• Peldasek

    zdravim chcic si kupit horske kolo. jsem dost vysoky 198 cm a tak potrebuji neco vetsiho vseci radiju 29kola ale ty jsou drahe. poradite ? mam tak 12–13tis. na koupy diky ,.

    0 0
    • RadimMaroš  

      Pokud to kolo chceš na ježdění po městě tak si zajdi do cykloobchodu a kup si tam kolo. Prodávající by ti měl poradit (vel.rámu a atd.)a hned si ho na místě vyzkoušíš. Pokud však od kola čekáš něco víc tak bych volil kvalitnější-dražší, třeba kolo na splátky.

      0 0
      • maajkee  

        Nebo čekat na nějakou pěknou bazarovku.

        0 0
        • Peldasek  

          nekupim nic za teketo many jo ? ja chtel neco na pojezdeni. chtel bych nejak zacit jezdit vic no. obcas neco aj pokrosit :D libila se mi merida ty maj nejake kolem 12–14

          0 0
          • jeffino  

            hele meridu jsem jezdil (24"), ale nebylo to úplně ono, ted mám 21" 29r a mnohem větší spokojenost, jinak jsem výškově stejně jako ty akorát o 10 kg lehčí:-).

            řekni maajkeemu třeba ti něco poskládá za rozumnou cenu:-)

            0 0
            • Peldasek  

              o 10 kg lehci to nejsi snad ani vydet :D. tatka ma crossway a ma 61cm ram to odpovida 24"?

              0 0
    • xavier  

      http://www.mall.cz/…c-700-v-2010?…

      Maji ve sleve velikost 24 coz by ti mohlo bejt a myslim,ze za ty penize moc lepsi kolo nesezenes.

      0 0
      • Peldasek  

        peknee, sice nema kotouce, ale bal bych se to koupit a nevyskouset asik

        0 0
        • xavier  

          V tyhle cene se prosim te na kotouce vykasli. Jinak budes mit sice kotouce( a to jeste nic moc) a zbytek kola bude stat za prd,pac to nekde osidit musej…

          0 0
          • Peldasek  

            asik neco takeho kupim za ty penize neni moc co vybirat.

            0 0
            • xavier  

              Ale to je dobry kolo,asi vyzkouset by bylo dobre,osobne jsem 24 ani nevidel,v 22" to vypadalo jeste uplne normalne a kolo je i hezky…ale co chtit vic, V brzdy ti budou v pohode stacit-jestli nejdezdis DH,muzes i vymenit spalky za lepsi(casem se da i dodelat na ty kotouce,ram a vidlice maji navarky na kotouc,takze jen stredy)

              Vzduchova vidle 100mm,osazeni komplet Deore, prehazka XT shadow,vaha 12,1kg puvodni cena 19tis.proste pohoda.Jen aby ti sedlo a dobre se ti na nem jelo. 29 by v podobny vybave stalo o 10 vic i kdyz by asi bylo pro tebe lepsi. Zas lepsi jezdit nez nemit nic,jeste nedavno se 29 nedelali a nikomu nechybeli,tak co z toho ted delat vedu. Za rok dva prodas a treba si ji poridis a aspon budes mit presnejsi predstavy co od kola cekas a nebo zjistis,ze ti to vyhovuje a budes menit jen spotrebak:)

              Nebo muzes pockat po sezone na slevy,ale to ja bych nevydrzel:)

              0 0
      • PatrikL  

        24" meridu nebrať… ale fakt :) Je to hnus a geometria nič moc (niekomu síce môže sadnúť, ale podľa mňa to je minimum ľudí :) )

        0 0
        • Peldasek  

          mas nejaky napad ? tak do 15 cti ?

          0 0
          • jeffino  

            gt karakoram:-),s prachama se vlezeš ,ale pokud hodně jezdíš, tak půjde brzo do kytek.

            0 0
            • Peldasek  

              ja jezdil na otcove crossway ale minule leto ted chcu neco svoje a zacit nejak jezdit. vidim ze asik nic klpoudneho nekoupim :D

              0 0
          • PatrikL  

            ak 29", tak ten a-gang a časom lepšiu vidlicu – vzduchovú toru napríklad

            Prípadne sa spýtaj najbližšieho predajcu GT alebo specialized, za koľko by predali tú najnižšiu verziu GT Karakoramu alebo Hard Rock sport disc 29

            Za pár mesiacov budú výpredaje, tak snáď pustia už teraz cenu o nejakých 10–15% dole :)

            0 0
            • Peldasek  

              poptam se nebo ze bych si koupil crossa? ale aj do terenu takze to ne asik

              0 0
            • Peldasek  

              a kdybych se praskl pres kapsu :D a dal bych kolo do 17cti ? GTcko nebo tak je to uz lepsi ty 29tky ?

              0 0
        • MlokCZ  

          Přesně tak. 24" Merida snad nemůže sednou vůbec nikomu. To by musel být někdo, kdo má běžnou délku nohou postavy 2m+ a k tomu běžnou délku rukou tak na 185cm.

          Nebo kdyby si tazatel nechal trošku seříznout ruce, tak by mu pak sedla :-)

          0 0
    • LáďaH  

      Co třeba Author Dexter 29 ?

      0 0
    • LáďaH  

      Co třeba Author Dexter 29 ?

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.