• foxhound

    Jedete nekdo na burinku? nevite, jak vypada trat, jestli je to rychle nebo spis na vytrvalost? diky

    0 0
    • kolda  

      letos nejedu,protože zrovna v tomto termínu má kamarád svícu – priorita jasná:)

      předcházející ročníky byl start a cíl v OL – tzn. prvních a posledních cca 13 km po rovině – sprint. letos má být start v bělkovicích? tím by rovina odpadla. tra? není špatná, není výrazně těžká,ale ani příliš silniční…mě se líbí (taky jsem OL local:)

      0 0
      • foxhound  

        Diky… ale nezlobil bych se za tu rovinku :)

        0 0
      • vlk  

        nejdřív jsem si myslel, že bude tra? lepší než jiné ročníky, ale nakonec jsem zjistil, že valná část cest je stále stejná jako loni.Já bohužel nepojedu.Mám v pondělí, těžkou zkoušku.Tak si to užijte, já mohu akorát tiše závidět.

        0 0
    • grafik  

      prevyseni cca 1500 m delka cca 60 km, v nedeli sem projel cast trate a libi se mi. Start i cil je v Belkovicich. Znaceni vyborne. Mapa je na webu kankovskyho ale ta kvalita je des :) …

      0 0
    • PooLee  

      Jedu. Uz je zaplacena. Nechcete nekdo tedka v tydnu nekam vyjet?

      0 0
      • foxhound  

        na kterem kilometru jsou nejake velke kopce nebo nejake nebezpecne useky?

        0 0
        • grafik  

          nejprudsi kopec je do pohoran cca na 25.-30. km. nebezpecne useky jsou vsude ;)

          0 0
          • foxhound  

            Jak vsude? ja treba myslim nejaky brutalni sjezd nebo neco takoveho…

            0 0
            • kolda  

              zadny vyslovene nebezpecny usek neni. co me napada z hlavy – mezi Sternberkem a Domasovem prudka vracecka pres prikopu, za sjezdem z Pohoran single po korenech, ale nic mimoradneho. a ten kopec na pohorany se ke konci chodi (jede to mozna uplna spice)

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.