muzete mi zhodnotit komponenty na mem kole?

57 nepřečtených
  • GPX

    ram:LB turbo myslim ze je dela pro lucky bike kovarik.nebo lucas ted opravdu nevim…vidla manitou sid.presmykac LX05 prehazka XT05 razeni rapidfire od SRAM dale sedlo SLR CARBO riditka a predstavec a rohy peels X Race, sedlovka roox brzdy avid juicy…kola mavic crossmax…dal no nevim zapomnel jsem na neco?

    0 0
    • GPX  

      kliky LX 05 i s osou…kom­pletni kabelaz od jagwire…pedaly shimano 959 dalboty NW STUNT

      0 0
    • zirecek  

      Toz, osazeni je na tobe, ramy dela zminovany Lucas. Vypada to vyvazene, az na vidlu Manitou SID, .o)).

      0 0
    • rb  

      Si trochu mimo ne???

      0 0
    • goofy  

      Manitou Sid??? Tak jo, ta je dobra… :o)

      0 0
      • GPX  

        pardon rock shox jsem zblblej z toho scareba co je v jinym threadu

        0 0
        • GPX  

          ty vole tak to jsem se upsal jek debil

          0 0
          • jaski  

            mam doma uplne novej prototyp marzocchi vanila SPV/ETA:))))))))

            0 0
            • GPX  

              no jo tak sory upsal jsem se vanila je od foxe

              0 0
              • goofy  

                nevim od koho je vanila, od Foxe je Vanilla.. :o) Ale stejne bych si na kolo SIDa nedal… Tato vidle se mi vubec nelibi…

                0 0
                • jaski  

                  a nevis od koho je vanilka??

                  0 0
                • jaski  

                  nekde sem cet ze ty SIDy delaj tak lehky ze to vydrzi tak jednu sezonu.co je na tom pravdy??

                  0 0
                  • rb  

                    Neni pravda,vozim 4tou sezonu a pořád svojich 5–6cm.chodí :o)

                    0 0
                    • jaski  

                      ne, ja myslel ze se tam udela vakl apod.cet sem to ve velu.alemozna to budouty maratony nebo jak to maj oznaceny pro zavodni jezdce

                      0 0
                      • GPX  

                        nic na nem nepozoruju zadna vule

                        0 0
                        • goofy  

                          Ale ani chod tam zadny neni, co? No mne sa ta vidle vubec nelibi… Proste chrtacka skoropevna vidle… :o)

                          0 0
                          • jaski  

                            to jo je tam jenom vzduch a vzduch a komfort nejdou dohromady.

                            0 0
                          • rb  

                            No šak píšu 5–6cm.Jak praviš,skoropev­na…Ale mi se libi :o)

                            0 0
                            • jaski  

                              to se mi nekdo snazil namluvit ze je to komfortni vzdousek.si asi myslel ze sem blbej.a kolik se tam tak fouka na 50kg jezdce??

                              0 0
                              • rb  

                                To fakt nevim,nechce se mi to z manualu přepočitavat z liber na kila,ja sem foukal 50:50 psu při 82kg.....

                                0 0
                                • jaski  

                                  tak to je docela malo.a zdvih je kolik??

                                  0 0
                                  • rb  

                                    Oficialně 80,ale víc jak 65 z toho nedostanu :o)

                                    0 0
                                    • jaski  

                                      jak nredostanes???to ani kdyz poradnes skocis??

                                      0 0
                                      • rb  

                                        Ne,ani v Beskydoch víc nejde…

                                        0 0
                                        • jaski  

                                          tak to je docela blby.to bych nemoh.uzjenom ten pocit ze mam 80 a chodi jenom 60 by me deptal.

                                          0 0
                                          • rb  

                                            Člověk si zvykne a už mu to nepřide,ale ta váha:o)(Co si budem povidat,už mě to taky sere,ale na novou neni)

                                            0 0
                                • MartinXC  

                                  Tož to hustíš hodně málo. Měl bys mít aspoň 100–110psi v pozitivní. S 50 bych byl pořád nadoraz. 50psi dávám manželčinu SIDovi, žena váží kolem 50kg.

                                  0 0
                                  • rb  

                                    Asi má jiného Sida…

                                    0 0
                                    • MartinXC  

                                      ???

                                      0 0
                                      • Daf  

                                        Starsi SIDy se foukaly do dvou noh.

