• poe

    Jit do nej?Jaky je vas nazor.Kompletni sada new xt(snad jedina slabina-dualy = kompaktibilita s kotoucema.)Vidla Rock shox DUKE SL 100mm a ram se skvelou geometrii.Zbytek Ritchey PRO-cko a pedaly SH 520.Cena 55000,–

    0 0
    • Darius  

      jde o to, zda si za podobnou sumu radsi bike nepostavit presne podle osobnich pozadavku na jednotlive komponenty… tzn. pokud ti GT vyhovuje proc ne Jaka ma kola?

      0 0
      • poe  

        Kola klasika.Tzn.Syncros „Lil Snapper“ na new xt nabach.S tou stavbou kola na miru mas jiste pravdu,ovsem nikdy bych se nedostal na podobnou cenu jako za kolo seriove postavene pri podobne vybave.Navic co se tyka zakladu-ram-by byl zcela urcite GT.Lety proverena geometrie(3 Zaskar v rade),dle meho nazoru nejlepsi seriove vyrabene ramy-hodne dlouhy-to my sedi+triple triangle-otresy nejdou primo do sedlove trubky,pritom dostatecne tuhe.Jen si nejsem jisty tema zasranyma dualama a vidli s 10cm zdvihem.Po par letech „zivota“ se Sidem nastavenym na 63mm to bude asi sok.Taky to budou me prvni kotouce…a dle tvrzeni Vela jejich vykony nic moc…mimochodem co rikate na jejich silnicky?

        0 0
        • Darius  

          no.. ty kola se mi moc nelibi (vic verim osvedcene kombinaci Onyx+Mavic) jinak mas asi pravdu, ze pri stavbe se s newXT a kotoucena nedostanes na tu cenu, ale me prave slo o to, co sam rikas: dualy a pro tebe mozna moc 10cm vidle… otazka je kde to budes kupovat, treba by ti nektere kompomnenty mohli vymenit

          0 0
          • poe  

            S tou vymenou komponentu to asi nepujde.Beru to od kamose co prodava v obchode s kolama a bere to na sebe.Tzn.lepsi cena…ovsem dostanu za to kolo v krabici…zbytek je na me.S Mavicama mas recht-vozim 2 rok 618-ky+DT Competetion a centroval jsem pouze jednou,maximalni spokojenost.Co se tyce toho Duka tak je prej stelovatelnej(U-Tern) z 63 na 100mm tak to snad taky nejak pujde.Navic je to vzuchovka,takze by nemel byt problem ji trochu pritvrdit-fouknout vic.Nebo ji skusim strelit a dat tam vzdochovou Maratonku.Nebo tam nahodim vecka+Sida ze stareho kola a kotouce s razenim a kolama skusim prodat…dik za reakci

            0 0
    • Daf  

      To kolo naprosto super. Podle me nema zadnou slabinu. Ja bych tam akorat nesnes ty vlastovky takze bych dokopil rovna riditka a rohy. Dualy sice nemaji me simpatie nicmene myslim ze si clovek na ne zvykne. Trochu problem u ramu zaskara je jen to ze se nedaji pouzit soucasne dva kosiky najednou protoze si navzajem prekazeji. Dalsi problem zaskara je navarka na bowden ktera ma polohu pro top-swing presmykace. Tohle vse ale plati pro model Race 01 takze na tom letosnim to muze byt jinak. Ale i tak to jsou detaily ktere se daji prekousnout.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.