• XCkar

    Nemáte někdo zkušenost s kreatinem? Co si o tom myslite? Je to vodné pro XC zavodniky? Dik P.S. Sem tu novej:-))))

    0 0
    • enjoy  

      jak mam prosimte vyslovovat tvuj nick?jsem zmaten:-)

      0 0
      • XCkar  

        tak jak je to napsane:-)

        0 0
        • enjoy  

          takze ikscékař:-). ja te nebudu trapit:-).takhle se to neda precist jako ikscéčkař:-)

          0 0
          • XCkar  

            ikscéčkař se to ani číst nemá, asi tě zklamu. XC+car(akorat počesku:-)) s k)

            0 0
            • enjoy  

              tak to jsem neodhadl umysl:-).tak to radsi ani nebudu vyslovovat nez si zlamu jazyk:-)

              0 0
    • jakub  

      jako byvaly kulturista ti ho nedoporucuju, je pro tebe zbytecnej… tvrdim ja…

      0 0
      • Gatier  

        Odpovedas takym sposobom, ze to vyvolava zahady. Mam pocit, ze sa z toho dost nabera. Co viem lepsi je Karnitin. Mozno si to aj niektori mylia. Mal by pomahat spalovat tuky.

        0 0
    • Meesha  

      Mozna to bude z odbornyho hlediska blbost, ale ja bych rek, ze u cyklistiky je to k nicemu. Je to spis na nabrani svalovy hmoty a kdyz ho beres, tak musis porad jist. U cyklistiky jde o vahu jezdce a ty svaly taky neco vazej. Kdyz budes zobat poctive a obcas se protahnes v posilce tak budes vypadat jak ty 1,5m vysoky gorily co neumej pripazit a sotva projdou dverma – z tech mam vzdycky hroznou srandu… :-))

      0 0
      • Gatier  

        …a strach.

        0 0
        • enjoy  

          ale oni tyhle steroidovi borci zas az takovou silu nemaj.rozhodne ne jako nekdo kdo to poctive namaka.ovsem nerikam ze to poradnou presdrzku nestaci:-)

          0 0
          • McBlacky  

            a takový týpci pro důvod k bitce nejdou daleko…

            0 0
          • wbiker  

            Ne, že bych podporoval zobání prášků, ale mezi steroidama a kreatinem je hodně velkej rozdíl. Steroidy ti úplně rozbourají a přeskládají aminokyseliny, zatímco kreatin jen vlastně oddaluje únavu a podporuje růst svalů. Proto třeba i atleti kreatin při tréningu můžou používat a používají. Teda alespoň myslím.:-)

            0 0
        • Meesha  

          Strach ne – voni maj vetsinou takovy i nohy, takze v poho zdrhnes a pod ty ruce se ani nedostanes… :-)

          0 0
    • pepino  

      Kreatin zvysuje silu a tim moznost zvedat vetsi vahy a jako vedlejsak zadrzuje vodu,takze mas za tri dny o tri kila vic(bere ho treba Katka Neumanova,jak nekde psala.).Jinak steroidaci nemusi tak intenzivne makat,ale ze by nemeli silu- koho znam je Mira Cipra a videl jsem leg press s 450kg,to uz jde:-)

      0 0
      • enjoy  

        ale ja snad nerekl ze steroidaci nemaji silu.ale no nic,uz jsem tady na prekrucovani docela dobre zvykly:-)

        0 0
        • Jogador  

          Ale ani blue ani padlista tu dnes nejsou:)

          0 0
          • enjoy  

            kdyz se dari tak se dari:-)

            0 0
            • Jogador  

              no jo, nikdo neodmlouva, nikdo se nehada, jen ti haze cokolady pod nohy, a kdyz nezabira cokolada, tak rizky:)

              0 0
              • enjoy  

                vzdycky se najde nejaky bezohledny biker:-)

                0 0
                • Jogador  

                  Ale ja podle kol jsem usoudil, že Gatier jezdi silnici,tak nevim, jak předjíždí na uzkych cestičkách…

                  0 0
                  • enjoy  

                    no tak prece ma jeste toho zimaka:-)

                    0 0
                    • Jogador  

                      Nevim jak na slovensku, ale tady v zimě moc s předjížděním problem nemám,a když už se nějaký ciklista najde,tak ho předjedu jako v létě. Ale na závodech mi to předjíždění taky dere:)

                      0 0
        • pepino  

          Jaj,bodol som do vosieho hniazda:-)Ja jen reagoval na „zas az takovou silu nemaj“,tot vse:-)Jinak mit takovou silu a riskovat ridky vlasy a po vysazeni splaskly kulky bych nechtel(a tech prachu,co do toho nacpou).

