• Roarke

    Nemohli by jste se podelit o servis v Brne se kterym mate ty nejlepsi zkusenosti? Jedna se o celkovou udrzbu MTB( jako centrovani,ma­zani,serizova­ni,atd) Nejak nemuzu najit ten pravy,ke kteremu bych mel duveru..

    Moc dekuji.. Roarke

    0 0
    • pepek  

      Nejlepší na centrování je Bartolšic. (aspoň já jsembyl vždy 100% spokojený.

      0 0
    • m.k.2  

      Mám dobrou zkušenost s RK Cyklos na Jiráskove tuším 49 a u nás v Bastru Cyklo Lasl na Větrné.

      0 0
      • chobot  

        hele,nejses ty nahodou Michal?

        0 0
        • m.k.2  

          Úplně náhodou jsem. Známe se?

          0 0
          • chobot  

            no, mozna podle videni..a na Zahradu, na Zahradu chodis?

            0 0
            • m.k.2  

              Tak to tě asi zklamu, ale nechodím. Jinak je možné, že se známe podle vidění, Brno zas není tak velké.

              0 0
              • chobot  

                a Ondru Němečka znáš?

                0 0
                • m.k.2  

                  Ne neznám, bude to asi jenom shoda jmen

                  0 0
                  • chobot  

                    nevadi,ale je velka chyba, ze nechodis na Zahradu ( jak rikame my Bystrcaci na Garden ).ted jsme to pocitali a maji asi deset druhu piv a to neni vskutku spatna vec :) jo a pan Lasl, ty chodis k nemu? jak je rychlej a ochotnej?

                    0 0
                    • m.k.2  

                      Většinou střídám Letadlo, Veslo a Zahradu. Na Zahradu si zajdu, když mám chu? třeba na Kvasar, máš pravdu že výběr piv mají solidní. Lasl je v pohodě, kdykoliv jsem něco potřeboval tak se snažil vyovět a za rozumnou cenu.

                      0 0
    • RomanH  

      RK Cyklos a Velo Hanak.

      0 0
      • bikerGT  

        RK CYKLOS ma ted na dverich ceduli, ze servisuje jen kola zakoupena u nich.

        0 0
        • ivovi  

          Taky mam dobry zkusenosti s RK Cyklos, pripadne Bikezone. Dovolil bych si opravit tu ceduli co uvadis, pokud si pamatuju maji na dverich neco podobnyho co na webu a tam je: # pro velký zájem je nutno opravy v sezóně předem objednávat # kola zakoupená v naší prodejně upřednostňujeme (není nutno objednávat)

          0 0
    • cat  

      Hobby sport-zatím max.spokojenost. A jen tak BTW:nevíte kde maj nejlepší ceny?

      0 0
      • bikerGT  

        Byl jsem spokojenej u Pavky na Stejskalove. Rychle a kvalitne a levne.

        0 0
        • cat  

          Však u Pavky sem koupil kolo-garančka zadarmo, takže zatím nemohu posoudit. Ale kvalita určitě dobrá.

          0 0
          • mastihuba  

            za garančku se někde platí? to sem teda nevěděl.

            0 0
            • cat  

              Platí-pokuds tam nekoupil kolo.Já sem tím chtěl jenom říct, že tím pádem neznám cenu, kterou bys zaplatil, kdyby sis tam nechal dál kolo na garančku, kterýs tam nekoupil.

              Uf, to je vyčerpávající odpověď…:-)Už chápeš?!?

              0 0
              • Paja  

                V rocky bikes se plati i za garancku u nich koupeneho kola

                0 0
      • Santus  

        Co jsem slysel, tak hodne levnej je chlapik v Turanech, pry zapolovic co jinde, kvalitu neznam.

        0 0
    • Roarke  

      Dekuji moc vsem.. Stejskalova je nejblize, tak to zkusim prvni tam..

      Roarke

      0 0
      • Siddha  

        Jura Bartolsic na Skrochove opravdu levne a opravdu pohoda. Pavkarna je taky za dobrej peniz.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.