                                        0 0
                                      • MartinXC  

                                        Á – uteklo mi že ji používá 4 roky, tož to jo. Myslel jsem, že se hlásí k SIDovi viz téma diskuse. BTW jaké modlitby k RockShoxu pronášíš před jízdou ? ;-)

                                        0 0
                                        • rb  

                                          Zatim žadne,ale v zimě jezdim na pevne a Sid de do servisu.Uvidim kolik eště vydrži :o)

                                          0 0
                        • jaski  

                          jak tovozis dlouho??a typ?ja nevim ja ho nikdynemel ale psali to tam tak nevim.a kdyz vidim tu vahu 1,23kg apod, tak bych tomu i veril.

                          0 0
                          • GPX  

                            pokud to bylo na me tak ho vozim asi rok

                            0 0
                          • rb  

                            Mě ber s nadhledem,vidla má rok výroby 2000.A pokud Tě zajímá typ,tak SL.

                            0 0
                            • MMX  

                              Najlahsi SID je World Cup 2005, vazi 1299g Takze 1,23kg asi nee.

                              0 0
            • zirecek  

              ETA, kvalitni elektrospotrebice, .o))

              0 0
    • rb  

      A co „rapidfire od SRAM“???

      0 0
      • GPX  

        no teda aspon v e shopu je maji oznacene jako rapid fire pritom se s nima radi jinak

        0 0
      • fousac  

        taky na to koukam… //XT05 razeni rapidfire od SRAM // nebyl by obrazek?? ;)

        0 0
        • pelt  

          Nejspis to delaji ve stejny cinsky fabrice a Ma-Li- Žu-Pan tam nalepil misto nalepky „Shimano“ nalepku „SRAM“ a nova komponentova rada je na svete:)))

          0 0
        • GPX  

          prehazka XT05 a razeni rapidfire od sram

          0 0
          • fousac  

            doporucuji zjistit vyznam slova interpunkce a nastudovat nejaka zakladni pravidla pro naslednou aplikaci… ;o)

            0 0
    • hydrant  

      to kolo už máš nebo zatím vybíráš ? Ty mezery v tvých komponentech jsou dost velký, jak už se píše výš. Lucky Bike ani nedělá žádný turbo, to musíš získat pravidelným tréninkem. Jestli to je něco z tohoto http://www.luckybike.cz/…/mtb/mtb.htm , tak řekni, který nebo co je nejblíž. Jejich kola se mi líbí, hlavně je musíš vidět in natura, fotka je na nic. Sám jsem o LB velmi vážně uvažoval, nakonec jsem koupil jiné, ale byl to velký vnitřní boj :o)

      0 0
      • tornado  

        a hlavne cena nic moc

        0 0
      • climber  

        O LB jsem taky velmi intenzivně uvažoval, konkrétně o LB Pro team carbon. Ten se mi fakt líbil a pořád líbí.

        0 0
        • hydrant  

          jsem zvažoval LB, protože sídlí v HK jako já, těch kol tolik nejezdí, je to něco jinýho – nemá to každej. I když jistě polovina dalších výrobců zvládne sestavit stejně kvalitní kola.

          0 0
    • Lada1  

      UFF, ty mas dost asi, co ? :-) Si te asociuji s pisnickou od Kabatu – Denne vozralej nebo s popevkem FCB fans – Kdo neni zcuchany, ten neni z Ostravy

      0 0
    • MMX  

      SID je dobry, ja som skusal myslim SID XC 2002 a ked si ho dobre nastavis tak chodi v pohode. BTW myslim ze ten SID co som skusal mal 10cm zdvih, a nastavitelnu tuhost az po uplny lockout. Patri mojmu strykovi a ten na nom dal 1.2m lookback drop. Takze ja proti SIDom nemam nic, len na neho nedavaj kotucovu brzdu, mozes ho pokrutit. Mavic Crossmax su tiez dobre, aj XL su pekne lahke, moj brat ma Author Profile SX 2003 a jedno jeho koleso vazi asi tolko ako obidva Crossmaxy. SL som nazivo nevidel, ale su o dost drahsie ako XL; skus porovnat s kolesami Shimano XTR, tie vraj su vyborne. Rovnako pedaly 959; urcite dobry vyber. A RooX je jedna z mojich oblubenych znaciek (neviem preco :-) takze sedlovku si si vybral dobre :-P

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.