• saly

    Nazdárek. Je tak ze zvědavosti: nejdedete někdo tuhle akcičku?

    0 0
    • R.1  

      Ja dam DEMu az na Horalovi :)

      0 0
    • Meesha  

      Ja jedu – loni to bylo super!

      0 0
      • saly  

        Az z Prahy? Takovou dalku si zajezdit na venkov? :-)

        0 0
        • Meesha  

          „Tam“ mame chalupu – u Trebone.

          0 0
          • saly  

            Tak to potom jo. :-)

            Nechci strasit, ale ted jsem slysel pocasi a navikend hlasi nepriznivy vyvoj – zatazeno, prehanky…

            0 0
            • Meesha  

              Predpoved pocasi bych prirovnal k vesteni a zacinam tomu verit tak dva dny dopredu. Zatim sem koukal, ze ma bejt oblacno a 28st. Kdyz sprchne, bude to zajiavejsi – treba jako v Jistebnici :-)

              0 0
    • Meesha  

      Nejedete pak nekdo este do Novejch Hradu na SOKOLI XC?

      0 0
    • pegal  

      Sef staje me tam nominoval, takze urcite jedu..

      Jako v Jistebnici uz ne… kdo ma pak tech 15 kilo blata z kola sundavat.. :)

      0 0
      • Meesha  

        Koukam na vysledky, ze sme jeli spolu! :-)

        0 0
        • pegal  

          Vazne :) Kolikatej jsi byl?

          0 0
          • Meesha  

            52. celkove :-)

            0 0
            • pegal  

              No jo, ja 53. :) A nemel jsi nahodou takovej bilej dres?

              0 0
              • Meesha  

                Ne, svetle modrej.

                0 0
                • pegal  

                  Jo to je mozny. Me ten zavod moc nesed, v pohode jsem mel na takovy 30 misto celkove, ale nejak jsem se nedokazal motivovat, nevim proc. A jeste kousek pred cilem jsem zabloudil, tam jak se vjizdelo na to parkoviste a pak takovou pesinkou mezi krovim dolu. Tam jsme jeli porad dal po asfaltu. A tam jsi me musel predjet..

                  0 0
                  • Meesha  

                    jo, tam sme na tebe volali. Pak sem ti ujel az nejak v tom sjezdu do parku. Me to nejelo na zacatku, neuvisel sem a pak sem to posral a nechal si odjet kluka z kategorie… :-/

                    0 0
                    • pegal  

                      Jo ty jsi tam zajel taky? V tom parku jsem se pak drzel v zavesu. Rikal jsem si jestli zautocim, ale vykaslal jsem se na to. Jestli budu 68 nebo 69, to uz mi bylo jedno..

                      0 0
    • Meesha  

      prijemnej zavod! http://www.kamenicenl.cz/kola/

      0 0
    • scalar  

      Teď už teda Cannondale Kamenický maraton :-)

      Místňáci, jak to vypadá po těch bouřkách na trati? Nevím, jestli mám na zítra obout Fredy nebo ploutve.

      0 0
      • pelhrimov  

        Tak trať se neustále trošku mění a podle mne zase přibyly nové kořenové pasáže oproti letů dřívějším. Jsou zde denně bouřky, zatím to díky vysokým teplotám asi rozbahněné nebylo, ale teď to také dost bouří, prší krátce, ale vodorovně, tak to v hustém lese možná už do zítřejšího dopoledne neuschne.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.