• extremex

    Co si myslíte o dnešních časopisech? A který je podle vás nejlepší? Co Velo.

    0 0
    • Meesha  

      o5 Kupuju Velo a sem naprosto spokojenej… :-)

      0 0
      • cube  

        Velo je perfektní akorát by mohly trochu více zpevnit vazbu !! ale jinak paráda !

        0 0
        • gobike  

          To mi taky vadí, ta jejich vazba je špatná. ve Velu 5/2005 ale byla dobrá.

          0 0
          • vlk  

            taky se mi zdá že 6 se rozapdá, 5 byla OK.

            0 0
            • gobike  

              Jo 6 se má zase tu starou vazbu. Nevím proč se k ní vrátili. Redakce psala, že když použijou vazbu co byla v 5/2005, tak budou špatně vidět fotky. ty, vlku odkud jsi přesně?

              0 0
              • Meesha  

                Ne, 6tka je lepena stejne jako 5. – teda aspon moje vydani. Ale uz po prolistovani ze 6. padaj listy, 5. drzi porad.

                0 0
                • gobike  

                  Aha, ja totiž 6. ještě nemám.

                  0 0
                  • kovar  

                    no to buď rád, jednak tam nic moc zajímavého nepíšou (subjektivní) a jednak po druhém prolistování ti při každém otočení stránky list opustí vazbu, takže je z toho čím dál tím větší salát (toto už je objektivní).

                    0 0
                    • blue  

                      ja ho prolistoval uz nekolikrat a nic mi jeste nevypadlo… divny

                      0 0
                      • kovar  

                        asi máš protekci

                        0 0
                        •  
                          Obsah tohoto příspěvku je blokován.
                          0 0
                    • rock  

                      Mně Velo zatím taky drží pohromadě; třeba jsi jen padl na kus – nepovedenec …

                      0 0
              • vlk  

                Olomouc – Svatý Kopeček.proč

                0 0
                • gobike  

                  ÁÁÁle jen tak. Máš nějaký oblíbený trasy v tvým okolí? Občas jedu taky do OL, ale chci znát nějaký dobrý trasy.

                  0 0
                  • vlk  

                    To je těžko říct.Už to tu mám za ty leta dost proježděný a připadá mi to všude skoro stejný.Pěkný sjezdík je po hřebeni z Kopečka dole ke Kartouzce, pak příkopky-to je když jedeš po asfaltce z Kopečka do radíkova tak asi v půli cesty nalevi- před 10 lety tam tudy vedla buřinka.Pěkný cesty jsou když se jede na Jivovou po silnici tak v tom kopci nalevo-pěkný sjezdíky.Pak se mi líbí ten kořenitý úsek co se jezdí buřinkam tak když se sjede z pohořan-tak následně v tom lese.Teď poslední dobou se mi líbí jezdit jak je to údolí od Mariánského údolí po Domašov -tak napravi v tom kopci.Vždy si dáme výšlap nahoru do vojenského, tam jedem po hřebeni a pak zase dolů krásnými dlouhými sjezdy.Zatím bez problémů, jednou jsme narazili na 2 miny-na poli-nedoporučuji jezdit mimo cesty i když je to na hranici vojenského prostoru a jednou mě z Libavé vyprovázeli naštvaní vojáci džípem.Jo když se vracím někdy unaven-tak jsou v tom údolí skvělé ty brody.Ono toho bude asi víc, ale jak říkám už to tam všude dost znám a tak mi to přijde všude stejný.Pěkné poježdění je na drahanské vrchovině-Bouzovsko-asi 30–40 na severo západ špíše sever od Olomouce-tam je ještě taková ta divočina.

                    0 0
                  • grafik  

                    taky jsem tohle resil, vyhledej si na b-f ‚olomoucko‘ – vlk je zkuseny radce :)

                    0 0
      • extremex  

        Já čtu taky Velo a za tu cenu mi přijde úplně super.

        0 0
    • Pido  

      Velo mi připadá nejlepší.

      0 0
    • pos3k  

      dneska jsem si zadny casopis nekoupil.. nejlepsi je Koktejl :-) co Velo? co na to Jan Tleskac?

      0 0
    • spipi  

      refleX =)

      0 0
    • kusabi  

      LEVEL,Speed,Velo… ve Velu mi chybi vic silnice…Peloton je hnusnej…

      0 0
    • cabbage  

      Velo? kazdej rok ten samej test stejnejch kol..... jinak dobry.

