Prodat kolo po dílech? - bike Rb CR 1300

59 nepřečtených
  • BikerM

    Ahoj cyklisti. Potřebuji poradit. Chci prodat svého bika za 28 500,– Kč, už jsem ho dal na cyklobazar.cz, ale nikdo se mi neozval. Přemýšlím tedy, že ho rozprodám po částech (jednotlivých komponentech), ale bojím se, že mi takhle zbyde doma fůra věcí. Máte s tím nějakou zkušenost? Myslíte, že chci za své kolo moc? Díky Detailní specifikace mého bika: Rám: Rb CR 1300 Vidlice: Manitou R7 Super Lock Out Velikost: 17,5" Barva: ferrari red Váha kola: cca 10,9kg Řadící páky: Shimano XTR Rapidfire Přehazovačka: Shimano XTR Přesmykač: Shimano XTR Kliky: Shimano XT Převodníky: Shimano XT Kazeta: Sram PG 990 Řetěz: Shimano XT Brzdy: Avid Single Digit 7 Představec: Ritchey WCS OS Řidítka: Pells OS Hlav. složení: integrované Sedlo: Fizik Gobi kium (model 2008) Sedlovka: Pells Kola: zapletená Shimano XT 2008 (120 km najeto) Pláště: Kenda Karma/Michelin XLS Doplňky: Brzdové bovdeny Nokon Red, košíky BBB AL, pedály nášlapné Shimano

    Anketa: Za kolik mam kolo prodat? ;)

    0 0
    • jonti  

      Mam podobne vybaveny bike, skladany, kola Crossmax SL, jete 2 roky, a budu rad kdyz dostanu 20k. Proste neco jako mas ty si ted clovek ve sleve muze koupit nove za min nez 40000, tak proc by za jete dal tolik penez?

      0 0
    • Tomcat  

      28 500,– je bohužel pro dobrou prodejnost moc

      0 0
    • petebike  

      15–20 a budes hodne rad, a nebo to nekomu strel kdo tomu nerozumi, tam je sance to trochu natahnout…

       

      jinak na tohle je tady kolonka nahore na liste

      0 0
      • Medviedok  

        a nebo to nekomu strel kdo tomu nerozumi, tam je sance to trochu natahnout…

        Dobry system, ty budes taky niekto seriozny…

        0 0
    • kali222  

      to je jak kolo meho kamarada,  nesedi barva a kus vybavy misto r7 mel rebu racea misto XTRprehazovacky a razeni mel x.9 nevim kolik ma tvoje kolo nalitano a zda mas papiry atp......... on mel  1000 –11000km na ramu(ale na vsem ty exu obtisky pruhledny .)) )a mechanika 700km dostal 16,5 tacu a to prodaval cloveku co o tom zhola nic nevedel,rikal klikam slapky atp.....

      ted se kopu do riti…mohl jsme mit pevnaka na zimu.jsem blbej no. hlavne jsem se o to kolo staral od zacatku ja,takze jsem o nem vedel vse to kolo bylo za 20 na prodej asi 2 mesice :))) v sezone a nikdo nechtel:( hodne zdaru, pokud nemusis prodavat,nechci ho radeji a uzij si ho jeste

      0 0
      • BikerM  

        Když problém je v tom, že to kolo je jetý minimálně..

        0 0
        • kali222  

          jasny no to je nejhoris ze jsi si ho aspon "neznicil"trosku bo ten cenovy pad je hrozny …

          za vyse zminenou cenu bych si ho jako zimaka vzal : ))) ikdzy R7 a vecka fuj… ale to sem nepatri

          radeji ho jezdi jezdi a jezdi a mas to nejlepsi

          0 0
    • jIrI___  

      No nevím kolik bys mohl dostat za celé kolo, ale když ho prodáš po dílech, vyšlo by to na nějakých 19 000 – 23 000 Kč. Ale ber to jen jako hrubý odhad, nevím jak zachovalé jsou jednotlivé komponenty

      Rám: Rb CR 1300 – 4000,– Vidlice: Manitou R7 Super Lock Out – 4000,– Řadící páky: Shimano XTR Rapidfire – 800,– Přehazovačka: Shimano XTR – 600,– Přesmykač: Shimano XTR – 500,– Kliky: Shimano XT – 1800,– Brzdy: Avid Single Digit 7 – 500,– Představec: Ritchey WCS OS – 600,– Sedlo: Fizik Gobi kium (model 2008) – 1200,– Kola: zapletená Shimano XT 2008 (120 km najeto) – 4000,– Doplňky: Brzdové bovdeny Nokon Red, košíky BBB AL, pedály nášlapné Shimano – 1000,– (?)

