• rob1

    Kde doma máte kola,dnes sem koukal v obchodě na závěs kola za šlapku na zeď,nemůže to něco udělat s šlapkami nebo středem,zvláš? přes zimu když se dýl kolo nesundá?

    0 0
    • Volf  

      S kolem to nic neudělá. Horší bejvaj některý přítulky.

      0 0
    • R.1  

      ja ho davam do lednice,skus to taky ;-) Jinak kdyz se dyl neunda,zustanou na nem otlaky a to se pak musi mazat a vymyvat.

      0 0
    • gobike  

      Co třeba umístění na strop? Pomocí kladky to vytáhneš nahoru, zafixuješ a máš to. :-)

      0 0
      • McBlacky  

        v paneláku by ses pak pod tím musel plazit :) ne každej má 3,60 stropy…

        0 0
        • Peewit  

          Pokud ho pověsíš naležato, tak projdeš, nejníže je vlastně jen jedna strana řídítek.

          0 0
      • admxx  

        hehe…a co si koupit nejake kolo z teleshopingu…vsechno naradi co tam prodavaji jde VZDY slozit a soupnout pod postel:-))))totalgymem pocinaje…kosmo­diskem konce:-)))

        0 0
    • Pavca  

      mam ho poveseny pod stropem (podelne). Jo a primo nad posteli :-)

      0 0
      • dalimil  

        sundám přední kolo,otočím řidítka a nasdím na tyč,která je kolmo ke zdi (dlouhá 45cm,vejdou se dvě kola.Zadní kolo sedí na zemi.Zábor místa malý,montáž jednoduchá.

        0 0
      • wraftler  

        ked prejdes cez hovno tak ti kvapka celu noc do ksichtu? dobreeee

        0 0
        • Pavca  

          povesim ho umyte, kdyz je spinave tak ho necham vedle postele. Ale je fakt ze to je otrava to skoro po kazde vyjizdce mejt. Ale lepsi nez hovno do ksichtu.

          0 0
          • wraftler  

            to by sa mi teda nechcelo… napr ja mam malu izbu mam v nej dva biky comp, pracovny stol kopec skrin a v strede vysi boxovaci mech… sa umna neda hybat ale myslim ze ked mas system aspon aky taky tak sa to da zvladat

            0 0
            • Pavca  

              Trochu cviku a je to v poho. Nastesti ho nemam uprostred mistnosti. Takze kola mam na takovym ucku na zdi a vysi za ramovou trubku, ktera je chycena k haku ve stropu kurtou + tam mam jeste jeden pojistnej hak. Fakt bych nerad aby mi spadlo na hlavu

              0 0
    • Radek Broz  

      Kamkoliv. Kolo je proste priorita, ktery se musi osmtatni veci bezpodminecne podridit.

      0 0
    • Smazaný účet  

      Viděl jsem na to special držák na strop s kladkou někde v OBI nebo Lidlu… Ale já nemam kam dát ani ten držák, na jedný straně skříně a na druhý postel, akvárko, věž, počítač, prostě na bobek. Mam ho opřený o skříň… Nad postel bych ho nedal, páč by mi padal bordel do ksichtu… Nevim, mam ty samý problémy, už takhle tu mam narvanej serf a všechen cajk k tomu… :o(

      0 0
    • admxx  

      …vzhledem k tomu, ze pedaly a stred jsou pekelne namahane(stoji na nich cela tvoje vaha a jeste konaji rotacni pohyb po nekolik tisic km) a v pohode to prezijou…tak bych se vubec nebal, ze konstantni zatizeni vahou kola (13kg ± autobus) po 3 mesice s nima neco udela…

      0 0
      • CZiko  

        no ale když to stojí 3 měsíce na stejném místě, tak se může miska ložiska lehce protlačit… kdežto, když střed provádí rotační pohyb, je tohle opotřebování rovnoměrné…

        0 0
    • foxhound  

      Mam pro neho specialni pokojicek, tam ho vzdycky ulozim…jo jo mame spolu pekny vztah :)

      0 0
    • quassar  

      Na chodbe u zdi pekne mezi dverma meho pokojiku a koupelnou stoji muj bajk i silnicka, malicko to prekazi ale zatim si nikdo nestezoval :)

      0 0
    • pelt  

      No pres zimu to neriskuj. Poradne odsroubuj vsechny drobnejsi komponenty, mam vyzkousene, ze se vejdou nejlip mezi bily ponozky (slapky a prehazka, ponozky pak navic maji pekny vzorecky, to kazdy nema), riditka se mi akorat vlezou do lednicky, odpruzenou vidlici dej radeji do mrazaku, prece jen by se pres zimu mohl zkazit olej, je to svinstvo. Retez jsem dal proti zlodejum na vstupni dvere, vzdycky ho vecer prinytujes ke klice a zlodeji nemaji sanci. Kola muzes povesit na kliku nebo dat pritulce do postele, beztak furt drzi dietu, tak aby to melo nejaky efekt, ze jo. No a ram se da bezva povesit na lustr. Tedy pokud mas jen takovy ten placaty, tak to mas ovsem docela smulu. Fakt nechapu, jak nekdo muze mit problemy s tim, ze se mu domu nevejde kolo…

      :))))) :)))))) :)))))) :)))))) :))))))

      0 0
    • Peewit  

      Kolo věším ,,vodorovně" na strop (naležato), nezabere to žádné místo a někteří lidi si kola u stropu všimli třeba až po třetí návštěvě.

      0 0
    • RapMan  

      Mam ho oprene v chodbe o zed, projit se tam da akorat, pod nim akorat rohozky z Ikey, aby bordel nekapal primo na koberec

      0 0
    • Enttee  

      Já teda nevym jak ostatni, ale muj bajk ma cestne mistecko v obejváku s ovladacem na riditkach…jinak mu to nevyhovuje…

      0 0
    • Lance  

      v chodbe ve sklepe,je vytapeny a cisty a tam kde je oprene o zed ma nalepene kousky koberce at se neodira.......

      0 0
    • 2-czech  

      tak muj bike a silnicka jsou poveseny pekne za kolo na haku v loznici mych rodicu:) aby jim nebylo smutno…jen je hold musim porad myt protoze rodice nadavaj a nadavaj…

      0 0
      • Lance  

        pekne pekne,to by u me neproslo,si neumim ani predstavit

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.