• tradic

    Ma je nekdo? Vyplati se kupovat? http://bikestore.cz/inshop/shop.asp

    Dik

    0 0
    • Seadat  

      No podle toho kolik stoji! Ale podle me dost na to, co ti poslouzi uplne obycejny rukavice viz treba AXON atd!

      0 0
      • Pá-dlista1  

        …eh, no nic. Jen ciste k tvemu prispevku. Rukavice Axon se cenou priliz do tech XTR nelisi a jeden model ji i prekracuje.

        0 0
    • antoniuss  

      Mozno to bube zniet blbo, ale odporucam ti obycajne F1, su relativne lacne a dobre, na to co ich zoderies ti bohate stacia, tie xtr su skor prestizou, ale ja by som si ich asi kupil, no na imidz ako stvorene:)

      0 0
      • vysmátej bajker  

        Pořád je nikdo nemá.Taky o nich uvažuji ale co vydržej?

        0 0
      • omar  

        tohle fakt nechapu, dotyčny se zeptal na rukavice xtr a ty mu doporučíš F1, to samy jako seadat, me to tady často připadá, že kdo se zepta na kvalitnejsí a dražší věc okamžitě se najdou někteří co napíšou že to je blbost proč kupovat tohle za ty prachy kup tohle to je levnější, ach jo

        0 0
    • cernys  

      Mám je a sou docela v pohodě

      0 0
    • jecnak  

      Mam je, za tu cenu dobry, ale pokud sezenes neco od Answeru, kolem 4–600, tak bez spis do nich.

      Vozim dlouhoprsty porad a po 4 mesicich se lehce pare frote na palcich a taky se z vnitrku na palcich osoupaly ty protiskluzovy prouzky.

      bikestore.cz/in­shop/img/509015510/­50901551013.jpg

      0 0
    • sadre  

      Ja si je kupoval nedávno a jsem opravdu spokojený.Ale myslím že se hodí na jaro/podzim.Jsou určeny i na léto na XC,ale já v nich chodim teď běhat a když je venku +5°C tak se mi hodne potí ruka.

      0 0
    • juebox  

      ja mam tydle: www.velotrade.cz/…m-3-cervene/

      a naprostá spokojenost ,akurat by mohly byt na dlaních trochu hrubší ale zatim se netrhají a to už bylo hodne padu sice jen v lese ale myslim že by mely vydržet i na asfaltu

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.