       
      0 0
      • BikerM  

        Tak 800,– za XTR páky, který nemaj najeto ani 400 km určitě ne.. ;D 

        0 0
      • kolda  

        Jiriku,az budes prodavat komplet XTR razeni za 1900, AVID SD7 komplet za 500,lehce jete, tak se mi urcite ozvi,placnem si:)

         

        pro bikera M – kolo tu hodnotu mozna ma,problem je, ze za ojetinu nikdo 28 tis neda. taky bych to videl 20max, proc to prodavas?

        0 0
        • BikerM  

          Od příští sezony budu jezdit už jen silniční závody..

          0 0
          • kolda  

            nech si to, urcite se na tom jeste projedes.

            0 0
        • jIrI___  

          Říkám že je to odhad, pod lehce jeté se dá představit cokoliv ;-). Ale jak tu ostatní navrhovali cenu celého kola kolem 20 000Kč, ber tohle jako důkaz, že těch 20k je fakt poddimenzované.

          0 0
      • kubad  

        no tos dost podstřelil :-)

        0 0
        • jIrI___  

          A já se pak divím, že všechny věci co prodávám jsou do dvou dnů pryč, budu muset zvýšit svoje odhadované ceny :-))

          0 0
      • McBlacky  

        R7 za 4000 jetou neprodá. nabízel jsem ji měsíc za 3500 a to byla po servisu bez vady. jetá málo

        0 0
        • scret  

          zalezi kolik na ni ma nalitano a jakej je to zdvih… vetsinou treba 80ku uz dneska nikdo nechce…

          0 0
      • OCG  

        :oD Hrubej odhad? Spíš hrubej podstřel, ne? Až prosím tě budeš prodávat tyhle komponenty za takový ceny, tak se mi ozvi na mail, je v mým profilu. XTR mi přijde jako zbytečnost, ale 1900 za komplet řazení XTR ti fakt dám a ještě to zaokrouhlím na tisíce nahoru – vyděláš na tom! Jo a kdybys měl toho Fizika, tak toho bych za 1200 prosil taky… 8o)

        0 0
    • miki  

      že bych koupil rám na zimáka??.

      0 0
      • Smazaný účet  

        mám jednoho novýho FORTa, 21" – můžeš jezdit pod rámem :-)

        0 0
        • miki  

          počkám až bude za 4000 ten Tvůj morati

          0 0
      • BikerM  

        Za 4700,– Kč je tvůj :)

        Kdyžtak dej vědět mailem..

        0 0
        • jIrI___  

          Takže už to rozprodáváš? :-) Kdyžtak mi prosím napiš na mail, kolik bys chtěl za kliky (jestli je máš teda na prodej).

          0 0
    • Luma  

      Jestli to budeš prodávat po dílech tak rám beru,když tak se ozvi na mail.

      0 0
      • nooski  

        Podívejme jak se toho pan Luma chytil :-) DC silnička, RB horal no to bude krásné stádečko.

        0 0
      • BikerM  

        Jakej je tvůj mail? :)

        0 0
        • Luma  

          mail je v profilu jinak LumirB@seznam.cz tel 732885685

          0 0
        • Iv15  

          možná bych měla zájem o ty kola…jestli jsou opravdu jeté jenom 120km

          0 0
          • BikerM  

            Ano, mají jen 120 km. prodám je i s pláštěma (předek Kenda Karma a zadek Michelin XLS).

            Za 4 300,– Kč. (dal jsem za ně 7 500,– Kč bez plášťů..).

