Olomoucká buřinka 2005 - fotky?

14 nepřečtených
  • Mucha

    nazdar, máte někdo nějaký fotky ze sobotní Olomoucké buřinky? předem díky za odkaz … ;)

    0 0
      • grafik  
        • a vysledky?
        • bylo fakt vedro, za kolik jsi burinu ujel?
        0 0
        • luke777  

          ja jsem jel vysledky mely uz po zavode, vedro strasne hlavne ten prach sem vypadal jak hornik po 8h sichte, zavod jinak dobrej az na ten slavny start v 14:30, nevim zda to berou jako trenink na zavody trophy???

          0 0
        • pcejka  

          Vysledky zatim nejsou, dle vylepenych po zavode jsem skoncil 147. asi 39min.za vitezem, cas myslim 2:35 hod., co ty?

          0 0
          • luke777  

            ja se na zacatku trapil, pak me dodalo to teplo skoncil sem na 501 miste za 3h 15min

            0 0
        • grafik  

          TO luke777:dost dobrej byl prujezd tankodromem, to bylo fakt jak na camel trophy :) Start v 14:30 mi vyhovoval, ikdyz to vedro bylo fakt drsny, sem se vzdy tesil az se schovam do lesa :))

          TO pcejka: prvnich 10km se mi jelo velmi spatne, nemohl jsem se dostat do tempa a myslel sem, ze to pri 1. prujezdu Belkovicema zabalim, ale nakonec sem se rozjel a cas odhaduju tak na 3:20.

          0 0
          • luke777  

            ja na ten zavod puvodne nemel jet protoze celou stredu sem zvracel ctvrtek stravil na rohlikach a piskotach a ve ctvrtek zvazoval zda pojedu,alespon sem si otestoval slunecni bryle r2 s dioptrickym klipem, po tomto zavode zvazuji nejakej camelback aspon 3l at neumru zizni.

            0 0
          • tutite  

            Bělkovice nejsou nafukovací, ale to je známo. Start takového množství bikerů, ještě na takovém místě, hned terén, nemožnost nájezdu do terénu jednotlivě, vytváření špuntů, nevím. Start by chtělo třeba natáhnout, cca 5 km asfaltem se stoupákem před nájezdem do terénu, tra? vést atraktivnějšími místy /Radíkov – kdysi olomoucký kolcour/, je toho více. Dostat se do tempa byl fakt /alelspoň pro mě/ problém. zdar.

            0 0
        • PooLee  

          Vysledky uz sou i na netu. Ten start byl fakt o hubu. Nejlepsi na tom ale bylo ze tesne pred cilem kde byla vracecka doprava byl zrovna poradatel kterej tam mel stat asi na „male“ a tak sem si zajel az do vesnice a stratil tim nekolik cennych minutek. I tak ale celkem dobry (2:31)

          0 0
    • Smazaný účet  

      ahoj, jeste jeden dotaz na fotky. JEl jsem ten zavod s privesnym vozikem a na trati me nejaky fotograf asi 5× fotil. Nemate nekdo nejaky kontakt? Jsou jeste nekde jinde fotky nez na jiz uvedene adrese? Diky T

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.