• Kolík

    Chci v létě projet celý hřeben Krušných Hor. Zajímalo by mě který směr je lepší (co se týče stoupání) – z Aše do Děčína či naopak. Jel jste to někdo? Dík za info.

    0 0
    • scret  

      Jel jsem z Usti do Chomutova a druhej den zpatky. 105 a 100km. Jinak mi tenhle usek prisel uplne stejne, dolu, nahoru, dolu, nahoru…

      0 0
    • JJ  

      Ja jel predloni Litvinov-Cheb (3,5 dne) a loni Liberec-Karlovy Vary(asi 5).Decin-As je asi lepsi, na jihu nejsou az takovy kopce, kdyz je clovek uz unavenej.Jinak Krusny sou na kole moc hezky.

      0 0
      • Kolík  

        Tak už to mám za sebou, jel jsem od Děčínského Sněžníku do Aše a připadá mi tenhle směr opravdu lepší – viz JJ.

        0 0
    • boulder  

      Podle mne to je uplne jedno z ktery strany to jedes.Jel jsem nekolikrat Usti Klinovec a zpet a jednou az do Lubu.Doporučuju pas a kombinovat s trasama v Německu, po ceste je nekolik malejch i turistickejch hraničních přechodů a třeba trasa Moldava Český Jiřetín -Mníšek je hezčí po německý straně. boulder

      0 0
    • Radek Broz  

      Podle me je to tu tak moc nahoru/dolu, ze si nevyberes:o) Ale urcite se ti to bude libit.

      0 0
    • MARIN  

      Je to opravdu jedno z jake strany zacnes. Z obou je to porad houpacka nahoru/dolu. Jinak taky doporucuju nektery mista strihnout pres nase sousedy. Treba doporuceny usek Moldava C.Jiretin je po nemecky strane peknej ale zase mines nadrz Flaje, ktera se da v lete objet zkrz oboru(otevrenou pouze cervenes-srpen). Jinak to mam projete od Decinskyho snezniku po Klinovec ale nikdy v kuse ale v planu to mam :)

      0 0
      • Kolík  

        Tu část co jsi jel v Německu ti stačily české příhraniční turistické mapy nebo jsi měl nějaké německé?

        0 0
        • MARIN  

          No znam to tam protoze v zime tam jezdim i na bezky takze jsem jel bez mapy. Ale mela by stacit proste jen mapa Kr.hor (nevim jestli nejsou rozdelene na vic casti). Jo a hned na tom cyklo a peso prechode je tabule i s mapou.

          0 0
        • Kolík  

          Nemáte někdo nějaké zajímavé typy na zajímavosti a památky v Krušných Horách a příhraničí? Mimo rozhledny, o těch něco vím. Dík za info.

          0 0
          • MARIN  

            Dreveny presunuty kostel v Ceskem Jiretine, Flajska prehrada, Mostecka prehrada-Krizatky(momentalne v oprave a vypustena), nejake sklarske muzeum v Moldave, pristupna stola kousek pod Komarkou, Tisske skaly,…podel hranic Vietnamske trziste :)

            spatny mozna nebude ani vylet do Dubi :)

            0 0
          • pos3k  

            no jeste me napadlo ze muzes vyuzit cyklobus co jede z Phy.Blizsi info najdes na http://www.horasvatekateriny.cz/cyklobus.html

            Ja jej vyuzivam jen na ceste MOST-Praha

            0 0
    • skoca  

      Cus, jeli jsme z Liberce do Aše, bylo to super. Myslím, že na směru nezáleží. Ozvi se, pošlu deník.

      0 0
      • MARIN  

        Nejsi jeden z tech co jeli po rozhlednach? Nejaky takovy denik jsem nekde cetl a mohlo to byt zajimave

        0 0
        • skoca  

          Nejsem, jeli jsme jen tak z kamosema, ale par rozhleden jsme taky zvladli:-)

          0 0
    • cesar  

      no a gdyby ses chtel opravu pobavit, tak pekny je to ma „komarce“. Hlavne cesticka pod lanovkou :-))

      0 0
    • Jogador  

      Jel jsem z Františkových lázní až do Děčína,a jde to dát za dva dny, bez bagáže na silničce od tmy do tmy asi i za den, je to cca 300 km. Obráceně jsem to nejel, ale tento směr my naprosto vyhovoval, a neměnil bych. Přišlo mi že tento byl lepší…:)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.