• Pan F.

    Tak sem je nakonec poridil, a voni nebrzdej. 200vpredu, 185vzadu. Jel sem teda jen asi 5km, ale sem zklamanej. Jak dlouho ste je zajizdeli? Nejdriv nebrzdily vubec, pak se lehce chytly, ale na mech. Avida to furt nema. Cetl sem, ze Gumicukovi a Enjoyovi taky nebrzdej/nebrzdi­ly.Jak ste na tom ted? Doufam, ze se chytnou. Jestli mate naky rady, nebo povzbuzeni:), tak sem s nima.

    0 0
    • Gumicuk  

      No myslim ze bys je mel zajet trochu dyl nez jen 5km :-), ale hlavne tam hod jine desticky, ja na radu Hanze poridil Koolstop a je to dost znat, bohuzel ale nemuzu srovnavat s jinejma kotoucovkama…

      0 0
    • enjoy  

      tak pokud vim gumicuk to vyresil novyma deskama(koolstop),no a ja to bud budu resit stejne nebo me bude do smrti bavit je vzdycky pul kilometru rozbrzdovat:-). jinak teda neboj se,ony se chytnou.i s tema „potizema“ co s nima mam brzdi paradne!a to se v prudkym przdeni celkem vyzivam:-)

      0 0
      • Pan F.  

        Takhle rychly odpovedi sem ani necekal:) Vim ze 5km je malo, ale cet sem recenze typu: uz po namontovani brzdily sebevedome, a tak.Tak sem trochu otravenej. Budu brzdit a doufat.

        0 0
        • enjoy  

          no reknu to takhle:-),kdyz jsem se s nima poprve svezl(trochu dele nez jenom poprve:-)) tak nebrzdily,no,vubec:-)

          0 0
          • Pan F.  

            A po jaky dobe zhruba zacly?

            0 0
            • enjoy  

              na kilometry ti to nereknu.ale u hyder se uvadi tak nejak tech 30km ze jo.tak ja bych proste pribrzdoval a pribrzdoval a ono se to zlepsi.ale sam jsem byl na zacatku hodne vykulenej,jak moc to nebrzdilo.

              0 0
            • BUCEW  

              mám je dva měsíce,mají za sebou 15 všenory,tři petříny a 5 barandovskejch mostů ajsem brzdově spokojenej.Je to nejlepší co jsem zatím měl.

              0 0
        • Gumicuk  

          Jojo oporti mejm starejm cantileverum se strasne tvrdejma spalkama shimano brzdili dost sebevedome i tesne po namontovani :-))) presto ale nejsem autorem te vyse zminene recenze :-)

          0 0
          • enjoy  

            tak to muzu rict ze MOJE cantilevery byly snad i sebevedomejsi:-))

            0 0
            • bazi.marko  

              5km na zajeti je moc malo, musis je poradne zajet nejlepe v terenu, postupne se to bude lepsit.

              0 0
    • ddd - andy  

      Mam tu samou kombinaci na sjezdaku a mam je cca 14dnu – zajeti tak 10 – 15km a porad jsem si pribrzdoval a vysledek? Ted brzdi jako prase a davkovani brzdny sily je naprosto luxusni!

      0 0
      • Pan F.  

        Jeste jedna otazka. Ma byt chod paky hodne tvrdy? Kdyz poradne (fakt musim docela zabrat:) zaberu za brzdu, tak ji zmacknu skoro az k riditkum. Asi to je zavzdusneny co? Odvzdusnoval sem podle manualu, nejaky bubliny vylezli, ale chova se to furt stejne. Asi pujdu koupit strikacku a zkusim spodem pod tlakem.

        0 0
    • Peslezedirou  

      Za kolik se dají mono M4 teď sehnat? Pls.....začal jsem teď o nich uvažovat.

      0 0
    • PePu  

      Moje se chytly uz tak po 5–8km. Sice jeste jizdu po prednim nedam (tady to bude spis psychickym blokem), ale jeste se zlepsuji v ucinku. Zajizdel jsem je stylem – rozjet na rychlost pres 30 km/h a brzdit naplno az do zastaveni.

      0 0
      • ddd - andy  

        Rychlejsi pro zajeti desek je brzdit jen tak trosku, ale dlouho a porad..

        0 0
        • PePu  

          Zajizdel jsem tak i desky v hope C2 (tusim, ze to bylo v manualu, navic tam mozna radili polevat vodou). Ted jsem nic necetl a rovnou je nejak zajel na nejblizsim kopci.

          0 0
        • hanz  

          ale zase musíš dát majzla abys je uplně neupek i když s 200mm kotoučem to tolik nehrozí jak se 160-kou

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.