      0 0
    • JMT  

      peloton je platek vyslouzilejch silnicaru… cykloservis sama reklama veloje taky dost bida, ale s prehledem nejlepsi…

      0 0
      • bushman  

        Četl jsem dvě čísla Pelotonu a za mě dobrý, v porovnání s 5311 mi přišel víc zajímavej, ale oba se dají číst. Velo je samej test.

        0 0
    • wroum  

      zajimava otazka. ctu vetsinu casopisu, co u nas vychazi (zdroj v tiskarne :-) a jsou mezi nima propastny rozdily. vadej mi casopisy ze kterych dycha cizojazycny original (maxim, speed, esquire…), casaky pro zeny nehodnotim, i kdyz u takovyho Yellow, Elle a spol se clovek fakt zasmeje a bulvar ctu az naposled (Ring, Rytmus zivota, Spy…). Samostatnou kapitolou jsou casaky o autech, to se cte docela dobre (nejhorsi je asi Svet motoru). No a co se tyka kol, tak si kupuju Velo, ale spis jenom z principu, este sem se tam nedozvedel nic svetobornyho (zlatej net) a chyb tam byva pozehnane. Peloton nectu a Cykloservis obcas. No a samozrejme Dirtbiker, ten je good.

      0 0
      • dhmiki  

        dirtbiker to je jasne

        0 0
        • Hi:peak  

          Tak ja sem vysazeny na Mountain Bike Action(www.mbaction.com)sice anglicky,ale komu to nevadi tak za v prepoctu nejakych sedum petek mate casak,ktery pise o VSECH odvetvich cyklistiky…mno mozna ne moc o silnicich :))))))

          0 0
          • Hi:peak  

            komu

            0 0
            • JMT  

              da se to koupit v cr ? potrebuju trenovat aj a todle je asi nejprijemnejsi cesta :-)

              0 0
              • Hi:peak  

                staci si ho obednat na netu..pred tydnem mi prislo cervnove cislo a na dva roky to stoji 59,nebo 69 dolaru i s postovnym,coz je v prepoctu min,nez za jakykoliv vetrsi casak v cr

                0 0
              • slayer  

                Jinak se to dá koupit i normálně v obchodech se zahraničním tiskem, ale stojí asi 200Kč. Moc příjemný není se v tom časopise dívat na ceny to občas trošku nasere, když to srovnáš s místníma. :)

                0 0
        • goofy  

          Davam taky hlas pro Dirtbiker… Po dlouhe dobe sem si ted koupil Velo, bo sem se nudil pri cekani na vlak, a nic moc jineho tam nemeli, a kromne toho, ze je asi jednou tak tlusty, tak tam nic noveho neni…

          0 0
    • vinca  

      jedinej casak, kterej poradnej biker potrebuje je singlespeed magazine OUTCAST :-)

      http://www.yesweareontheweb.com/

      0 0
    • JFB  

      velo je nejlepsi…z ceskejch casaku o kole. AD poznamky, ze na netu je vseho vic (a rychleji)-to je sice pravde, ale tady je to uceleny, svazany a pripraveny ke cteni treba ve vlaku;-) dirtbiker jsem cetl ze zacatku, ale za ty prachy je tam moc fotek a reportu ze zavodu… peloton jsem si driv obcas koupil, ale dnes me to ani nenapadne… ani nevim proc:-)) snad jediny clanek, ktery me tam zaujal byl o zakulisi etapoveho zavodu z pohledu ruznych ucastniku (rozhodciho, ridice servis vozu a tak), coz bylo dobry…

      0 0
    • grafik  

      abc

      0 0
    • Lance  

      „aganok“

      0 0
    • Sponge  

      Pokud i lezete po skalách pak vítězí jednoznačně CAO News. Kolem kol tam sice nejsou žádné testy, recenze a srovnávání, ale jsou tam informace o různých amatérských akcích, pěkných trasách atd. V některých číslech je víc o MTB, v jiných o lezení hlavně v severních Čechách.

      Stáhnout se dá na www.vrcholky.cz na www.lezec.cz lezci.cz nechat vyhledat CAO News).

      Tak pěkné ježdění & lezení!!

      :o))

      0 0
    • fousek  

      Ikarie:-)

      0 0
    • Bee  

      Já jsem si Velo teď začala kupovat, zaujal mě tam ten speciál pro ženský:-)Jinak půlce článků vůbec nerozumim (je to na mě moc technický), ale líbí se mi tam různý tipy na výlety, oblečení atd.

      0 0
    • Eila  

      u nas se kupuje vsechno, velo, peloton, cykloturistika i cykloservis, obcas u nekoho probehnu dirtbikera. Velo je posledni dobou divny, vic stranek ale stravim s tim min casu, petoton ma tak jeden dva dobry clanky. a DB fotky no:-)

      0 0
    • universal  

      jasne velo a internet : http://www.cykloart.cz/www/default.htm

      zdravim http://universal.vmoste.cz

      0 0
    • Krutohlav  

      Z najnovšieho Vela mi vypadávajú strany. Štve ma to lebo sa bojím, že sa mi to vo vani rozsype. Keby sa niekto nudil, tak by mohol vždy robi? mesačný výcuc z tohoto fóra a vznikol by docela zaujímavý časopis :)

      0 0
      • fousek  

        Jo to by byl platek na urovni:-) Urcite nektery temata by si precetly i jinak uchylni lidi nez sou bikeri:-)

        0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • ddreamon  

      Jasne jedine Velo. Ostatni nema nejmensi uroven formalni ani obsahovou, stylistickou ani odbornou. Cykloservis je jen papir na reklamy, dirtbiker s par neustale stejnyma fotkama a jakodrsnackym slovnikem si jen hraje na generacni vypoved, ale je to plochy a prazdny, dve cisla staci a clovek se preji. Nuda. Peleton je uplna schiza, uplne mimo, zbytecna vec. Velo je nekdy prilis odborny a souhlasim s tou holcinou, ze tomu nemusi rozumet. Prece jenom je to casak pro vsechny typy cyklistu. Po technicky strance je super – grafika, tisk, koncepce, vyvyzenost temat a hlavne mnozstvi temat. Nekdy spis provozni chyby, nez fakticky. Ve srovnani s nemeckymi magaziny, kde je vsechno absolutne koupeny, je Velo maximalne nezavisly. Ale zlepsovat se muze, nic proti.

      0 0
      • goofy  

        He he… Zajimavy nazor, alezij si dal ve svem svete…

        0 0
      • wroum  

        Velo je nekdy prilis odborny – to nemyslis vazne ze ne? (kdyby ve slove odborny bylo misto „B“ „P“,tak nereknu ani slovo…)

        jinak se s tim neda nez nesouhlasit

        0 0
        • ddreamon  

          Cetls nekdy nemecke casopisy? Jsou to jen reklamni zvasty bez obsahhu a bez prakticke navaznosti. Cetls nekdy casopisy o autech ("poslstrovani by mohlo mit tmavsi nadech, dlouho trva, nez se zazehne zapalovac, v zatacce se chova klidne…). Cetls nekdy jine oborove casopisy? O vcelach, o zbranich, o tenisu, o detech? Kdyby byly odborne, tak muzou skoncit. Na to jsou navody, prirucky a firemni webove stranky. Casopis by mel predevsim bavit. A me Velo bavi.

          0 0
          • wroum  

            obcas ctu nemecky bike casopisy a casopisy o rybareni, casaky o autech ctu jedine cesky (nezajima me to natolik abych shanel zahranicni). co se odbornosti tyka, tak bych (aspon co se kol tyka) stejne rekl ze sou na tom nemci lepe (subektivne) a jako reklamni zvasty se da charakterizovat i velo (treba testy kol sou uplne postaveny na hlavu a neobjektivni). me velo moc nebavi, ale bohuzel je v podstate jediny periodikum ktery se kolama fakt zabyva. me proste prijde „ridky“ a od casopisu cekam, ze se dozvim neco noveho a ve velu muzu tak akorat hledat chyby. protoze po te technicke strance je na urovni cloveka, ktery si sam neumi utahnout ani riditka. mozna je to tak dobre (treba je tech lidi co jenom slapou a nerozumej tomu vic), ale me to nudi a vadi mi, kdyz napisou povrchni clanek o necem a jeste tam jsou chyby. tohle ocenit neumim.

            0 0
          • cabbage  

            strelecka revue nebo strelecky magazin ti prijdou bez obsahu a plny reklamnich zvastu? namatkou sem vytah test springfildu 1911 a1 TRP- celkove 2 A4 textu(+obrazky dalsi a4) presny popis zakladnich parametru, zozlozeni zbrane,atd… nejak mi tam obsah nechybi..... takze to az tak nepausalizuj . jestli myslis zbrane a naboje tak to souhlas.

            0 0
    • Daník  

      mě se 6ka rozpadla na listy 5 minut po prvním otevření. Navíc se ta tuhá vazba nevejde do schránky a musím jít vystát frontu na poštu, takže to asi zabalím.

      0 0
    • tjuren  

      7 pionýrů a Ohníček. Velo nevím co je, asi nejaky imperialisticky platek…

      0 0
      • hydrant  

        jsou to rozvraceči pionýrů a jejich Ohníčků…

        0 0
        • pelt  

          Vzdyt tam meli ten test plastu – to je guma, to je na pravy pionyrsky Ohnicek to nejlepsi, pak ma hezky rudou barvu a kour jak z fabriky:))).

          0 0
    • Sponge  

      Nepřesvědčili jste mě. Musím trvat na svém: Horolezecký a MTB časpopis severočeského regionu CAO News.

      (Odkaz najdete výše..)

      0 0
    • senožrout  

      Velo se lepší! Ta stará vazba se sponkou byla zoufalá. Za chvíli se to rozdrbalo. Nová se zdá lepší. Jinak se mi moc nezamlouvalo, že třeba do testu kotoučovek nezařadili HOPE a další. I přes jejich horší dostupnost by si ten test zasloužily. A´t mi nikdo neříká, že by se někde nesehnaly. Já jsem čekal na objímku HOPE taky 3/4 roku. Nakonec jsem se dočkal… Test vidlic taky mohli udělat i s projevem při provozu, atd.. Včera jsem si koupil slevněnej Peloton. Viděl jsem tam Blura s těma Hopama, tak jsem myslel, že se něco dočtu. KULOVÝ. U testu kola s Marathon SL se dočteš, že pobere velký díry…, nic víc. Na to by jeden nepřišel.. Takovej test bych byl schopen napsat po i litru slivovice. PELOTOŇ=KATASTROFA. Zlatý Velo…

      0 0
      • Želwmaister  

        Zlatý stránky :))))

        0 0
      • Pá-dlista1  

        V mem oblibenem shopu ma Hope celou vitrinku a jsou tam vsechny modely brzd, naboje, hlavka…, takze bych to s tou nedostupnosti nevidel tak spatne. Mozna jen horsi rektalnealpinis­ticke schopnosti dovozce :)) Ale uprimne.. to se musi prodavat samo.

        0 0
        • senožrout  

          A to kterej je ten tvůj oblíbenej obchod. Za vytrínou jsem Hope dedy ještě neviděl. A ke zkušenostem z jejich provozu se taky moc nedostal..

          0 0
      • sis  

        me se zase rozpada ta nova vazba. prvnich par stran mi vzdycky zustane v ruce. Zlata sponka

        0 0
        • wroum  

          Sponka (dratena vazba V1) ma limit v maximalnim moznem poctu stran, nova vazba V2 ma tento limit o mnoooho dal. takze bud bude velo lepeny nebo budou muset snizit pocet stran. a to ze se jim velo rozpada bude chyba kniharny. ja byt odpovedny za vyrobu vela, tak tohle bez diskuzi reklamuji. je to jasna vyrobni vada.

          0 0
          • pos3k  

            bes,tak mam po prvnim prolistovani Vela salat (bez zadneho prekladani, pouze cteni a listovani)

            asi si sesivackou spichnu Velo na nekolikrat

            0 0
            • Gorgov  

              Jo jo rozdadá se to a rozpadalo se to i dřív. Bohužel. Ale jinak obsahem u nás nemá konkurenci. Zdar

              0 0
          • kolomaznik  

            Jo, wroum má pravdu. Taky sem do toho dělal. Fotr má tiskárnu. Ale lepená V2 vazba oproti sponkám V1 má tu vadu, že je až 5 kaček dražší než sponka. Tak si spočítejte jestli budou pořád lepit nebo sponkovat. Může se jim to ročně prodražit o statisíce. Lepí protože jsou tlustí. Až budou tenčí, tak budou sponky.

            0 0
    • Kisch  

      S dovolenim jsem si vyhrabal jedno ze starsich vlaken, abych polozil na chlu stejny dotaz. Co myslite o dnesnich cyklo casopisech a ctete nejaky?

      Na dovolenou jsem si nakoupil vsecko, co jsem v trafikach nasel, a mel jsem takovy plan, ze bych si na zimu jeden predplatil. Sehnal jsem Velo, Bike, Mountain Bike Action, Dirtbiker, Cykloturistiku, Cykloservis, vsecko přelouskal a ve vysledku porad nevim co.

      0 0
      • oberleutnant Weiss  

        Hlavně se nepokoušej předplatit si Peloton, ačkoli na jejich stránkách je – zcela nepochopitelně – pořád odkaz „objednat předplatné“…:-(

        0 0
      • Lister  

        Už pouze internet a anglické časopisy na tabletu.

        0 0
        • Kisch  

          To ja radsi neco papiroveho. Na tabletu si uz asi cist nezvyknu a sledovat vsechny www stranky je nad moje sily. Krom toho kvalitni ceskej web snad ani neexistuje. Leda pokoukat na trailbusters.

          0 0
          • jonti  

            Není moc zahraničních webů lepších než mtbs.cz.

            0 0
            • Kisch  

              Nevim, jak rikam, moc uz to nectu a davam prednost papirovym magazinum. Kdyz jsem jeste chodil do skoly a s chuti prokrastinoval, tak jsem sjizdel cokoli, ale ted uz si po praci a treninku rad lehnu na gauc a poctu.

              Mtbs mi vzdycky prislo takovy nevyrazny, mozna trochu jako Velo, kde je vsechno az moc slunickovy a nikde neni chyba. Zpravodajstvi meli dobry, co si pamatuju, ale to me az tak nebere, nebot zavodni shon me spis odpuzuje.

              Jak tak koukam tak asi budu dal cist o hodinkach (-:

              0 0
            • Lister  

              Pokus o fór roku?

              0 0
            • dEvilPS3  

              mtbs je fajn, ale tal line to tam lita az je to k placi. Recenze kola 1× za 14 dni a technika…1× za mesic.

              Bohuzel me nezajimaj nejaky pohary a dalsi koniny, ty jezdce ani neznam. Zajima me to okolo, a toho tam je fakt malo.

              Chtelo by to nejaky testy levnych kol (10–20k), ktery lidi taky kupujou, testy hazek, smyku, porovnavat pohodli/sirka rafku/tlak/sirka pneu, senjakej servis a tak, proste to nejak ozivit. Tady ana foru je toho kolem a kolem, kdyz se clovek zacte o doooost vic nez tam.

              To i to blby Velo je nabusenejsi nez mtbs :(

              0 0
          • Lister  

            Kdo to má všechno skladovat.

            Teď držím v ruce zařízení kde mám celý letošní ročník MBUK MBA A What mountain Bike a doma mi nikde nic nezavazi. Číst mužů kdekoliv a nemusím řešit co si s sebou vezmu.

            0 0
            • Kisch  

              V tabletu ti to taky zabira prostor, ne? Nehlede na to, ze skladuju jen to, co me zajima a zbytek putuje po precteni do odpadaku. Neocekavam, ze by to s cyklo casakem bylo jinci. A krom toho si na cteni z tabletu proste nezvyknu, neni mi to prijemne. I v praci se sebemensi kravinu tisknu na papir.

              0 0
        • jIrI___  

          Na tom tabletu to máš vyřešené jak? Ze stránek časopisů si stáhneš do tabletu pdf nebo to mají pořešené nějak sofistikovaněji?

          0 0
          • rock  

            Napíšu to pod tebe…

            Upozornil bych na androiďácký magazín IMB Free Mountain Bike Mag (dostupné na Google Play). Dvouměsíčník, automatická aktualizace, u většiny článků linky na videa (u reportáží s trailů to potěší, ale občas je to kupodivu zajímavý i u prachobyčejných reklam). Zdarma.

            K věci dotazu: Zahraniční časopisy si poctivě kradu ve formátu pdf na stránkách této problematice věnovaným. Ale zjistil jsem, že mne to v tabletu tak nebaví číst, tak si stejně stáhnu tak jedno číslo za rok :-/

            0 0
            • jIrI___  

              Na ten IMB jsem na Google Play narazil, ale angličtinou nevládnu. Ale každopádně díky za ty další odkazy, tam jsem našel i německý Mountain Bike a to už je pro mě trošku schůdnější jazyk :)

              0 0
              • rock  

                Těch stránek je ještě pár dalších, stačí do googlu nacvakat něco ve smyslu „pdf magazines“

                0 0
      • vitan  

        53×11

        0 0
      • jonti  

        Doporučuji Velo, rok až dva to jde, potom budeš mít pocit, že se to pořád opakuje.

