblečení.

      A nemohu zatím ani posoudit trvanlivost, protože s gatěma jsem zatím jela jen 5× a zatím stále vypadají jako nové.

      Dříve jsem jezdila v bavlněných tričkách. Velmi dobře sají pot, ale neschnou dost rychle – tedy člověk jede neustále ve vlhkém. Cyklotrička jsem považovala za zhůvěřilost a módní záležitost. A ejhle, jak já se mýlila. Cyklotričko i když je z uměloziny, docela dobře saje a chladí. Jede se v něm daleko příjemněji než v bavlně.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.