• Standa

    Poradte nekdo e-shop kde mají rukavice specialized.Nedarí se mi nic najít. Diky

    0 0
    • raceface  

      Pošlou ti je z 69 na dobírku, jinak nevim o žádnym e-shopu, kde by je měli…

      0 0
    • Bigi  

      Specialized je pouze k dostání u prodejců. Psal jsem i do 69, ale ti se mi ani nenamáhali odepsat. U našeho prodejce mi bylo řečeno, že věci se odbjednávají 6 měs. dopředu. Po telefonickém kontaktu s velkoskladem, mi dále prodejce sdělil, že od Spešlu je tam kontajner, který nestihli ještě vybalit =)). Nakonec se tam jeden pár rukavic našel, ale musel jsem 3 týdny čekat.

      0 0
    • borda  

      mrkni se do bazaru, neni to tak dlouho, co tu nejaky spesly nekdo nabizel

      0 0
    • wraftler  

      oni rukavice robit NEVEDIA!

      0 0
      • JFB  

        s tim nemuzu souhlasit! mam ten model s gelovejma vystylkama a naprosta spokojenost. myslim, ze tyhle veci maj naopak docela vychytany (tretry apod…)

        0 0
        • guard  

          Ja ich mám tiež a konečne mi prestali brniet ruky. Spešly su super.

          0 0
          • wraftler  

            uz som to tu pisal… predral som rukavice za 1200sk za 3 mesiace bez jedineho padu.. diera velkosti 5 koruny pri tom gelovom vankusiku..

            0 0
            • guard  

              No ja mam tie za zhruba 800Sk a v sobotu som sa riadne doodieral pri pade asi v 50km/h ale dlane boli v pohode a rukavice nie su roztrhane.A to som padol do takych malych kamienkov a suchal som sa na rukach a pravom stehne asi 5m.

              0 0
              • djano  

                Taku brzdnu drahu mozem iba zavidiet.

                0 0
                • guard  

                  No to myslim po prelete vzduchom a dopade na zem. Brzdna draha nebola ziadna.

                  0 0
            • Alesh  

              Ja mam uz pres rok tyhle www.specialized.cz/…oduct_05.php?… jsem s nima naprosto spokojenej. Jedinou ujmu bohuzel utrpely pred 14ti dny, kdyz jsem se smajchlowal s asfaltovym chodnikem :-))) Dira na zakonceni malicku, ale na jejich funkci zivocichare to nic nemeni :-) Muj nazor je ten, ze Spesl rukawice umi…

              0 0
            • lubos  

              vymen gripy.

              0 0
      • hydrant  

        jsem jednou nějaký zkoušel, sice nekoupil, ale dělaly na mě skvělý dojem, seděly super.

        0 0
      • sis  

        Nevim jak s materialem a tak, ale je pravda ze jsem je zkousel a moc mi nesedely. teda ten gel mi pripadal nejak divne umisteny. koupil jsem Lake za polovinu a jsem spokojeny

        0 0
      • Frankenstein  

        Nevim sice kolik vydrzi, vozim je 2 mesice, ale v pohodli jsou neprekonatelne (Team XC long)!

        0 0
    • Standa  

      Tak jsem psal na 69,zatím žádná reakce.Poslední dobou mám samé negativní zkušenosti.Snažím se vždy(když to jde) podpořit českého výrobce,věci vždy objednávám u svého prodejce kam chodím i za cenu,že prodělám něakou kačku oproti objednání z e-shopu.Moje první letošní špatná zkušenost-SENSOR.Objednám u svého prodejce kra?asy s kšandama(nosím od nich již dvě sezony)s takovou pískově žlutou vložkou.Kra?asy přišly,ale s něakou modrou hnusnou vložkou.Zkousnul jsem to,kra?asy dal mámě k narozkám a objednal po druhé,s tím že chci to co mají v katalogu-se žlutou vložkou.Kra?asy přišly,ani nevím proč,normálně to nikdy nedělám,ale zatáhl jsem za jeden šev-jedna nit ze zcela vymotala.Zkusil jsem další švy,ještě dva byly prostě něak špatně ušité.Nechal jsem je rovnou v krámě a koupil vela za 900.Sensor má prostě u mě důtku s výstrahou a už u nich nakupovat nebudu.Před dvěma měsíci jsem si objednal-opět u svého prodejce,abych ho podpořil-kotoučovky juice 5.Do předu jsem chtěl 185mm kotouč.Přišly po měsíci(od Žitnýho) ale dvě přední a 160mm.Takže si servisák udělal výlet k žitnýmu,aby mi v termínu který slíbil namontoval kotoučovky.185mm kotouč nemám,prý avid standartně dodává 160 a musel bych další tři týdny čekat.Takové věci mě totálně naserou.Vyrábím zámkovou dlažbu a nedokážu si představit,že bych neměl na dvoře alspoň za dva mil. dlažbu,aby si zákazník vybral,koupil a odvezl.Jak může oficiální dovozce nemít tyto věci za pár kaček skladem.Takže žitný je pro mě další osůbka,kterou škrtám se seznamu solidních obchodníků.