            0 0
            • Iv15  

              to se mi zdá nějak moc, navíc pláště ani moc nepotřebuju…tak jestli časem zlevníš, tak se můžeme dohodnout

              0 0
              • BikerM  

                Ok, 3 500,–Kč

                ;) levněji nejdu

                0 0
                • siafu  

                  kdybys ty XT kola dal na cyklobazar apod., tak bys je třeba za 4 prodal (bez pláštů) nebo zkusit cena dohodou a uvidis, kdo by se ozval s jakou nabidkou

                  0 0
                • kolda  

                  covece,ty jdes rychle dolu s cenou:)

                  0 0
    • onicz  

      Ahoj, tak jak jsi na tom stím rozprodáváním?:-)

      0 0
    • Rastaman  

      Zdravím, jak vypadá prodej biku? Pokud prodáváš po dílech, měl bych možná zájem o vidli (…za kolik by byla k mání?). Díky R

      0 0
    • KAPLIS  

      Jestli na to nespěcháš, tak počkej a prodej to v celku. Chce to trpělivost, ale každá věc má svého kupce. Každopádně na tom nezbohatneš. Ja bych si to nechal.

      0 0
      • pižmoň  

        Za to bych vic jak takovych 16–17 nedal.Poradne ho nalesti a nejakem najivkovi tvrd ze ma najeto 2tisice a to jen po silnici:DD

        0 0
        • karliner  

          každý jetý kolo na prodej má najeto cca 1500 po silnici a polních cestách a holkou…

          0 0
          • pižmoň  

            :D  jj to mas pravdu

             
            0 0
            • laproch  

              Na cyklobazaru bylo před několika měsíci na prodej FR celopéro,ježděné pouze po městě.A přitom majitel tady na Bikeforu tvrdil,že už zažilo pár poletú a jest o.k.

               
              0 0
              • Vilém  

                Dovedu si predstavit, jak se da po meste politat, samej dopad na placku atd:) takze jestli jsi to blbe nepochopil:)

                0 0
              • Tomcat  

                myslím že to je horší než kdy každej 14dní hoblovalo špindl nebo LBC

                0 0
        • Tomcat  

          správné argumenty jako kids z D:key...... málo jeté , jen po silnici , jeté holkou , nové stálo ( dosaď sumu = realita + 50%) , novýmodel (i klidně na 10let staré kolo) atd…

          0 0
    • vlk  

      Neprodával bych to. Nevyplatí se to. Vem si, kdyby si si jednou chtěl kupovat znovu horáka, na kolik by tě adekvátní kolo přišlo. Je úplně jedno, kolik to má najeto. To může člověk prodávajícímu věřit a nemusí. Kdyby jsi měl za to dostat 20 tis-jak někteří navrhují, tak být tebou si ho nechám, i kdybych měl na něm jezdit do obchodu pro rohlíky.

      0 0
      • McBlacky  

        je to jenom pevnák na kotoučích :) ikdyž RB.

        osobně lepších 18v kapse, než v garáži kolo se kterým vyjedeš párkrát za rok, když zrovna number one bike potřebuje servis…

        0 0
    • scret  

      co je to presne za R7mu?

      0 0
      • kubad  

        kdybys chtěl jednu 80mm Super s lockem na korunce mám ve skříni černou

         
        0 0
        • scret  

          diky, ale chtel jsem to pro pritulku, od leta ma 80mm Super, tak jsem myslel ze bych ji vzal 100ku…

          ale mam na tebe jinej dotaz:) taknejak jsem tu vycetl ze jsi uz par lidem sehnal i nesehnatelny veci. Dovedl by jsi mi sehnat Pika 454 Air U-turna 09 za nejakou rozumnou cenu?

          0 0
          • kubad  

            Tak s tim ti nepomuzu. Jinak R7 pokud se nepletu jde zvednout z 80 na 100mm Mam dojem ze se o tom nekde psalo se to Milan umi.

            0 0
            • scret  

              neva, zkusim to jinde:) Diky za info, to jsem netusil, kazdopadne mu napisu jestli to jde…

              0 0
              • kubad  

                Pak sem hod vysledek chtel sem mu dnes volat At ho neotravujeme oba

                0 0
                • scret  

                  promin to te asi zklamu… dneska mu uz psat nebudu, nespecham na to, takze se chci informovat jenom vyhledove…

                  0 0
                  • kubad  

                    ok tak to proverim pak sem hodim info

                    0 0
                    • scret  

                      ok, diky… ja uz ho nechtel otravovat, ikdyz jenom mailem…

                      0 0
                    • scret  

                      ahoj, tak jak to dopadlo?

                      0 0
                      • kubad  

                        dobre jde to ale ne u vsech nektere maji kratky tlumic, takze se to da zjistit az po otovreni

                        0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce