• JirkA

    Obecne jsou pry vzduchove vidle mene citlive na male nerovnosti. Jak je na tom tento Duke? Diky

    0 0
    • Martyss  

      Myslím, že by ti k tomu mohl něco řict Milan. Říkal, že testoval jednoho Duka race. Já své SL teprve zajíždím a ladit jsem ho ještě nezkoušel, takže by to asi moc objektivní nebylo:-/

      0 0
    • pali  

      Kazda ma svoje pre a proti zalezi ako si ju vyladis na „obraz svoj“ ja som jazdil rs olej teraz vzduch scar. a ten mi vyhovuje.

      0 0
    • spipi  

      ja mam duke race 02, ta co se jeste delala s dual airem..zehlicka to ale neni, to si myslim ze snad ani cekat od allmountain vidle nemuzes..avsak ja sem s ni naprosto spokojenej. z modelu 05 bych asi vybiral jiny modely od RS nez duka

      0 0
      • lubos  

        Aha, tak to je tahle. Btw, ale proc allmountain vidlice nemuze byt zehlicka ?

        0 0
        • spipi  

          nevim, to je samozrejme muj subjektivni nicim nepodlozenej nazor. myslim si to, jelikoz allmountain vidle je robuztnejsi a stavena spis pro „tezsi“ teren, kde zehleni mensich nerovnosti neni tak potreba, respektive neni to jeji majoritni prednosti/urce­ni..ale jak rikam, vse muze byt jinak=)

          0 0
          • lubos  

            Hmm, tak nevim. Asi bude muset odpovedet Padlista na todleto.

            0 0
          • vlk  

            to že je robusněji stavěna jako podle tebe znamebná, že to nemůže být žehlička.Já mám u-turn verzi duka-je to pružina a je to velice slušná žehlička-a náhodou je to taky all mountain vidla.Podle nálepky alll mountain bych nezařazoval.Pokud to není žehlička tak je to dáno tím vzduchem.Ale co jsem zkoušel krátce xc vzduch, tak stále byla lepčí než mx comp air.Pokud má někdo vzduchového duka a chce aby mu žehlil ještě více-a? si koupí do levé nohy u-turn vnitřnosti-viděl jsem to za 1200 komplet-v bikeranch v Praze.

            0 0
    • jonti  

      neviem ako je na tom 05 model, ale 03 celkovo az taka zehlicka ako pruzinovy Bomber Z4 co som mal predtym nie je, je to ale trochu lahsia vidla s inym chodom.

      0 0
    • Misiak  

      Zevraj sa to (citlivost) da upravit vymenou oleja za redsi-trebars z 10W na 7,5W, pripadne 5W.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.