      0 0
      • JJ  

        Presne tak, sehnat od Zitnyho adapter na 185 kotouc je nadlidsky ukol

        0 0
      • b27  

        Tak ta modrá vložka je od TMF a byla vyvinutá exclusivně pro adidas, letos jim exclusivita skončila a máme ji i v čechách což je docela super ne :-) Rozdíl v kvalitě provedení a materiálu je jedna generace a podle mně je škoda ji memít. Nemoc plochých švů byla už docela dost probrána ve všech časopisech i na internetu. Buďto si koupím kra?asy s normálními švy, které můžou tlačit, nebo si koupím věci kde jsou použité ploché švy, ale prostě si musím dát pozor na jejich zachycení, každý si může vybrat. Ale když někdo ani neví proč za ně tahá pak… :-) A co se týče brzd tak objednávat nestandartní věci chce bohužel u nás svatou trpělivost :-( o tom taky vím svý.

        0 0
        • Standa  

          Tak nevím,jestli mluvíme o té samé modré vložce,rád umístím foto(jestli mi někdo poradí jak),ale připadá mi to jako plína co dávám své stoleté babičce.Prostě mě tlačila na citlivých místech. Jinak to,že se ti vypárá celý šev-to prostě neberu.Vezmi si s sebou fixu,a až se ti rozpářou na prdeli při vyjížďce a poleze ti zadek ven,tak si tam napiš,to je dobrý,to jsou ploché švy,s tím se musí počítat.

          0 0
        • hydrant  

          objednávání nestandartních věcí: nejen brzdy, mám dojem z toho, co se na BF píše a co jsem sám hodněkrát a v poslední době obzvláš? poznal, tak standartní je možná biková duše, nestandartní pak vše ostatní, protože snad na všechno čekáš, slibujou, zase čekáš, pak dlouho nic, ještě chvíli čekáš a pak koupíš něco jinýho protože bys střelit do palice sebe nebo prodavače nebo toho dovozce

          0 0
    • rock  

      Moc, moc jsem je chtěl. Loni, nepamatuji si řadu, něco z té série BG za cca 1000,–. Tři různí prodejci mne přesvědčili, že chtít konkrétní typ, barvu a velikost je prostě absurdní – vyřešil jsem to víceméně nouzově, mám Lake. A dneska jsem objevil Nike za osm stovek, seděly mi minimálně stejně dobře jako vysněné spešly a tudíž Specialized může jít ke všem čertům …

      0 0
      • Meesha  

        jj, ty Nike sou pekny!

        0 0
      • JFB  

        ja je koupil pred rokem v jednom uz zrusenym cyklokrame v praze ze kotvou. a jeste vesela prihoda – sestra si byla vyzvednout kolo z predsezonni kontroly u Sterby (chodime tam, pac tam mame dobryho znamyho mechanika). a ze si rovnou koupi novy rukavice – nabidli ji tyhle spesly. platila neco pres tisic, myslela ze je to kvuli tomu, ze ji menili retez. az doma si vsimla ze ty rukavice staly 1150 – malem ji kleplo, rikala, ze by ji v zivote nenapadlo, ze za neco takovyho nekdo muze chtit tolik penez:-)) holt do toho tolik nevidi:-) ale byla je vratit, dostala zpatky penize. obratem jsem ji koupil docela dobry BBB za 450 a je spokojena…

        0 0
        • os  

          U Štěrby jsem před sezónou taky kupoval rukavice Specialized BG. Prodavač ale asi netušil, že Spešl vyrabí tyhle rukavice jak pro muže, tak i pro ženy a pořád mi nabízel jeden typ, kde na cedulce bylo napsáno (anglicky): pro ženy. Mám tedy naštěstí „mužské“ a maximální spokojenost.

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.