• Bobisak

    Zdravim. Mam cca mesic pulsmetr od Sigmy PC 15 a behem jizdy se mi parkrat stane, ze ukazuje nulu – ze je bez signalu. To trva tak 15–30 sekund a pak zas naskoci jako by se nechumelilo. Navic nejcasteji se to stava, kdyz se mi tepovka dostane tak kolem 180 a vys … takze pak po dojezdu to podle dat vypada ze jedu jen z kopce. Pripevnovani pasu delam presne dle navodu, radsi uz si ho dotahuju poradne, a stejne obcas ztrati signal. Nemate nekdo nejakej tip co za tim je? Predem diky.

    0 0
    • Daf  

      Ja jeste musim elektrody trochu navlhcit, jinak se mi tepak vubec nechytne.

      0 0
    • Marry  

      me se tepak vypina kdyz treba podjiždim pod dratama vysokyho napeti… nebo koleje. Ale ze kdyz tepes 180…to je divny.

      0 0
    • MARIN  

      Nestava se ti ti prave v okoli vysokeho napeti a koleji? Jak uz je psano me to PC14 v takovych mistech dela pravidelne

      0 0
      • Bobisak  

        mno to taky, ale s tim uz pocitam … ale kdyz se mi to stane v lese … tak bud ty draty nevidim nebo to rusi jeste neco jineho …

        0 0
        • MARIN  

          treba je to vysoky napeti vedeny v zemi :) Ted kdyz jsem to tu procet tak si vzpominam, ze se mi takhle ohlasila stara baterie v pasu, tak ji zkus vymenit

          0 0
    • sun7dots  

      Jo presne jak pisou ostatni. Staci jet kolem dratu vysokyho napeti a signal je fuc.

      0 0
    • Krutor  

      Teoreticky to může bejt v baterce, i když … píšeš že to máš měsíc. Ale rozhodně registruju, že občas neukazuje když jedu podel žel.trati s el.vedením nebo tak něco. Jinak by to mělo bejt v pořádku.

      0 0
    • Bobisak  

      Takze diky moc za rady – budu hlavne koukat po dratech (ani v tom lese to neni vylouceny – tam me to asi ani nenapadlo), a pokud se to nevyresi timhle, tak se zkusim zeptat v obchode kde jsem koupil.

      0 0
    • Geralt  

      Sháněl jsem ho taky na jaře, kdy měl být na krámech......pak první dodávka šla zpět kvůli častým poruchám, teď je dostupná dodávka č.2, údajně už v pořádku....­......Tož jestli máš kousek z první várky......

      0 0
      • Bobisak  

        no byl slevneny (v akci) … ale snad by neprodavali varku o ktery se vi ze je spatna … v nejhorsim pokud bude pokracovat v rostacinach tak ho vyreklamuju no :))

        0 0
        • fíha  

          Ano, robi to obcas, mne pomohlo nasadit pas trochu vyssie, nez pravi navod. A namocit to poriadne, nez sa spotim.

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.