          0 0
          • enjoy  

            oproti tem co vypadaji stejne ale nepouzivaji to.snad to slo z toho poznat.pro nekoho je to holt problem:-)

            0 0
            • Jogador  

              Abych řekl pravdu,znám pár kulturistů, a většinou to jsou jen nafouknuté svali i lebky, ale nic sem neřek, bojim,bojim:)

              0 0
      • jakub  

        receno jednoduse ale vystizne, navic, creatin je slozka ktera napomaha zvysovat anaerobni energii – cili že okamzitou energiii esli chces tak silu, pro cyklisticke pojeti je jedina vyhoda creatinu – vaze vodu coz by teroreticky mohl byt prinos ale to je vse… ja bych dotoho nesel, muzu psat i dalsi zkusenosti esli te to bavi cist ale jednoznacen bych se v cyklistice poohledl po neem jinem – muj nazor… navic znam pri mem studiu jsem narazil na profesora, kerej mi teoreticky vysvetlil, ze dodavani craeatinu umele nema vubec zadnej vyznam…dost slozite na vysvetlovani ale logicky mam i on pravdu…

        0 0
        • XCkar  

          Dík za informace, můžeš přidat i další-nikdy jich není dost. Po čem by ses tedy poohlídl ty?

          0 0
          • jakub  

            teda na suplemanteci v cyklictice nejsem odbornik, ale urcite bych to rozdělil do dvou casti, co brat pri treninku a co mimo, pri treninku bych se urcite zameril na dostatecny prisun mineralu a vitaminu, v neposledni rade samozrejme energie cili sacharidu – cukru. Z vlastni zkusenosti mohu doporucit pripravky firmy Enervit, dale pak treba Penco. Pokud chces trosku snizovat vahu, jsou v prodeji tzv. thermosupmenty, jedna se doplnky, ktere napomahaji ve spalovani tukovych buněk tim zpusobem, ze napomahaji dostat organismus do vyssi teploty, pri ktere se spaluji tuky, tyto suplementy samozrejme nefunguji bez fyzicke aktivity za hlavniho zastupce mohu jmenovat Carnitin, dale bych se zameril na mimo treninkove doplnky, zde bych se zameril asi na regeneraci organismu abych byl zase brzy fit a mohl jit co nejdrive zas makat a predchazel takzvanemu pretrenovani: zde bych se nejspis zameril na prijem vetvenych aminokyselin znamych pod nazvem BCAA – jedna se o vlastne laicky receno o jednoduchy bilkoviny ktere se dostavaji rovnou do svalu a prechazeji tzv katabolismu – ztrate svalove hmoty ktera samozrelme i u cyklistu je velice dulezita. Aminokyseliny dala v Cechach spousta firem jako napr: Nutrend, Amino star, Penco atd. dulezita poznamka: aminokiseliny s e snazte kupovat v tekutem stavu nikoliv tablety: lepe se rozkladaji, telo jich zpotrebuje vetsi mnozstvi, nezatezuji travici soustavu. Dal pokud ses pri penezich muzes cose tyce regenerace koupit treba glutamin – to je asi v regeneraci královna a kdyz ji zkombinujes jeste Aminama, je to pro tvou regeneraci to nejlepsi reseni. K tomuto celemu bych dodal, ze toto vse jsou pouze SUPLEMENTY- cili ze DOPLNKY STRAVY a pokud si nesrovnas jidelnicek nikdy nedosahnes takovych vysledku jaky bys dosahl s vyrovnanou stravou ale to je uz dost odborny a myslim ze ten, kdo to se zavodenim mylsi vazne, ten si info sezene od treneru, kery o tomto vedi v cyklistice rozhodne vic nez ja

            0 0
    • xstefi  

      No kreatin ti doda rychlou energii pro svaly, telo si ho normalne tvori samo, kdyz ho tedy zacnes brat budou mit tve svaly vic paliva nez normalne a zvysi se tva vykonnost. Kreatin berou vetsinou borci, kteri se zabyvaj vykonostnim sportem (nazvedeaj vic tun), pro vytrvalce nama smysl. Jo a jeste je dulezity davkovani, musis po urcity dobe prestat. Kamos ho bral, pac posiluje a po mesici mohl pasovat v podpazi melouny :) Takze pokud chces pres sezonou nabrat svaly v posilovne, asi to smysl mit bude. V sezone uz to nema smysl brat. Kazdopadne vsechny tyhle prostredky bys mel brat az ve chvili, kdy to pro tebe bude mit smysl, tzn tehdy, kdyz vyuzijes to co mash v tele…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.