Sherman flick plus - naozaj je tak zly?

29 nepřečtených
  • Raydowe

    Hello, neodolal som a objednal som si tuto vidlu na mojho fulla, este na nu cakam

    http://www.answerproducts.com/items.asp?…

    Uz do toho kramu chodim dost a nechal som im tam uz spustu money, tak mi to daju aj zo zlavou za 2000 SK lacnejsie, stretol som sa ale okrem pozitivnych dotazov hlavne na fajn pruzenie aj kopec negativnych, tykajucich sa hlavne fungovania tejto vidli. Udejne sa dost casto stava ze tecie alebo podobne neduhy.

    U nas stoji tato vidla nekrestanskych 17000 SK, co je hoodne, zvlast na vidlu ktora ma taketo problemy, mate niekto konretne skusenosti? Kukal som po fore, nico som nasiel, ale zvacsia to bolo „ja som pocul…“ a to mi nestaci.

    Znizim toto riziko ked sa budem o vidlu poctivo starat? Su to opravovatelne poruchy?

    V inom shope ma predajca tvrdo od toho odhovaral, a ze by som mal siahnut po marzzochi, ale tam mi nesadla ziadna vidla, vzlhladom ze on prave dovaza iba marzzochi, ho berem z rezervou, ale aj tak ma to znepokojuje.

    Diki za kazde info…

    0 0
    • wroum  

      nebal bych se ji. znam 2 lidi, co jezdej shermana a naprosto v pohode. nikde nic netece a vakl taky neni. akorat sis mel koupit tu s pevnou osou. ja kdybych se mel rozhodovat jestli shermana nebo treba Z1, tak urcite shermana.

      0 0
    • TinkTink  

      Mam v planu jit presne do tydle vidle…proc? Protoze jeji parametry jsou presne takovy, jaky chci…

      A negativni informace – myslim si, ze je to dobra vidle za skvely penize…teoreticky z ni nema co tect (akorat z TPC a to opravit je strasne jednoduchy…a to netece ven, ale dovnitr…)…no a vule se nebojim…od Manitou uz ne :)

      0 0
      • Raydowe  

        Tiez som nenasiel vidlu podobnej tejto, ked som nadabil na tuto, bol som rad ze som konecne nasiel to, co som hladal.....

        Tak uvidime, kazdu chvilu by tu uz mala byt…

        0 0
      • Yeti  

        ja som si ju vcera objednal :-)…natrafil som na predajcu na nete, nova, nepouzita za 10500CZK :-) so zarucakom a tak…kaslat na predrazene macochy

        0 0
    • Tomcat  

      A co je na Manitou Shermen tak zlý?

      0 0
    • Martyss  

      By mne zajímalo, co je to tenhle rok za módu nejdřív něco objednat a pak se to teprve hodit na fórum:-/

      0 0
      • Yeti  

        zkus sehnat shermana na krame…

        0 0
      • Raydowe  

        samozrejme som o tej vidli zistil vsetko co sa na nete dalo, nedaval som to na forum lebo uz sa ti sherman predtym rozoberal, vtedy mi to stacilo, ale ked som ju objednal, a potom v druhom krame na mna predavac „viletel“ (tak trochu znami) a z jeho ust to znelo ako keby to bola ta najhorsia vidla na svete…

        Koli tomu som to sem buchol.....

        0 0
        • Yeti  

          je to takmer neznicitelna vidla…a ako vsetko aj ona svoje pros and cons

          0 0
    • visby  

      jazdil som ju rok a pol… daval som jej vcelku zabrat, jediny problem bol s tpc tlmenim, trochu drhlo ale reklmacia to vyriesila… inak super vidla, tuha, lahka, nizka, s tvrdymi strunami som nechodil az tak po dorazoch… ma sice specificky chod(nieco ako marzocchi) ale da sa na to zvyknut… nie je neznicitelna, ale vydrzi minimalne tolko co vsetky marzocchi… podla mna si dobre kupil, ja by som ju jazdil kebyze ma aspon 170mm zdvihu…

      0 0
      • Raydowe  

        ja som zase presne hladal zdvich do 150 cm, uz mi volali ze ju tam maju, tak pondelok idem pre nu. Som zvedavy.

        no pri mojom zjazdeni mi mala vydrzat, az take brytal zjazdy nerobim, aj ked to obcas pustam.:))

        Teraz tam mam 110 cm- tak dufam ze tym nerozbijem moc geometriju…

        0 0
        • rb  

          110 cm?To už je řádný zdvih :o)

          0 0
          • Raydowe  

            jeee, sorry..:))) som sa tak rozhodoval ci napisem 11 cm alebo 110 mm, ze stoho vzniklo tohle.:)))

            0 0
      • Raydowe  

        sorry za ot, ale kolko vazis? Ked pises ze to bolo akurat, obcas takmer na doraz…

        0 0
        • visby  

          ako kedy:-) kolisem od 80–85kg…

          ale musim priznat, ze mam rad ked vidla moc nechodi a nie je citliva aby sa na tom dalo slapat;-)

          0 0
          • Raydowe  

            Tak uz je doma a na biku. Pani to je neco. Je to moja prva vidla v tejto cenovej kategoriji, predtym som mal najlepsiu RS Judy, tak som z toho uplne mimo. Uplny iny pocit z jazdy.

            0 0
    •  

      Ječňák je borec!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.