        0 0
        • Kisch  

          Asi jo, maji navic asi nejlepsi papir. Fotky na tom vypadaji dobre,coz se treba o Biku nebo MBA rict neda. Jestli je to jak rikas, tak bych to na rok zkusit mohl.

          0 0
        • JSt  

          nikdy jsem velo pravidelne nekupoval. ted se mi dostalo do ruk posledni cislo a je to pro me dost obtizne citelny.

          clanky jsou psany stylem slohovky na stredni skole na chvalitebnou, pripadne na nejakem osobnim blogu bych si je dovedl predstavit. afektovane nazory bez nadhledu…

          asi je to lidma, kteri za velem stoji, ze na casopis za 84,– na me pusobi dost neseriozne. ;-)

          0 0
          • karliner  

            Hádám, že po tomto příspěvku jsi vystřídal tajemného pana K na prvním místě osobního hatelistu mr. raufera :-)))

            0 0
      • Yann  

        Necham si posilat Mountain Biking UK Spokojenost.

        0 0
        • Lister  

          Souhlas ten mi taky vyhovuje ze všech nejvíc.

          Třeba americké MBA jde zcela mimo mě.

          0 0
      • erne100  

        Cykloservis podle mě prakticky neexistuje, není v trafikách, není ve většině prodejen, nejde sehnat, po roce předplatného mi ho neobnovili. Obsahově každý pes jiná ves, spíš jen reklama a pár produktů pořád stejných značek. MBAction je velké zklamání, věci mimo mísu (Pivot, Turner, Intense), u nás se neprodávají, traily, které jsou daleko, jedna titulní strana jak druhá, ani nepoznám nové číslo od starého a k tomu nehorázná cena a nekvalitní papír. Takže zas jen Velo, trochu nuda, poslední dobou se mi líbí víc a víc, hlavně poslední dvě čísla, ale zase se to asi ochodí. 5311 vypadá krásně, ale silnice mě nebere, proč takhle nevypadá bajkový časák? Takže nic.

        0 0
        • Kisch  

          K Cykloservisu – ja ho v pohode zakoupil s mistnim cykloksefte na malomeste. To mi nerikej, ze to nemaji i jinde.

          K MBA – mam Pivot Mach4,takze ti muzu rict, ze se tu prodava a prodava se uplne stejne jako Turner aj Intense. A ono uprimne, koho zajimaji plecky za dvacku? Kdyz si pocist,tak o necem poradnem. S papirem mas recht. Fotky vypadaj lip ve Velu,ale tam ten papir zase pusobi jako umela hmota. V MBA je papír fakt papir, coz se treba me libi.

          0 0
        • jIrI___  

          Vidím to úplně stejně.

          0 0
        • rock  

          K Cykloservisu: kupodivu jsem objevil trafiku, kde ho už několik let pravidelně mají. Někde to holt jde – ale je to jeden stánek v Brně, o kterým vím. Co se obsahové stránky týká, vidím to podobně; pár čísel jsem vzal a pak jsem to pustil z hlavy…

          K MBA: opět nechám stranou obsah a zmíním tu cenu: při ročním předplatném je to nějakých 71.10 Kč/číslo (pro porovnání roční předplatné za Velo je 64 Kč/číslo). Je to ještě pořád dost, ale už je to mnohem přijatelnější. Cena na stánku je nehorázně přepálená.

          0 0
      • rock  

        Do výčtu na zkoušení bych zahrnul i slovenský Biker. V ČR se dá v pohodě předplatit a cena se snad ani nenavýší (vychází to na 45,– Kč za číslo). Nehodnotím, jestli je lepší nebo horší. Jenom ho zmiňuji jako alternativu v (téměř) rodném jazyce.

        0 0
        • madcat  

          Netuší někdo, jestli je slovenský Biker někde k dostání v Brně na stánku/v prodejně? Já ho myslím zatím nikde neviděl, a docela rád bych ho taky otestoval…

          0 0
    • hanness  

      Velo,Cykloservis-abonent.

      0 0
      • karliner  

        Fungování časopisu Cykloservis je mi naprostou záhadou. V trafice sehnat nejde a když se občas stavím v nějakém cykloshopu, kde ho náhodou mají, většinou mají pár čísel různého stáří, ale aktuální snad nikdy. Tedy tuším, že to vychází jednou za 14 dní..

        0 0
        • hanness  

          U nas v Ove jsem ho bral v bikekramu,jinde jsem ho nevidel.Uz ho mam asi 4roky predplaceny.Vychazi co 14dni,krom prazdnin.

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.