• liki

    Mám bike XC Merida Matts sport a jazdím dirt a street. Nemože sa mi sta? niečo s rám? Aké sú rozdiely medzi dirt a XC? A prečo?

    0 0
    • Meesha  

      to je kouzlo prekvapeni! :-))

      0 0
    • duk  

      XC bejvaj lehčí, míň odolný a maj na dirt dost blbou geometrii (nejen délka sedlové trubky ale i ůhel hlavy…)

      0 0
    • ddd - andy  

      Tenhle ty opdovedi vetsinou tazatele namaj moc radi, ale ja si nemuzu pomoct. Muze. Nesrovnatelne. Protoze to neni stejna hra, to ani neni stejna liga, to je uplne jinej sport..

      0 0
      • liki  

        Nepochopili ste ma. Mám tú Meridu Matts Sport 300. A jazdím dirt a street už od začiatku ja XC vobec nejazdím. Mám Meridu (XC rám) preda? a kúpi? si dirtový rám?

        0 0
        • cabbage  

          to kazdopadne…

          0 0
        • t_kopec  

          rozhodně…

          0 0
        • hajnej  

          jezdi dokud to de ja mam spis zkusenost ze dobre udelany kolo jezdi lip nez levne postavenej dirt a s meridou se tak 2 roky protahnes jako hodne lidi a s novim ramem uz budes jenom vegetit pravda na strít to chce a hodne velikosti mensi ram nez ti vnutej v krame ale tak dve velikosti pod normu sou fungujici kompromis chces kompromitovat svoji penezenku s kompromisem?

          0 0
        • Radek Broz  

          bezpochyby;-)

          0 0
        • CZiko  

          jo… ocitl jsem se v úplně stejné situaci… už čekám na nový rám na street a dirt a stary na XC prodavam…

          0 0
    • pin  

      XC a dirt vubec nepatri k sebe. XC je dlhšie, uhly jsou úplne iné, nevydrží tolik jak dirtový rám. To sa nedá porovnávat.

      0 0
    • liki  

      Tá Merida je velkosti 18.

      0 0
    • JMT  

      nas profesor na elektriku rikal „curat nebo cerny kafe ?“ ale „xc nebo dirt“ je taky dobry

      0 0
      • liki  

        Cziko jaký rám si ideš kúpi??

        0 0
        • JMT  

          ja nejsem cziko, ale koupil bych rb, :-) sem na ne nakej zatizenej a nebo se mi libi klein, duratec a skousnul bych i scalpela :-)

          0 0
          • liki  

            Ale nieco do 5-tisíc.

            0 0
            • JMT  

              skusil bych splasit neco jako introvert od authora nebo shaman od apache atd…

              0 0
              • JMT  

                todle taky vypada dobre za ty prachy http://www.koloshop.cz/index.php?…

                0 0
                • liki  

                  Ale ja chcem na dirt a street

                  0 0
                  • JMT  

                    ptal ses jaky ram chci koupit-nechci zadnej, ale kdybych neco za tydle prachy chtel tak bych si koupil tohle… dirt=spina, kdyz nebudes mejt silnicku, taky bude spinava street=ulice, na ulici muzes na tomle kole jezdit naprosto v poho

                    ty ale myslis asi spis neco takovydleho www.bajkshop.com/ point racing)

                    0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.