• biker.p

    Máte někdo zkušenosti se zapletenými koly MOTEX?

    0 0
    • Banjo  

      Nevíte někdo, kdo je dováží? A co náhradní díly?

      0 0
    • kesu  

      http://www.cyklo-sport.info/ nahradni dily se daji zatim sehnat vsechny,nedavno si je koupil kamarad a vypadaj v pohode,jsou sice trosku mekci ale nevim kolik vydrzej.me to prijde zajimava investice za ty penize ale zavodni nacini to neni…

      0 0
      • SID  

        u nas je maji v obchode me se libej asi je koupim pokud si nezapletu nejaky jiny…ale schanim kola do 3000 a tyhle by sly

        0 0
    • TepZepi  

      No já mám ten typ X-race-RAM s průmyslovejma na silničce a zdaj se úplne v pohodě. Najeto zatím 650km k plný spokojenosti a zas tak měkký se my nezdaj.

      0 0
      • mivrda  

        kamarad je ma ted nove najdi si „Milda“ sou hezky a docela vahove ujdou o tuhosti se da polemizovat ale neni to spatne ale na kotouce si to chce hlidat vejplet a dotahovat…

        0 0
        • milda  

          Ja je mam zatim fakt jenom chilku,najeto asi 150 kilaku a zatim jsou celkem v pohode.Jsou teda trosku vic nachylnejsi na vetsi ranu,ale kdyz se tomu clovek vyhne,tak neni problem.Vzhledove vypadaj fakt hodne dobre,za ty penize…skoda,ze to ma brzdny plochy na Vecka(mam vyplet X-RAM na konusech a na kotouce)A vahove jsou na tom sice nic moc(zhruba 2,1 kila),ale jeste to jde.Nejvetsi vyhada asi je ,ze jsou na to kompletni nahradni dily za par korun.

          0 0
    • gobike  

      Hmmm, dobré ceny. ty za těch 2500 nejsou vůbec zlé!!!

      0 0
    • Siddha  

      ja nevim, co to je ted za moda, tyhle „zapleteny kola za kazdou cenu“ vzdyt za stejnou cenu napletete treba spolehlivy LXa (1400) + nejaky rafky (mavic 221, remerx eagle – 1000 Kc za 2 kusy) + 32 1.8 dratu od DT, aby to vypadalo tak predek radialne (600 za draty a napleteni)

      a tak mezi 3000Kc – 3500Kc mate vystarano, standartni dily, snadna oprava, dostupnost, vaha, spolehlivost.

      0 0
      • biker007  

        presne!! jedina vyhoda tech motexu, levnejsich vuelt atd. je jen design, krej je navic podle me takovej cirkusovej.. pokud zapleteny kola tak od mavic crossrock/ride vyse.. a pro toho kdo na ne nema nebo nechce dat ty prachy do kola (jako ja) je klasika nejlepsi volba.. sem dal dohromady LX+mavic517(ted 221)+36× DT(1,8–1,5–1,8)+Al niple za 3000… vahove to ma tak o 400g min nez ty levny zapleteny a pevnosti to bude nestejno.

        0 0
        • milda  

          Levnejc to nezapletes.Urcite ne na kotouce.Vahove beru,ze to muze bejt horsi,ale ne 400 gramu,to zase kecas,aby obe kola co si zapletes mela 1700 gramu na LX nabach,tak to mi ukaz.

          0 0
          • biker007  

            bral sem to na Vcka, to priznavam.. ty vuelty maji co vim skoro 2200..a motexy vcetne upinaku pod 2100 taky mit sotva budou.. P redni:36 x Al niple DT 1.8mm 10
            36 x DT Revolution 1.8–1.5.1.8 150
            Mavic 221 36 der 440
            Shimano LX(XT) 208
            -----
            808

            Zadni:36 x Al niple DT 1.8mm 10
            36 x DT Revolution 1.8–1.5.1.8 150
            Mavic221 36 der 440
            Shimano LX(XT) 426
            -----
            1026

            Komplet P+Z : 1834

            to je na 221takch.. 517ky sou –100g/2 rafky..

            0 0
            • milda  

              A muzu se zeptat na jakou jsi se dostal cenu?Pocital sem to podle cen Bikestoru a je to 4100 Kc.A to je jenom material a s Mavicama 221.Coz se mi zda za uplne obycejny kola na Vecka pekne drahy.Jinak vahove s tebou souhlasim.Ale zaplejtat si dneska kola sam nema cenu.Ma to jedinou vyhodu,ze si muzes vybrat co tam das,ale jinak je to silene draha volby vyberu.Ty motexy stojej polovinu a to je celkem velkej financni rozdil…

              0 0
              • biker007  

                naby cca 1400–1500.. rafky puvodne 517ky ve sleve (2×500kc). po tom co se rozpadly za stejnou cenu 221.. draty za 7kc/kus vcetne Alu niple.. taky vyprodej, oficielne to jsou ritchey wcs.. ale je to made by DT. jeste by meli jit sehnat.. takze material pod 3000, vyplejtal kamos, takze prace nic.

                0 0
                • milda  

                  I tak je to furt drazsi,ale to je jedno.Kdyz to budes schanet takle ruzne se slevou,tak to se dostanes na 3000,ale oficialni cena je zhruba ty 4 litry.A hlavne kotoucovy kola by staly jeste vic.Ja uvidim co ty motexy vydrzej,asi to nebude nic moc,ale treba me prijemne prekvapej a nebudu je muset po sezone menit za neco jinyho:-)

                  0 0
            • kesu  

              tomu se mi nechce verit mam crossroky a vazej cca 1920 s upinakama a pred tim sem mel LX naby a 221 maviky a nebyly zozhodne lehci byly na tom skoro stejne

              0 0
              • biker007  

                a jaky si na nich mel draty a niple? 2mm+mosaz? ty maji by woko minimalne o tech 200g vic nez 1.8–1.5–1.8+al..a vsechno sem pred vypletenim prevazoval, takze vahy sedi.. ze sou crossrocky tezsi me neprekvapuje. ale zase maji nabu na kotouc a tuhosti na tom take budou lepe..

                0 0
      • Daf  

        No ja teda Motexu docela fandim. Na zimaka mas pekny kola za par kacek :) Ne vazne za ty penize treba jako druhej par kol na trenink nemusi byt spatny.

        0 0
    • sann  

      jo jsou dobry, rekl bych, ze jsou to kopie vuelt, ja jsem aspon mezi nimi nevidel rozdil. Jinak nahradni dily neni problem sehnat. Rafek 440,– drat 10,– atd… Jinak je maji obcas v nejakych prazskych prodejnach. Ja je casto montuju na kola a zatim vse bylo ok, bez reklamaci. Klidne ti je sezenu kdyz je nesezenes jinde

      0 0
      • JMT  

        mno kopie bych tomu nerikal, vuelta prodala motexu licenci…

        0 0
        • LBspeh  

          no ted jsem zapletl nová kola nějaký ráfky od remerxu a náby LXka a snat to bude oki DT dráty

          0 0
          • juli  

            To sis docela pospisil. Jeste vcera jsi o tom vedel prd SIDe alias LBspehu alias........

            0 0
            • LBspeh  

              bo jsem si s tim hral skoro tyden a poradili mi v krame akorat delku dratu a jak utahovat…jinak sid neznam

              0 0
              • juli  

                Mas recht, ja bych se k SIDovi taky nehlasil ty jeden Malinkatej Dabliku

                0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.